SkyUp - чартерный лоу-кост

Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Berg-ded »

:twisted:
popTAB писав: 01 липня 2020, 18:35 Авіація стала нагадувати маршрутчиків ... хочу їду, не хочу - не їду. Скоро будуть вилітати по факту наповнення салону
Нажаль до того все йде. Висловлю своє припущення: - зараз SkyUp + Rosa просто поповнюють власні оборотні кошти, а на заміну видать міфічні ,,ваучери" та інші фантікі, котрі ,з великою імовірністю, можуть потім перетворитися на ,,Денежньіе знаки министра финансов ПАПАНДОПОЛА (персонаж у кінокомедії ,,Весілля у Малинівці"- це для молоді,можливо не знають)
Або підуть по схематозу--,,Аеросвіт 2,0" та кінці у воду.
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ObiWanKenoby »

Berg-ded писав: 02 липня 2020, 10:53 :twisted:
popTAB писав: 01 липня 2020, 18:35 Авіація стала нагадувати маршрутчиків ... хочу їду, не хочу - не їду. Скоро будуть вилітати по факту наповнення салону
Нажаль до того все йде. Висловлю своє припущення: - зараз SkyUp + Rosa просто поповнюють власні оборотні кошти, а на заміну видать міфічні ,,ваучери" та інші фантікі, котрі ,з великою імовірністю, можуть потім перетворитися на ,,Денежньіе знаки министра финансов ПАПАНДОПОЛА (персонаж у кінокомедії ,,Весілля у Малинівці"- це для молоді,можливо не знають)
Або підуть по схематозу--,,Аеросвіт 2,0" та кінці у воду.
так роблять більшість авіакомпаній світу - гроші нізвідки не беруться аби сплачувати компенсації людям, а певні види витрат нікуди не подінуться.

Ну збанкрутували б вони одразу, літали б ми й далі лише МАУ - думаю ніхто б не радів цьому))

Я згоден на будь-які "фантіки" зараз аби лише компанія змогла подолати цю кризу. На жаль, більшість населення України думаю про сьогодні, а не про перспективу :)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Ferrari »

МАУ, кстати, тоже бы не летали, если бы сразу все всем вернули.
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Berg-ded »

ObiWanKenoby писав: 02 липня 2020, 11:03
Berg-ded писав: 02 липня 2020, 10:53 :twisted:
popTAB писав: 01 липня 2020, 18:35 Авіація стала нагадувати маршрутчиків ... хочу їду, не хочу - не їду. Скоро будуть вилітати по факту наповнення салону
Нажаль до того все йде. Висловлю своє припущення: - зараз SkyUp + Rosa просто поповнюють власні оборотні кошти, а на заміну видать міфічні ,,ваучери" та інші фантікі, котрі ,з великою імовірністю, можуть потім перетворитися на ,,Денежньіе знаки министра финансов ПАПАНДОПОЛА (персонаж у кінокомедії ,,Весілля у Малинівці"- це для молоді,можливо не знають)
Або підуть по схематозу--,,Аеросвіт 2,0" та кінці у воду.
так роблять більшість авіакомпаній світу - гроші нізвідки не беруться аби сплачувати компенсації людям, а певні види витрат нікуди не подінуться.

Ну збанкрутували б вони одразу, літали б ми й далі лише МАУ - думаю ніхто б не радів цьому))

Я згоден на будь-які "фантіки" зараз аби лише компанія змогла подолати цю кризу. На жаль, більшість населення України думаю про сьогодні, а не про перспективу :)
Так думають, що на квитки wizzair аж черга сояла- вихвалялися скільки 120%-х компенсацій розробляють. Аж тут печалька - або ціни на перспективу так зросли, що ці відсотки до дупи і ,,вішенька на торті" - літаки полетіли, але без ,,бажаючих заробити" .
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення artml »

popTAB писав: 01 липня 2020, 18:35Авіація стала нагадувати маршрутчиків
Зображення
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

Це просто якийсь андерграунд (а не авіакомпанія)!

Спочатку коротка хронологія подій.
01.07.2020
Отримав лист "щастя" про те що мій рейс на 19.07.2020(!!) в Катанію успішно скасовано:
У зв'язку з виниклою форс-мажорною обставиною, а саме не готовність країн ЄС приймати громадян з України
До слова СкайАп так любить слово форс-мажор, що їм варто його додати до назви авіакомпанії.

Я вже почав міркувати, що робити, переносити, чи починати зашквар зі спробою повернути кошти так як:
3. повернення коштів за авіаквиток згідно правил застосованого тарифу (для цього надішліть запит на повернення коштів на e-mail letstalk@skyup.aero або Вашому агенту з продажу і вкажіть номер бронювання).
Спойлер - як виявилось пізніше, квитки мені скасували тільки туди (!!), хоча я купував туди/назад одним бронюванням.

06.07.2020
Тим часом, деякі АК як наприклад Ryanair, успішно почали польоти до Італії.
Тобто, лети якщо хочеш, але повториш досвід туристів-імбецилів які "відпочивають" зараз в Греції.

Чому я про це згадав, якщо інші летять, значить зараз вже немає такої причини скасування як "через коронавірус та встановлені державою обмеження на перельоти"
Я вірно розумію?

06.07.2020 (вечір)
Отримую ще один лист, тільки вже про скасування зворотних рейсів, але вже з абсолютно іншої причини:
SkyUp Airlines тимчасово скорочує польотну програму за напрямком Катанія - Київ через дію обмежень на перетин кордону Італії для громадян з України.
Рейси у період з 23.07.2020 до 31.07.2020 включно скасовані.
І найголовніше:
3. Відшкодування повної вартості квитка. Надішліть запит на повернення коштів на letstalk@skyup.aero або зверніться до вашого агента з продажу і вкажіть номер бронювання.
І от, я розумію що нічого не розумію.
Я думав якщо скасовується один з рейсів в сегменті, значить скасовується все бронювання?
Чи може бути так, що рейс туди скасовано з причини "А", назад з причини "Б", і відповідно різні умови на скасовані рейси?
Чи можу я просити запропоноване повернення коштів по всьому бронюванню посилаючись на скорочення польотної програми, а не так званий "форс-мажор"? Тим більше що я планував змістити бронювання з 19.07 на на +2 дні на 21.07, але тепер я не маю такої можливості.

Хто що думає з цього приводу?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

Вы имеете право требовать полный возврат согласно законодательству. Но судя по всему, СкайАпу все равно, на что вы там имеете право.

СкайАп начинал как чартерная АК, по-этому многие вещи, очевидные для регулярки могут быть для них в новинку. Просто чтобы дать немного контекста, это их никак не оправдывает.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення SergeyL »

Полетал сегодня сабжем в первый раз. В целом, понравилось: самолет ухоженный, бортпроводники вышколенные, лететь довольно приятно. Вот только интересно, на сколько им ещё хватит жировой прослойки? Гонять Боинги в Одессу по 500 грн (почти без багажа и без коммерческого груза) им явно невыгодно, ещё и имея конкуренцию в виде розы, тут чисто чтоб борты бетон не давили. А что-то коммерчески интересное непонятно когда будет. Насчёт МАУ тот же вопрос, собственно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

SergeyL писав: 13 липня 2020, 14:05 Насчёт МАУ тот же вопрос, собственно.
МАУ как раз и не гоняют борты для внутренних рейсов. Только единичный рейс на выходные, который может даже удается более менее продать. У МАУ сейчас сеть вообще очень консервативная, с августа может быть будет что-то похожее на восстановление.

По СкайАпу вопрос. Они утверждали в интервью, что деятельность сейчас безубыточная за счет грузоперевозок и чартерной программы. Хотя в этом есть большие сомнения.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення SergeyL »

Я имел в виду, что тот же вопрос насчет жировой прослойки МАУ. Очевидно, что обе АК сейчас в заднице в части доходов (как и почти вся мировая авиация), у обеих лизинговые борты в большинстве своем либо давят бетон (как у МАУ), либо летают за еду по Украине (как у Скайапа, и хорошо, если они при этом хотя бы выходят в ноль). Хайли лайкли Скайап хорошо подогревается одним из хозяев Украины, но ведь и ему может надоесть. А уж то, что МАУ может надоесть другому хозяину Украины - тут вообще к гадалке не ходи. Интересно, кто первый сдуется, если ситуация не пойдет в рост? Не хотелось бы проблем ни для кого, но очевидно, что на авиационном рынке Украины в ближайшее время будет крайне тесно (тем более, что райаны и виззы никуда деваться не планируют и у них жирка много).
Востаннє редагувалось 13 липня 2020, 16:50 користувачем Olek, всього редагувалось 1 раз.
Причина: не злоупотребляйте цитированием
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення tu144 »

У Бени все очень просто: бизнес, приносящий постоянный доход - работает; бизнес, приносящий постоянные убытки - не работает... это можно хорошо проследить по футбольным клубам)
У Рината немного другое видение...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Bagach »

SergeyL писав: 13 липня 2020, 16:39 Интересно, кто первый сдуется, если ситуация не пойдет в рост?
Вопрос, наверное, риторический.
tu144 писав: 13 липня 2020, 17:29 У Бени все очень просто: бизнес, приносящий постоянный доход - работает; бизнес, приносящий постоянные убытки - не работает... это можно хорошо проследить по футбольным клубам)
Поэтому я запросил рефанд у МАУ вместо ваучера.
Аватар користувача
fatboy777
Airbus A319
Повідомлень: 253
З нами з: 18 травня 2012, 11:21
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення fatboy777 »

Уволили Хайнацкого
https://skyup.aero/ru/news/skyup-zminyu ... ektora_194
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення alex.s »

Думаю просто оптимизация. Как топ менеджер наверняка нес приличную нагрузку на бюджет.
MAxIM
Airbus A318
Повідомлень: 78
З нами з: 07 червня 2020, 12:56

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення MAxIM »

Получил письмо на свой email, что вылеты из Львова Батуми на летний сезон отменены, прочитал внимательно предложенные варианты.
я решил перебукать на Киев. Тем более вылеты из Борисполя на эти даты существуют.
написал на предложенный letstalk, но думаю, ждать ответа буду долго.
Потому вопрос, кто по телефону решал вопрос, решают ли они по телефону вопрос смены аэропорта, и как долго висеть на линии, а то я заграницей, и меня уже подзадолбало с разными АК из Европы висеть по 30-40 минут, иногда совсем без ответа.
Спасибо
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення denya24 »

Захотіли – полетіли!

Світовий тренд тепер і в Україні! Відкривайте новий формат коротких подорожей зі SkyUp. Після робочого тижня втечіть на кілька днів до іншого міста, щоб відпочити і отримати нові враження.
skyup city breaks

Ми знаємо, як ви втомилися від карантину, і спільно з нашим туристичним партнером підготували для вас вигідну пропозицію: авіапереліт на крилах SkyUp і проживання в готелі на 3 дні за спеціальною пакетною ціною. Ми також запровадили оплату подорожі в розстрочку - летіть зараз, а платіть пізніше.
Не витрачайте час на пошук готелю, відгуків, кращої ціни - вибирайте свою пригоду вже на найближчі вихідні.

https://skyup.aero/uk/city-breaks
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення converj »

Молодцы

easyJet holidays по-українські
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Igoresha »

Одеса из Киева за 3600-5000 с перелётом и отелем за неделю до вылета, по-моему, неплохо. Наверное, стоило бы только как-то хотя бы делать ссылку на сайты отелей. Приходится гуглить, что за отель, где находится, что в нём есть
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Krakowite »

У SkyUp новий директор Сероухов

https://cfts.org.ua/articles/my_tochno_ ... lines_1696
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення el ucranio »

За текстом інтерв'ю звучить, як наче Хайнацький перейшов в нову авіакомпанію. Та ще й не сам, а з цілою командою.
Є якісь чутки про вихід на ринок нового гравця в настільки непевний для цивільної авіації час?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей