Ryanair (FR)

dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

Vazi писав: А в нас вибір забрали і годують байками, що свій FLYUA по $300 ближче до тіла
А шо, Віззейр вже остаточно пішов з України? Яка прикрість...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

mischko писав:Нормальна світова практика.
Давайте разделим некоторые моменты. В части предоставления преференций - согласен. Есть подозрения в неравном отношении, что может привести к неравным условиям. Именно по этой части я и Рябикина вполне могу понять - он не хочет проблем с законом.
Но есть и другая часть - по возмещению убытков от реализации билетов, которые МАУ "была вынуждена" внедрить. Вот эта часть - бред. Кто как выживает в нынешних условиях - проблемы авиакопаний. Почему государство (а если быть точным - наши деньги с налогов) должно отдавать часть из-за того, что авиакомпания решила покатать людей "по 20 евро"?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Scorpio писав: Это не имеет ничего общего с лицемерием МАУ. Мировая практика с текущим кейсом, небо и земля.
Почитайте историю и заявления МАУ за последние 10 лет.
Они то против Открытого неба, то за.. То лоу-косты превратили авиацию в статус пригородной электрички...
То как они за отрытую конкуренцию, но тем не менее блокируют годами и держут десятилетиями назначения на маршруты на которых не летают. То они не имеют отношения к ситуацию с Райаном, а по куче пресс-релизов это так и не скажешь..
То они такие белые пушистые тарифы ввели для украинцев и всяко себя расхваливали на пресс-конференциях..
А теперь что? Сказка закнчилась?
на городі бузина, а в Києві - дядько. Ніяк не зв'язані між собою факти. Запитайте будь-якого американця, фрацуза, росіянина - вони те саме скажуть про свого національного перевізника. В мене у фейсбуці американці проклинають Дельту, в Чебана в коментах росіяни періодично обкладають Аерофлот і т.д.
Scorpio писав: Вся эта история с МАУ показывает какие гнилые люди и жадность бизнесменов + манипуляция общественным мнением..
Якщо я перекладу цей ваш комент європейцю з ймовірністю 99% він подумає, що мова йде саме про пана О'Лірі і його метод ведення бізнесу.
Scorpio писав: Те кто говорит что Райан не нужен просто не понимают, что придет он или нет, для них ничего не поменяется. В Борисполе как был дерибан так и будет, прийдет Райан, дерибан все равно останется. Остается только утешать себя мыслями о том что аэропорт прибыльный и сильно переживать о том какие убытки может принести тот или иной перевозчик. Где-то сидя в Полтаве или Виннице это очень важно и волнительный вопрос.
так гавно вопрос - продайте приватному інвестору. Тільки тоді Раянів точно не буде. Жуляни їх послали з їх забаганками і приватний оператор пошле. А ви тут порожніми терміналами і далі будете мірятись.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

Vazi писав: Ось так і більшість європейців, бо ціни нижчі. Знайти білети по 20 можна рідко, але можна.
Ну то й в МАУ знайти квитки по 20 ойро можна. Дуже рідко, але можна.
Аватар користувача
Vazi
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 15 червня 2016, 14:21
Звідки: London
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Vazi »

dimm1971 писав:
Vazi писав: А в нас вибір забрали і годують байками, що свій FLYUA по $300 ближче до тіла
А шо, Віззейр вже остаточно пішов з України? Яка прикрість...
якщо полетит по маршрутам Раяна, то чому б і ні.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Vazi писав: Ось так і більшість європейців, бо ціни нижчі. Знайти білети по 20 можна рідко, але можна.
Головне є вибір куди летіти. Кому не подобається, бере БА.

А в нас вибір забрали і годують байками, що свій FLYUA по $300 ближче до тіла
ну, поки що вас більше обгодовують байками про квитки по 20 євро. Про 300 баксів і рідну сорочку - не зустрічав.

А вибір у європейців є, бо є потік, заради півтори каліки ніхто літаки ганяти не буде.
А потік є - бо економіка працює, доходи у людей позволяють літати. І менталітет, який подорожі ставить вище за золоті зуби.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Vazi писав: якщо полетит по маршрутам Раяна, то чому б і ні.
я думаю, вони з радістю літали б з Ейндховена, але не зрозуміло, чому Раянам - можна, а Візам - ні. І чи нема тут дискримінації.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення converj »

может это надо обсуждать в ветке "МАУ"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

converj писав:может это надо обсуждать в ветке "МАУ"
ця історія більше про методи, якими Ryanair веде свій бізнес, а не про МАУ
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Ще один подібний випадок у Франції (дика країна - скажена корупція, бариги при владі, національний перевізник з дорогими тарифами і поганим сервісом, який заважає возити хіпстерів по 20 євро, короче, повний фарш)

Thursday, 18 December, 2003, 13:57 GMT
Ryanair loses Strasbourg appeal
He continued: "Ryanair is committed to restoring its low-fares Strasbourg-London service, and will be appealing this decision, if necessary all the way through the French courts and to the European Court in Luxembourg itself."

Ryanair's shares fell by almost 5% immediately following the court decision.

In September, Ryanair suspended services to Strasbourg after a French court declared its deal with the local airport amounted to illegal state aid, following a complaint by Air France.

Ryanair argued that the payments were to cover its start-up costs on the route.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/3330861.stm

Зауважте, як веде себе О'Лірі - апелює до бажання людей літати дешево (при цьому не каже, звідки це "дешево" повинне взятись). Один в один український кейс.
dimm1971

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав:І менталітет, який подорожі ставить вище за золоті зуби.
Ще мила риса співвітчизників - тягнути в салон літака лантух, куди можна засунути й мене, з криками "в чьм дєло? єто малая ручная кладь!"
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Scorpio »

mischko писав:
converj писав:может это надо обсуждать в ветке "МАУ"
ця історія більше про методи, якими Ryanair веде свій бізнес, а не про МАУ
просто вы очень далеки о истинного лица МАУ.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Ostap »

mischko писав:Нормальна світова практика. Ми ж хочемо жити по європейськи? МАУ небезпідставно підозрює Мінінфраструктури в створенні пільгових умов для певної а/к, що підриває принципи чесної конкуренції.

Для прикладу ось подібний позов але вже зі сторони Ryanair - просять Єврокомісію розібратись, чи законно німецький уряд надавав Люфтганзі грошову допомогу:

https://www.law360.com/competition/arti ... lufthansa-

Перш, ніж щось коментувати, розберіться в предметі дискусії, а гівно кидати - тут багато розуму не треба.
цілком погоджуюся з цим, але:
раян просив перевірити цільовість дотації.
МАУ стверджує, що через планований! захід конкурента недоотримав прибуток

є різниця?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Scorpio писав:
mischko писав:
converj писав:может это надо обсуждать в ветке "МАУ"
ця історія більше про методи, якими Ryanair веде свій бізнес, а не про МАУ
просто вы очень далеки о истинного лица МАУ.
Зате я дуже близький до методів Ryanair.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Ostap писав:
mischko писав:Нормальна світова практика. Ми ж хочемо жити по європейськи? МАУ небезпідставно підозрює Мінінфраструктури в створенні пільгових умов для певної а/к, що підриває принципи чесної конкуренції.

Для прикладу ось подібний позов але вже зі сторони Ryanair - просять Єврокомісію розібратись, чи законно німецький уряд надавав Люфтганзі грошову допомогу:

https://www.law360.com/competition/arti ... lufthansa-

Перш, ніж щось коментувати, розберіться в предметі дискусії, а гівно кидати - тут багато розуму не треба.
цілком погоджуюся з цим, але:
раян просив перевірити цільовість дотації.
МАУ стверджує, що через планований! захід конкурента недоотримав прибуток

є різниця?
Якусь частину вимог суд відкине. Це загальна практика вносити в позов усі теоретично можливі приводи для компенсацій.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Scorpio »

mischko писав:Зате я дуже близький до методів Ryanair.
вы думаете я далек от методов FR? если вы там не работаете то я ничем не отстал от вас ;-)
Но я останусь на ссвоем, ситуация с МАУ и как уже акцентировали ваше внимание что из-за "планового прихода" не имеет ничего общего с методами ведения бизнеса FR.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

дырдолет писав:
DimonK писав:дырдолет, иди хоть к школе подготовься, скоро 1 сентября. Нам еще тебя здесь месяц терпеть, шоколадненький ты наш?
ты терпеть будешь когда институт закончишь и к большим дядям на работу пойдёшь, вместо того, чтоб ботом вальцмановским за мивину стараться.
ми за рошенівські тортики. За мівіну - це у Кернеса.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Scorpio »

mischko писав: Якусь частину вимог суд відкине. Це загальна практика вносити в позов усі теоретично можливі приводи для компенсацій.
не будет никаких компенсаций... вы о чем?
просто очередной тупой PR от МАУ.
Кстати я не их хейтер, там есть порядочные люди и я летал МАУ не раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Scorpio писав:
mischko писав: Якусь частину вимог суд відкине. Це загальна практика вносити в позов усі теоретично можливі приводи для компенсацій.
не будет никаких компенсаций... вы о чем?
просто очередной тупой PR от МАУ.
Кстати я не их хейтер, там есть порядочные люди и я летал МАУ не раз.
Ну так, я теж не думаю, що щось перепаде. Задача МАУ - поперти цього Омеляна, який, якщо чесно, сам собі набалакав на відставку.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Scorpio »

mischko писав:
Scorpio писав:
mischko писав: Якусь частину вимог суд відкине. Це загальна практика вносити в позов усі теоретично можливі приводи для компенсацій.
не будет никаких компенсаций... вы о чем?
просто очередной тупой PR от МАУ.
Кстати я не их хейтер, там есть порядочные люди и я летал МАУ не раз.
Ну так, я теж не думаю, що щось перепаде. Задача МАУ - поперти цього Омеляна, який, якщо чесно, сам собі набалакав на відставку.
Тут согласен, разговоров было чересчур... Это излишки того, что в нашей стране нужно пиариться потому что так нужно, потому что выборы, политика и прочее. В плане добавления себе очков это важно.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 27 гостей