Люфтганза (LH)

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення popTAB »

Краще б літали на CRJ700, але двічі на день! Раз з MUC, раз із FRA!

І знову взимку без серед та субот?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

popTAB писав:Краще б літали на CRJ700, але двічі на день! Раз з MUC, раз із FRA!

І знову взимку без серед та субот?
Наразі - так, щоденно, окрім середи та суботи. Але наразі розклад зимової навігації 2012 року на короткі європейські маршрути не затверджений, а просто скопійований з бази даних цієї зими.

Щодо вашої пропозиції - було б дуже добре, погоджуюсь. Але наразі всередині компанії обговорюють усі можливі методи зменшення витрат. У 2012 році очікується, що компанія на зробить того самого прибутку, що і у 2011 році, а тому пан Франц намагається урізати все, що можна. З 2013 року планується повністю ліквідувати реєстрацію пасажирів економ класу за стійками реєстрації та поставити автомати (кількість залежить від станції) самостійної реєстрації, котрі будуть друкувати і багажні бірки. У аеропортах, куди літають Lufthansa+ Swiss чи Austrian, буде функціювати лише офіс однієї компанії, представники якої і будуть робити все для LH/OS/LX (таке вже є у Львові та Києві). Для пасажирів будуть дві стійки реєстрації: бізнес-перший клас та drop off (до якого можна підійти, якщо у вас є посадковий талон та багаж для реєстрації; сама реєстрація коло стійки drop off проводитись не буде). Наразі автомати самореєстрації, що працюють у Відні чи Франкфурті, майже на 95% реєструють на будь-яку комбінацію рейсів/авіакомпаній, але план - довести коефіцієнт до 100% і максимально зменшити кількість персоналу до мінімально необхідного. Для аеропортів типу Львів план такий:

Station: LWO (Lviv, Ukraine)
Handling Agent: OS for OS flights, OS for LH flights
Ticketing agent: OS for OS flights, OS for LH flights (stock 220 enabled)
Check-in options: 1 station for F/C/HON/SEN/FTL/*G/ pax
1 station for DROP OFF
0 station for M pax
OLCI - all pax
Tele - all pax
Mobile/SMS - all pax
KIOSK - all pax (luggage tag printing enabled)
Agents: 2 ticketing and 2 handling

Зважте, уся інформація на правах "rumors" (хоча rumors зсередини а/к).
Flieger

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Flieger »

made_in, а у Люфтов в планах Харкова немає "в принципі", чи є слабка надія?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

Flieger писав:made_in, а у Люфтов в планах Харкова немає "в принципі", чи є слабка надія?
Ось тільки сьогодні почув, що Харків таки планують як варіант, але не зовсім відомо, чи додатково до рейсу до Відня, чи замість нього. Там щось не клеїться між а/к та аеропортом, але деталі знає лише топ-менеджмент. Колись розглядалась ідея нічного рейсу до Харкова (щось типу того, що хотіла Люфтганза у Дніпропетровську), але з рецесією у 2008 році Харків був викреслений зі списку. Зараз триває повторне дослідження східноєвропейського ринку і Харків фігурує у ньому. Але не знаю, чи як новий рейс, чи просто як заміна Austrian. Також Люфтганза лобіює третю частоту на Київ з Франкфурта (15:00-18:25//19:15-20:10) і, мабуть, дещо скоригує ранковий рейс на Мюнхен.
Flieger

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Flieger »

vielen herzlichen Dank!
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

16 лютого з 15:00 по 22:00 (за німецьким місцевим часом), служба air traffic controllers буде страйкувати. Деякі європейські рейси - скасовано. Наразі, рейси Франкфурт-Київ плануються згідно розкладу, але можливі затримки.

Повний список скасованих рейсів ось тут: http://www.lufthansa.com/online/portal/ ... &cid=18002 (список постійно оновлюється).

Rebooking policy: If travel is on cancelled flight, pax may be rebooked via OS/LX in the same class of service or at a later date with LH flight in the same class of service. Alternatively, refund of unused segments permitted.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

З наступного тижня Люфтганза буде завантажувати нові тарифи на літо 2012. Швидше всього, не буде error fares (система зараз доведена до такого перфекціонізму, що помилки типу net fare - 0 EUR - автоматично блокуються). На деякі напрямки - наприклад, UA-NCE, UA-ES, UA-IT, UA-ATH базовий тариф - 647 грн (і повна ціна - 1600 грн). Також будуть непогані ціни з Києва (до 200-230 євро в межах континентальної Європи). Інформація - неофіційна, розсилки не буде про акційні тарифи.
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення khai »

made_in_ukraine писав:З наступного тижня Люфтганза буде завантажувати нові тарифи на літо 2012. Швидше всього, не буде error fares (система зараз доведена до такого перфекціонізму, що помилки типу net fare - 0 EUR - автоматично блокуються). На деякі напрямки - наприклад, UA-NCE, UA-ES, UA-IT, UA-ATH базовий тариф - 647 грн (і повна ціна - 1600 грн). Також будуть непогані ціни з Києва (до 200-230 євро в межах континентальної Європи). Інформація - неофіційна, розсилки не буде про акційні тарифи.
Люфтганза хорошо экономит на собственном техобслуживании самолётов. Вот и стремится вытеснить всех лоукостов.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення de-bugger »

made_in_ukraine писав:З Також будуть непогані ціни з Києва (до 200-230 євро в межах континентальної Європи). Інформація - неофіційна, розсилки не буде про акційні тарифи.
А коли буде краща ціна у зворотньому напрямку, з Європи до Києва та назад? Щось відомо про це? Бо зараз якось не дуже...
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

de-bugger писав:
made_in_ukraine писав:З Також будуть непогані ціни з Києва (до 200-230 євро в межах континентальної Європи). Інформація - неофіційна, розсилки не буде про акційні тарифи.
А коли буде краща ціна у зворотньому напрямку, з Європи до Києва та назад? Щось відомо про це? Бо зараз якось не дуже...
Вся цінова політика у Lufthansa - demand-driven, тому розпродажу як такого думаю на літо до України не буде.
А на які дні і з якого аеропорту ви шукаєте?
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення de-bugger »

made_in_ukraine писав: А на які дні і з якого аеропорту ви шукаєте?
з FRA на ~ 8.-24.06... +/- декілька днів можливий
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

de-bugger писав:
made_in_ukraine писав: А на які дні і з якого аеропорту ви шукаєте?
з FRA на ~ 8.-24.06... +/- декілька днів можливий
Якраз футбольний період... Є за 394 (туди через Відень, зворотній - прямий). Якщо бажаєте зекономити, то є з Дюссельдорфа (через Мюнхен) за 273 (плюс 50 за RailandFly), тобто 323. KLM - 196 ex FRA, LOT ex FRA - 324 EUR. OS ex FRA - 204 EUR (http://www.statravel.de/flug.htm), але там треба підібрати нормальну стиковку. Щось менше 300 на Люфтганзі - думаю, що не буде:

Flight designator
06JUN12
LH 1490 FRA-KBP JC9D9Z9P9Y9B9M9U9H9G9Q9V9W9S9T9E0L0K0
LH 1492 FRA-KBP JC9D9Z9P9Y9B9M9U9H9G9Q9V9W9S9T9E0L0K0

07JUN12
LH 1490 FRA-KBP JC9D9Z9P9Y9B9M9U9H9G0Q0V0W0S0T0E0L0K0
LH 1492 FRA-KBP JC9D9Z9P9Y9B9M9U9H9G9Q0V0W0S0T0E0L0K0

Щоб було менше 300, треба, щоб були відкриті класи E/L/K.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення de-bugger »

дякую, я ціни бачив, вони на цей період в усіх задрані в гору, а у Люфтханси вже досить дорого у порівнянні з іншими. Летітиму саме на футбол і очевидно на цей раз не з LH - але ще подивлюсь.... бронювати літак буду приблизно за 2 місяці - тобто на початку квітня.
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення North_West »

de-bugger писав:дякую, я ціни бачив, вони на цей період в усіх задрані в гору, а у Люфтханси вже досить дорого у порівнянні з іншими. Летітиму саме на футбол і очевидно на цей раз не з LH - але ще подивлюсь.... бронювати літак буду приблизно за 2 місяці - тобто на початку квітня.
Я думаю, цены будут ползти вверх, ввиду Евро-2012. Все хотят заработать.
Показательный пример
http://focus.ua/society/217705/
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення uahero »

North_West писав:
de-bugger писав:дякую, я ціни бачив, вони на цей період в усіх задрані в гору, а у Люфтханси вже досить дорого у порівнянні з іншими. Летітиму саме на футбол і очевидно на цей раз не з LH - але ще подивлюсь.... бронювати літак буду приблизно за 2 місяці - тобто на початку квітня.
Я думаю, цены будут ползти вверх, ввиду Евро-2012. Все хотят заработать.
Показательный пример
http://focus.ua/society/217705/
Ну это пример показательный скорее для Неньки. Врядли немцы до такого позорища опустятся - цены будут расти согласно выкупаемости мест, никаких экстра надбавок не должно быть. Только вот раскупят думаю быстро
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення de-bugger »

North_West писав: Я думаю, цены будут ползти вверх, ввиду Евро-2012. Все хотят заработать.
Показательный пример
http://focus.ua/society/217705/
Это показательный пример феерической глупости, тупости и жадности. Кстати, об этих ценах на время евро тут известно и уже предлагаются (и хорошо к тому же раскупаются) чартеры исключительно на игры - прилетел - посмотрел футбол - улетел.... В бюджет страны и горе-бизнесменам с таких "туристов" не поступит ни копейки. Косвенное тому подтверждение то, что большинство сборных отказались от базирования в Украине.
North_West писав:Ну это пример показательный скорее для Неньки. Врядли немцы до такого позорища опустятся - цены будут расти согласно выкупаемости мест, никаких экстра надбавок не должно быть. Только вот раскупят думаю быстро
Cогласен, так скорее всего и будет - но посмотрим. Хорошо хоть мне отель не нужен, а с транспортом план "Б" есть.
hrk-cd

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення hrk-cd »

made_in_ukraine писав:
Flieger писав:made_in, а у Люфтов в планах Харкова немає "в принципі", чи є слабка надія?
Ось тільки сьогодні почув, що Харків таки планують як варіант, але не зовсім відомо, чи додатково до рейсу до Відня, чи замість нього. Там щось не клеїться між а/к та аеропортом, але деталі знає лише топ-менеджмент. Колись розглядалась ідея нічного рейсу до Харкова (щось типу того, що хотіла Люфтганза у Дніпропетровську), але з рецесією у 2008 році Харків був викреслений зі списку. Зараз триває повторне дослідження східноєвропейського ринку і Харків фігурує у ньому. Але не знаю, чи як новий рейс, чи просто як заміна Austrian. Також Люфтганза лобіює третю частоту на Київ з Франкфурта (15:00-18:25//19:15-20:10) і, мабуть, дещо скоригує ранковий рейс на Мюнхен.
Все верно кроме "Там щось не клеїться між а/к та аеропортом", мы отлично продуктивно ведем переговоры, всю необходимую, на сегодняшний день, информацию а/к получила в нужном виде и объеме, поэтому ожидаем результатов их подсчетов ;)
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення North_West »

Нашёл у себя в архивах несколько фото из Белинского музея техники.
Летнее расписание LH на 1929 год)
Вкладення
schedule.jpg
Picture 328.jpg
dimm1971

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення dimm1971 »

hrk-cd писав: Все верно кроме "Там щось не клеїться між а/к та аеропортом", мы отлично продуктивно ведем переговоры, всю необходимую, на сегодняшний день, информацию а/к получила в нужном виде и объеме, поэтому ожидаем результатов их подсчетов ;)
Намекните хотя бы - когда ваши продуктивные переговоры воплотятся в результат? Можно надеяться, что это будет уже в мае-июне?
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Hoaxer »

не підкажете що за літак? роблю чекін на завтрашній рейс на Франкфурт і помітив що там 38 рядів...
Вкладення
lh_checkin.jpg
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей