Air Ocean Airlines

alexdr
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 27 січня 2022, 12:39
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення alexdr »

Shummi_1925 писав: 02 лютого 2022, 13:15 Февраль, денег нет, надо подават на Чарджбэк) стандартный украинский сервис) красавцы коненчо! :raspil: :alen:
А можете подробней рассказать про чарджбэк? я так понимаю это заявления писать в банк с карты которого я оплатил билеты? или лучше к менеджеру идти в отделение?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення Bagach »

alexdr писав: 03 лютого 2022, 14:26 А можете подробней рассказать про чарджбэк? я так понимаю это заявления писать в банк с карты которого я оплатил билеты? или лучше к менеджеру идти в отделение?
Можно и по интернету оформить заявление на чарджбек. Главное, чтобы у вас были доказательства того, что деньги вы заплатили, а услугу/товар не получили.
Если нюансов не знаете, то, конечно, проконсультируйтесь с менеджером.
На форуме также есть тема о чарджбеке:
viewtopic.php?f=12&t=2971
alexdr
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 27 січня 2022, 12:39
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення alexdr »

Подал чарджбэк, по результатам отпишусь
Аватар користувача
Han Solo
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 11 листопада 2021, 21:15
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення Han Solo »

Shummi_1925 писав: 02 лютого 2022, 13:15 Февраль, денег нет, надо подават на Чарджбэк) стандартный украинский сервис) красавцы коненчо! :raspil: :alen:
«Ежики плакали, кололись, но продолжали грызть кактус»
«Никогда такого не было и вот опять»

За что «люблю» я наш народ, так это за слепую веру в то, что продолжая делать все тоже самое как раньше, вот именно в этот раз будет другой результат. Начиная от покупки билетов на авиакомпании живопырки вроде океанов, заканчивая выбором власть имущих.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення Bagach »

Han Solo писав: 08 лютого 2022, 20:24
Shummi_1925 писав: 02 лютого 2022, 13:15 Февраль, денег нет, надо подават на Чарджбэк) стандартный украинский сервис) красавцы коненчо! :raspil: :alen:
«Ежики плакали, кололись, но продолжали грызть кактус»
«Никогда такого не было и вот опять»

За что «люблю» я наш народ, так это за слепую веру в то, что продолжая делать все тоже самое как раньше, вот именно в этот раз будет другой результат. Начиная от покупки билетов на авиакомпании живопырки вроде океанов, заканчивая выбором власть имущих.
Еще берут билеты с высоким риском отмены, билеты за год. Это что-то сродни лудомании.
Аватар користувача
PandaFly
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 18 червня 2021, 11:45
Звідки: IFO
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення PandaFly »

Несподіване повернення Air Ocean в українське небо.
Виконали рейс у Одесу для Bees Airline, після обіду мають летіти у Єреван

Зображення
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення Sentry »

Так а что там ТО бортов? Летают, пока техники на обеде?
Аватар користувача
orwo
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 03 серпня 2013, 15:41
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення orwo »

За клопотанням Офісу Генерального прокурора судом накладено арешт на 2 літаки Ан-148, що належать російському акціонерному товариству.  

За даними слідства, у 2021 році підсанкційне товариство, використовуючи кіпрську офшорну компанію для обходу введених санкцій, уклало договір оренди цих літаків з українським товариством, яке використовувало їх у своїй господарській діяльності. Після повномасштабного вторгнення рф на територію України договори оренди були розірвані
Vitos0603
Airbus A320
Повідомлень: 345
З нами з: 11 серпня 2013, 23:14
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення Vitos0603 »

Відновити польоти з Закарпаття хоче Українська авіакомпанія Air Ocean Airlines - директор авіаперевізника

Аеропорт розташований впритул до словацького кордону, і літак одразу ж після зльоту потрапляє в повітряний простір країни-члена НАТО.

За його словами, компанія могла б відкрити польоти з Ужгорода, якщо це буде визнано безпечним.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення alex.s »

Окрім того, щоб взяти у держави в лізинг ці 2 ан 148, треба же ще аудит для польотів в ЕС пройти, я так розумію. Це якщо простір відкриємо.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Air Ocean Airlines

Повідомлення chukinson »

Це все баличкі для забивання інфопростору. Що той Райян, що Львівське літовище, що ці.. Бла-бла-бла і побігли журналісти тягати тиждень новину..
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 20 гостей