Air Europa (UX)

Відповісти
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Air Europa (UX)

Повідомлення Taras »

AirEuropa
Дякуючи однодевному глюку чи-то акції системи бронювання, купив за 400$ open jaw квитки по наступному маршруту:
BCN-MAD-LIM В Мадриді було 2 години шоб перейти з одного терміналу в інший
LIM-MAD-ORY В Мадриді stopover на 3 дні, хоча можна було і більше вибрати. Останній ланку MAD-ORY не використав.

Літаки
Airbus A330-200 без індивідуальних екранів, тому довелося дивися КВН на планшеті. Місця для ніг маловато, особливо критично для тих у кого ріст більше 180. Під час взльоту і посадки секції для багажу помітно тряслися, думав шо взагалі відваляться. Крісля дубові - задниця терпне.

Обслуговування
Стюадеси від 35 і старші, доволі вічливі, але одна необачно розлила на мене воду під час наливання а інша відмовилася дати чай і каву, сказала шо можна тільки шось одне. Ну і як завжди тупили: просиш без льоду - дадуть з ним, просиш зелений чай - налиють чорний.

Checkin
можна пройти на сайті і навіть змінити місяця за 48год до вильоту. Але якшо місця вже є заасайнені - тоді всі зміни лише в аеропорту на стійці.Також дзвонив в їх кол центр в Лімі з проханням змінити місця, бо через сайт не виходило. Дівчинка володіла англійською, випитувала нашо мені міняти і і сказала шо спробує але нічого не обіцяє. І їй так і не вийшло. Добре шо літак був малозагружений і піж час реєстрації ше було 2 місяця поруч. В Мадриді також бачив автомати для селф чекіну.
Перед реєстрацією в Барселоні працівники авіакомпанії просили показати зворотні квитки з Перу. А коли реєструвався в Лімі то перевіряли шенгенську візу і просили підтвердження того шо я її покину. А у мене були роздруківки тільки від ryanair(MAD-BGY) а від wizzair, яким я мав летіти вже до Львова нічого було нічого. Довго але дуже вічливо мучили, взяли поспорти, знімали якісь копії, потім підпільно знімали мене і паспорт на камеру ноутбуку, але таки зареєстрували:)

Харчування
Кормили 3 рази. Перший раз макарони або курка з рисом, а згодом 2 рази по булці. Гарячі напої 2 рази і холодні вроді 3. Бачив вино і пиво. Якість хавки посередня.
Здивувало шо під час польоту MAD-LIM який почався опівночі і тривав 12 годин основну їжу давали десь через 2 години після взьоту, тобто тоді коли люди вже засипали ну і нехотілося їсти вночі. Зате зранку дали скромні булки з чаєм.

Пунктуальність
Затримка з вильотом була у Мадриді десь на годину але у Ліму прибули вчасно. У зворотньому напрямку вилетіли вчасно і прилетіли на годину швидче. З одної сторони позитивно, а з іншої - шо робити в Мадриді в 4 ночі? Зафартило шо готель погодився заселити о 7 ранку.

Завантаженість
З Мадриду летів повний літак. З Ліми орієнтовно на 60-70% заповнений, тому декому повезло спати на 3ох кріслах.

Багаж
Перед вильотом з Барси одну жіночку просили всунути свою немаленьку сумку в рамку для ручної клажі. Їй то не дуже виходило. Чим закінчилося не знаю, бо вирішив йти погуляти і не провокувати їх своїм чемоданом:)


Незважаючи на усі недоліки - за таку півдармову ціну можна і треба літати:)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 67 гостей