LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Аватар користувача
Dima
Airbus A319
Повідомлень: 162
З нами з: 21 квітня 2009, 01:50
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення Dima »

Alexander писав:
Dima писав:
Alexander писав:подискутуємо? Хто вже літав? які враження? Довелося літати на внутрішніх рейсах на Ембраері... враження - дорого. :hot:
я летал с Франкфурта в Гданьск и с Гданьска в Мюнхен. Вроде бы ничего так, один час туда и назад Ембраером :)
а докладніше? а де фотке? а де хафчєк? :o :D
дико извиняюсь, ничего нету :( но помню была вафелька Prince Polo , ээээм... больше ничего не помню :D уж сильно спать хотелось. Но я в июне буду точно тем же рейсом лететь, то надеюсь получится сделаеть фотки :)
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення gast »

Цікава штука виходить з Льотом, в них щось підглючує на сайті. Вечірній до Львова з грудня не показувало взагалі, а від нині показує до Львова, а зі Львова-ні. Далі цікава річ - якщо купувати окремо квитки ZRH-WAW-ZRH (на сайті свісс але на льотові рейси) та WAW-LWO-WAW (на Льоті), то сумарна вартість вийде біля 230 Є (а то й ще менше) на певні дні "пік" впритул до Різдва, якщо ж купувати той самий політ одразу на Льоті чи на пошуковиках, то виходить не менше 402 Є. З чого така висока вартість перевантаження багажу, я от собі думаю, чи не провернути якось "фінт ушами", купивши такі квитки окремо, отримавши багаж і здавши його заново в Варшаві...Питання тільки чи вистачить для того приблизно 2 год між польотами...
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення made_in_ukraine »

Вчора у LOT'а були якісь технічні проблеми зі сторінкою.

А щодо вашого запитання... Купуючи два різних квити, ви маєте два різних контракти. Якщо рейс Цюрих-Варшава запізнюється і ви не встигаєте на рейс до Львова (і при цьому подорожуєте на двох різних квитках, LOT не зобов'язаний переброньовувати вас на наступний рейс і має право відмовити у подальшому польоті, зазначивши вас як no-show passenger. Таким чином, ви втрачаєте можливість перельоту не тільки ДО Львова, але і зворотній сегмент Львів-Варшава анулюється. Якщо ж у вас переліт ZRH-WAW-LWO-WAW-ZRH на одному бланку, то у випадку затримки чи скасування одного з сегментів подорожі, а/к повинна перебронювати вас на наступний можливий рейс (навіть якщо немає місць у вашому оригінальному класі бронювання) або ж надати готель, якщо цього вимагає подорож.

На практиці, якщо у вас два різних квитки - ZRH-WAW-ZRH та WAW-LWO-WAW - і між рейсами щонайменше 100 хвилин, то все має бути гаразд (зі Львова до Варшави рекомендую хоча б 120 хвилин, зважаючи на постійні затримки та паспортний контроль у Варшаві). Багаж ще у Цюриху попросіть зареєструвати до Львова (при цьому покажіть агенту копію квитка Варшава-Львів). За 23 години до вильоту рейсу до Львова, зробіть веб чек-ін та видрукуйте посадковий талон на сегмент WAW-LWO. А у Варшаві, на транзитній стійці покажіть багажну квитанцію та попросіть, щоб вони внесли дані про ваш багаж до квитка Варшава-Львів. Те саме зробіть і на зворотному рейсі.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

А що це за "празднік жизні" в ЛОТа настав, що у них до льондину тепер вже навіть не дейлі зі львова? Лов кости задавили?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення made_in_ukraine »

А на котрий період ви дивитесь?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

10.11/15.11, фііксовані дати
Знаходить варіант тільки льотом туди, а назад осами.
Ну або або оси або люфти з ризикованими пересадками в 30-40 хвилин
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення made_in_ukraine »

Мабуть, справа в тому, що на 15 листопада немає стиковkи з Лондона до Львова (рейс з LHR прибуває до WAW пізнішe, ніж рейс з WAW відлітає до LWO). Щоб була така стиковка, рейс з Лондона мав би бути ранішнім, тобто він мав би прилетіти з Варшави до Лондона у суботу ввечері і переночувати там. І, очевидно, немає попиту у суботу на вечірній до Лондона. От і скасовують.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення gast »

Льот влаштував крейзі по-своєму. Скидка 50 % на багато неєвропейських напрямків і внутрішні польоти по Польщі.
Кому потрібно - перевіряйте і вибирайте.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

LWO-WAW-LWO менше за $160 не виходить ... що то за крейзі таке?
Крім того Промо тариф не доступний, а їх Грей ділимо на два і додаємо безскидочні такси - нічо цікавого :(
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення made_in_ukraine »

Згідно умов акції PROMOLOT не підпадає під 50% знижку. Я придбав дуже гарний тариф до Берліна за 297 доларів. От якби так завжди. А з WAW до LWO взагалі вийшло 130 євро у дві сторони. Як на мене - досить пристойні ціни.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

130 євро за 320км*2 .... халявність як зашкалює!
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення made_in_ukraine »

Я про "халявність" не говорив, оскільки я не вірю у таку річ. Як на мене, халява - це ні що інше, як обман (чи то зі сторони пасажира, чи авіакомпанії).
130 євро за цей переліт, враховуючи ситуацію з компетенцією на ринку у Львові,- нормальна ціна. Потяг в обидві сторони - 80 євро. Думаю, що 50 євро "преміуму" вартують того, щоб з комфортом та швидко перелетіти з А до Б. Але, зрештою, для кожного є свої власне розуміння "акції."
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

Просто питання в наступному: чим різниться акційний грей тариф -50% від промо тарифа, який ніби був в районі $230 зі зборами?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення made_in_ukraine »

Звісно ж різниця є: згідно тарифу ПРОМОЛОТ зміна дати вильоту не можлива; милі не нараховуються, поверення квитка не дозволяється. Згідно іншого тарифу, котрий, можливо, і є в тому самому діапазоні, що і ПРОМОЛОТ, однак дозволяє вносити корективи у переліт, накопичувати милі, робити апгрейд у бізнес і т.д. Ви купуєте не тільки місце у літаку, але і можливість контролю над вашими рейсами, якщо виникнуть зміни у планах.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

Поляки скасували на лютий-березень вечірній WAW-LWO-WAW?
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення jurkok »

popTAB писав:Поляки скасували на лютий-березень вечірній WAW-LWO-WAW?
Але з травня знову в розкладі. Шкода, бо цей рейс є зручним, особливо для тих, летить тільки до Варшави. А тариф 331 PLN в два боки вже є доброю конкуренцією для автобусів. Я часто їжджу автом до Львова з Варшави, часом водії бусів підсаджують мені своїх пасажирів, щоб могли перетнути кордон (мають бус на 8 осіб, а везуть 10). Питався їх, скільки платять за подорож зі Львова (чи Франківська) до Варшави. Ціна в одну сторону в околицях 70-100 доларів. То який сенс платити більше ніж за літак? Крім того, розповідають мені ці пасажири, що часом їдуть до Варшави навіть 2 дні: поки переїдуть кордон (черга), поки водії виспляться після кордону, поки порозвозять пасажирів по селах в околицях Варшави. А люди навіть не підозрюють про такі ціни на літаки.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

LOT: якщо раніше за алкоголь платила ваша компанія, що відправила вас у відрядження, то тепер ви заплатити за нього самі
http://www.aviation.com.ua/news/16393/
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення dubno »

Depart Madrid LOT Polish Airlines 432
Economy | Embraer 175
3hr 35min

06:20 Barajas airport (MAD)
Stop 1 Warsaw
09:55 Frederic Chopin (WAW)


Change planes. Layover: 1hr 55min
Depart Warsaw LOT Polish Airlines 765
Economy | Embraer 175
1hr 0min

11:50 Frederic Chopin (WAW)
Arrive Lvov
13:50 Snilow (LWO)

na peresadku u LOTa 1,55 xv. ce malo? chy mozhna ryzyknuty.
I jaksho napryklad litak z Madrydu zapiznecya, a na Lviv poletyt bez mene, sho robyt v takomu vypadku?

(u mene bude bagazh, tomu she she chas na otrymannya i zabyrannya bagazhu treba)
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення gast »

Купіть в них на сайті чи на якомусь пошуковику, де буде найкраща ціна, квиток "на одному бланку", тоді Львівський літак вас по любому чекатиме, загалом і 2 години вистачить на пересадку, проте перший варіант надійніший і ваш багаж перевантажать автоматично. Перед Новим роком львівський літак чекав рейси з Торонто і Чікаго 2 години, сумарно з пересадкою пасажирів і довантяження їх багажу.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES

Повідомлення popTAB »

на крайняк по понеділках-середах-тяпніцах є вечірній рейс ... пересадять на вечірній, якщо сильно запізнюватимитесь
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей