LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Обсуждения, комментарии....
Olek
A380
Благодарил (а): 138 раз
Контактная информация:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Сообщение Olek » 27 сен 2017, 13:45

В киевском офисе ЛОТа сказали, что передали в главный офис. Неполадка, покупать через агенства можно.
dimm1971
A380
Благодарил (а): 159 раз
Контактная информация:

Сообщение dimm1971 » 27 сен 2017, 13:45

Є і оптимістична версія. Все з тієї ж причини полізли щось міняти по HRK, а рученята виявилися кривенькими. І можливо щось саме по HRK і покоцали. Піднімати з бекапів інфу, заливати її на живу систему - це потребує доволі багато часу.
jurkok
Airbus A340
Благодарил (а): 41 раз
Контактная информация:

Сообщение jurkok » 27 сен 2017, 14:59

dimm1971 писал(а):Є і оптимістична версія. Все з тієї ж причини полізли щось міняти по HRK, а рученята виявилися кривенькими. І можливо щось саме по HRK і покоцали. Піднімати з бекапів інфу, заливати її на живу систему - це потребує доволі багато часу.
ІТ ЛОТ'у за криві руки вже давно би треба було звільнити. В таких фірмах така ситуація недопустима. Знаю з властного досвіду.
Alександр
A380
Благодарил (а): 480 раз
Контактная информация:

Сообщение Alександр » 27 сен 2017, 15:31

Починили:
IMG_8030.PNG
jurkok
Airbus A340
Контактная информация:

Сообщение jurkok » 27 сен 2017, 15:33

Alександр писал(а):Починили:
IMG_8030.PNG
Ну і добре, бо вже всі розпереживались :)
jurkok
Airbus A340
Контактная информация:

Сообщение jurkok » 27 сен 2017, 16:26

Alександр писал(а):Починили:
IMG_8030.PNG
А на польській версії ще нема. Сподіваюся що це тимчасово
tarick
Airbus A318
Благодарил (а): 21 раз
Контактная информация:

Сообщение tarick » 27 сен 2017, 16:29

jurkok писал(а):Пробував через Skyscanner , знаходить прямий, але при спробі купити квиток видає помилку, що такої сторінки нема. :(
З Харковом вже поправили, але скайсканер не зовсім для такої перевірки підходить. Він, наприклад, досі показує, що зі Львова є рейси в Лондон, Мемінгем і тп. (тобто всі раянівські) якщо шукати "Усюди" або на весь місяць. Тобто в них є якийсь невмирущий кеш :)
jurkok
Airbus A340
Контактная информация:

Сообщение jurkok » 27 сен 2017, 16:34

tarick писал(а):
jurkok писал(а):Пробував через Skyscanner , знаходить прямий, але при спробі купити квиток видає помилку, що такої сторінки нема. :(
З Харковом вже поправили, але скайсканер не зовсім для такої перевірки підходить. Він, наприклад, досі показує, що зі Львова є рейси в Лондон, Мемінгем і тп. (тобто всі раянівські) якщо шукати "Усюди" або на весь місяць. Тобто в них є якийсь невмирущий кеш :)
Я зараз мав на увазі lot.pl
jurkok
Airbus A340
Контактная информация:

Сообщение jurkok » 27 сен 2017, 16:40

Все, вже є!
artml
Airbus A340
Благодарил (а): 488 раз
Контактная информация:

Сообщение artml » 28 сен 2017, 12:30

Доволі цікавий матеріал про те, як ЛОТ мінявся під впливом конкуренції ловкостів.

Цікаво, що майже ідентичним шляхом йде і МАУ — тільки через інші чинники. Але рецепт абсолютно той самий: хаб, уніфікація та оновлення флоту, розширення присутності у сусідніх країнах, транзитники на середні та дальні рейси.
shustrik
Airbus A318
Благодарил (а): 0
Контактная информация:

Сообщение shustrik » 28 сен 2017, 16:23

Про LOT: ділюся досвідом про славнозвісні відшкодування в ЕС при затримці рейсів:

У липні 2017 року на маршруті BRU-WAW-LWO сталася затримка першого рейсу і моя пізня стиковка до Львова злетіла.

Варто визнати, що LOT все організував коректно: таксі, швидко поселив до готелю, накормив і запропонував летіти наступним рейсом через добу.

Я сказав, що для мене втрачати добу - не варіант і погоджусь лиш на найшвидший варіант - WAW-MUC-LWO. Зі мною без прерікань погодились. В результаті я потрапив до Львова на 11 год (а не на 24) пізніше, втратив стиковку на поїзд до Карпат і отримав трохи пригод по добиранню своїм ходом в дрімучі села гуцулів.

Далі мені добрий фейсбук підказав через рекламу онлайн-сайту посередника про можливість відшкодування в розмірі 250 євро через затримку рейса понад 3 год.... Оскільки я нічого не втрачав, то погодився на посередництво.

Через місяць отримав відмову від LOTа у відшкодуванні. Сайт-посередник запропонував судитися (з мене нічого не вимагається, крім відрахувань вісотка виграних у суді коштів).

Наразі зібрав і надіслав електронкою усі "докази" - посадкові талони, резервацію, власне ID, анкетку. Відповідно до польського законодавства довелося поштою надсилати підписану довіреність для адвоката.

Наразі відомо, що суд може тривати до року і мене будуть повідомляти про хід справ.

В сухому залишку:
не знаю, скільки людей витрачали би зусилля на таку бюрократичну волокіту, але в якись момент почав діяти з принципу, що доведу діло до кінця.

Про результати колись повідомлю;)

У когось є подібний досвід??? Чим закінчилось?
shustrik
Airbus A318
Контактная информация:

Сообщение shustrik » 06 окт 2017, 11:13

shustrik писал(а):Про LOT: ділюся досвідом про славнозвісні відшкодування в ЕС при затримці рейсів:

У липні 2017 року на маршруті BRU-WAW-LWO сталася затримка першого рейсу і моя пізня стиковка до Львова злетіла.

[...]

В сухому залишку:
не знаю, скільки людей витрачали би зусилля на таку бюрократичну волокіту, але в якись момент почав діяти з принципу, що доведу діло до кінця.

Відповідь прийшла куди швидше, ніж очікувалось. ЛОТ догнув свою лінію -

нижче копіюю повідомлення щодо свого кейса:

I am writing to you in regards to the claim for compensation for your disrupted flight.
Unfortunately, we cannot process with your claim due to the new evidences presented in the other similar case by the airline. Flight was delayed due to circumstances beyond the carrier’s control, Air Traffic Control slot limitations.
We had to reject the claim as we think it is too weak to proceed in court.
I am sorry that there is no better news for you.
Should you have any questions or doubts, please do not hesitate to contact us.
Franek
Airbus A330
Благодарил (а): 39 раз
Контактная информация:

Сообщение Franek » 25 окт 2017, 21:53

LOT ma szansę zdominować ukraińskie lotniska. Teraz jest idealny moment
https://www.forbes.pl/opinie/lot-na-ukr ... go/cl4yrnt (польською мовою)

Jeszcze wiosną tego roku menadżerzy ds. handlowych nieoficjalnie potwierdzili swoje zainteresowanie niektórymi lotniskami w kraju – między innymi Iwano-Frankowsk i Dniepr. Te prywatne lotniska znane są z tego, że ich właściciele negatywnie odnoszą się do zagranicznych przewoźników i wolą pracować z ukraińskimi spółkami lotniczymi — DneprAvia, WindRose i UIA.

Минулої весни LOT цікавився Дніпром і Франківськом, але то є країна, де все вирішує МАУ, а не ринок)
popTAB
A380
Благодарил (а): 227 раз
Контактная информация:

Сообщение popTAB » 25 окт 2017, 22:05

Повне бла-бла-бла, а не стаття. Купа води, і ніякої конкретики. Український журналажнік в Польщі на заробітках вродив це?
Franek
Airbus A330
Благодарил (а): 39 раз
Контактная информация:

Сообщение Franek » 25 окт 2017, 22:09

popTAB писал(а):Повне бла-бла-бла, а не стаття. Купа води, і ніякої конкретики. Український журналажнік в Польщі на заробітках вродив це?
Тобто то шо кожен день з Рівного 50-60 людей летить зі Львова і Києва ви знали і це не конкретно? Ок.
popTAB
A380
Благодарил (а): 227 раз
Контактная информация:

Сообщение popTAB » 26 окт 2017, 08:25

Не факт що ці люди полетять прямим, оскільки не буде стиковки із-за часу відправлення з Рівного, не факт що ці люди летять саме ЛОТом, плюс якщо ці люди купили турпутівку на моря - тут ЛОТ ніяк не допоможе.... в результаті будете мати з 50-60 відсили 10, а це нікому не цікаво ... Конкретно я висловився? ;)
dimm1971
A380
Благодарил (а): 159 раз
Контактная информация:

Сообщение dimm1971 » 26 окт 2017, 09:17

Цікаво як вони цих 50-60 порахували?
Victor H
A380
Благодарил (а): 222 раза
Контактная информация:

Сообщение Victor H » 26 окт 2017, 09:17

popTAB писал(а):Український журналажнік в Польщі на заробітках вродив це?
Там же написано: "Autor: Oleksandr Laneckij"

Абстрагуючись від Рівного, Україна справді є великим ринком для ЛОТа і саме його можна вважати основним конкурентом МАУ. Судячи по всьому ЛОТ вже возить більше людей зі Львова ніж МАУ. Ще пару років тому таке було важко уявити.
Alezka
Airbus A319
Контактная информация:

Сообщение Alezka » 26 окт 2017, 09:27

shustrik писал(а):Про LOT: ділюся досвідом про славнозвісні відшкодування в ЕС при затримці рейсів:

Варто визнати, що LOT все організував коректно: таксі, швидко поселив до готелю, накормив і запропонував летіти наступним рейсом через добу.

Я сказав, що для мене втрачати добу - не варіант і погоджусь лиш на найшвидший варіант - WAW-MUC-LWO. Зі мною без прерікань погодились. В результаті я потрапив до Львова на 11 год (а не на 24) пізніше, втратив стиковку на поїзд до Карпат і отримав трохи пригод по добиранню своїм ходом в дрімучі села гуцулів.

Далі мені добрий фейсбук підказав через рекламу онлайн-сайту посередника про можливість відшкодування в розмірі 250 євро через затримку рейса понад 3 год.... Оскільки я нічого не втрачав, то погодився на посередництво.

Через місяць отримав відмову від LOTа у відшкодуванні. Сайт-посередник запропонував судитися (з мене нічого не вимагається, крім відрахувань вісотка виграних у суді коштів).

Наразі зібрав і надіслав електронкою усі "докази" - посадкові талони, резервацію, власне ID, анкетку. Відповідно до польського законодавства довелося поштою надсилати підписану довіреність для адвоката.

Наразі відомо, що суд може тривати до року і мене будуть повідомляти про хід справ.

В сухому залишку:

Практически то же самое. Я писал тут ранее. От LOT напрямую ответа не дождался. Обратился через Compensair. Жду ответ
Valdys
A380

Сообщение Valdys » 31 окт 2017, 13:48

LOT розказує, що зацікавлені у розширенні польотів до України та відкритті нових напрямків, а саме:
Дніпро, Івано-Франківськ (коли Ви читаєте це, десь якраз сміється 1 Коломойський) і Вінниця.

Я б ще до списку Чернівці додав, чому ні, Бомбард'єр був би якраз, як і для Вінниці з ІФ зі списку вище.

Також їх цікавить можливість виконання Київ-Львів-Варшава та Одеса-Львів-Варшава (і знову ж таки десь хтось сміється, коли Ви це читаєте).

А тепер серйозно, LOT же не може виконувати у нас внутрішні рейси, так?! А такі рейси (з проміжною зупинкою) будуть вважатися як внутрішні, чи ні?
Ответить