LOT - POLISH AIRLINES (LO)

nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення nik-dem »

Krakowite писав: 11 березня 2020, 22:38 Полонізм, так полонізм :)
Не все те полонізм, що природньо семантично збігається з польською мовою.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Krakowite »

LOT з 15 березня призупиняє здійснення всіх міжнародних рейсів з Польщі та Угорщини, поки що на 10 днів.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

Krakowite писав: 13 березня 2020, 23:47 LOT з 15 березня призупиняє здійснення всіх міжнародних рейсів з Польщі та Угорщини, поки що на 10 днів.
Внутрішні рейси теж
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Krakowite »

LOT організує спеціальні чартерні рейси, щоб поляки могли повернутися до Польщі.

В першу чергу рейси буде здійснено до Британії, Кіпру, Ірландії, Мальти та США

https://www.fly4free.pl/lot-sprowadzi-p ... -od-jutra/
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення immie »

Krakowite писав: 14 березня 2020, 23:11 LOT організує спеціальні чартерні рейси, щоб поляки могли повернутися до Польщі.

В першу чергу рейси буде здійснено до Британії, Кіпру, Ірландії, Мальти та США

https://www.fly4free.pl/lot-sprowadzi-p ... -od-jutra/
Це нормальний підхід в такій ситуації, коли пасажир і держава мають фінансовий тягар, а не так, як у нас - літак в Тревізо за кошти держави. Якщо з Китаєм, в умовах закритої території це було прийнятно, то з Італії можна улетіти/уїхати самостійно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Питання залу:

якщо я купував своїй мамі квитки на рейс LOT на сайті MyTrip ( mytrip.com ), сюди вона прилетіла, все ОК, але зараз обидва зворотні сегменти на повернення в Україну попали під польські і українські обмеження, то куди мені звертатися? Напряму в LOT, чи в агентство?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення makor »

в агенство. время на возврат трип пишет 4-6 недель или больше ;) я уже получил ответ на заявку.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Я не повернення коштів, я хочу, щоб перебукали на більш пізню дату.
Inguri

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Inguri »

В мене була схожа ситуація з Брітішами, так вони брали турботу на себе менш, ніж за 14 днів до вильоту.
Типу, вони знають про неповороткість агентів і з 14 дня починають самі вирішувати питання по квитку.
А за 14+ днів стандартна відповідь "звертайтеся в агенство"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 15 березня 2020, 20:18 В мене була схожа ситуація з Брітішами, так вони брали турботу на себе менш, ніж за 14 днів до вильоту.
Типу, вони знають про неповороткість агентів і з 14 дня починають самі вирішувати питання по квитку.
А за 14+ днів стандартна відповідь "звертайтеся в агенство"
Поки що все добре:

телефони агенства (британський, нідерландський) залишалися недоступними, тож я не гаючи часу заповнив форму на сайті LOT:

https://apps.lot.com/form/zmiana-zwrot

і попросив перебукати мамі квитки з 25 березня на 25 квітня.
Через добу прийшла відписка

Код: Виділити все

Dear Madam,


thank you for your message.

We kindly inform you that we have implemented a special procedure for our customers having active tickets for suspended flights between 15th of March and 28th of March.  
Your ticket can be rebooked free-of-charge for flights in the 29.03.2020 – 19.04.2020 time period (availability of seats required) or from 20.04.2020 to 31.05.2020 and 17.10.2020 – 13.12.2020 periods (the same booking class must be available).  


If you would like to rebook your ticket, please call our LOT Contact Center (numbers are listed below). We kindly request you to contact us with exact dates of new travel in order to quicken the process. 

Please be informed that we can also exchange your current tickets to vouchers. You may then request exchanging a voucher to other ticket within one year time period since the voucher will have been issued. Please confirm in a response to this message, if you would like to use such option. 
Оскільки дзвонити в контактний центр я не мав бажання, то вирішив написати їм у Фейсбук Мессенджер: https://m.me/LOT/
Туди можна звертатися англійською та польською. Я вказав код бронювання, номер електронних квитків, дату і рейси на які хотів би, щоб перебукали.

Не минуло й дві доби, як мені відповіли:

Код: Виділити все

I've changed the ticket and sent it to the given e-mail address.
І дійсно, на пошту прийшли квитки з новою датою. Перевірив по checkmytrip - все як я хотів. Є відчуття, що доведеться ще раз переносити, але це теж спробуємо вирішити.

В цілому задоволений процесами LOT, дзвонити не треба, гроші не вимагали, до агента не відсилали. Час обробки запиту можна списати на пікові навантаження працівників центру обслуговування.
Єдине, що не запропонували повернення коштів, а лише ваучер, хоча на сторінці з правилами така опція у них є:

https://www.lot.com/ua/uk/current-reboo ... nformation
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

https://uk.reuters.com/article/us-healt ... KKCN21V1E0
The owner of Poland’s national airline LOT said on Monday it had pulled out of a deal to buy German rival Condor, raising the prospect of Berlin nationalising the troubled business.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

Сьогодні отримав лист від LOT:
Following the Polish government's decision to extend the suspension of air services until 9 May 2020 and in reference to the closure of the EU's external borders until 15 May 2020, LOT's passenger flights scheduled for 15 May 2020 have been cancelled.

To ensure the comfort of our Passengers, we have introduced the possibility of exchanging the ticket for a voucher, valid for a period of 2 years for all LOT flights. As part of a flexible ticket change, you can also choose a different date or route of the flight and get additional benefits.

Take your time before you make a decision. You have one year from the date of purchase of the original ticket to exchange your ticket for a voucher or select a new flight.

Take advantage of one of the options we have prepared for you:



1. Exchange your ticket for a voucher

Don't you have plans for a new trip yet? You can contact us within up to a year of purchasing the original ticket and get a voucher. The voucher will be valid for one year (12 months) from the date of issue. During this time, you can exchange the voucher for a new flight, which is scheduled within the next 12 months. Now the voucher can also be used as a gift for the nearest person - the value of the voucher can be used to purchase any number of tickets, and if the total amount is not used, the rest is returned as a new voucher.

The voucher is a flexible and fastest way to return a ticket. The process of issuing the voucher is partly automatic. The service of customers choosing the voucher has been significantly accelerated.

To exchange your ticket for a voucher, fill out the Reservation Change form. You will receive a confirmation of the exchange of your ticket for a voucher with your voucher number by e-mail. You can also exchange your ticket for a voucher by contacting our Contact Center or by visiting a LOT ticket office.

2. Reschedule your trip for another date and get an additional discount

You have one year from the date of purchase of the original ticket to contact us to change your departure date free of charge. You can choose a new travel date for up to one year from the original flight date. If you choose this option, you will receive from us an additional code entitling you to a 30% discount on your next LOT trip.

To change the date of your trip, fill in the Reservation Change form. You will receive confirmation of the change of your reservation by e-mail. You can also change the departure date by our Contact Center.

3. Change your route at a special price

You can also exchange your ticket for the cancelled flight for another ticket on a completely different route. If the new ticket is more expensive than the cancelled one, you will get a discount of 200 PLN for paying the price difference. You have one year from the date of purchase of the original ticket to contact us to change your departure date. You can book a new departure date for any time up to one year from the date of the original flight

To change your itinerary, fill out the Reservation Change form. You will receive a confirmation of the change of your travel route by e-mail. You can also change the route through our Contact Center.
Для інформації. Рейси що я мав припадають на дати 12-26.05.2020, по маршруту Київ - Варшава - Гданськ (і зворотній).
Станом на сьогодні скасували лише квитки в одну сторону, що дивно(насправді не дуже), адже навіщо мені зворотні квитки якщо я не можу дістатись місця призначення.
Тепер чекатиму скасування зворотніх рейсів, і буду вирішувати що з ними робити.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

Sirko Production писав: 26 квітня 2020, 11:52 Для інформації. Рейси що я мав припадають на дати 12-26.05.2020, по маршруту Київ - Варшава - Гданськ (і зворотній).
Станом на сьогодні скасували лише квитки в одну сторону, що дивно(насправді не дуже), адже навіщо мені зворотні квитки якщо я не можу дістатись місця призначення.
Тепер чекатиму скасування зворотніх рейсів, і буду вирішувати що з ними робити.
Если рейсы оформлены одним бронированием, то ждать нет необходимости. Отмена даже одного рейса в бронировании позволяет оформить возврат или любые другие действия со всем бронированием.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 26 квітня 2020, 12:03
Sirko Production писав: 26 квітня 2020, 11:52 Для інформації. Рейси що я мав припадають на дати 12-26.05.2020, по маршруту Київ - Варшава - Гданськ (і зворотній).
Станом на сьогодні скасували лише квитки в одну сторону, що дивно(насправді не дуже), адже навіщо мені зворотні квитки якщо я не можу дістатись місця призначення.
Тепер чекатиму скасування зворотніх рейсів, і буду вирішувати що з ними робити.
Если рейсы оформлены одним бронированием, то ждать нет необходимости. Отмена даже одного рейса в бронировании позволяет оформить возврат или любые другие действия со всем бронированием.
Так, загалом в курсі, але дякую!
Просто мені це зараз не горить, так як я ще не вирішив що буду робити з квитками, тому не поспішаю)
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

Тепер офіційно, рейси, принаймні в Польщу скасовані до кінця травня, сьогодні отримав лист від LOT:
Due to of the current situation on international aviation markets and with the comfort and safety of our Passengers being a priority, the Board of LOT Polish Airlines has decided to extend the suspension of air services until May 31st, 2020. Unfortunately for this reason, your flight has been cancelled.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Shummi_1925 »

Господа! а кому ЛОТ ваучеры присылал? а то заполнии заявку уже неделю назад на получение ваучера на сайте их, и ни ответа ни привета)))
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення makor »

2 недели заявке.) и тишина
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Krakowite »

З 1 червня LOT відновлює внутрішні авіаперевезення у Польщі між Варшавою, Ґданськом, Познанню та Краковом.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Ferrari »

Krakowite писав: 18 травня 2020, 23:49 З 1 червня LOT відновлює внутрішні авіаперевезення у Польщі між Варшавою, Ґданськом, Познанню та Краковом.
На главной :smile:
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Shummi_1925 »

Полеты они возобновляют))) 2 недели ваучера жду))) Работники)))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 34 гостей