SkyUp - чартерный лоу-кост

Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ValNK »

Бланк претензії я заповнював ще кілька тижнів тому. Відповідь приблизно така - Згідно з п. ..... ми розглянемо Вашу претензію (але не повернуть гроші) протягом ... днів. Сьогодні написав останнього листа з ввічливим проханням повернути кошти інакше звернусь до банку для чарджбеку. Наступної неділі спливають 90 днів з моменту скасування рейсу, отже у понеділок, якщо чогось незвичайного не відбудеться, йду до банку.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

Bagach писав: 29 вересня 2020, 14:51
Ferrari писав: 29 вересня 2020, 13:11 Только chargeback
Если повезет с незаангажированным банком. :)
Райфайзен банк аваль ще ні разу не підвів
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sirko Production »

ValNK писав: 29 вересня 2020, 16:23 Бланк претензії я заповнював ще кілька тижнів тому. Відповідь приблизно така - Згідно з п. ..... ми розглянемо Вашу претензію (але не повернуть гроші) протягом ... днів. Сьогодні написав останнього листа з ввічливим проханням повернути кошти інакше звернусь до банку для чарджбеку. Наступної неділі спливають 90 днів з моменту скасування рейсу, отже у понеділок, якщо чогось незвичайного не відбудеться, йду до банку.
Як показав досвід людей які боролись з скайап ще в травні-червні, я в т.ч., ввічливі попередження про чарджбек на них жодним чином не впливають, а якщо бути точнішим їм ДУЖЕ байдуже.
Але це я кажу про стан справ станом травень-червень, якщо щось зміниться, сумніваюсь, буду здивований.
Я можу пояснити свій скептицизм не через упереджене ставленням до АК, я був досить лояльним до них, а тим що коли пару разів писав їм в сапорт (за останні 2 тижні) і вони однакову відповідь присилають кожного разу, тобто, просто щоб щось дізнатись, умовно "як справи?", потрібно заповнювати бланк для звернення і у відповідності до законів України вони мають надати відповідь в термін до 90 днів.
Тому краще телефонувати, мені вдавалось зв'язуватись, там відповідають не такі відморожені як в електронному форматі, але загалом і вони не допомагають.

Але переконувати Вас не буду, це Ваш вибір)
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ValNK »

Я розумію, що усі мої попередження, скоріше за все, на них впливають. Хочу тільки у банку показати, що зробив усе можливе зі свого боку.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Krakowite »

Микола Лукашук, Голова Національної асоціації арбітражних керуючих України, керуючий партнер ТОВ "ПРАВОВА КОНСТАНТА":
досудова санація дасть шанс SkyUp уникнути банкрутства та протриматися "на льоту" доти, доки не відкриють небо для авіаперевезень.
https://ua.interfax.com.ua/news/blog/690187.html
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Spirit »

Звідки взагалі розмови розмови про можливе банкрутство? Збитки АК ще нічого не значать. Особливо у випадку сабжа. Якби все було погано, то для початку просто скоротили би парк ПС, ак це зробили в МАУ. Більше схоже на якесь вкидання щоб розкачати ситуацію, або просто щоб "засвітитися" в новинах
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

Эх. Все думал что бы сделать с ваучером скайапа. Купил Рим чтобы поменять на следующий год, а они сделали автоматический возврат в случае отмены, ну не сволочи ли )))
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення denya24 »

Теперь, когда есть прямые рейсы от Раянов и Виззов в Рим за копейки, Скай Ап не выглядит конкурентным на этом направлении. Надеюсь, что компания выживет за счёт пакетных туристов Join Up.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

нет там за копейки в Рим у Визза так точно ) да и не будут они продавать за копейки, будет пара акций по 1 евро, но подавляюющее большинство полетит по 50-100 евро в 1 сторону без ничего.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення denya24 »

У Визз старт полётов запланирован на апрель, поэтому и нет пока что низких цен.
Посмотрите на цены у Раянов - 8-22€ до конца года, Скай Ап в жизни не сможет предложить такие тарифы, потому что с затратами на лизинг самолётов по 300 тыс долларов в год, часовыми остановками в аэропортах, никудышней продажей допуслуг во время покупки билета, он никакой не лоукост и быть им не может.

Понятно, что билеты по 8 евро у конкурентов - это временно, пока нет высокого спроса, но даже после окончания пандемии конкурировать будет сложно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

В первую очередь у Скайапа, как и других украинских, да и многих европейских АК нет другого - денег. Доступа к такому количеству наличных, который есть у Раяна. Доступа надо сказать заслуженного - заработали. Но тем не менее, факт: никто кроме Раяна и Визза (и некоторых, кому денег дали налогоплательщики) не в состоянии так активно сжигать деньги. Эти билеты по 8 евро, они не про прибыль, и даже не про уменьшение убытков. Они про оборот и про "занять место".

Сейчас никто из наших АК не в состоянии конкурировать с Раяном и Виззом, но и особо пересекающихся маршрутов нет.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Labiann »

denya24 писав: 01 жовтня 2020, 18:39 У Визз старт полётов запланирован на апрель, поэтому и нет пока что низких цен.
Посмотрите на цены у Раянов - 8-22€ до конца года, Скай Ап в жизни не сможет предложить такие тарифы, потому что с затратами на лизинг самолётов по 300 тыс долларов в год, часовыми остановками в аэропортах, никудышней продажей допуслуг во время покупки билета, он никакой не лоукост и быть им не может.

Понятно, что билеты по 8 евро у конкурентов - это временно, пока нет высокого спроса, но даже после окончания пандемии конкурировать будет сложно.
что-то сомневаюсь, что 25 к$ в месяц...
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення denya24 »

Labiann писав: 01 жовтня 2020, 21:28 что-то сомневаюсь, что 25 к$ в месяц...
Информация из последнего интервью https://sos.pravda.com.ua/articles/2020/09/21/7151872/
У мене лише оренда одного літака коштує 300 тисяч доларів, і в нас таких літаків одинадцять. У структурі моїх витрат оренда офісу — це копійки.


За какой период такая цена не указано, полагаю, что за год
Аватар користувача
MelHimic
Airbus A320
Повідомлень: 371
З нами з: 02 лютого 2009, 20:08
Звідки: DOK/UKCC
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення MelHimic »

denya24 писав: 01 жовтня 2020, 23:13
Labiann писав: 01 жовтня 2020, 21:28 что-то сомневаюсь, что 25 к$ в месяц...
Информация из последнего интервью https://sos.pravda.com.ua/articles/2020/09/21/7151872/
У мене лише оренда одного літака коштує 300 тисяч доларів, і в нас таких літаків одинадцять. У структурі моїх витрат оренда офісу — це копійки.


За какой период такая цена не указано, полагаю, что за год
Это цена за месяц.
Ранее видел что старые Боинги (1995-2000) в пределах 100 тыс. вечно зелёных обходиться по лизингу.
Не может физически самолёт который стоит по каталогу 80 млн+, стоит 300 тыс в год.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Labiann »

инфо не сильно свежая, но тут не сильно часто что-то меняется...

As before, the below list contains estimated current market value (in USD) based on the oldest to newest airframes, along with sample monthly lease rates based also based on oldest to newest airframes for many common models.

B737-300 - $1.2 - 3.3M, $30-68,000
B737-400 - $2.1 - 4.4M, $53-80,000
B737-500 - $1.1 - 2.7M, $33-48,000

B737-700 - $10.0 - 35.8M, $125-245,000
B737-800 - $13.4 - 45.1M, $170-350,000 / $150,000.00/month to $245,000.00/month
B737-900ER - $25.4 - 46.0, $265-365,000
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

Автоматически отменили билет 7-14 октября в две стороны изза отмены обратного рейса 14 октября, с зачислением денег на баланс, при этом вчера писали что могут поменять дату... Днище. Адские днище, а не авиакомпания
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Sentry »

makor писав: 02 жовтня 2020, 22:07 Автоматически отменили билет 7-14 октября в две стороны изза отмены обратного рейса 14 октября, с зачислением денег на баланс, при этом вчера писали что могут поменять дату... Днище. Адские днище, а не авиакомпания
Не, ну они нормально придумали. Зачем бесплатно менять дату на скорее всего более дорогую, когда можно автоматом вернуть билеты, а потом если надо вы бы сами покупали новый билет. Есть правда риск, что вы отнесете деньги конкурентам, но скорее всего нет, тут ведь часть цены можно покрыть существующим билетом ))
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

Самое тупое что вреча прислали письмо что можно поменять даты, ответили что да, но пока переписывались - вернули деньги.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення makor »

В связи с введением новой системы по возврату средств за отменённые рейсы, “Баланс” в личном кабинете, опции с промокодом или изменением даты, к сожалению, недоступны.
Волшебно. Тоесть отмена всего билета при отмене обратного это будет обычная практика)
QwerTy
Airbus A318
Повідомлень: 20
З нами з: 10 червня 2020, 15:29
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення QwerTy »

Це якийсь треш

Хронолологія подій:
03.09.2020 - Заява наповерненння коштів

14.09.2020 - На вимогу авіакомпанії відправлено скан-копію підписаної претензії, квитки, та виписку з банку (добре хоч аналіз крові та сечі не попросили)

16.09.2020 - Рішення про задоволення претензії та повернення коштів в повному обємі електронним банківським переказом на картку з якої були сплачені квитки. Вимога надати належним чином документи що підтверджують особу.
Також було проінформовано, що "Повернення коштів буде здійснено протягом семи днів з дня пред’явлення згаданих документів або отримання їх Авіакомпанією."

22.09.2020 - Підтвердження отримання належних чином завірених документів що підтверджують особу

01.10.2020 - На запит щодо порушення термінів визначених в Авіаційниї правилах Украйни було надано відписку щодо технічної затримки
"операція щодо повернення коштів буде здійснена найближчим часом, проте, у зв’язку з великою кількістю звернень виникають технічні затримки."

03.10.2020 - Грошові кошти не було повернуто на банківську карту, з якої було здійснено оплату. Авіакомпанія SkyUp ігноруючи вимоги по поверненню коштів на банківську картку з якої було сплачено авіаквитки, зарахувала кошти на баланс в особовому кабінеті.

Не робіть моєї помилки - подавайте відразу на чарджбек! Навіть, якщо вам затвердили повернення і обіцяють через день-два повернути кошти (за словами колл-центру)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гість