Air Baltic (BT)

Оцените авиакомпанию

1
11
14%
2
2
3%
3
2
3%
4
1
1%
5
5
6%
6
6
8%
7
5
6%
8
16
21%
9
6
8%
10
23
30%
 
Всього голосів: 77
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення АндрейМ »

Victor H писав: 31 жовтня 2019, 16:51
Я той один раз як ними летів, не звернув увагу на шторки. Але судячи по оцьому огляду, є: https://www.planespottingberlin.com/tri ... m-economy/
Спасибо за ссылку! Судя по видео, 7-ой ряд стоит избегать из-за двигателей, а в 3-ем/4-ом ряду должно быть нормально.
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення UR-UIA »

АндрейМ писав: 31 жовтня 2019, 16:58
Victor H писав: 31 жовтня 2019, 16:51
Я той один раз як ними летів, не звернув увагу на шторки. Але судячи по оцьому огляду, є: https://www.planespottingberlin.com/tri ... m-economy/
Спасибо за ссылку! Судя по видео, 7-ой ряд стоит избегать из-за двигателей, а в 3-ем/4-ом ряду должно быть нормально.
А что с двигателями не так?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення popTAB »

Взагалі Даш штучка специфічна, в якої шасі ховаються в мото-гондоли. Відповідно ця конструкція закриває гарний обзон з вікон. Тому якщо любите заглядати у віконечко то беріть або до гвинта, або в хвості
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення АндрейМ »

UR-PSH писав: 31 жовтня 2019, 17:03 А что с двигателями не так?
Я не писал, что с двигателями что-то не так. Сидеть возле них шумно и сильная вибрация, судя по отзывам.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення AlexK »

АндрейМ писав: 31 жовтня 2019, 16:58
Victor H писав: 31 жовтня 2019, 16:51
Я той один раз як ними летів, не звернув увагу на шторки. Але судячи по оцьому огляду, є: https://www.planespottingberlin.com/tri ... m-economy/
Спасибо за ссылку! Судя по видео, 7-ой ряд стоит избегать из-за двигателей, а в 3-ем/4-ом ряду должно быть нормально.
Мне всегда места в Дашах выдавали сзади и было ок. Спереди там вообще у винта получается. Т.к. в Риге очень очерченные волны прилётов/отлётов, то вместе с вами прилетят ещё несколько сот/тысяч человек и многим надо будет на коннекшн. Так что, не зевайте )) В Риге уже были случаи отправления бортов без части пассажиров, застрявших на секьюрити и паспортном (хотя, с шенгена в нешенген секьюрити не будет).
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення jores »

Болтики, как и МАУ, приходят в чувство. После отмены рейсов, изначально прислали форму, где был только перенос дат или возврат. А через несколько дней решили, что вполне можно, вместо возврата, раздать ваучеры. Вот такое письмо прислали сегодня. Теоретически, по 20 евро за 6 сегментов - хороший бонус. Практически, никто не знает, какие цены будут потом, вполне возможно, даже с учетом ваучера, все равно придется доплачивать. В любом случае, если нужна Рига, Визз быстрее и дешевле и из Жулян.
Вкладення
Balt.jpg
Screenshot_7.jpg
maxim8998
Airbus A320
Повідомлень: 307
З нами з: 16 лютого 2016, 09:14
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення maxim8998 »

Схоже Балтіки в цьому сезоні не збираються до Львова відновлювати рейси, сьогодні крім травневих квитків з відміною, прийшла відміна і на рейс в липні.
2020-04-03_09-55-20.png
2020-04-03_09-55-20.png (12.04 Кіб) Переглянуто 6846 разів
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення popTAB »

Львова не буде в цьому сезоні, так виглядає. Якщо й буде, то в S21 але вже на а220, бо Dash8 повиводять
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Franek »

І мені на червень скасували. З цього приводу маю декілька запитань. Може хтось допоможе.
Що означає ця фраза? "gift voucher that covers full refund value of your cancelled flights plus additional 20 EUR per each direction per passenger." Якщо в мене квиток LWO-RIX-ARN то це один напрямок і два сегменти чи два напрямки?
Якщо я погоджуся на ваучер, то як я зможу його використати? Наприклад, я заплатив 100 євро за подорож, мені повертають 120 євро ваучером, а наступного разу я захочу полетіти кудись за 200 євро. То я зможу заплатити 120 євро ваучером і доплатити 80 євро чи так не працює?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Sentry »

Franek писав: 03 квітня 2020, 14:04 Що означає ця фраза? "gift voucher that covers full refund value of your cancelled flights plus additional 20 EUR per each direction per passenger." Якщо в мене квиток LWO-RIX-ARN то це один напрямок і два сегменти чи два напрямки?
1 направление и 2 сегмента, имхо. Но официальное мнение по обоим вопросам можно получить только в службе поддержки.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення makor »

В билете написано так "(+20 EUR for each one-way trip, valid until 31.05.2021"
maxim8998
Airbus A320
Повідомлень: 307
З нами з: 16 лютого 2016, 09:14
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення maxim8998 »

Прийшов перший ваучер від Балтиків, бронювання було на 2 людини, загалом додали 40 євро до вартості квитка (Львів-Таллін з пересадкою в Ризі). Умови використання, як на мене хороші, правда треба тепер думати як використовувати, адже до Львова вони поки літати не планують.

Умови:
This travel e-voucher can be used for buying flights at airbaltic.com. This gift e-voucher can be used multiple
times until the balance of the gift voucher is 0. Please read the terms and conditions carefully.

How to use your Travel e-Voucher
Go to airBaltic.com
Select your flight and travel dates
Click on the “I have a voucher code” button to open the code area.
Proceed with your booking

Terms and Conditions
This gift e-voucher (GVO) can be used as a form of payment for booking flights on airBaltic.com, as well as a
form of payment for tickets and / or extra services (baggage, meals, seats, service fee, etc.) when you
contact our call center or airport ticket office.
Multiple gift e-vouchers can be used simultaneously.
If the total amount of purchase exceeds the value of the gift e-voucher(s) any difference must be paid by
card.
Gift e-vouchers are non-refundable.
A voucher must be redeemed within the time frame stated above. Alternatively, its value is lost. The validity
of the gift e-voucher cannot be extended.
If the gift e-voucher terms state that it must be fully redeemed at once then, in case it is partially redeemed,
the remaining balance is lost.
A voucher can be used to book flights for any person, unless the gift e-voucher states that the recipient must
be a passenger or one of the passengers.
Travel e-Vouchers cannot be used in the Corporate booking engine.
Any further processing of a booking paid partly or in whole by gift e-voucher will comply with the standard
airBaltic fare rules and charges according to the chosen booking class.
All disputes that may arise shall be solved in accordance with the Law of the Republic of Latvia.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення DIMMka »

Вернули деньгами. Рейс был отменен 22 марта.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Bagach »

Продажі на рейси з Києва відкриті з 9 червня. Ще недавно були з 1 червня. Здвигають початок польотів.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Franek »

В мене було 2 окремі буки. Один рейс скасували 2 квітня, другий 4 квітня. 4 квітня заповнив 2 форми на повернення грошей. І рівно через місяць, 4 травня, прислали лист по скасованому 2 квітня рейсу, що повний рефанд підтверджено і вчора прийшли гроші на карту. По другому рейсу (в межах ЄС) взагалі тишина. В когось було щось схоже?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Bagach »

Делал в Балтике предзаказ питания.
Прочитал из новости на главной странице:
Сервис на борту должен быть ограничен для уменьшения взаимодействия между людьми. Запрещена продажа Duty Free и других товаров кроме предварительно упакованной или запечатанной еды.
То есть вместо вполне себе ресторанных блюд за 20 Евро мне могут дать запечатанный гамбургер?
Стоит ли отменить услугу?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 21 травня 2020, 14:53 То есть вместо вполне себе ресторанных блюд за 20 Евро мне могут дать запечатанный гамбургер?
Стоит ли отменить услугу?
Думаю, если услуга не может быть предоставлена, то есть большой шанс получить ничего, а потом когда-нибудь возврат денег. Предоставлять незаказанную услугу вряд ли кто-то будет, а выдать запечатанный гамбургер за горячее питание, которое вы заказали будет очень тяжело.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Bagach »

Есть у кого билеты сабжа на июнь?
Ничего не отменяют?
Полеты в расписании с 15 числа.
Неужели планируют открыть балтийские страны? Или же хотят возить резидентов и работников, создавая траблы с отменой нон-эссеншелам?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Bagach »

Телефонував на підтримку.
Запитував щодо рейсів до Києва з 15 числа.
Кажуть, що самі слідкують за ситуацією з відкриттям кордонів з боку України.
Якщо буде заборона на в'їзд іноземцям, то, напевно, будуть скасовувати рейси.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air Baltic (BT)

Повідомлення Bagach »

Декілька днів не дотягнули до моїх дат. Залишається надіятисть, що або дотягнуть пізніше, або Прибалтика на той момент відкриє кордони.
Несколько дней назад латвийская авиакомпания airBaltic вновь анонсировала возобновление полетов из Риги в Киев с 15 июня, однако продажи билетов теперь закрыты до 21 июня включительно.
https://www.avianews.com/baltic/2020/06 ... r_flights/
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 25 гостей