Люфтганза (LH)

Гість

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Гість »

Alександр писав:
Valdys писав:Якщо не встигнути, Люфти безкоштовно перебронюють на інший рейс?
Якщо запізниться перший літак, або якщо не встигну всі процедури пройти за цей час...
Теоретически да
Стикуюсь принаймні щомісяця у Франкфурті-Мюнхені. Особистий рекорд стиковки - 35 хв. (реальні затрати від моменту приземлення до забігання в телетрап стиковочного рейсу). При цьому важливо памятати, що київський рейс у ФРА прибуває в дальній термінал B, а всі внутрішньоєвропейські летять з А, треба переходити через довгий підземний коридор.

Головне не зівати по сторонах, дуже швидко йти, на пас-контролі звертатися до стюарта і просити прайоріті на вільній стійці для європаспортів. Ну, на контролі безпеки треба проситись теж на фаст лейн:) Іноді працює.

Висновок: якщо літак не спізнився і реальні 50 хв. в запасі є, то при оперативному русі надійно встигаєш. При 1,15 можна навіть особливо не бігти...
Один раз мені організовували стиковку маршруткою з борта-на-борт. Таке стається, коли на наступного рейсу в цей день немає.

Плюс, на стиковочному рейсі завжди знають звідки летять пасажири і чи їхній рейс затримався. Мене так декілька разів чекали і ще здалеку питались: Kiew? Німці класнючі!
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення v_volf »

Гость писав:
Alександр писав:
Valdys писав:Якщо не встигнути, Люфти безкоштовно перебронюють на інший рейс?
Якщо запізниться перший літак, або якщо не встигну всі процедури пройти за цей час...
Теоретически да
Стикуюсь принаймні щомісяця у Франкфурті-Мюнхені. Особистий рекорд стиковки - 35 хв. (реальні затрати від моменту приземлення до забігання в телетрап стиковочного рейсу). При цьому важливо памятати, що київський рейс у ФРА прибуває в дальній термінал B, а всі внутрішньоєвропейські летять з А, треба переходити через довгий підземний коридор.

Головне не зівати по сторонах, дуже швидко йти, на пас-контролі звертатися до стюарта і просити прайоріті на вільній стійці для європаспортів. Ну, на контролі безпеки треба проситись теж на фаст лейн:) Іноді працює.

Висновок: якщо літак не спізнився і реальні 50 хв. в запасі є, то при оперативному русі надійно встигаєш. При 1,15 можна навіть особливо не бігти...
Один раз мені організовували стиковку маршруткою з борта-на-борт. Таке стається, коли на наступного рейсу в цей день немає.

Плюс, на стиковочному рейсі завжди знають звідки летять пасажири і чи їхній рейс затримався. Мене так декілька разів чекали і ще здалеку питались: Kiew? Німці класнючі!
А от багаж вже потім прийшов, напевно?

Мені цікаво, чи роблять вони такі швидкі пересадки міні-бусами, коли нешенген-шенген маршрут? Не можу уявити це, адже шенген рейс - там просто не буде ніякого контролю вже...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Valdys »

а через трансферну зону там ніяк не можна пройти, щоб штамп у паспорт далі поставили?
Гість

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Гість »

Valdys писав:а через трансферну зону там ніяк не можна пройти, щоб штамп у паспорт далі поставили?
Якщо політ з ФРА за межі шенгену, то ніякого паспортного контролю й не буде. А коли трансфер на внутрішній європейський рейс, то паспорт контроль одразу - це залізне правило ЄС. Контроль на першому пункті вїзду до шенгену. Після стиковочного авіарейсу в межах шенгену вже не буде ніякого контролю - прямий вихід у місто!
Гість

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Гість »

Гость писав:
Alександр писав:
Valdys писав:Якщо не встигнути, Люфти безкоштовно перебронюють на інший рейс?
Якщо запізниться перший літак, або якщо не встигну всі процедури пройти за цей час...
Теоретически да
Стикуюсь принаймні щомісяця у Франкфурті-Мюнхені. Особистий рекорд стиковки - 35 хв. (реальні затрати від моменту приземлення до забігання в телетрап стиковочного рейсу). При цьому важливо памятати, що київський рейс у ФРА прибуває в дальній термінал B, а всі внутрішньоєвропейські летять з А, треба переходити через довгий підземний коридор.

Головне не зівати по сторонах, дуже швидко йти, на пас-контролі звертатися до стюарта і просити прайоріті на вільній стійці для європаспортів. Ну, на контролі безпеки треба проситись теж на фаст лейн:) Іноді працює.

Висновок: якщо літак не спізнився і реальні 50 хв. в запасі є, то при оперативному русі надійно встигаєш. При 1,15 можна навіть особливо не бігти...
Один раз мені організовували стиковку маршруткою з борта-на-борт. Таке стається, коли на наступного рейсу в цей день немає.

Плюс, на стиковочному рейсі завжди знають звідки летять пасажири і чи їхній рейс затримався. Мене так декілька разів чекали і ще здалеку питались: Kiew? Німці класнючі!
А от багаж вже потім прийшов, напевно?

Мені цікаво, чи роблять вони такі швидкі пересадки міні-бусами, коли нешенген-шенген маршрут? Не можу уявити це, адже шенген рейс - там просто не буде ніякого контролю вже...[/quote]

А багажу не було, тільки ручна поклажа. Думаю, таки да, багаж би затримався. Власне у мене багаж затримувався раніше, коли робили швидку пересадку міні-бусом на маршруті шенген-нешенген.

Міні-буси, коли нешенген-шенген маршрут, таки використовуються. Він по дорозі проїжджає таку собі скляну будку, де самотньо сидить митник, він у ній штампує тобі паспорт і одразу гайда на стиковочний борт.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення v_volf »

Гость писав:
А багажу не було, тільки ручна поклажа. Думаю, таки да, багаж би затримався. Власне у мене багаж затримувався раніше, коли робили швидку пересадку міні-бусом на маршруті шенген-нешенген.

Міні-буси, коли нешенген-шенген маршрут, таки використовуються. Він по дорозі проїжджає таку собі скляну будку, де самотньо сидить митник, він у ній штампує тобі паспорт і одразу гайда на стиковочний борт.
Дякую за інфо. У мене також був шорт коннекшн у ФРА нешенген-шенген, але встиг. То було 23 грудня, якось пощастило з імміграцією, одразу був вільний офіцер, і жодних питань. Щоправда, я підійшов до нього зі словами "I'm having a connecting flight shortly". І на безпеку також швидко. Багаж тоді не встигли перевантажити, і мені його доставили за моєю адресою перебування. Доречі, цікава річ: кінцевий аеропорт був тоді GVA, а адреса перебування була у Франції. Привезли без питань.

А чи хтось знає, як шорт коннекшн організований у США / Канаді, коли на іммігрейшн потрібно з'явиться з багажем?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

Люфты возобновили транзитные полеты над Украиной? Сейчас над Черниговом идет рейс 1450 Франкфурт-Москва.
DimerG
Airbus A318
Повідомлень: 31
З нами з: 29 липня 2012, 15:35
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення DimerG »

Кто-то может, исходя из недавнего опыта, что-то конкретное сказать о NO SHOW в Lufthansa?
Прямой перелет в эконом классе КBP-FRA-KBP стоит дороже чем KBP-FRA-CDG-FRA-KBP
Идея в том чтобы не долететь до Парижа и остаться во Франкфурте... но не навсегда :)

:? Единственное что я смог найти вот тут размыто говорит о отмене и штрафе в каком-то сослагательном наклонении...
Cancellation of Onward Reservation and Service Charge when Space not Occupied
5.6. Please be advised that if you do not show up for any flight without advising us in advance, we may cancel your return or onward reservation.
5.7. A service charge may be payable by a passenger who:
5.7.1. fails to arrive at Carrier's check-in-location at the airport or other point of departure by the time fixed by Carrier (or if no time fixed, sufficiently in advance of flight departure to permit completion of government formalities and departure procedures) and therefore, does not use space for which a reservation has been made for him, or
5.7.2. appear improperly documented and, therefore, not ready to travel, and as a consequence thereof does not use space for which a reservation has been made for him, or
5.7.3. cancels his reservation later than the time limit for cancellation prescribed by Carrier. The service charge shall not be payable if, due to a flight delay or cancellation, or omission of a scheduled stop, or failure to provide space, the passenger cancels his reservation or, for one of the aforementioned reasons, fails to arrive in time for departure.
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Valdemar »

DimerG писав:Кто-то может, исходя из недавнего опыта, что-то конкретное сказать о NO SHOW в Lufthansa?
Прямой перелет в эконом классе КBP-FRA-KBP стоит дороже чем KBP-FRA-CDG-FRA-KBP
Идея в том чтобы не долететь до Парижа и остаться во Франкфурте... но не навсегда :)

:? Единственное что я смог найти вот тут размыто говорит о отмене и штрафе в каком-то сослагательном наклонении...
Cancellation of Onward Reservation and Service Charge when Space not Occupied
5.6. Please be advised that if you do not show up for any flight without advising us in advance, we may cancel your return or onward reservation.
5.7. A service charge may be payable by a passenger who:
5.7.1. fails to arrive at Carrier's check-in-location at the airport or other point of departure by the time fixed by Carrier (or if no time fixed, sufficiently in advance of flight departure to permit completion of government formalities and departure procedures) and therefore, does not use space for which a reservation has been made for him, or
5.7.2. appear improperly documented and, therefore, not ready to travel, and as a consequence thereof does not use space for which a reservation has been made for him, or
5.7.3. cancels his reservation later than the time limit for cancellation prescribed by Carrier. The service charge shall not be payable if, due to a flight delay or cancellation, or omission of a scheduled stop, or failure to provide space, the passenger cancels his reservation or, for one of the aforementioned reasons, fails to arrive in time for departure.
А чем вам поезд не подходит... Там не явку не поставят...
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення XII »

DimerG писав:Кто-то может, исходя из недавнего опыта, что-то конкретное сказать о NO SHOW в Lufthansa?
Прямой перелет в эконом классе КBP-FRA-KBP стоит дороже чем KBP-FRA-CDG-FRA-KBP
Идея в том чтобы не долететь до Парижа и остаться во Франкфурте... но не навсегда :)
Если вы сделаете первый сегмент и не явитесь на второй, Вам аннулируют билет.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

DimerG писав:Кто-то может, исходя из недавнего опыта, что-то конкретное сказать о NO SHOW в Lufthansa?
Прямой перелет в эконом классе КBP-FRA-KBP стоит дороже чем KBP-FRA-CDG-FRA-KBP
Идея в том чтобы не долететь до Парижа и остаться во Франкфурте... но не навсегда :)
Посмотрите KBP-FRA-CGN-FRA-KBP. По этому маршруту здесь уже оговаривалось кучу раз.
DimerG
Airbus A318
Повідомлень: 31
З нами з: 29 липня 2012, 15:35
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення DimerG »

Igoresha писав:
DimerG писав:Кто-то может, исходя из недавнего опыта, что-то конкретное сказать о NO SHOW в Lufthansa?
Прямой перелет в эконом классе КBP-FRA-KBP стоит дороже чем KBP-FRA-CDG-FRA-KBP
Идея в том чтобы не долететь до Парижа и остаться во Франкфурте... но не навсегда :)
Посмотрите KBP-FRA-CGN-FRA-KBP. По этому маршруту здесь уже оговаривалось кучу раз.
Igoresha, Спасибо! полностью подходит :klass: :grin:
Когда-то читал про это и совсем забыл - вчера даже в голову не пришло
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Olek »

Только смотрите, чтобы сегменты в Кельн и из Кельна были на поезде. Т.к. периодически выдает стыковки на самолет

Купить билеты можно на http://tickets.avianews.com/
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

А ще можна до Страсбургу (XER) або Дюссельдорфу (QDU) (головний з/д вокзал).
DimerG
Airbus A318
Повідомлень: 31
З нами з: 29 липня 2012, 15:35
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення DimerG »

Спасибо.
Купил на сайте Люфтганзы (через Кёльн), предаварительно просмотрев, что указано в стыковке.
Негативно удивил факт отсутствия выбора валюты при оплате билета :(
BEOWULF
Airbus A319
Повідомлень: 182
З нами з: 22 березня 2012, 21:16
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення BEOWULF »

А с каких пор у Люфтов платный выбор мест????
За выбор обычного места в Мюнхен в выкупленном билете просит 196 грн., у аварийного выхода 391 грн.
Причём на другого человека на тот же рейс в билете, заказанном за мили, можно выбрать бесплатно.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

BEOWULF писав:А с каких пор у Люфтов платный выбор мест????
За выбор обычного места в Мюнхен в выкупленном билете просит 196 грн., у аварийного выхода 391 грн.
Причём на другого человека на тот же рейс в билете, заказанном за мили, можно выбрать бесплатно.
Давненько уже.
У человека может статус есть элитный?
Inguri

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Inguri »

DimerG писав: Негативно удивил факт отсутствия выбора валюты при оплате билета :(
Списали гривні? С гривневої карти?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

Пасажири з квитками у класах V і вище, а також у класі X, тобто (Y, B, M, U, H, G, Q, V, X) мають можливість вибрати місце безкоштовно. Для SEN/HON вибір місця безкоштовний у будь-якому класі, окрім місць в аварійному виході на рейсах OS. http://www.lufthansagroup.com/en/press/ ... /2912.html
DimerG
Airbus A318
Повідомлень: 31
З нами з: 29 липня 2012, 15:35
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення DimerG »

Inguri писав:
DimerG писав: Негативно удивил факт отсутствия выбора валюты при оплате билета :(
Списали гривні? С гривневої карти?
Как бы... да :grin:
Они просто сделали, что написали...
Based on your request we have routed you to our ticket shop in Ukraine . The displayed currency is Hryvnia (UAH)and your payment card will be charged from a merchant in Ukraine .
Никаких тебе альтернатив. Думаю, курс к гривне, в нынешних условиях, у них взят с большим запасом...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 32 гостей