SkyUp - чартерный лоу-кост

tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення tu144 »

maxgalkov писав: 02 квітня 2019, 19:29 Valdys правий))) Кругом зрада і кумівство)

Разом з братом вони є синами свого батька-пілота, який уже не літає) При тому хлопці дуже тямущі.
Якщо ви не знали, то в авіації часто працюють цілими династіями, сім'ями, подружжями.
У нас багато молодих пілотів, на кадетську програму черга стоїть. Відбирають найкращих.
Навіть 4 пілотів-дівчат у нас є)
Возможно вы правы... в Скай Ап работают отличные пилоты-инструктора - уверен, они никогда бы не допустили к полетам неподготовленных специалистов.
Jeja
Airbus A318
Повідомлень: 12
З нами з: 18 жовтня 2018, 13:11
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Jeja »

https://www.instagram.com/p/Bt-tMv7BLGQ/
вот этот сзади закончил в 15 году летку кировоградскую например.он тоже слишком молод?или?как?
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення jores »

Тот случай, когда пересичный турист перечитал весь форум и выбрал самого надежного перевозчика с самыми новыми самолетами. Чистый 1989. Тогда еще никакого Зе и в планах не было, а страной рулил Ивашко. И страна другая была. :plane:
Вкладення
SQP.png
Alexus
Airbus A321
Повідомлень: 416
З нами з: 04 червня 2016, 14:54
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Alexus »

maxgalkov писав: 02 квітня 2019, 19:29 Valdys правий))) Кругом зрада і кумівство)

Разом з братом вони є синами свого батька-пілота, який уже не літає) При тому хлопці дуже тямущі.
Якщо ви не знали, то в авіації часто працюють цілими династіями, сім'ями, подружжями.
У нас багато молодих пілотів, на кадетську програму черга стоїть. Відбирають найкращих.
Навіть 4 пілотів-дівчат у нас є)
Сегодня вместо Хайкоу Санья?
Вкладення
5E34578F-DB21-48B1-BC8B-11610422B927.png
sunmar
Airbus A318
Повідомлень: 74
З нами з: 02 березня 2019, 19:20
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення sunmar »

І не тільки сьогодні. На 9 квітня також Санья.
В чому справа ніхто не знає, але туристи щасливі
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення DimonK »

Jeja писав: 02 квітня 2019, 21:07 https://www.instagram.com/p/Bt-tMv7BLGQ/
вот этот сзади закончил в 15 году летку кировоградскую например.он тоже слишком молод?или?как?
О, знакомые лица :smile:
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Dr. K »

Valdys писав: 02 квітня 2019, 10:59 90% що син-кум-сват-брат комусь
шкода що ви мешкаєте у такий хєровій реальності де 90% досягнень пояснюються тільки непотизмом
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

Dr. K писав: 03 квітня 2019, 01:19
Valdys писав: 02 квітня 2019, 10:59 90% що син-кум-сват-брат комусь
шкода що ви мешкаєте у такий хєровій реальності де 90% досягнень пояснюються тільки непотизмом
То Ви скажете, що я був не правий?

До того ж я не говорив, що це дуже погане щось, я висловив думку, що у такому віці він/вони повинні мати якусь підтримку, тому що без неї залишаються оті 10% ймовірності про які я писав в тому пості. Багато людей які пройшли таким шляхом не усвідомлюють, що така допомога, або нехай підтримка чогось вартувала, вони думають, що круті самі, від природи)
Якщо зрозумієте про що я 8-)
Аватар користувача
Langeron
Airbus A318
Повідомлень: 83
З нами з: 16 липня 2018, 09:45
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Langeron »

jores писав: 02 квітня 2019, 22:05 Тот случай, когда пересичный турист перечитал весь форум и выбрал самого надежного перевозчика с самыми новыми самолетами. Чистый 1989. Тогда еще никакого Зе и в планах не было, а страной рулил Ивашко. И страна другая была. :plane:
SQF був у ремонті, а ще пара бортів ніяк не надійде. Компаніі потрібно закрити замовлення на польоти.
Які у вас пропозиції? Виставити літак який не відремонтували? Повернути всім кошти та отримати збитки? Чи найняти підрядника який виконає роботу?
Пропонуйте варіанти.
sunmar писав: 02 квітня 2019, 22:33 І не тільки сьогодні. На 9 квітня також Санья.
В чому справа ніхто не знає, але туристи щасливі
SkyUp тепер буде літати до Саньї. Також буде більше рейсів. Китай сподобався людям.
Valdys писав: 03 квітня 2019, 09:07
То Ви скажете, що я був не правий?

До того ж я не говорив, що це дуже погане щось, я висловив думку, що у такому віці він/вони повинні мати якусь підтримку, тому що без неї залишаються оті 10% ймовірності про які я писав в тому пості. Багато людей які пройшли таким шляхом не усвідомлюють, що така допомога, або нехай підтримка чогось вартувала, вони думають, що круті самі, від природи)
Якщо зрозумієте про що я 8-)
Тепер Вас можна зрозуміти. Так підтримка важлива і добре коли вона є.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення nik-dem »

Мені подобається, як люди роблять розумний PR для SkyUp, Утка могла б взяти приклад. ;)
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення forward »

на сайте аэропорта Одесса - в летнем расписании появился уже и Львов
хотя сайт скайапа - о таком рейсе ничего не знает
Вкладення
2019-04-03_15-22-36.png
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

не знаю, як зараз, але раніше вони продавали квитки на Одеса-Львів. 100%.
sunmar
Airbus A318
Повідомлень: 74
З нами з: 02 березня 2019, 19:20
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення sunmar »

Коли вже очікувати нові борти? Є вже якась інформація?
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення jores »

Langeron писав: 03 квітня 2019, 10:57 SQF був у ремонті, а ще пара бортів ніяк не надійде. Компаніі потрібно закрити замовлення на польоти.
Які у вас пропозиції? Виставити літак який не відремонтували? Повернути всім кошти та отримати збитки? Чи найняти підрядника який виконає роботу?
Пропонуйте варіанти.
Вы, главное, не нервничайте, а посмотрите на это событие через призму истории. Вспомните знаменитый спич министра о почти 3-х летних самолетах, о запрете эксплуатации 20-летних бортов с 2019 года и т.п. То, что АК набралась новых направлений, а флот не соответствует ее же потребностям, так это вопрос к тем , кто давал и тем, кто брал, но, никак, не к пассажирам, которые поверили обещаниям и проголосовали своими кровными в пользу компании с новыми самолетами, вместо того, чтобы купить тот же перелет у АК , эксплуатирующей ржавые ведра. Кому-то безразлично на чем лететь, для кого-то это, действительно, очень важно. Просто должна быть публично предоставлена информация о том, что в такой-то период по таким-то причинам , если вместо 3-х летней 800-ки вас посадят в 30-летний МД-82, то ничего страшного в этом нет ,т.к. все идет по заранее утвержденному плану, а тем кто не согласен на такой апгрейд, то деньги вернем и никакие пенальти выписывать не будем. Если такая где-то официально была опубликована ,то тогда, действительно, никаких проблем нет. Кто, что покупал, тот то и получил.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення mischko »

jores писав: 03 квітня 2019, 19:19 Вы, главное, не нервничайте, а посмотрите на это событие через призму истории. Вспомните знаменитый спич министра о почти 3-х летних самолетах, о запрете эксплуатации 20-летних бортов с 2019 года и т.п. То, что АК набралась новых направлений, а флот не соответствует ее же потребностям, так это вопрос к тем , кто давал и тем, кто брал, но, никак, не к пассажирам, которые поверили обещаниям и проголосовали своими кровными в пользу компании с новыми самолетами, вместо того, чтобы купить тот же перелет у АК , эксплуатирующей ржавые ведра. Кому-то безразлично на чем лететь, для кого-то это, действительно, очень важно. Просто должна быть публично предоставлена информация о том, что в такой-то период по таким-то причинам , если вместо 3-х летней 800-ки вас посадят в 30-летний МД-82, то ничего страшного в этом нет ,т.к. все идет по заранее утвержденному плану, а тем кто не согласен на такой апгрейд, то деньги вернем и никакие пенальти выписывать не будем. Если такая где-то официально была опубликована ,то тогда, действительно, никаких проблем нет. Кто, что покупал, тот то и получил.
Та ладно, коли впав Air Berlin а easyJet побіг підгрібати його напрямки - то літали навіть на стареньких RJ85 в ноунейм-лівреї. І ніхто не казав: "а де мій 5-річний Airbus"
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Ostap »

Хехе. Тобто хтось перевіряє наявність літаків авіакомпанії за спічами якогось міністра дволітньої давнини? Чи просто вибирає авіакомпанію на підставі цього? Такі люди заслуговують літати хіба на Ікарусах ( їх назва теж дотична до авіації 😁)
niagara
Airbus A319
Повідомлень: 109
З нами з: 13 травня 2012, 17:42
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення niagara »

Langeron писав: 03 квітня 2019, 10:57

SkyUp тепер буде літати до Саньї. Також буде більше рейсів. Китай сподобався людям.



Так сьогодні у КВР дуже раділи пакси повернувшись з Саньї без багажу. Більше 100 пасажирам СКАЙ пообіцяв повернути речі протягом 7ми днів. :plane:

:papuas: Цікаво, що буде з фруктами наприклад :stars: :tease: :tease:
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

А фрукты и нельзя ввозить ))))
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Glucker »

makor писав: 03 квітня 2019, 22:45 А фрукты и нельзя ввозить ))))
Та хто ж виконує ці правила))) Я 15л пива з Чехії колись віз при дозволеній нормі 5. Правда, у разі чого у мене було на кого розкидати ті зайві 10 літрів.
А якщо серйозно, то продукти без упаковки, куди відносяться і фрукти, до 2кг кожного виду можна ввозити.
sunmar
Airbus A318
Повідомлень: 74
З нами з: 02 березня 2019, 19:20
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення sunmar »

Boeing 737 -86Q 30292 1451 UR-SQH SkyUp Airlines seen regd at YHM 02apr19, full cs prior delivery ex C-FEAK
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 18 гостей