«Анда Эйр» (Anda Air)

Відповісти
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: «Анда Эйр» (Anda Air)

Повідомлення UR-UIA »

nik-dem писав: 19 липня 2019, 10:54
ВладТТ писав: 19 липня 2019, 03:18 Airbus A320-212 466 UR-CSS FanAir seen regd at IEV 09jul19, all white prior svc entry ex ER-AXN, хоча planespotters каже що все таки борт тепер Anda Air, третє пришестя цього борта, побував в Tandem Aero не вибираючись з залізного ряду в жулянах
Я так розумію, в нас СБУ та контррозвідка займатися ірано-сирійськими схемами не бажають? :facepalm:
Їм не до того, нажаль :(
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: «Анда Эйр» (Anda Air)

Повідомлення Berg-ded »

Доброго здоров'я. 18 травня був на вулиці Краматорській у м. Києві і почув незвичний шум двигунів у небі. Став свідком посадки літака , але сфоткать не встиг,хто знає де вулиця Краматорська- це фактично глісада і,,пташка" промайнула миттєво. Зразу звернувся до ,,помічника" на Fligh..і побачив: рейс JNK3144 з HHN-IEV Airbus A321-211 з реєстрацією UR-CSU Anda Air. Скріншоти викласти не виходить. Зважусь припустити, що Карантин для Anda Air не минув без змін.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: «Анда Эйр» (Anda Air)

Повідомлення alex.s »

Berg-ded писав: 19 травня 2020, 10:13 Доброго здоров'я. 18 травня був на вулиці Краматорській у м. Києві і почув незвичний шум двигунів у небі. Став свідком посадки літака , але сфоткать не встиг,хто знає де вулиця Краматорська- це фактично глісада і,,пташка" промайнула миттєво. Зразу звернувся до ,,помічника" на Fligh..і побачив: рейс JNK3144 з HHN-IEV Airbus A321-211 з реєстрацією UR-CSU Anda Air. Скріншоти викласти не виходить. Зважусь припустити, що Карантин для Anda Air не минув без змін.
Давно он уже в Анде. А карантин африканский повлиял. Вернулся из лизинга.
https://www.airfleets.net/ficheapp/plane-a321-2330.htm
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей