SkyUp - чартерный лоу-кост

Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення denya24 »

Рейсы из Киева в Запорожье продлены до конца зимней навигации (было до конца октября). 6 раз в неделю (кроме субботы), билеты от 695 грн.

Киев-Одесса по прежнему до конца октября, других внутренних рейсов нет.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

Белград закрыли по причине слабых продаж :(
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Жаль. А ведь направление без каких-либо ограничений в обе стороны, без конкуренции, между 2 достаточно крупными столицами. И не смогли загрузить 2 рейса в неделю. Теперь понятно, почему МАУ даже в лучшие времена на Балканы не смотрели.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення nyakove »

В связи с отменой рейсов в Белград, какие есть опции по возврату денег? На их виртуальный счет не интересует. Только чарджбек? И когда можно подавать - сразу как отменили рейс или дождаться даты, когда должен был быть рейс?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

nyakove писав: 06 жовтня 2020, 16:27 В связи с отменой рейсов в Белград, какие есть опции по возврату денег? На их виртуальный счет не интересует. Только чарджбек? И когда можно подавать - сразу как отменили рейс или дождаться даты, когда должен был быть рейс?
Из письма следует, что автоматом вернут на их счет, потом можно будет нажать кнопку и вернуть на карту. По срокам и т.д. не ясно. Чарджбек можно подавать только после того, как мерчант отказал в возврате или морозится.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення nyakove »

Меня смутила эта фраза
Після розгляду претензії ми зарахуємо кошти, які підлягають поверненню, на банківську картку, з якої здійснювалася оплата квитка.
То есть, вернуть могут не всё, а какую-то часть, например, только тариф
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

nyakove писав: 06 жовтня 2020, 16:37 Меня смутила эта фраза
Після розгляду претензії ми зарахуємо кошти, які підлягають поверненню, на банківську картку, з якої здійснювалася оплата квитка.
То есть, вернуть могут не всё, а какую-то часть, например, только тариф
Если так, то получат чарджбек. Думаю, что в данном случае они сделают полный возврат. Меня больше смущает срок рассмотрения претензии в 3 месяца. Нет никаких адекватных причин для такого срока, и меня явно не радует кредитовать АК своими деньгами. Форсмажорная нагрузка уже закончилась. С другой стороны, Белград действительно был идеальным вариантом в сложившейся ситуации, я понимал что отмена рейсов очень вероятна, так что оно того стоило ))
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення nyakove »

Так и есть. Деньги уже на счету, по тарифу Basic предлагают вернуть на карту только аэропортовые сборы
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Shummi_1925 »

То есть получаются кидают? Живые деньги возвращать не хотят?
в Очередной раз убеждаюсь что планировтаь ничего нельзя сейчас. только недавно хотел купить Белград для зимней горнолыжки.
София кстати появилась. Декабрь январь)))
с такой их политикой на что они рассчитывают
Сняли направление без ПЦР теста, а завели с)))
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

nyakove писав: 06 жовтня 2020, 16:47 Так и есть. Деньги уже на счету, по тарифу Basic предлагают вернуть на карту только аэропортовые сборы
Не знаю, у меня по такому же тарифу запрос отправился, нигде не сказано, что вернут только сборы. Продублировал сразу запрос в поддержку, и готов подавать на чарджбек, как только получу отказ в возврате в кратчайшие сроки. Ну ибо 90 дней ожидания при отмене по чисто коммерческим причинам - перебор. Но Белград все равно жалко, ну ведь реально идеальное направление было...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

Shummi_1925 писав: 06 жовтня 2020, 16:52 с такой их политикой на что они рассчитывают
Сняли направление без ПЦР теста, а завели с)))
Болгарія просто більш накатаний напрямок, там побувало більше українців, ніж в Сербії
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення nyakove »

Ну у меня вот так

ЗображенняЗображення

А при подаче заявки на вывод прямо пишется, что вернут не всё

ЗображенняЗображення
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Shummi_1925 »

Та я согласен что Сербы недорабатывают
Копаоник Конечно похуже Банского, и ехать дольше. Но Белград точно лучше Софии. В этом сезоне, когда выбора скорее всего не будет, зашел бы на ура. Я думаю кто то еще подымет это направление)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Предположу, что это общий функционал для отмены рейса без учета причины отмены. Не думаю, что они пойдут на такое прямое нарушение законодательства. Это все же не затягивание сроков.
Shummi_1925 писав: 06 жовтня 2020, 17:07 Та я согласен что Сербы недорабатывают
Копаоник Конечно похуже Банского, и ехать дольше. Но Белград точно лучше Софии. В этом сезоне, когда выбора скорее всего не будет, зашел бы на ура. Я думаю кто то еще подымет это направление)
Ну а кто? МАУ вряд ли, они сейчас сконцентрированы на восстановлении сети. ЭйрСербия шансов больше, но имхо вряд ли зимой, т.к стыковки по Балканам зимой малопопулярны. Остается Виндроуз, они могут на АТР запустить. Но там и цена будет от 200 евро судя по их соседним направлениям.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

З власного досвіду комунікації з скайап, так вони планують повертати тільки тарифи.

До слова, Вам лист про скасування приходив чи яком чином вони повідомили що ваші рейси скасовано?
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 06 жовтня 2020, 17:11 Предположу, что это общий функционал для отмены рейса без учета причины отмены. Не думаю, что они пойдут на такое прямое нарушение законодательства. Это все же не затягивание сроков.
Ви їх недооцінюєте (але все може бути, буду радий помилитись))
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Sirko Production писав: 06 жовтня 2020, 17:11 З власного досвіду комунікації з скайап, так вони планують повертати тільки тарифи.

До слова, Вам лист про скасування приходив чи яком чином вони повідомили що ваші рейси скасовано?
Именно так.
Шановний пасажире,
Попри наші сподівання на послаблення карантинних обмежень, повернення до повноцінного відновлення міжнародних польотів поки що відбувається дуже повільно. Ми спостерігаємо, що непевність українців через нові правила подорожування впливає на їхню готовність літати. Новий маршрут Київ – Белград - Київ, польоти за яким ми дуже хотіли розпочати в зимовому сезоні, на жаль, не викликав значного попиту серед українців.
У зв'язку з цим ми змушені скасувати польотну програму за напрямком Київ – Белград.

Ми щиро шкодуємо, що скасування рейсу вплинуло на ваші плани. Усі пасажири отримають відшкодування вартості квитка згідно з Правилами повітряних перевезень пасажирів і багажу, затверджених наказом Державної авіаційної служби України від 26.11.2018 №1239. Залежно від того, де ви купували квиток, є такі можливості отримати відшкодування його вартості:
якщо квиток було придбано на сайті авіакомпанії, ми зарахуємо кошти на ваш баланс в особистому кабінеті на сайті skyup.aero найближчим часом у сумі, що дорівнює повній вартості квитка, за якою його було придбано. Ви можете використати їх на купівлю будь-яких квитків або додаткових послуг авіакомпанії. Кошти зберігатимуться на балансі без обмежень у часі і можуть бути витрачені на користь будь-якої особи, не лише власника акаунта. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку. Натисніть кнопку «Вивести на картку» і слідуйте інструкціям, щоб відправити запит на повернення коштів. Після розгляду претензії ми зарахуємо кошти, які підлягають поверненню, на банківську картку, з якої здійснювалася оплата квитка. Детальніше про баланс і умови користування ним читайте у нашій новині на сайті.
якщо квиток було придбано через агента з продажу авіаційних перевезень, будь ласка, зверніться за місцем його придбання для уточнення варіантів відшкодування вартості квитка.
Сподіваємося на ваше розуміння.
Бережіть себе та близьких,
Команда SkyUp
Имхо, в данном случае вернут полностью. Иначе буду писать в Спортлото ))
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення nyakove »

Я подавать заявку на возврат не буду, поскольку ИМХО написано всё достаточно четко - вернут только сборы, а сам факт подачи заявки через их форму может означать, что я согласен с условиями. Напишу в поддержку, если откажутся вернуть всю сумму - будет чарджбек. сумма небольшая, но это дело принципа, спонсировать эту горе-контору я не хочу, как и летать с ними в обозримом будущем
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 06 жовтня 2020, 17:13 Именно так.
Важливий нюанс, вони й далі граються в бюрократію, згідно з чинним законодавством вони мають право розглядати претензію в термін до 90 днів + 7 днім на саме повернення, тобто маємо термін до 97 днів.

По-факту, після підтвердження прийняття моєї претензії вони через 70 з лишнім днів зарахували мені кошти на "уявний рахунок" і запропонували оформити повернення там. Але до чого я кажу, тобто реальний термін може бути 90 днів + скільки скільки вони захочуть.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

nyakove писав: 06 жовтня 2020, 17:19 Я подавать заявку на возврат не буду, поскольку ИМХО написано всё достаточно четко - вернут только сборы, а сам факт подачи заявки через их форму может означать, что я согласен с условиями. Напишу в поддержку, если откажутся вернуть всю сумму - будет чарджбек. сумма небольшая, но это дело принципа, спонсировать эту горе-контору я не хочу, как и летать с ними в обозримом будущем
Знову ж таки з власного досвіду. Вони на автоматі запропонують Вам заповнити претензію (і додати до неї всякі доки) і чекати на її розгляд до 90 днів.
Мені так відповідали:
Добрий день!

Дякуємо Вам за звернення в авіакомпанію SkyUp.

Для надання відповіді на Ваш запит, будь ласка, заповніть форму, прикріплену до цього повідомлення, і разом з копією квитка і документів, що підтверджують Ваші витрати, відправте на пошту claim@skyup.aero.

Дозвольте зазначити, що необхідно заповнити бланк претензії для кожного бронювання окремо.

З повагою,
Краще зв'яжіться по телефону, так буде швидше (якщо цікавить ясність а не офіційна відповідь).
Телефонувати на гарячу лінію не рекомендую, там є кнопка "зателефонуйте мені" в контактах, вони перетелефонують за 30-120 хв, якщо зірветься (у них таке буває), просто повторіть цю процедуру ще раз.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей