LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення LWIEV »

popTAB писав:Квиток був один на два сегменти? Бо у мене підозра що у випадку вище було куплено квитки на різних бланках

Плюс, це давно не секрет що авіакомпанії вчать своїх пілотів спочатку на чомусь меншому. Відповідно цілком імовірно що у пілотів бомбардьє забракло метео мінімумів.
Блін, коли я купую недешевий квиток на повносервісну авіакомпанію, я не очікую, що мій виліт скасують через те, що екіпаж укомплектували тільки молодими пілотами. Я таке очікую від Янейра, Дарта чи якогось чартерного перевізника, але не від ЛОТа. Я чітко віддаю їм преференцію по своїх внутрішньоєвропейських сполученнях, очікуючи надійності сервісу. Крапка.

Щодо бланків - не пам'ятаю як там було, точно був опен джо з Києва на Львів, але чи сегмент WAW-VNO-WAW був на тому ж квитку чи докуповувався по ходу окремо у Варшаві - вже не згадаю. Код на квитку був 080..., тобто LOT (цікаво, що в номері квитка на посадкових МАУ потім теж був той самий код авіакомпанії). Це був один з ланцюжка у 25-30 сегментів, як у мене щомісяця в листопаді. Я частий клієнт ЛОТ і СтарАльянсу, маю "золотий" статус і час від часу - не зловживаю - очікую кроку назустріч в обмін на мою лояльність. Перебронювання на Львів не вирішило мою проблему, я пропустив подію, заради якої летів. Далі мені треба було на Франківськ, але перекинути з KBP-LWO на KBP-IFO не захотів ні ЛОТ, ні МАУ, що цілком ок, вони з перебронюванням й так зробили мені більше, ніж були винні.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення popTAB »

Ок, тоді по вашому звідки береться розширення штату пілотів? Випускники академій влаштовуються десь працювати, і дорога до класиків їм не закрита, а класики ростуть не тільки із-за хед-хантингу ;)
Досить часто їх кар'єрний шлях має послідовності на-кшталт маленький регіональник-більший регіональник-чартер737/320-доместік737/320-міжнародка737/320-далеко-магістралка
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення AQS »

popTAB писав:Ок, тоді по вашому звідки береться розширення штату пілотів? Випускники академій влаштовуються десь працювати, і дорога до класиків їм не закрита, а класики ростуть не тільки із-за хед-хантингу ;)
Досить часто їх кар'єрний шлях має послідовності на-кшталт маленький регіональник-більший регіональник-чартер737/320-доместік737/320-міжнародка737/320-далеко-магістралка
Буває й ще цікавіше, коли ти кадет Emirates і після випуску тебе направляють у праве крісло 777, а тобі лише 22-23.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення LWIEV »

popTAB писав:Ок, тоді по вашому звідки береться розширення штату пілотів? Випускники академій влаштовуються десь працювати, і дорога до класиків їм не закрита, а класики ростуть не тільки із-за хед-хантингу ;)
Досить часто їх кар'єрний шлях має послідовності на-кшталт маленький регіональник-більший регіональник-чартер737/320-доместік737/320-міжнародка737/320-далеко-магістралка
Досвід береться із змішаних екіпажів, екіпажів, які здобувають свої навички і нальоти у менших авіакомпаніях і т д.

Я не можу згадати подібну ситуацію з МАУ чи Туркішами.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

popTAB писав:А ось більш інформативна відповідь: Na chwilę obecną nie mamy informacji czy rejsy bezpośrednie będą również dostępne w przyszłym roku.

Вже є Познань на літо. Понеділки і п'ятниці
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення popTAB »

:klass:


1.5 млн у Львові тепер гарантовані :lol:
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

popTAB писав::klass:


1.5 млн у Львові тепер гарантовані :lol:
Ну це не завдяки Познаню, це Ольштин додасть Львову :lol:
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Scorpio »

jurkok писав:
popTAB писав:А ось більш інформативна відповідь: Na chwilę obecną nie mamy informacji czy rejsy bezpośrednie będą również dostępne w przyszłym roku.

Вже є Познань на літо. Понеділки і п'ятниці
и реклама в фб
Вкладення
1111.png
Alezka
Airbus A319
Повідомлень: 215
З нами з: 17 липня 2013, 20:35
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Alezka »

Alezka писав:
shustrik писав:Про LOT: ділюся досвідом про славнозвісні відшкодування в ЕС при затримці рейсів:

У липні 2017 року на маршруті BRU-WAW-LWO сталася затримка першого рейсу і моя пізня стиковка до Львова злетіла.

Варто визнати, що LOT все організував коректно: таксі, швидко поселив до готелю, накормив і запропонував летіти наступним рейсом через добу.

Я сказав, що для мене втрачати добу - не варіант і погоджусь лиш на найшвидший варіант - WAW-MUC-LWO. Зі мною без прерікань погодились. В результаті я потрапив до Львова на 11 год (а не на 24) пізніше, втратив стиковку на поїзд до Карпат і отримав трохи пригод по добиранню своїм ходом в дрімучі села гуцулів.

Далі мені добрий фейсбук підказав через рекламу онлайн-сайту посередника про можливість відшкодування в розмірі 250 євро через затримку рейса понад 3 год.... Оскільки я нічого не втрачав, то погодився на посередництво.

Через місяць отримав відмову від LOTа у відшкодуванні. Сайт-посередник запропонував судитися (з мене нічого не вимагається, крім відрахувань вісотка виграних у суді коштів).

Наразі зібрав і надіслав електронкою усі "докази" - посадкові талони, резервацію, власне ID, анкетку. Відповідно до польського законодавства довелося поштою надсилати підписану довіреність для адвоката.

Наразі відомо, що суд може тривати до року і мене будуть повідомляти про хід справ.

В сухому залишку:
не знаю, скільки людей витрачали би зусилля на таку бюрократичну волокіту, але в якись момент почав діяти з принципу, що доведу діло до кінця.

Про результати колись повідомлю;)

У когось є подібний досвід??? Чим закінчилось?
Практически то же самое. Я писал тут ранее. От LOT напрямую ответа не дождался. Обратился через Compensair. Жду ответ
Пришел ответ. Компенсация 375 евро с двух билетов

Зображення
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

Поздравляю! Сколько времени занял весь процесс?
Alezka
Airbus A319
Повідомлень: 215
З нами з: 17 липня 2013, 20:35
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Alezka »

Sentry писав:Поздравляю! Сколько времени занял весь процесс?
1.5 месяца. Я больше месяца ждал ответ от LOT и не подавал заявление в Compensair
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

К сожалению, очень длительное время ожидание ответа частая ситуация. Вполне вероятно, что смогли бы дожать ЛОТ своими силами и получить все 500 евро, т.к. отказа от выплаты не было с их стороны.
Alezka
Airbus A319
Повідомлень: 215
З нами з: 17 липня 2013, 20:35
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Alezka »

Sentry писав:К сожалению, очень длительное время ожидание ответа частая ситуация. Вполне вероятно, что смогли бы дожать ЛОТ своими силами и получить все 500 евро, т.к. отказа от выплаты не было с их стороны.

Опыт показывает, что сами они очень редко добровольно платят. На этой ветке описывали , что они начали требовать дополнительные документы. А тут почти все автоматически. За такой сервис мне не жалко 25%
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення converj »

Зображення
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Scorpio »

Пока Львов там пытается уламать МАУ 10-й год подряд, LOT действует
Вкладення
11.jpg
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Scorpio писав:Пока Львов там пытается уламать МАУ 10-й год подряд, LOT действует
Отже, в Польщі вже 3 міста з трансатлантикою. Непогано. Невже там такий потік, їм же теж треба візи в США отримувати
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Scorpio »

любому поляку со средней зп получить визу в США не составит большого труда, статистику не знаю, но отказов как бы практически нет. Открывая рейс из Жешува, ЛОТ рассчитывает на западную Украину в т.ч.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Scorpio писав:любому поляку со средней зп получить визу в США не составит большого труда, статистику не знаю, но отказов как бы практически нет. Открывая рейс из Жешува, ЛОТ рассчитывает на западную Украину в т.ч.
Так, там всього 5% відмов полякам (українцям - 40%), але трансатлантика це все таки не лоукост, заради якого можна потрястись трошки в маршрутці і померзнути на кордоні.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Scorpio »

mischko писав:
Scorpio писав:любому поляку со средней зп получить визу в США не составит большого труда, статистику не знаю, но отказов как бы практически нет. Открывая рейс из Жешува, ЛОТ рассчитывает на западную Украину в т.ч.
Так, там всього 5% відмов полякам (українцям - 40%), але трансатлантика це все таки не лоукост, заради якого можна потрястись трошки в маршрутці і померзнути на кордоні.
ЛОТ уже летал из Жешува в Нью-Йорк, может еще какие дотации получат за такой рейс. В любом из случаев они больше понимают, что и как будет и просто так рейс бы не открывали.

Интересно, что в данном случае ЛОТ позаимствовал пример Норвиджн, который предлагает дальние рейсы, строя стыковки по разным схемам через Осло/Копенгаген/Стокгольм/Париж/Лондон/Рим/Барселону. В целом интересная стратегия.

ЛОТ строит стыковки через Будапешт/Краков предоставляя больше вариаций и доступность тарифов на дальнемагистралке. Жешув, думаю тоже будет включен в эту схему. Только интересно почему они открывая Тель-Авив не стыкуют его в Жешуве, это неплохое дополнение как-никак... разве что по ротации борта не выходит.
Вкладення
Знімок екрана 2017-12-08 о 11.33.17.png
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення popTAB »

Scorpio писав:Пока Львов там пытается уламать МАУ 10-й год подряд, LOT действует
Чекаємо фідерний Львів-Ряшів від Лот під цей рейс ;)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 59 гостей