LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Olek »

QR296 писав: 28 листопада 2021, 11:59 Да , но как катализатор это паспортный контроль в Варшаве
Пора вводить для поляков паспортный контроль в Украине, как в Катовицах?
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення chukinson »

А что такого в паспортном контроле в Варшаве? Довольно лояльно и если у тебя нет проблем с документами то через 10 минут выходишь с аэропорта. Каждый месяц летаю и уже второй паспорт на 80% истыкан штампами Варшавы. В визовые времена было жёстко, проверяли цели и прочее. Сейчас короткий вопрос о цели и сроках пребывания, проверка сертификата и адью. До Катовиц как до луны раком. Как можно будучи министром получить проблемы на паспортном контроле? Быковал и гнул пальцы? Или хотел без паспорта пройти?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Krakowite »

Тим більше, що з дипломатичним паспортом проходять паспортний контроль в окремому вікні разом з екіпажем літака
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення guest »

chukinson писав: 28 листопада 2021, 15:41 А что такого в паспортном контроле в Варшаве? Довольно лояльно и если у тебя нет проблем с документами то через 10 минут выходишь с аэропорта. Каждый месяц летаю и уже второй паспорт на 80% истыкан штампами Варшавы. В визовые времена было жёстко, проверяли цели и прочее. Сейчас короткий вопрос о цели и сроках пребывания, проверка сертификата и адью. До Катовиц как до луны раком. Как можно будучи министром получить проблемы на паспортном контроле? Быковал и гнул пальцы? Или хотел без паспорта пройти?
Летал через Варшаву несколько лет подряд по 7-10 раз в год. Всегда :!: считали количество дней в Шенгене по штампам :facepalm: ... проводил по 20 минут перед пограничниками на въезде, не считая очередей и всех остальных формальностей. На выезде всегда, естественно, было быстро
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення LWIEV »

Хамство польських прикордонників на адресу українців - типове для Варшави. Звертання на "ти", зверхність, ледь закамуфльовані під питання твердження-припущення про нелегальну діяльність. Під роздачу одного разу попав навіть наш колишній міністр закордонних справ. Це триває достатньо довго, роками і різноманітних, але інтенсивних сигналів до польського уряду було надто багато, щоб це толерувати. З приходом до влади PiS проблема стала системною.

В двосторонніх відносинах є купа позицій, де в української сторони рильце в пушку (переважно, чийсь приватний інтерес шкодить державному), але в польському випадку є ознаки недружньої дискримінаційної політики щодо громадян України, які польська сторона відмовляється визнавати, а отже - і вирішувати. Боюсь, холодний душ не допоможе, бо причини системніші і страждатимуть пасажири, а не компанія чи чиновники, які винні у проблемі.

Але сигнал пошле
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення chukinson »

Наверное мы пользуемся разными паспортными контролями. Последние пару лет вопросы и время на контроле свелись к минимуму (цель визита и когда обратный рейс). Обращение всегда корректное "Пан". Даже один раз в Модлин прилетал на Раяне, и тоже спокойно. Возможно то что я говорю на польском и спокойно отвечаю на нем и дает мне некое преимущество. Плюс то что я занимаюсь легальной экономической деятельностью убирает вопросы о нелегальной.
LWIEV писав: 29 листопада 2021, 09:55 в польському випадку є ознаки недружньої дискримінаційної політики щодо громадян України, які польська сторона відмовляється визнавати, а отже - і вирішувати. Боюсь, холодний душ не допоможе, бо причини системніші і страждатимуть пасажири, а не компанія чи чиновники, які винні у проблемі.
К сожалению Вы правы. Но чиновники будут страдать косвенно, так как уже на польском рынке есть большой дефицит рабочей силы, что приводит к срыву контрактов и замедлению экономического роста. PiS понесет наказание на следующих выборах так как инфляция и повышение цен превысят популизм и скрытый национализм.
Carcassonne
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 05 серпня 2021, 12:32
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Carcassonne »

Я у Польщу з паспортним контролем влітав через обидва варшавських аеропорти, Гданськ і Познань, відлітав з Шопена, Катовіце, Вроцлава, Кракова.
Загалом так, допит зазвичай прискпіливий, але відвертого хамства не пригадую.
У липні 17 року, через півтора місяця після запровадження безвізового режиму, в'їхав якраз через Варшаву Шопен з чистим біометричним паспортом.
Ну й цікавий випадок на виїзному паспортному контролі. Вроцлав. Прикордонник ставить печатку, потім покрутив паспорт в руках, сказав "К...а!", попросив штамп у побратима і поставив другу.
Перша печатка була перекреслена, бо дата нечітка.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення manjeroke »

Когда я в 15-ом году с паспортом двуглавой курицы вылетал из Варшавы в Киев, пограничницу это честно говоря напрягло и она меня стала спрашивать что я буду делать в Украине. Показал ей посвидку, объяснил м спокойно пошел. Как украинец я оценил это положительно. Дальше с украинским паспортом никогда не было проблем.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Ostap »

Я собі навіть не можу уявити, що потрібно робити, щоб прикордонники почали хамити чи зверхньо ставитися. За свої кількасот перетинів кордону з Польщею в різних пунктах різним транспортом ніколи такого не відчув. Навпаки, часом можна було пожартувати, чи перекинутися кількома словами. Як летів на співбесіду в Варшаву, то ще й побажали успіху..
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення chukinson »

LWIEV писав: 29 листопада 2021, 09:55 Хамство польських прикордонників на адресу українців - типове для Варшави.
Прилетел сегодня очередной раз в Варшаву. 6,00 припарковались под телетрап, 6,26 - вышел из аэропорта. Типичный вопрос о цели визита, когда назад и сканирование сертификата в Дие. Полторы минуты и штамп в паспорте.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення grzegorz »

Не міг уявити, що за такі гроші хтось працює в авіації.
Вкладення
2021-12-11_11-07.png
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення chukinson »

то наверное за один рейс
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

За місяць мало, за рейс - багато. Може за тиждень?
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення chukinson »

Ostap писав: 29 листопада 2021, 18:20 Я собі навіть не можу уявити, що потрібно робити, щоб прикордонники почали хамити чи зверхньо ставитися.
Вчера замминистра МВД показал мастер класс на посту в Донецкой обл. Кому интерессно, можете погуглить.
Не хочется думать такое про министра инфраструктуры, но я думаю, что у него в голове тоже самое что и у замминистра МВД
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Krakowite »

grzegorz писав: 11 грудня 2021, 11:07 Не міг уявити, що за такі гроші хтось працює в авіації.
Це гарантована зарплата за 40 годин в повітрі на місяць, потім йдуть доплати.

В середньому зарплата стюардеси у Польщі сягає 7000-8000 злотих після податків
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення converj »

Зображення
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення popTAB »

Ґдиня - Ґданськ.... Жирно. Дивно що ще в Сопоті не догружались🤪
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Ґданськ був окремою державою фактично
Inguri

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Inguri »

було б цікаво порівняти з подібною мапою (якщо така існує) в СРСР. Для 39 року дуже круто, як на мене.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 30 грудня 2021, 19:13 дуже круто, як на мене.
Вони її не долітали!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей