LOT - POLISH AIRLINES (LO)

dimm1971

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення dimm1971 »

Scorpio писав:Пока Львов там пытается уламать МАУ 10-й год подряд, LOT действует
Я трохи не розумію такої зацікавленісті лвів'ян. Чим відрізняється RZE-WAW-EWR від LWO-WAW-EWR?

А... таки Nonstopflug... цікаво
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Scorpio »

popTAB писав:
Scorpio писав:Пока Львов там пытается уламать МАУ 10-й год подряд, LOT действует
Чекаємо фідерний Львів-Ряшів від Лот під цей рейс ;)
Так, я теж про це подумав. Не просто так Тетяна Романовська за трансатлантику клопочеться. Мабуть баче потенціал і всі ці маневри ЛОТа :smile:
dimm1971

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення dimm1971 »

Відверто кажучі не розумію, нашо пхатися зі Львова до Жешува щоб сісти на прямий до НЙ, як можна спокійно сісти у Львові, долетіти до Варшави (чи Києва) і далі до НЙ....
Витрати часу будуть майже ті самі, але бус, перетинання кордону... Нашо воно?
dimm1971

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення dimm1971 »

popTAB писав: Чекаємо фідерний Львів-Ряшів від Лот під цей рейс ;)
Ну тільки як так... ал все одне не зрозуміло.. Хіба Жешув добре доплачує за цей рейс.
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Scorpio »

dimm1971 писав:Відверто кажучі не розумію, нашо пхатися зі Львова до Жешува щоб сісти на прямий до НЙ, як можна спокійно сісти у Львові, долетіти до Варшави (чи Києва) і далі до НЙ....
Витрати часу будуть майже ті самі, але бус, перетинання кордону... Нашо воно?
Наявність альтернатив ще ніколи не було поганим явищем.

Можу припустити, що:

1. Будуть інші альтернативи по часу
2. Буде перерозподіл потоків, хтось піде через Варшаву, хтось через Жешув.
3. Потоки перерозподілятимуться в залежності від наявності тарифів, може бути так що нижчий тариф буде доступний на рейс через Жешув, а не Варшаву. Таким чином через Варшаву полетить дорожчий пасажир, наприклад з того ж Тель-Авіву.
4. Є люди, які ближче живуть до кордону і яким не цікаво їхати у Львів. Загалом там catch area немала і зверніть увагу що Львів - не є початковою/кінцевою точкою подорожі абсолютно для всіх пасажирів. Всі вони звикли до переходу кордонів в Польшу і знають як то зробити зручніше.
+ маса інних речей.

Наразі економіка будь-якого рейсу має тонкий вплив на customer behavior, тому ви можете бути здивовані але рейс має більше ніж 90% щоб бути успішним.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Victor H »

Щось мені згадалося як Раян літав в Берлін з Жешува і як цей рейс спочатку прикрили на хвилі заходу в Україну, а потім не відновили, бо в Берлін зі Львова полетів Візз.
Думаю політають сезон, а потім перенесуть у Львів, якщо відсоток пасажирів з українськими паспортами буде більший за певне значення.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Victor H писав:Думаю політають сезон, а потім перенесуть у Львів, якщо відсоток пасажирів з українськими паспортами буде більший за певне значення.
LOT хіба може за угодою літати Львів - Нью-Йорк?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Victor H »

mischko писав:
Victor H писав:Думаю політають сезон, а потім перенесуть у Львів, якщо відсоток пасажирів з українськими паспортами буде більший за певне значення.
LOT хіба може за угодою літати Львів - Нью-Йорк?
Це хороше питання. Є угода про відкрите небо, але там написано:
- надається можливість авіакомпаніям обох сторін виконувати польоти з правом п'ятої свободи (право приймати на іноземній території пасажирів, що прямують на територію будь-якої третьої держави, а також адресовані туди ж вантаж і пошту, і право висаджувати пасажирів і вивантажувати вантаж і пошту, що направляються із будь-якої території, в країні-підписанті угоди);
- встановлюється довільна частота та ємність повітряних перевезень авіаперевізниками обох сторін;
- дозволяється самостійне наземне обслуговування в аеропортах.

Імовірно ЛОТу для цього буде потрібна українська чи американська донька.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Franek »

Victor H писав:Думаю політають сезон, а потім перенесуть у Львів, якщо відсоток пасажирів з українськими паспортами буде більший за певне значення.
Я думаю, вони би зразу почали літати зі Львова, якби не деякі події в 1939 році ;-)
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення LWIEV »

dimm1971 писав:
popTAB писав: Чекаємо фідерний Львів-Ряшів від Лот під цей рейс ;)
Ну тільки як так... ал все одне не зрозуміло.. Хіба Жешув добре доплачує за цей рейс.
давайте не перебільшувати значення українського ринку. рейс робиться в першу чергу для поляків, які пожинають плоди успішних економічних реформ і глобалізуються зі своїми інтересами - бізнесовими чи туристичними.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення AlexK »

Летал сегодня ЛОТом утром из Жулян в Брюссель и вечером назад (предыдущий раз летал ими 5 лет назад). Не очень понимаю, за что их так превозносят. Все рейсы вылетели с опозданиями. Все борта не первой свежести (на Жулянских рейсах Е175, в Брюссель Е170, из Брюсселя 737-800). Боинг вообще почти дедушка с тонкими сиденьями без подголовников, хотя в Эмбраерах довольно улобные сиденья с подголовниками, регулируемыми по высоте и с загибающимися боковинами.
Бесплатно на киевских рейсах чай/кофе/вода и вафелька в шоколаде. Другой еды даже за деньги нет. На брюссельском рейсе (2 часа лёту) есть сендвичи и салат по 12 злотых.
Киевские рейсы заполнены лучше, чем утренний из Варшавы в Брюссель на меньшем самолёте. Объявления, кроме приветствия, записаны. На киевских рейссх крутили на польском, англ. и украинском. На брюссельском, помимо польского и англ., также на французском (причём с бельгийским акцентом) и на нидерландском, причём именно в его фламандском варианте.
Что было самым приятным: на утреннем рейсе из Варшавы в Брюссель я пытался спать, но сверху откуда-то всё время шёл холодный воздух, и я натянул на голову пиджак. Через пару минут подошла бортпроводница и дала мне подушку и плед. И я реально это оценил.
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення tu144 »

Из всего озвученного вами сделал вывод, что не все так плохо...)
Бортпроводники внимательные, информация на нескольких языках, минимальный сервис присутствует...
А задержки есть у всех - и у Emirates, и у Lufthansa
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Valdys »

я також не зрозумів, що такого Вам не сподобалось)))
ну затримка, вона ж не критична була, вчора зранку ЛОТ вилетів на 19 хв пізніше, а вночі прилетів на 7 раніше... яка там затримка)))
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення AlexK »

Valdys писав:я також не зрозумів, що такого Вам не сподобалось)))
ну затримка, вона ж не критична була, вчора зранку ЛОТ вилетів на 19 хв пізніше, а вночі прилетів на 7 раніше... яка там затримка)))
Я жодного слова не написав, що мені щось не сподаболось. Мені, щоб не сподобалось, треба, щоб ну зовсім якась лажа була (аварійна посадка чи брудний туалет без води). Я, як раз, підкреслив, що сподобалось. Але я постійно чую, що LOT—це просто якась божествєнна компанія, ледь не європейський Qatar. Просто нормальна. У МАУ навіть я деякі переваги. Те, за що в нас «публіка» критикує МАУ, в LOT теж є (старі літаки—хоча і там, і там далеко не всі такі вже й старі, платна їжа. І це я ще не брав фактор ціни, бо їздив у справах, і мені компенсують квиток, але він був дуже дорогий (щоправда, я купував його за тиждень і мкні треба було вкластися в один день.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Valdys »

У нас на форумі їх наче не сильно звеличують)))
нормальна ак. на рівні.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення AlexK »

Valdys писав:У нас на форумі їх наче не сильно звеличують)))
нормальна ак. на рівні.
Та не на форумі, а в українських фейсбуках.
В будь-якому разі, такі речі, як увага др пасажира, об‘яви мовами країни призначення—приктично нічого не коштують, але добре працюють на імідж. Тому навіть з платним харчуванням і запізненнями є відчуття, що компанії/її конкретним працівникам на тебе не наплювати. Щоправда, у мене з МАУ теж були позитивні історії особистої уваги.

А, до речі, коли прилетіли з Брюселя у Варшаву, 737 став під терміналом, але телетрап не подали—відкрили передні і задні двері, і посадили в автобуси.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення KKS »

LOT з Харкова з 9го грудня почав літати напряму, а не через Царичанку як завжди.
покращення...
Вкладення
LOT760.jpg
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

Что с сегодняшним утренним из Жулян приключилось? Стоит на перроне и никуда не собирается.
tarick
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 27 червня 2017, 16:26
Звідки: LWO / SEA
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення tarick »

Давно ЛОТ україномовну версію сайту запустив? http://www.lot.com/ua/uk/
Ще кілька місяців тому шукав і "українська" версія була англійською.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення popTAB »

Pasazer.com: Jak Pan widzi przyszłość współpracy z LOT-em? Czy pojawiają się rozmowy na temat innych kierunków? Czy jednak LOT chce tylko dowozić pasażerów do Warszawy z Zielonej Góry - nie widząc potencjału w innych trasach z Babimostu.

Maciej Król: Obecnie na zlecenie Województwa Lubuskiego dobiegają końca szerokie badania i analizy popytowo-jakościowe dotyczące ruchu lotniczego z/do Portu Lotniczego Zielona Góra. Umówieni jesteśmy z LOT-em, że jak tylko będą gotowe raporty handlowe z tych badań i analiz siadamy do rozmów dotyczących innych połączeń lotniczych do destynacji, które będą miały uzasadniony potencjał. Chcemy zakończyć cały proces badań i analiz do końca marca br. Na marginesie mogę przekazać, że jest wiele zapytań otrzymywanych z różnych środowisk o połączenia wschodnie – przede wszystkim na Ukrainę. W grudniu 2017r. rozpoczęliśmy rozmowy z LOT o projekcie uruchomienia takich połączeń na Ukrainę w II kw. br. Decydujące znaczenie dla uruchomienia, tego i innych kierunków będą miały wyniki z prowadzonych badań i analiz. Mając ostateczne raporty z wynikami popytowymi i handlowymi będziemy starali się wypełnić - w pierwszej kolejności - zapotrzebowanie na te połączenia lotnicze, które nie będą obarczone ryzykiem niepowodzenia, a jednocześnie będą w zainteresowaniu przewoźników lotniczych. Proszę dać nam jeszcze trochę czasu, a za 2 miesiące będę mógł coś więcej w tym zakresie przekazać.
http://www.pasazer.com/news/37499/5,pyt ... ,gora.html
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 29 гостей