Aigle Azur

Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Aigle Azur

Повідомлення Valdys »

Spirit писав: 28 січня 2019, 13:02 Ждем реакции украинских АК. Кто из наших потенциально заинтересован получить назначение на это направление?
Интересна также реакция О'Лири - опять не очень большая компания (11 бортов на данный момент если верить Airfleets.net) получила назначение, а Раяны :plane: как фанера над Парижем. В данной ситуации как нельзя в тему. :grin:
Как то не очень прозрачно выглядит с их стороны процесс назначения когда АК сначала объявляет начало полетов, потом через несколько дней объявляется что авиационные власти согласовали изменения и даже уже отдали назначение перевозчику.
тут не ясно, де більше зло, Azur цей з 270 євро, чи Раяни в Бове.
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення Spirit »

mischko писав: 28 січня 2019, 13:12
Spirit писав: 28 січня 2019, 13:02 Ждем реакции украинских АК. Кто из наших потенциально заинтересован получить назначение на это направление?
а які є варіанти? Або SkyUp, або МАУ візьме ще 4 частоти, щоб возити вірмен (яких у Парижі дуже багато, мене там вірменин на таксі возив і все про діаспору розповідав).
На мою думку поведінка SkyUp у даній ситуації буде показовою. Париж - це не напрямок для пакетників. І якщо вони не хочуть щоб їх вважали просто перевізником туристів для JoinUp! то потрібно хоча б спробувати отримати цей напрямок. Хоча я не впевнений що воно їм потрібно і буде економічно вигідно возити P2P.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Aigle Azur

Повідомлення Valdys »

Spirit писав: 28 січня 2019, 14:07
mischko писав: 28 січня 2019, 13:12
Spirit писав: 28 січня 2019, 13:02 Ждем реакции украинских АК. Кто из наших потенциально заинтересован получить назначение на это направление?
а які є варіанти? Або SkyUp, або МАУ візьме ще 4 частоти, щоб возити вірмен (яких у Парижі дуже багато, мене там вірменин на таксі возив і все про діаспору розповідав).
На мою думку поведінка SkyUp у даній ситуації буде показовою. Париж - це не напрямок для пакетників. І якщо вони не хочуть щоб їх вважали просто перевізником туристів для JoinUp! то потрібно хоча б спробувати отримати цей напрямок. Хоча я не впевнений що воно їм потрібно і буде економічно вигідно возити P2P.
700-ку на 149 паксів грузити можна, постав літо 4, зима 2 і все норм.
ну і тримай ціни нижчі аніж зараз на ринку.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Aigle Azur

Повідомлення Honduras »

Браяни з Лівану ще більш діаспору перевезуть)
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Aigle Azur

Повідомлення Honduras »

Краще ті частоти віддати МАУ десь на Марсель)
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення Igoresha »

Ещё один кейс, подтверждающий слова О'Браяна (или это О'Лири говорил) о либерализме и западных странах.
Украинские а/к я не особо пока жду на этом направлении. Любая существующая украинская а/к будет выглядеть, как рулетка - полетят/не полетят. Да и какие варианты? СкайАп, Ян. Кстати, а Днепроавиа может?)
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Aigle Azur

Повідомлення Valdys »

Honduras писав: 28 січня 2019, 14:24 Краще ті частоти віддати МАУ десь на Марсель)
МАУ має право просити на все що хоче у Франції, окрім Парижу.
Вони ж у Ніццу літають...
так же при бажанні і в Марсель могли б, але для чого це їм...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 28 січня 2019, 14:03
mischko писав: 28 січня 2019, 13:16
Sentry писав: 28 січня 2019, 13:14 Но как только появился желающий с их стороны - сразу решили его пустить.
А я про що. Європейці і американці як мислять: вільна торгівля, але лише якщо це вигідно мені, а якщо не вигідно - дивись торгівельну суперечку США з Китаєм.
Що, знову ж таки, не значить, що ідея та впровадження вільної торгівлі не потрібні взагалі. :)
ну так, у випадку нашої асоціації - це win-win.
sashkin

Re: Aigle Azur

Повідомлення sashkin »

пока у МАУ даже Ницца сезонная.
у ДжойнАпа на сайте туры в Париж есть, может, им синергию с авиа захочется сделать, чтобы деньги не шли в МАУ. А остаток билетов как регулярку
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення Sentry »

sashkin писав: 28 січня 2019, 14:36 пока у МАУ даже Ницца сезонная.
у ДжойнАпа на сайте туры в Париж есть, может, им синергию с авиа захочется сделать, чтобы деньги не шли в МАУ. А остаток билетов как регулярку
Ницца вообще очень сезонное направление. Так что "даже" тут не очень подходит. Интересно, почему МАУ не развивает "деловой" транзит в крупные города Франции: Лион, Марсель? Хотя, я догадываюсь. Поток все-таки очень сильно проигрывает столичным городам, а лететь ощутимо дальше, чем в Восточную Европу или Германию. Если посмотреть на карту МАУ, то они почти везде летают только в столицы или очень крупные экономические центры (Милан, Стамбул, Женева, Барселона, Франкфурт, Дюссельдорф, Мюнхен). Чисто туристические направления только Венеция и Ницца, и это суперпопулярные направления. Небольшое исключение только Краков, но его можно рассматривать и как экономический, и как туристический центр, да и лететь туда очень недалеко.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Aigle Azur

Повідомлення Honduras »

Sentry писав: 28 січня 2019, 14:44
sashkin писав: 28 січня 2019, 14:36 пока у МАУ даже Ницца сезонная.
у ДжойнАпа на сайте туры в Париж есть, может, им синергию с авиа захочется сделать, чтобы деньги не шли в МАУ. А остаток билетов как регулярку
Ницца вообще очень сезонное направление. Так что "даже" тут не очень подходит. Интересно, почему МАУ не развивает "деловой" транзит в крупные города Франции: Лион, Марсель? Хотя, я догадываюсь. Поток все-таки очень сильно проигрывает столичным городам, а лететь ощутимо дальше, чем в Восточную Европу или Германию. Если посмотреть на карту МАУ, то они почти везде летают только в столицы или очень крупные экономические центры (Милан, Стамбул, Женева, Барселона, Франкфурт, Дюссельдорф, Мюнхен). Чисто туристические направления только Венеция и Ницца, и это суперпопулярные направления. Небольшое исключение только Краков, но его можно рассматривать и как экономический, и как туристический центр, да и лететь туда очень недалеко.
Диаспора во Франции в большинстве не МАУвская, северная Африка в основном. Но чисто теоретически, 4 раза, да на эмбраере...
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення krock »

Эм , а что мешает дать Райану частоты в Бове от Украины :))
Или там пряма отсылка на регистрацию компании?
ПыСы вот отличный повод для вернуть WU, перекинуть 2 или более самолета, летать себе 4 раза в неделю в Бове полным бортом по 150рт, аж гай гуде, и гонять Италию и Испанию заодно.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Aigle Azur

Повідомлення Valdys »

krock писав: 28 січня 2019, 15:29 Эм , а что мешает дать Райану частоты в Бове от Украины :))
Или там пряма отсылка на регистрацию компании?
ПыСы вот отличный повод для вернуть WU, перекинуть 2 или более самолета, летать себе 4 раза в неделю в Бове полным бортом по 150рт, аж гай гуде, и гонять Италию и Испанию заодно.
якщо припустити, що вирветься з попелу WU і що ще буде вільна ця частота, вони будуть в Де Голль просити, їх Бове не дуже цікавити буде.
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення krock »

Valdys писав: 28 січня 2019, 15:58
krock писав: 28 січня 2019, 15:29 Эм , а что мешает дать Райану частоты в Бове от Украины :))
Или там пряма отсылка на регистрацию компании?
ПыСы вот отличный повод для вернуть WU, перекинуть 2 или более самолета, летать себе 4 раза в неделю в Бове полным бортом по 150рт, аж гай гуде, и гонять Италию и Испанию заодно.
якщо припустити, що вирветься з попелу WU і що ще буде вільна ця частота, вони будуть в Де Голль просити, їх Бове не дуже цікавити буде.
Не певний. В Бове вони летають, CDG може банально не дати слот.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення Tetris »

Valdys писав: 28 січня 2019, 14:03 Завтра засідання авіаслужби і дивно, що ніхто з наших не подався на цей маршрут. Але я думаю, просто ніхто і не знав.

Також, скоріш за все МАУ додаткові частоти не світять, віддадуть комусь новому, тобто буде заруба Рози з кимось... написав би SkyUp, але це не вписується в їх стратегію "море", хоча напрям цікавий, могли б і взяти 4 частоти... ціни на прямий point to point до Парижу дуже не привабливі, постав мінімалку від 130-150 за RT і люди будуть.
Ну той самий скайап міг би літати десь на узбережжя, але ж вони, я так розумію, літають лише туди, куди джоіни відправляють пакетників, тому Ніцца чи Марсель будуть навряд.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Aigle Azur

Повідомлення Valdys »

Tetris писав: 28 січня 2019, 16:21
Valdys писав: 28 січня 2019, 14:03 Завтра засідання авіаслужби і дивно, що ніхто з наших не подався на цей маршрут. Але я думаю, просто ніхто і не знав.

Також, скоріш за все МАУ додаткові частоти не світять, віддадуть комусь новому, тобто буде заруба Рози з кимось... написав би SkyUp, але це не вписується в їх стратегію "море", хоча напрям цікавий, могли б і взяти 4 частоти... ціни на прямий point to point до Парижу дуже не привабливі, постав мінімалку від 130-150 за RT і люди будуть.
Ну той самий скайап міг би літати десь на узбережжя, але ж вони, я так розумію, літають лише туди, куди джоіни відправляють пакетників, тому Ніцца чи Марсель будуть навряд.
там пакетно дорого буде.
Для чого це їм, коли можна пачками людей грузити в дешеві Ріміні, Туреччини і так далі
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення mischko »

Valdys писав: 28 січня 2019, 16:40 в дешеві Ріміні
Хіба Ріміні дешеве?
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення krock »

mischko писав: 28 січня 2019, 16:41
Valdys писав: 28 січня 2019, 16:40 в дешеві Ріміні
Хіба Ріміні дешеве?
Так, але не в сезон :))
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення Igoresha »

krock писав: 28 січня 2019, 15:29 Эм , а что мешает дать Райану частоты в Бове от Украины :))
Или там пряма отсылка на регистрацию компании?
ПыСы вот отличный повод для вернуть WU, перекинуть 2 или более самолета, летать себе 4 раза в неделю в Бове полным бортом по 150рт, аж гай гуде, и гонять Италию и Испанию заодно.
Насколько я помню, проблемы были с валютным регулированием НБУ. А так, насколько я помню, Италия у них и тогда неплохо грузилась по не минимальным ценам
Cleopalop
Airbus A318
Повідомлень: 94
З нами з: 01 лютого 2018, 22:43
Контактна інформація:

Re: Aigle Azur

Повідомлення Cleopalop »

Господа, не забывайте пожалуйста о таком моменте как скидки. Полетят скорее всего либо в тот же Орли, либо в Бове. Скорее всего это будет тот же Визз или Раян. Никто даже пытаться не будет лететь в CDG, когда можно получить отличную скидку в Борисполе.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей