Люфтганза (LH)

UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

avalan писав:
UnaUnso писав:
Гість писав:Смотрю билеты Киев-Кёльн с сегментом на поезде. Подскажите, как строго относят к расписанию поездов, указанном в билете? Можно ли будет ехать на обратном пути на поезде с вагом LH, только на час позже?
Ви можете їхати потягом у будь який час у день прильоту/вильоту.
Можете навіть не їхати, а залишитись у Франкфурті - такі квитки на Кельн зазвичай дешевші ніж квитки на прямий рейс у Франкфурт.

Німеччина це Європа, а не ДНР - тут все для людей, комфорт.
Вы смотрите аккуратнее с этим, чтобы вам за неявку на сегменты Франкфурт-Кельн-Франкфурт не аннулировали возврат в Киев....
Тут уже багато разів писали та made_in_ukraine підтверджував що на сегменті Франкфурт-Кельн-Франкфурт пасажири на відслідковуються.

Я особисто цим користувався.
desyatnyk

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення desyatnyk »

З липня цього року, придбання миль за гроші для учасників Miles&More припиняється. До чого б це? Яких ще "сюрпризів" і "покращень" чекати?

пруф-лінк: It will soon no longer be possible to buy the miles you need for an award flight
30.05.2014


The option of being able to buy the miles you are short of for an award flight with a Lufthansa Group airline will only be available for a few more weeks. This option will be removed from the Miles & More programme during July 2014.

Until then you can buy up to 20,000 miles and receive an extra 20% more miles as well.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення popTAB »

Нє, краще не так ... краще дозволити купувати милі, але заборонити їх тратити :)
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення v_volf »

Щось ціна у 30 тис миль за шорт-хол та з податками у дещо 3 тис грн не дуже якась приваблива, як на мене. Я все вважав, що канадський Аероплан не вигідний, але у порівнянні з МендМ то є просто грейт діл.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення popTAB »

По Європі можна взяти за 15тис, плюс збори за 18тис оплатити ... загалом 33 тис за повністю "фрішний"
SammoLove
Airbus A340
Повідомлень: 722
З нами з: 25 жовтня 2011, 00:10
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення SammoLove »

А толку от таких миль? За почти 50 полётов насобиралось 6500. Да ещё и за 30000 миль хотят вдобавок денег на сборы больше, чем при покупке билета без миль. Попахивает разводом.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення popTAB »

Якщо літати через океан, жити в мережевих готелях то назбирати реально. І якщо мати 33тис, то по Європі можна і без грошей

Код: Виділити все

MUENCHEN-NEWARK	+6,048	+6,048
 	 LH412/LH412	 	 
 	Economy Class, B	 
avalan
Airbus A318
Повідомлень: 71
З нами з: 11 травня 2012, 17:57
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення avalan »

UnaUnso писав:
Тут уже багато разів писали та made_in_ukraine підтверджував що на сегменті Франкфурт-Кельн-Франкфурт пасажири на відслідковуються.

Я особисто цим користувався.

Я тоже этим пользовался, но не факт что эта лавочка не прикроется когда то...
И кто то может остаться счастливым обладателем аннулированного билета...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

Летал на конференцию в Бонн 3-9 июня. Впечатления сумбурные.
Первая проблема - пересадка в Мюнхене. Я слышал, что аэропорт Мюнхена намного приятнее и проще а/п Франкфурта. Но проблема была в том, что пересадка была всего 45 минут. Учитывая то, что работало всего 3 рамки на безопастность и всего 2 кабинки на пасспортный контроль для граждан не-ЕС, то у меня были все "шансы" не успеть. Стал просить пропустить меня вне очереди. В итоге успел. Но вопрос остается открытым - зачем такая короткая стыковка в столь занятом аэропорте.
Вторая проблема - поезд. Обратно должен был ехать поездом из Кёльна в Франкфурт, а потом лететь в Киев. Кстати, спрашивая на чек-ине на ж/д вокзале мне ответили, что можно ехать и на поезде, который раньше моего - но нужно согласовать с работником а/к (как-то так). Мой поезд опаздывал на 40 мин и время в а/п Франкфурта у меня сократилось с 1 часа 25 мин до 45 мин. В офисе Люфтов на мою просьбу связаться со службами, которые помогли бы мне провести процедуры вне очередей мне дали визитку - мол звони сам. Но не пришлось - все поезда в Кёльне отменили вообще с 8 вечера (9 июня). Еле нашел бесплатный Wi-Fi Ибис отеля на территории вокзала (за что ему огромное спасибо :smile: ), позвонил в колл-центр и перебронировал билеты на утро Кёльн - Киев через Мюнхен.
Как-то не очень сложился мой первый опыт с Люфтами :(
Гість

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Гість »

Igoresha писав:Летал на конференцию в Бонн 3-9 июня. Впечатления сумбурные.
Первая проблема - пересадка в Мюнхене. Я слышал, что аэропорт Мюнхена намного приятнее и проще а/п Франкфурта. Но проблема была в том, что пересадка была всего 45 минут. Учитывая то, что работало всего 3 рамки на безопастность и всего 2 кабинки на пасспортный контроль для граждан не-ЕС, то у меня были все "шансы" не успеть. Стал просить пропустить меня вне очереди. В итоге успел. Но вопрос остается открытым - зачем такая короткая стыковка в столь занятом аэропорте.
Вторая проблема - поезд. Обратно должен был ехать поездом из Кёльна в Франкфурт, а потом лететь в Киев. Кстати, спрашивая на чек-ине на ж/д вокзале мне ответили, что можно ехать и на поезде, который раньше моего - но нужно согласовать с работником а/к (как-то так). Мой поезд опаздывал на 40 мин и время в а/п Франкфурта у меня сократилось с 1 часа 25 мин до 45 мин. В офисе Люфтов на мою просьбу связаться со службами, которые помогли бы мне провести процедуры вне очередей мне дали визитку - мол звони сам. Но не пришлось - все поезда в Кёльне отменили вообще с 8 вечера (9 июня). Еле нашел бесплатный Wi-Fi Ибис отеля на территории вокзала (за что ему огромное спасибо :smile: ), позвонил в колл-центр и перебронировал билеты на утро Кёльн - Киев через Мюнхен.
Как-то не очень сложился мой первый опыт с Люфтами :(
Наиболее сильный шторм за 10 лет имеет все протяжение вокзалов Дюссельдорф и Кельн сильно поврежденных. поэтому не поехал ни одного поезда. Это не вина Lufthansa. Если ни поезд не пошел, они могут пойти на такси. Lufthansa бы возвращена стоимость.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

Я и не говорю, что вина Люфтов в том, что погода была таковой. Дело в том, что я надеялся на помощь офиса на вокзале в Кельне. Плюс я не думаю, что мою поездку на такси в Франкфурт поприветствовали :)
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

Igoresha писав:Я и не говорю, что вина Люфтов в том, что погода была таковой. Дело в том, что я надеялся на помощь офиса на вокзале в Кельне. Плюс я не думаю, что мою поездку на такси в Франкфурт поприветствовали :)
Не впевнений як би воно було у вашому випадку, але для прикладу:
У німецькій залізниці (DB) діє правило - якщо через запізнення потягу / пропущену стиковку ви не можете дістатись до місця призначення до півночі, або якщо ви з вини DB не встигли на останній потяг до вашого місця призначення - тоді залізниця відправляє вас на таксі. Виписують спеціальний купон, і служба таксі вас відвозить до потрібної станції.

У мене подружка так вже двічі їздила 125 км на таксі через те що через запізнення першого потягу не встигала на наступний, який був останнім. До речі обидва рази у неї був last-minute квиток за 26€ на відстань 350 км, 125 з яких було на таксі. Не дуже гарний гешефт :-) Хоча таксист розповідав що у їхньої компанії особливий договір з DB та особливі ціни на такі послуги - на рівні собівартості.
А інший товариш одного разу їхав 200 км на таксі за рахунок DB...

Ще цікавий факт про таксі та громадський транспорт:
У Стокгольмі для покупців місячного проїзного квитка (який діє на увесь громадський транспорт SL - метро, автобуси, електрички, трамваї, деякі катери) діє гарантія - якщо з вини громадського транспорту ви ризикуєте спізнитеся більш ніж на 20 хвилин - то ви можете їхати на таксі, потім прислати чек у SL і вам відшкодують вартість (але не більше ніж 90€). До речі, місячний проїзний коштує також близько 90€, подорож на 3 км на таксі вночі - 20€.

Отака вам гей-ропа...
"А у нас - управдом друг чєловєка"
(с)

PS: вибачайте за оффтоп.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення DIMMka »

UnaUnso писав:
Igoresha писав:Я и не говорю, что вина Люфтов в том, что погода была таковой. Дело в том, что я надеялся на помощь офиса на вокзале в Кельне. Плюс я не думаю, что мою поездку на такси в Франкфурт поприветствовали :)
Не впевнений як би воно було у вашому випадку, але для прикладу:
У німецькій залізниці (DB) діє правило - якщо через запізнення потягу / пропущену стиковку ви не можете дістатись до місця призначення до півночі, або якщо ви з вини DB не встигли на останній потяг до вашого місця призначення - тоді залізниця відправляє вас на таксі. Виписують спеціальний купон, і служба таксі вас відвозить до потрібної станції.

У мене подружка так вже двічі їздила 125 км на таксі через те що через запізнення першого потягу не встигала на наступний, який був останнім. До речі обидва рази у неї був last-minute квиток за 26€ на відстань 350 км, 125 з яких було на таксі. Не дуже гарний гешефт :-) Хоча таксист розповідав що у їхньої компанії особливий договір з DB та особливі ціни на такі послуги - на рівні собівартості.
А інший товариш одного разу їхав 200 км на таксі за рахунок DB...

Отака вам гей-ропа...
"А у нас - управдом друг чєловєка"
(с)

PS: вибачайте за оффтоп.
А меня послали на хер. Был куплен билет, отменен рейс Austrian, и DB вежливо послали.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Igoresha »

UnaUnso писав: Не впевнений як би воно було у вашому випадку, але для прикладу:
У німецькій залізниці (DB) діє правило - якщо через запізнення потягу / пропущену стиковку ви не можете дістатись до місця призначення до півночі, або якщо ви з вини DB не встигли на останній потяг до вашого місця призначення - тоді залізниця відправляє вас на таксі. Виписують спеціальний купон, і служба таксі вас відвозить до потрібної станції.

У мене подружка так вже двічі їздила 125 км на таксі через те що через запізнення першого потягу не встигала на наступний, який був останнім. До речі обидва рази у неї був last-minute квиток за 26€ на відстань 350 км, 125 з яких було на таксі. Не дуже гарний гешефт :-) Хоча таксист розповідав що у їхньої компанії особливий договір з DB та особливі ціни на такі послуги - на рівні собівартості.
А інший товариш одного разу їхав 200 км на таксі за рахунок DB...

Ще цікавий факт про таксі та громадський транспорт:
У Стокгольмі для покупців місячного проїзного квитка (який діє на увесь громадський транспорт SL - метро, автобуси, електрички, трамваї, деякі катери) діє гарантія - якщо з вини громадського транспорту ви ризикуєте спізнитеся більш ніж на 20 хвилин - то ви можете їхати на таксі, потім прислати чек у SL і вам відшкодують вартість (але не більше ніж 90€). До речі, місячний проїзний коштує також близько 90€, подорож на 3 км на таксі вночі - 20€.

Отака вам гей-ропа...
"А у нас - управдом друг чєловєка"
(с)

PS: вибачайте за оффтоп.
Там дело было таково, что поезда вообще с 8 вечера были все отменены (хоть об этом и сказали уже в час с лишним ночи, и то - на немецком :mad: Благо русскоговорящих было полно и по разговорам по телефону я понял что фсё, приплыли). Поэтому на информационную стойку была очередь, длинной с расстояние в Бонн, откуда я и приехал :grin:
Теперь мне стало понятно, что именно выписывали там в бумажках. А то смотрю - все пакуются в такси, машут бумажками.
Но мне бумажка помогла бы разве только добраться в аэропорт - либо Кёльна, либо Франкфурта. Но потом потратив свыше 10 евро на автомат, пытаясь дозвониться в немецкий колл-центр, а затем "поймав" вай-фай и по скайпу позвонил на наш колл-центр. Мне перебронировали билет на Кёльн-Мюнхен-Киев. Так что мне потом отпала нужда ехать в Франкфурт.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення v_volf »

UnaUnso писав:
Igoresha писав:Я и не говорю, что вина Люфтов в том, что погода была таковой. Дело в том, что я надеялся на помощь офиса на вокзале в Кельне. Плюс я не думаю, что мою поездку на такси в Франкфурт поприветствовали :)
Не впевнений як би воно було у вашому випадку, але для прикладу:
У німецькій залізниці (DB) діє правило - якщо через запізнення потягу / пропущену стиковку ви не можете дістатись до місця призначення до півночі, або якщо ви з вини DB не встигли на останній потяг до вашого місця призначення - тоді залізниця відправляє вас на таксі. Виписують спеціальний купон, і служба таксі вас відвозить до потрібної станції.

У мене подружка так вже двічі їздила 125 км на таксі через те що через запізнення першого потягу не встигала на наступний, який був останнім. До речі обидва рази у неї був last-minute квиток за 26€ на відстань 350 км, 125 з яких було на таксі. Не дуже гарний гешефт :-) Хоча таксист розповідав що у їхньої компанії особливий договір з DB та особливі ціни на такі послуги - на рівні собівартості.
А інший товариш одного разу їхав 200 км на таксі за рахунок DB...

Ще цікавий факт про таксі та громадський транспорт:
У Стокгольмі для покупців місячного проїзного квитка (який діє на увесь громадський транспорт SL - метро, автобуси, електрички, трамваї, деякі катери) діє гарантія - якщо з вини громадського транспорту ви ризикуєте спізнитеся більш ніж на 20 хвилин - то ви можете їхати на таксі, потім прислати чек у SL і вам відшкодують вартість (але не більше ніж 90€). До речі, місячний проїзний коштує також близько 90€, подорож на 3 км на таксі вночі - 20€.

Отака вам гей-ропа...
"А у нас - управдом друг чєловєка"
(с)

PS: вибачайте за оффтоп.
А у Бельгії є такий закон, що зупинка громадського транспорту повинна бути не більше ніж чи 50 чи 30 метрів від кожного будинку. Якщо така вимога не виконується, de lijn повинна надати транспорт для перевезення громадянина прямо від його будинку. Зі слів одного знайомого-бельгійця.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Olek »

Быть такого не может. Может 500 или 300 метров?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Olek »

Кто-то летал недавно Люфтганзой по маршрутку Киев-Франкфурт-Кельн (последний сегмент поезд)? Проверяется ли присутствие пассажира в поезде? Т.к. билеты на Кельн стоят в 2 раза дешевле билетов просто во Франкфурт
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Valdys »

Задавался таким же вопросом, на форуме подсказали, что не проверяется...
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення UnaUnso »

Летів у грудні Стокгольм-Франкфурт-Кельн і назад, ігноруючи останній сегмент на потязі. Все пройшло чудово. Різниця у цінах також "типова".
Це питання вже час заносити у FAQ по Люфтам.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення made_in_ukraine »

Також можливо суттєво збици ціну, якщо подорожувати до СТрасбурга (XER).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей