Люфтганза (LH)

Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

Собакевич писав:У Люфтганзы налоги и сборы каким-то образом не являются константой, а зависят либо от тарифа, либо от даты.

LH 3005 10 May KIEV UA BORYSPIL INTL TERMINAL B
DUESSELDORF DE INTERNATIONAL A 15:40 h 17:20 h Economy Class (E)
LH 3224 10 May DUESSELDORF DE INTERNATIONAL A
PARIS FR CHARLES DE GAULLE TERMINAL 1 18:00 h 19:10 h Economy Class (E)

LH 1817 24 May BARCELONA ES AIRPORT TERMINAL 1
MUNICH DE MUNICH INTERNATIONAL TERMINAL 2 08:20 h 10:20 h Economy Class (E)
LH 2544 24 May MUNICH DE MUNICH INTERNATIONA TERMINAL 2
KIEV UA BORYSPIL INTL TERMINAL B 13:00 h 16:15 h Economy Class (E)

Total Price of your Ticket
Price Taxes & Fees Passengers Total
76.00 + 65.93 x 1 Adult = EUR 141.93
Ticket Service Charge = EUR 10.00
Voucher = EUR 60.00
Total Price for all passengers = EUR 91.93
Некорректно сравнивать аэропорты пересадки Фанкфурта и Вены в моем случае с аэропортами Дюссельдорфа и Мюнхена в Вашем.
Хм. Хотя посмотрел на свои даты и увидел, что действительно сборы отличаются. Странно и непонятно
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення AlexNc »

Может быть сборы включают VAT / НДС который в свою очередь зависит от тарифа. Помнится Аэросвит полюблял НДС в сборы выносить...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Olek »

международка не облагается НДС
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Hoaxer »

немає чому дивуватися їх цінам. Вони останні 4 місяці їх то обвалюють, то до стель піднімають, і в кожній країні по різному. Я двічі літав Лісабон-Київ через Мюнхен та Франкфурт по 160 євро. Такий маршрут і така ціна ( 4 перельоти ) - просто немає слів. А до вчора не знаю як в український версії, але в португальскій були ціни - Лісабон - Нью-Йорк (через Мюнхен) 360 євро. Просто неймовірно. Я хотів придбати та не встиг :( зараз вже 590... найцікавіше що якщо квитки Лісабон-Київ через Франкфурт і досі так коштують якщо брати за місяць-два, то Франкфурт-Київ (для німців) - під 1000 євро:) (подруга хотіла собі взяти аби з навчання додому на канікули з*їздити, в решті решт обрала Меммінген-Львів-Дортмунд)
wetdmy
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 31 грудня 2010, 10:57
Звідки: HRK-GERMANY
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення wetdmy »

Привет всем форумчанам! Просматривая ветку про Люфтов, решил посомтреть сайт Люфтганзы в разных странах и на разных языках. И вот пришел к выводу, что цена из разных стран на определенные сегменты сильно отличается. Вот у меня вопрос. Могу ли я купить билет из 3-ей страны с пересадкой в Германии, но прийти на регистрацию непосредственно в Германии. Пустят ли на рейс? Делал ли так кто-нибудь? Заранее спасибо.

P.S. а как вставить банер вместо http://my.flightmemory.com/wetdmy

ВСЕХ С НАСТУПАЮЩИМ НГ 2011!
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення AlexK »

wetdmy писав:Привет всем форумчанам! Просматривая ветку про Люфтов, решил посомтреть сайт Люфтганзы в разных странах и на разных языках. И вот пришел к выводу, что цена из разных стран на определенные сегменты сильно отличается. Вот у меня вопрос. Могу ли я купить билет из 3-ей страны с пересадкой в Германии, но прийти на регистрацию непосредственно в Германии. Пустят ли на рейс? Делал ли так кто-нибудь? Заранее спасибо.
Не пустят, как и никакая другая авиакомпания. Рейс должен быть начат в пункте, указанном в билете как начало маршрута. Если вы пропускаете первый или любой другой сегмент, к дальнейшему перелёту вас не допустят. Так что не получится купить, к примеру, Лиссабон-Франкфурт-Киев, а на посадку прийти во Франкфурте.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Hoaxer »

але теоретично можливо якщо зв*язатися з коллцентром і спитати. Я колись хотів придбати Львів-Лісабон через Київ (різниця була майже 100 ніж з Києва), і зателефонував у коллцентр "от я не знаю де я буду в день вильоту, може вже буду в Києві так і так, що робити", на що мені сказали за день чи два до вильоту зателефонувати до коллцентру і сказати звідки я буду летіти. Якщо з Києва то вони щось там в системі відмітять і мій сегмент Львів-Київ не скасував би весь ланцюг бронювання

Всіх з наступаючим Новим роком! :)
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Taras »

ціни у них зараз дійсно дуже хороші
Львів-Барселона-Львів за двох 435$
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Taras »

сьогодні купив 2 квитки Львів-Барселона-Львів по 102євро кожен. Використовував австрійський промокод отриманий отут https://promotion.lufthansa.com/fernreisen/.
так шо лоу костам варто задуматися:)
Flieger

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Flieger »

Но ведь на сайте указано, что этот код действителен для всех вылетов из Австрии... Как это сработало?
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Taras »

Я слідував наступній інструкції.

1. отримуємо промокод https://promotion.lufthansa.com/fernreisen/
2. заходимо на австрійський сайт люфтганзи http://www.lufthansa.com/at/en/Homepage
3. шукаємо потрібні рейси. виліт з австрії не обовязковий
4. вибираємо потрібні дати - Continue
5. вибираємо підходящі рейси - Continue
6. вибираємо Booking without registration, Country of Address - Austria. Continue
7. Вводимо свої данні: ім'я, призвіще, емейл. Телефон можна ввести "лівий" австрійський. Я вводив свій коректний. Continue
8. Вводимо отриманий промокод. тиснемо Apply Voucher and reduce Fare
9. Вибираємо тип оплати Я оплатив карткою Visa Electon. PayPal дає додаткову знижку у розмірі 5єуро, але мені оплатити з його допомогою не вийшло.
10. І заповнюємо данні платника. Я вводив коректні дані, зоокрема в полі city: Lviv, Ukraine
все - тиснемо Buy Ticket Now.
у мене оплата пройшла успішно і на мило був висланий етікет.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Собакевич »

Но ведь на сайте указано, что этот код действителен для всех вылетов из Австрии...
Мало того, что из Австрии, так еще и только на дальнемагистральные рейсы. Тем не менее, работает.
PayPal дає додаткову знижку у розмірі 5єуро, але мені оплатити з його допомогою не вийшло.
Для этого нужно было завести новый ПейПал аккаунт с австрийским адресом и привязать к нему карту.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення popTAB »

Bin вашої Visa Electron який? Австрійський?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Собакевич »

Бин тут не причем. С территории Австрии могут вылетать владельцы любых карт и даже вообще невладельцы никаких карт, билеты которым купило другое лицо.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Hoaxer »

просто розумієте, там не звикли до клієнтів які додумаються до такого + навіщо ускладнювати собі життя і ставити обмеження на систему оплати, нагромаджуючи її додатковими перевірками :) статистично може виявитись що постраждає потенційний австрійський клієнт (власник невідомо якої карти), який буде набагато більше ніж українських хитрунів%)
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Собакевич »

статистично може виявитись що постраждає потенційний австрійський клієнт (власник невідомо якої карти)
Яким чином? Йому не вистачить кодiв?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Vitaliy »

Собакевич писав:
статистично може виявитись що постраждає потенційний австрійський клієнт (власник невідомо якої карти)
Яким чином? Йому не вистачить кодiв?

та ні, уявіть австрійця, який з швейцарською карткою хоче купити квиток :grin:
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Hoaxer »

Vitaliy писав:
Собакевич писав:
статистично може виявитись що постраждає потенційний австрійський клієнт (власник невідомо якої карти)
Яким чином? Йому не вистачить кодiв?

та ні, уявіть австрійця, який з швейцарською карткою хоче купити квиток :grin:
саме так. Він набуть не так зрозумів через помилку в слові ЯКИХ, я якимсь чином там "який" написав. Повинно було бути так:
просто розумієте, там не звикли до клієнтів які додумаються до такого + навіщо ускладнювати собі життя і ставити обмеження на систему оплати, нагромаджуючи її додатковими перевірками статистично може виявитись що постраждає потенційний австрійський клієнт (власник невідомо якої карти), яких (австр.клієнтів) буде набагато більше ніж українських хитрунів%)
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Taras »

Vitaliy писав:
Собакевич писав:
статистично може виявитись що постраждає потенційний австрійський клієнт (власник невідомо якої карти)
Яким чином? Йому не вистачить кодiв?

та ні, уявіть австрійця, який з швейцарською карткою хоче купити квиток :grin:
Visa і їм подібні не мають привязки до країни. ТОму не можна говорити шо картка швейцарска чи там австрійська.
По друге, думаю шо люфтганза добре бачить хто і по яких кодах купує квитки і свідомо надає такі можливості. І оскільки оплати успішно проходять + то триває вже декілька місяців, то ймовірність того шо квитки скасують є мінімальною. Також є факти шо люли успішно літали і літають з Росії з використанням австрійських і американських кодів і поки в неті я не зустрічав жодної історії від пасажира якому скасували квиток чи не пустили на борт літака. Є якісь страшилки, здогадки, чутки, перекази друга-брата-свата але то з розділу "баба бабі розказала"...
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Собакевич »

Да уж, о мотивах Люфтганзы остается только гадать. Если первые недели такого нецелевого использования кодов можно было списать на неправильно настроенное ПО, то теперь уже очевидно - немцы не могут не знать, что делают. Бiдненькi лоу-кости, нiхто iх не любить.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей