SkyUp - чартерный лоу-кост

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

Логика и Скайап? Какбудто они прямо перед началом полётов или спустя два рейса направление ни разу не закрывали))
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 17 березня 2021, 21:30 Раз первый рейс 19го, то уже не отменят, начнут летать. Раз начнут летать, то уж логично хотя бы 1-2 месяца летать, чтобы оценить показатели.
На мою думку надто оптимістичне припущення, особливо про 1-2 місяці.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Sirko Production писав: 18 березня 2021, 10:52 На мою думку надто оптимістичне припущення, особливо про 1-2 місяці.
Там рейсы раз в неделю, это всего 4-8 рейсов. Были бы они ежедневными, конечно ждать 1-2 месяца никто бы не стал.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

Ну для мене лишається яскравим прикладом "сербський сценарій". Тобто дії АК доволі прямолінійні, продали достатньо/заповнили достатньо салон, чудово - летимо, якщо ні, скасовуємо.
А цей напрямок є певною мірою "екзотичним" для вітчизняного споживача, саме тому мені здається що 1-2 міс. в тестовому режимі(в мінус для себе) вони літати не будуть, але це суто моя суб'єктивна точка зору.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Sirko Production писав: 18 березня 2021, 11:12 Ну для мене лишається яскравим прикладом "сербський сценарій". Тобто дії АК доволі прямолінійні, продали достатньо/заповнили достатньо салон, чудово - летимо, якщо ні, скасовуємо.
А цей напрямок є певною мірою "екзотичним" для вітчизняного споживача, саме тому мені здається що 1-2 міс. в тестовому режимі(в мінус для себе) вони літати не будуть, але це суто моя суб'єктивна точка зору.
Все-таки, Белград отменили осенью за 3-4 недели до старта полетов. Как я понимаю, сейчас уже Белград планируют начать летать, но брать билеты до начала полетов не буду ))
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Собакевич »

Думаю рискнуть взять Запорожье-Стамбул-Запорожье. Есть надежда, что из тройки вт-чт-вс, хотя бы вт-вс должны уцелеть. Как лучше поступить с точки зрения возможной отмены/переноса - купить это одной бронью RT или двумя OW? Как Скайап поступает, если ими отменяется один из двух сегментов в одной брони? Просто возвращают 120% "на счет" за отмененный сегмент или все же дают перенести на другой день?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

если два OW то при отмене одного - со вторым пошлют в пешее эротическое :)
120% давно нет - вернут 100% и помашут ручкой
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення tu144 »

"В пешее эротическое..." - хорошо сказал))
Это в лучшем случае...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

А как СкайАп поступает при изменении расписания? Всем автоматом возврат, никаких возвратов, или по желанию пассажира?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Собакевич »

если два OW то при отмене одного - со вторым пошлют в пешее эротическое
А если одна бронь RT и один сегмент из двух отменяют - тоже 100% "на внутренний счет" без вариантов перенести на другой день?
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

Собакевич писав: 19 березня 2021, 13:14
если два OW то при отмене одного - со вторым пошлют в пешее эротическое
А если одна бронь RT и один сегмент из двух отменяют - тоже 100% "на внутренний счет" без вариантов перенести на другой день?
Тут теж є свої нюанси. У мене коли скасовували рейси, їх скасовували окремо(!!), тобто навіть придбання квитків одним бронюванням не дає гарантії що вони повернуть кошти по RT, але це було в минулому році, як зараз не можу сказати(так як "манав" я купувати у них квитки).
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Собакевич »

Sirko Production писав: 19 березня 2021, 13:21 Тут теж є свої нюанси. У мене коли скасовували рейси, їх скасовували окремо(!!), тобто навіть придбання квитків одним бронюванням не дає гарантії що вони повернуть кошти по RT, але це було в минулому році, як зараз не можу сказати(так як "манав" я купувати у них квитки).
Мне кажется, нужно разделять ситуацию, когда полностью закрыли направление и когда сократили частоту. Если они и во втором случае не позволяют перенести билеты на другой день, то мотивация компании непонятна. Собирается лишний негатив от клиентов.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

осенью так и сделали - сократили частоту, вернули за обратный рейс на счет и пожелали всего хорошего. поменять нельзя.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

makor писав: 19 березня 2021, 13:30 осенью так и сделали - сократили частоту, вернули за обратный рейс на счет и пожелали всего хорошего. поменять нельзя.
Що і варто було довести, адже це по-суті політика АК, а не різні моделі поведінки в залежності від скасування напрямку чи скорочення частоти.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Shummi_1925 »

Собакевич писав: 19 березня 2021, 13:27
Sirko Production писав: 19 березня 2021, 13:21 Тут теж є свої нюанси. У мене коли скасовували рейси, їх скасовували окремо(!!), тобто навіть придбання квитків одним бронюванням не дає гарантії що вони повернуть кошти по RT, але це було в минулому році, як зараз не можу сказати(так як "манав" я купувати у них квитки).
Мне кажется, нужно разделять ситуацию, когда полностью закрыли направление и когда сократили частоту. Если они и во втором случае не позволяют перенести билеты на другой день, то мотивация компании непонятна. Собирается лишний негатив от клиентов.
Они придавали вращательные движения вокруг детородного органа всему негативу клиентов))
Pecunia non olet, как сказал один Римский император.
Я лично у этих ребят куплю что то только в случае острой необходимости, и очень близко к дате)
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ValNK »

І не ситуації пандемії, і якщо перед цим було зроблено хоча б декілька рейсів за цим напрямком без зауважень.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

...и если купить на олх ваучеров с дисконтом )
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

makor писав: 19 березня 2021, 15:16 ...и если купить на олх ваучеров с дисконтом )
У них ваучеры без привязки к имени\фамилии? В любом случае, с делками на олх связываться риски большие в нашей стране. Продадут один ваучер раз 10, и еще и в АК пожалуются, что украли у них.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

неименные. ну риски есть, но я пару брал зимой за 60% номинала )
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення grzegorz »

grzegorz писав: 17 березня 2021, 20:47 Цікава динаміка цін на рейси в Алмату:

- Тільки анонсували рейс +- 10к в два боки, що загалом ок ціна.
- Потім розпродаж - 5к в два боки, за день-два ціни виросли знову до 10к в два боки.
- Зараз майже на будь-які дати без розпродажу 6к в два боки.

А, тю, розпродаж до 19 березня. Але все одно - ціна то виросла до 10к під час розпродажу, то впала до 6..

Настільки все погано з покупками квитків? Готуватись до відмін?

Знову по 5к 🤷‍♂️
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей