Ryanair (FR)

Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Labiann »

Valdys писав:Раяни за весну-літо доволі суттєво змінились, квитки з місцем, нормальний сайт, мобільний додаток, безкоштовний другий предмет ручної поклажі, класичну музику крутять в літаках при посадці... ось і бізнес вже є

Що далі?!

Я б ще змінив ліврею, інтер'єр літаків і одяг стюардес - попсувато все виглядає


на это только куча бабла уйдёт, а толк почти нулевой будет, тобишь прибыли не принесёт...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Ну це можна робити поступово, було б бажання...
ладно ліврея, але от салони літаків і форма стюардес - ну повний відстій...

Але Раяни націлені лише на отримання прибутку під любих "тєлодвіженій" пов'язаних з витратою коштів
Мариам

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Мариам »

не подскажете, когда может появиться летнее расписание.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення mischko »

Valdys писав:Але Раяни націлені лише на отримання прибутку під любих "тєлодвіженій" пов'язаних з витратою коштів
Це вже давно не так. На початковому етапі це дійсно було основною метою - мінімум зайвих рухів. І це приносило свої плоди. Але потім ринок наситивсь і в Європі вже практично не залишилось людей, яких "пересадимо з автобусів на літаки". Тепер доводиться конкурувати з "уже пересаженими". І тут з'ясовується, що деякі ніштячки не так вже й дорого коштують і пасажири вже готові за них платити дорожче. Сам факт, що easyJet з його підходом приніс минулого року більше прибутку своїм інвесторам, ніж Ryanair, який позиціонує себе як "ультра-лоукост" вже про щось та й каже. Вже зараз по фейсбук постам своїх друзів-європейців помічаю, що "ультра-лоукост" - це матюк. Їм ще довго доведеться відбілюватись від репутації здирників, щоб переманити людей у easyJet чи от голландської Transavia, яка теж зібралась помахатись з лоукостами за пасажира.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Мариам писав:не подскажете, когда может появиться летнее расписание.

думаю не раніше листопада. Минулого року, здається з листопада, почались відкриватись дати літнього розкладу з деяких аеропортів.
Мариам

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Мариам »

Valdys , дякую.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення de-bugger »

С недавних пор у Ryanair появилась возможность мобильного Check-In из их приложения, и возможности сохранить мобильный boarding pass в приложении. Это чертовски удобно в поездках, когда нет под рукой принтера. Это хорошая новость.

Плохая: Mобильный boarding pass доступен только для обладателей паспортов стран EC/ЕЭС. Очевидно, из-за обязательного Visa check для граждан других стран. Хотя другие бюджетные перевозчики проблематику проверки визы и безбумажного boarding pass успешно решают.

Не до конца продумано: мобильный boarding pass нельзя сохранить в Passbook. Это было бы удобно - он бы автоматически появился на экране смартфона по мере приближения времени посадки в самолет/приближения к аэропорту вылета. Хотелось бы, чтобы этот функционал появился в следующих версиях Ryanair App, который теперь стал полезным и бесплатным, а раньше был бесполезным и платным .

P.S. Если такие позитивные новости будут продолжаться, я скоро перестану мысленно называть их Govnoair :smile:
Вкладення
Foto 10.09.14 17 50 50 (1).png
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Доречі вони відкрили літній розклад 2015...
не знаю, весь чи ні, але те що мені потрібно було вже є...

А змінюються вони дедалі в кращу сторону)))

Віза-чек для громадян не з ЄС у них доволі незрозуміла процедура... невже згодом, ніхто не може глянути в паспорт.
Wizz, хоча в них також є примітка віза-чек для громадян не з ЄС, ніколи таким не займалися. Я, наприклад, не попадав жодного разу, а коли перший раз запитав, куди іти, щоб поставили галочку, мені сказали, не потрібно, ідіть на авіабезпеку, так що я цим і не переймався... і двічі цього року проходив всі процедури з допомогою додатку Wizz і мобільного бордінг пасс, в Будапешті і Бергамо.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення de-bugger »

Стосовно Visa Check: EasyJet перевіряе наявність візи на гейті перед посадкою. Це трохи уповільнює процедуру посадки, та теоретично може призвести до запізнення, якщо з літака потрібно буде вивантажити багаж пакса, що не має візи. Germanwings у Кьольні перед польотом до Лондону додатково перевіряв наявність документів у всіх без виключення паксів незалежно від паспорту: вони поставили невеличку стійку перед кабінкою з паспортним контролем у зоні вильоту нешенгенських рейсів. Хлопчик за стійкою ставив печатку паксам на паперові бордпаси. Тим, хто був з мобільним бордпасом він швидко виписував від руки маленький формуляр, що віза перевірена. Доречі, на гейті цим формуляром вже ніхто не цікавився. :-) Якщо Ryanair хотів би, то міг би на стійці Visa Check сканувати баркод з экрану мобільного та автоматично роздруковувати шматок паперу з відміткою про перевірку візи. Розробка такого додатка коштує дуже не дорого.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення od.andrew »

в Раянейрі (було в Модліні, але не тільки там) ці дебіли тепер 2 рази візи перевіряють - один раз на віза чек на стійках чек-іну (ставлять печатку), потім ще раз ходять і перевіряють перед посадкою у всіх в черзі документи і ставлять ще один підпис (або коли відривають половину борд.паса).
другий раз коли перевіряли в черзі, я тупо віддав паспорт і сказав - ну хочете візу, то шукайте. там в паспорті хєр її знайдеш одразу серед всіх минулих віз. дура почала мені втирати що це мій обов'язок показувати їй візу. кажу - я вже її показав, ви що не бачите печатку visa check на бордінг пасі? у нас політика - перевіряти 2 рази. ну то перевіряйте ,кажу, - у мене віза є.
коли дійшло до того, що вони захотіли 3ий раз подивитись мою візу (бо при посадці вони були НЕ ВПЕВНЕНІ, що підпис справді поставила та дура, яка перевіряла другий раз), я на них накричав.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення UnaUnso »

od.andrew писав:в Раянейрі (було в Модліні, але не тільки там) ці дебіли тепер 2 рази візи перевіряють - один раз на віза чек на стійках чек-іну (ставлять печатку), потім ще раз ходять і перевіряють перед посадкою у всіх в черзі документи і ставлять ще один підпис (або коли відривають половину борд.паса).
другий раз коли перевіряли в черзі, я тупо віддав паспорт і сказав - ну хочете візу, то шукайте. там в паспорті хєр її знайдеш одразу серед всіх минулих віз. дура почала мені втирати що це мій обов'язок показувати їй візу. кажу - я вже її показав, ви що не бачите печатку visa check на бордінг пасі? у нас політика - перевіряти 2 рази. ну то перевіряйте ,кажу, - у мене віза є.
коли дійшло до того, що вони захотіли 3ий раз подивитись мою візу (бо при посадці вони були НЕ ВПЕВНЕНІ, що підпис справді поставила та дура, яка перевіряла другий раз), я на них накричав.
Гм... Дура кажете?
Людина виконує свою роботу - у неї такі інструкції. Ви придбали квиток, погодилися з умовами транспортування, компанія вам ці послуги надала згідно своїх внутрішніх процедур - а ви кричите на людину та називаєте її "дурою"? Чи ви вважаєте що особливо їй сподобались та вона вирішила на вас довше помилуватися поки ви гортаєте паспорт? Не тіштесь...

Не подобаються умови Раяна з віза чек - купуйте квиток у Люфтганзи, або закажіть чартер.

Мені соромно за таких спів-громадян. СОРОМНО!
Ще раз будете летіти через Модлін - знайдіть ту жінку і вибачитесь.

ПС: Ви часом не ходили у Одесі на Куликове поле мітингувати?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Igoresha »

od.andrew писав:в Раянейрі (було в Модліні, але не тільки там) ці дебіли тепер 2 рази візи перевіряють - один раз на віза чек на стійках чек-іну (ставлять печатку), потім ще раз ходять і перевіряють перед посадкою у всіх в черзі документи і ставлять ще один підпис (або коли відривають половину борд.паса).
другий раз коли перевіряли в черзі, я тупо віддав паспорт і сказав - ну хочете візу, то шукайте. там в паспорті хєр її знайдеш одразу серед всіх минулих віз. дура почала мені втирати що це мій обов'язок показувати їй візу. кажу - я вже її показав, ви що не бачите печатку visa check на бордінг пасі? у нас політика - перевіряти 2 рази. ну то перевіряйте ,кажу, - у мене віза є.
коли дійшло до того, що вони захотіли 3ий раз подивитись мою візу (бо при посадці вони були НЕ ВПЕВНЕНІ, що підпис справді поставила та дура, яка перевіряла другий раз), я на них накричав.
Ну как бы вы правы, и нет одновременно. Девушка как бы поняла вас, приняла к сведению и возможно сообщит своему руководству. Но боюсь, что ее руководство не передаст по лесенке тому, кто этот вопрос примет к сведению и может повлиять на него.
Как бы жалобы по этому поводу нужно писать/оставлять по телефону (не знаю, как у них там). Это будет явно более адресно, так как эти каналы связи как раз созданы для получения обратной связи, в том числе и feedback. Так что лучше напишите жалобу по этому поводу.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення od.andrew »

слухайте, мене дискримінують за ознакою громадянства, і хто нагорі чи внизу є причиною цього - мене не цікавить. може вам подобається, коли вас принижують, і вам треба доводити, що ви не верблюд, але мені - ні.
одного разу більше ніж достатньо для перевірки наявності візи. авіалінії НЕ Є і не можуть виконувати функції поліції чи прикордонної служби. люфтганза нічим не відрізняється від раянейра - у них переді мною є абсолютно такі самі права і обов'язки. в люфтах теж візу перевірити можуть на чек-іні, але роблять це нормально. поляків перевіряють всіх на візи, коли вони вилітають в штати, але роблять це нормально. я хочу, щоб зі мною тут теж себе вели адекватно.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення od.andrew »

і взагалі підхід - вам не подобається раянейр, то літайте люфтганзою, абсолютно ніщєбродський. літаю, і раяном, і люфтами, і лотом. ви думаєте у раянів сильно дешеві квитки? ні. але буває зручний розклад, і коннекшни хороші, які не можуть надати інші авіалінії.

мені дуже подобаються їх зміни по клієнтоорієнтованості. те, що було в Модліні - вийняток із правил. коли я летів з Бове назад, там у мене ніхто й не думав перевіряти візу біля гейту. в terms&conditions такого теж нема - є один обов'язок мій піти на стійку, і показати візу для печатки на boarding pass. мене цей обов'язок не дратує - я кожен раз це роблю.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Bestfriend »

Компанія за власний рахунок не бажає відправляти паксів додому. От і причина постійного чек-іна візи.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Але ж логічно наче те, що, якби ти не мав візи, тебе б додому ще зі стійки реєстрації відправили...
Гість

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Гість »

Bestfriend писав:Компанія за власний рахунок не бажає відправляти паксів додому. От і причина постійного чек-іна візи.
Це якась жостко крива мотивація. Скільки не літав Раяном (ну, дуже багато), жодного разу не побачив, щоб когось завернули з візою всередині Шенгена.... Плюс... завернути всередині шенгена можуть тільки прикордонники... яких НЕМАЄ. Тобто теоретично вони не заборонені, але за десяток років активного трафіку по шенгену я зустрів внутрішньоєвропейський контроль один раз: в Італії, коли була зустріч якоїсь там Великой сімки/вісімки. Про це було анонсовано наперед.

Майте на увазі, Раянівські рейси - внутрішньоєвропейські. Це не Люфтганза з Києва, яку систематично зустрічають поліцаї-автоматники ще на пероні. Внутрішньоєвропейські рейси - з паксами на 90% європейців плюс 9% інотуристів геть не цікаві для перевірок.

Висновок: шанси депортації активно наближаються до нуля.

А ОТ ТРИМАТИ АРАВУ ПЕРЕВІРЯЛЬНИКІВ ВІЗ - ОЦЕ ПОСТІЙНІ СУТТЄВІ ВИТРАТИ. По ходу, більші витрати, ніж мізерна кількість "квазі-депортованих".

Моя пікантна версія: будь-який бюджетний сервіс має привносити клієнту геморой, а з іншим - ми за ценой не постоім :))))

А об'єктивно - геть не розумію, що тут за логіка.
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення forward »

про визачек
летом летали маршрутом
киев будапешт барселона будапешт мальта будапешт киев
всё с виззеир ниразу никто не проверял у нас визу
кроме как когда прилетали в будапешт из киева
у жены молдавский биометрический паспорт - по нему виза не нужна у меня украинский с испанским мультиком.
непонятно с какой логикой они подходят к этому вопросу то нужен визачек то не нужен. в ноябре летим через модлин райнами посмотрим)
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Valdys »

Так Ви ж не путайте Візів і Раянів.
Wizz на шенген рейсах не роблять таку дурницю, як віза-чек
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

Думаю, это специфика Польши и ее визовой политики по отношению к Украине.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 19 гостей