SkyUp - чартерный лоу-кост

Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення zbruch »

ant0xa писав: 18 вересня 2020, 19:32 ну к тому, что к концу октября все может измениться, и никто никуда не полетит.
но да, вы правы, это собственные рейсы, тут другое.
реально думаете танзания может изменить правила въезда? они же вроде уже с лета заняли непоколебимую позицию - вируса у нас было чуть чуть и мы его победили. вот соседи даже пробовали бороться, кения прерывала авиасообщения, но вроде как потом сдалась и самолеты опять летают.

я даже стал к ним присматриватся, прямой перелет конечно это не 20 часов с пересадками
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення zbruch »

практически решил попробовать полететь ими на занзибар в октябре. хотя до этого не пользоваллся агенствами очень долго. кто-то расскажет почему это плохая идея и почему я должен передумать?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

zbruch писав: 25 вересня 2020, 08:47 практически решил попробовать полететь ими на занзибар в октябре. хотя до этого не пользоваллся агенствами очень долго. кто-то расскажет почему это плохая идея и почему я должен передумать?
Если не смущает длительный перелет в 739 с жестко чартерной компоновкой на 215 мест, то других проблем, имхо, нет. Лично для меня 10 часов в таком 739 - однозначно отказать. Если бы была хотя бы возможность размяться на стыковке, то еще хоть как-то, и то скорее всего нет.
Mykyta
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 16 квітня 2020, 19:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Mykyta »

Sentry писав: 25 вересня 2020, 09:48
zbruch писав: 25 вересня 2020, 08:47 практически решил попробовать полететь ими на занзибар в октябре. хотя до этого не пользоваллся агенствами очень долго. кто-то расскажет почему это плохая идея и почему я должен передумать?
Если не смущает длительный перелет в 739 с жестко чартерной компоновкой на 215 мест, то других проблем, имхо, нет. Лично для меня 10 часов в таком 739 - однозначно отказать. Если бы была хотя бы возможность размяться на стыковке, то еще хоть как-то, и то скорее всего нет.
А якщо 737-800? (розумію, що не принципова відмінність, чисто теоретизація).
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Mykyta писав: 25 вересня 2020, 12:04 А якщо 737-800? (розумію, що не принципова відмінність, чисто теоретизація).
Лично мое мнение, что 738 на 186 кресел комфортнее, чем 739 на 215. Но разница не слишком велика, и я бы не летел 10 часов ни на том, ни на другом. У СкайАпа на Занзибар на сайте заявлен именно 739.
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ObiWanKenoby »

Sentry писав: 25 вересня 2020, 12:13
Mykyta писав: 25 вересня 2020, 12:04 А якщо 737-800? (розумію, що не принципова відмінність, чисто теоретизація).
Лично мое мнение, что 738 на 186 кресел комфортнее, чем 739 на 215. Но разница не слишком велика, и я бы не летел 10 часов ни на том, ни на другом. У СкайАпа на Занзибар на сайте заявлен именно 739.
739 на 189 был б лучше всего))
Mykyta
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 16 квітня 2020, 19:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Mykyta »

А відомо вже, де саме в Єгипті буде проміжна зупинка?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Ferrari »

То ли в Луксоре, то ли в Асуане
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення zbruch »

Говорят в Луксоре, только непонятно или можно будет выйти пока будут заправлять. И как я понял места в первом ряду можно купить по 15 дол. Будет все же попросторней чуть
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення zbruch »

В общем я решился. 11 дней из них 7 на Занзибаре. 4 свободных. 900 баксов по ихнему курсу, хотя по нормальному все 940 будет. перелет, отель на нунгви, трансферы страховка, прц тест по прилету - не шибко дешево но более менее норм. В эти 4 дня хочу сафари. Кто подскажет - Микуми или рвануть в Серенгети на три дня?
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Spirit »

zbruch писав: 27 вересня 2020, 21:50 В общем я решился. 11 дней из них 7 на Занзибаре. 4 свободных. 900 баксов по ихнему курсу, хотя по нормальному все 940 будет. перелет, отель на нунгви, трансферы страховка, прц тест по прилету - не шибко дешево но более менее норм. В эти 4 дня хочу сафари. Кто подскажет - Микуми или рвануть в Серенгети на три дня?
Вы же в курсе что эти 3-4 дня вам, скорее всего, обойдутся дороже чем весь этот тур? По крайней мере если говорить про Серенгети
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Ferrari »

Не факт. Я думаю сейчас там вообще нет туристов и могет быть очень хорошие цены на сафари
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення zbruch »

3 дня 2 ночи Серенгети НгороНгоро включая отель до и после сафари а трансфер Аэропорт Килианджаро-Аруша продлагают в груповом варианте за 600-700 долларов. 3 дн 2 ночи Тарангире Нгоронгоро Маняьра на тех же условиях 550-600 долларов. Ну и 150 долларов авиаперелет. ПРиватные 1200-1500 долларов по такому маршруту

Микуми груповой тур предлагают 3 дня 2 ночи групрвой от 300 долларов груповой из ДАР. Приватный в районе 750. И 80 баксов паром.

Серенгети Нгоронгоро стоит цены в два раза выше?
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ValNK »

Сьогодні, через 84 дні після скасування, сабж повернув кошти за рейс, що мав відбутися 27.07. Хоча й була вибрана опція відшкодування повної вартості квитка, кошти повернулися на особистий баланс профілю в SkyUp. Там зазначається, що "Бали, отримані за повернення коштів, ви також зможете вивести на карту", але механізму, щоб це зробити, я на сторінці не знайшов. Можливо, хтось вже стикався з такою ж проблемою і може допомогти? Чи відразу ж писати листа стосовно відшкодування грошей на карту?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

Реализовали возврат на счет? Эх, такая была прекрасная темка с ваучерами скайапа ))))
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ValNK »

Подивився на головні профіля - особистий рахунок в бета-версії. Можливо згодом можна буде вивкести горші на карту. Головне, щоб шлях від бета-версії по повноцінного засобу не становив ще вісімдесят днів.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ValNK »

З'явилась можливість повернення коштів на банківську картку, але згідно з тарифом. Наприклад, за Basic повертають тільки аеропортові збори. Ниписав останнього листа і чекаю до понеділка, а потім піду бо банку оформлювати чарджбек.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

ValNK писав: 29 вересня 2020, 09:27 З'явилась можливість повернення коштів на банківську картку, але згідно з тарифом. Наприклад, за Basic повертають тільки аеропортові збори. Ниписав останнього листа і чекаю до понеділка, а потім піду бо банку оформлювати чарджбек.
Рекомендую робити як я, 10 хв тому подався на чарджбек.
Чому?
Узгодив зі скайап повернення коштів у повному обсязі, 70 днів тому, сьогодні, як і Вам, мені прислали лист про зарахування коштів на "уявний рахунок" в "уявному кабінеті", звісно що без моєї згоди.
Проблема №1 - тепер якщо через кабінет робити повернення, як пишуть люди які імпульсивно спробували це зробити, кажуть що чекати потрібно 90 днів.
Тобто, все що ми чекали перед цим обнуляється, і тепер потрібно чекати мінімум в 2 рази довше - це суцільний абсурд!
Проблема №2 - всі хто спробував це зробити повідомляють що кошти які пропонують до повернення - по тарифу квитка.

Я запас лояльності до АК вичерпав.

П.С.
Якщо Ви написали їм на мейл, то з ймовірністю 99% отримаєте наступну відповідь:
Добрий день!

Дякуємо Вам за звернення в авіакомпанію SkyUp.

Для надання відповіді на Ваш запит, будь ласка, заповніть форму, прикріплену до цього повідомлення, і разом з копією квитка і документів, що підтверджують Ваші витрати, відправте на пошту claim@skyup.aero.

Дозвольте зазначити, що необхідно заповнити бланк претензії для кожного бронювання окремо.
В додатку вони присилають бланк на претензію. Тобто, чергова маячня.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Ferrari »

В начале всего этого мракобесия я был всецело на стороне авиакомпаний, круизных компаний, отелей и пр.
Но прошло уже 7 месяцев, пора и честь знать. И если круизные компании я еще понять могу, им винты обрезали по самый киль, то авиакомпании, которые летают регулярку, получают помощь от государств (как LOT, например) или которые летают вовсю чартеры (как SkyUp, МАУ) не возвращать деньги пассажирам - верх непорядочности. Только chargeback
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 29 вересня 2020, 13:11 Только chargeback
Если повезет с незаангажированным банком. :)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість