LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Step
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 14 квітня 2013, 15:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Step »

chukinson писав: 19 листопада 2020, 22:46
Step писав: 19 листопада 2020, 21:52 Срок командировки рассчитывали так, что придётся пробыть на карантине 10 суток.
Через Стамбул в итоге дешевле. Нет карантина.
Не было уверенности, что это честно и реально сработает. И работает ли уже?
К этому же: 1. В самолете ЛОТ заполнял опросник с графой « перечень стран которые вы посетили за последние месяцы ( с указанием дат).»
2. Пограничница в Варшаве зачем то внимательно рассматривала все печати в паспорте.

Командировка в ЕС могла стать последней на какое то время при нечестной игре... не та цена вопроса. Согласны?
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення chukinson »

Step писав: 19 листопада 2020, 22:53 Не было уверенности, что это честно и реально сработает. И работает ли уже?
К этому же: 1. В самолете ЛОТ заполнял опросник с графой « перечень стран которые вы посетили за последние месяцы ( с указанием дат).»
2. Пограничница в Варшаве зачем то внимательно рассматривала все печати в паспорте.

Командировка в ЕС могла стать последней на какое то время при нечестной игре... не та цена вопроса. Согласны?
Работает. Лично летал в октябре. Факт прилета именно из Стамбула отменяет карантин, который действует только для прилетающих рейсами из аэропортов Украины, РБ и РФ. Правда перелет убивает целый день, но это все равно лучше чем 10 или 4.
1. Этот опросник тоже заполнял - никому он был не интересен. Стюарды собрали пачку и что они дальше с ними делали никому не известно.
2. Это у них всегда. Проверяла въезды и выезды в шенген

Игра честная и при наличии документов разрешающих въезд никаких проблем нет
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Labiann »

Step писав: 19 листопада 2020, 21:52 Теперь о карантине.
Командировка была нужна, но долго откладывалась из-за непонятных правил въезда. В сентябре уже проверили механизм получения разрешений и я получил документы на руки за 3 недели с момента начала оформления.
Срок командировки рассчитывали так, что придётся пробыть на карантине 10 суток. А потом начинать работать (хотя дистанционную работу из отеля никто и не отменял ;). Узнали, что для отбытия карантина нужно иметь бронь отеля со не менее, чем на 11 дней подряд. Наш контрактный отель в Лодзи предоставил вариант: 10 суток в номере без уборки и смены постельного и с 3-х разовым питанием в номер, а потом уже дальше обычные условия.
Вот ещё что: я переболел COVID-19 с семьей в сентябре и к концу октября сдал ИФА на IgG ( больше для себя). Убедился, что антитела есть и взял в лаборатории справку и на английском языке тоже. Так как подумал, что это может пригодиться. Как вы догадались, теперь, уже таки да. :)
Но, до поездки я писал нашей юридической службе в Польше, звонил в польское посольство в Киеве, но ответ никто не знал... Правда, в посольстве ответили, что , на их личный взгляд, раз я уже недавно переболел и имею иммунитет (считается, что сейчас это минимум 2-3 мес) я не должен проходить карантин. Но, документа и предедента такого не было, и порекомендовали обратиться в сан инспекцию по месту пребывания (что я и сделал потом).
До этого, в Киеве в лаборатории меня по дружески предупредили, чтобы я никому из не мед работников за рубежом не показывал справку о наличии антител. У них был уже поучительный случай.
Итак, ещё в Киеве я установил в смартфон приложение Kwaranntanna Domowa. Активировать его можно только в Польше и только на месте прохождения карантина (наверное, похоже на нашу Дій вдома, я не пользовался).
На погран контроле в Польше я показал все документы, записали мой адрес отеля, мой мобильныйномер украинский.спросили, знаю ли я про приложение и я показал его. И пропустили. Процесс проходил не быстро и занял около 10 минут. А я был в очереди второй. Работало 5 окон. Но часть рейса ушла на транзит и граждан ЕС.
а что за поучительный случай был у них ?!
D. B. Copper
Airbus A319
Повідомлень: 223
З нами з: 11 листопада 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення D. B. Copper »

Подтверждаю, тоже летел в октябре и тоже крючком через Турцию. Граница прошлась за полммнуты без вопросов. На сайте погранслужбы было четко написано, что из Турции карантин не проходишь. Вы себе жизнь усложнить решили почему-то.
Step
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 14 квітня 2013, 15:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Step »

Вот ещё что: я переболел COVID-19 с семьей в сентябре и к концу октября сдал ИФА на IgG ( больше для себя). Убедился, что антитела есть и взял в лаборатории справку и на английском языке тоже. Так как подумал, что это может пригодиться. Как вы догадались, теперь, уже таки да. :)
Но, до поездки я писал нашей юридической службе в Польше, звонил в польское посольство в Киеве, но ответ никто не знал... Правда, в посольстве ответили, что , на их личный взгляд, раз я уже недавно переболел и имею иммунитет (считается, что сейчас это минимум 2-3 мес) я не должен проходить карантин. Но, документа и предедента такого не было, и порекомендовали обратиться в сан инспекцию по месту пребывания (что я и сделал потом).
До этого, в Киеве в лаборатории меня по дружески предупредили, чтобы я никому из не мед работников за рубежом не показывал справку о наличии антител. У них был уже поучительный случай.

а что за поучительный случай был у них ?!
На бланке анализа пишется следующее:
Coronavirus (SARS-CoV-2), IgG antibody [result с указанием точного числа] и, если титр антител достоверный, то далее пишется « POSITIVE»// или “NEGATIVE” соответственно, при их отсутствии

Такой же бланк в котором было слово «POSITIVE” один клиент этой лаборатории показал пограничнику в той же Польше (не имеющему соответствующих медицинских знаний). Пограничник решил, что человек болен и тут же вызвал эпид бригаду и пока клиент доказал, что он не болен, прошёл не один час...
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Krakowite »

LOT отримає близько 15 млрд грн підтримки від держави, цього року авіакомпанія перевезла в 4 рази менше пасажирів ніж минулого

https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly ... wirus.html
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення zbruch »

Ну может вернут мне мои 6 тысяч :) А то вчера было уже ровно 3 месяца как мне сказали, что поставили меня в очередь
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

zbruch писав: 17 грудня 2020, 10:21 Ну может вернут мне мои 6 тысяч А то вчера было уже ровно 3 месяца как мне сказали, что поставили меня в очередь
Делайте чарджбек, да и все.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

Bagach писав: 17 грудня 2020, 10:33
zbruch писав: 17 грудня 2020, 10:21 Ну может вернут мне мои 6 тысяч А то вчера было уже ровно 3 месяца как мне сказали, что поставили меня в очередь
Делайте чарджбек, да и все.
Навіщо зловживати чарджбеками? Чим більше його використовують не по ділу(так, тут це не є доречним), тим гірше (на мою думку).
Я чому питаю. У ЛОТ я зміг повернути кошти без чарджбеку. Головне не сидіти і не думати що вони самі все зроблять (я з певною періодичністю писав їм і питав як справи).
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення makor »

Получил от Трип.юа билеты за ЛОТ на днях, заявку делал в сентябре примерно.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

Sirko Production писав: 17 грудня 2020, 10:43 Навіщо зловживати чарджбеками? Чим більше його використовують не по ділу(так, тут це не є доречним), тим гірше (на мою думку).
Що значить "зловживати"? Як не повертають довго кошти, тоді треба вдаватись до оскарження. Зловживають довірою клієнта якраз в подібних випадках авіакомпанії/готелі та інші.
Sirko Production писав: 17 грудня 2020, 10:43 Я чому питаю. У ЛОТ я зміг повернути кошти без чарджбеку. Головне не сидіти і не думати що вони самі все зроблять (я з певною періодичністю писав їм і питав як справи).
Ну, це, думаю, багато клієнтв роблять. У моєму випадку з Air France це подіяло, а ось Люфтам - як горохом об стіну.

Почекати з чарджбеком можна, наприклад, тоді, коли АК поверне кошти в іноземній валюті, а чарджбеком повернеться оригінальна сума в гривні. Ну і певні нюанси з милями, якщо у когось велика частка квитка придбана за милі. Хоча останнє екзотичне питання ще треба уточняти.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення АндрейМ »

Sirko Production писав: 17 грудня 2020, 10:43 Навіщо зловживати чарджбеками?
Законодавство (як в Україні, так і в ЄС) дає авіакомпаніям 7 днів для повернення вартості квитка у випадку скасування рейсу. Жодних зловживань у разі ініціювання примусового повернення коштів на 8-мй день не існує.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

Bagach писав: 17 грудня 2020, 10:52 Що значить "зловживати"? Як не повертають довго кошти, тоді треба вдаватись до оскарження. Зловживають довірою клієнта якраз в подібних випадках авіакомпанії/готелі та інші.
Зловживати - це не докладати власних зусиль до процесу повернення коштів (оформив заявку і чекаєш), і злим/засмученим/розчарованим звертатись в банк і говорити що мені не хочуть повертати кошти.
Просто з того що я помітив, дуже багато (я не кажу що всі так роблять) кейсів - коли люди не спробувавши поспілкуватись з АК/готелем подають на чарджбек.
Bagach писав: 17 грудня 2020, 10:52 Ну, це, думаю, багато клієнтв роблять. У моєму випадку з Air France це подіяло, а ось Люфтам - як горохом об стіну.
Насправді не дуже багато. Принаймні це мої власні спостереження.
Bagach писав: 17 грудня 2020, 10:52 Почекати з чарджбеком можна, наприклад, тоді, коли АК поверне кошти в іноземній валюті, а чарджбеком повернеться оригінальна сума в гривні. Ну і певні нюанси з милями, якщо у когось велика частка квитка придбана за милі. Хоча останнє екзотичне питання ще треба уточняти.
Я використав чарджбек тільки в 2-х кейсах в цьому році, коли букінг-готелі тупо відморозились або послали мене, при тому що я намагався поговорити з ними, деякі навіть відповідати мені не хотіли.
І зараз активний проти скайап - про цю АК є окрема тема, тому не бачу сенсу пояснювати чому я це зробив (хоча дуже багато з ними комунікував).
А кошти по ЛОТ, Візейр і НАВІТЬ МАУ, вдалось повернути, просто потрібна наполегливість.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

АндрейМ писав: 17 грудня 2020, 11:00
Sirko Production писав: 17 грудня 2020, 10:43 Навіщо зловживати чарджбеками?
Законодавство (як в Україні, так і в ЄС) дає авіакомпаніям 7 днів для повернення вартості квитка у випадку скасування рейсу. Жодних зловживань у разі ініціювання примусового повернення коштів на 8-мй день не існує.
Я наше законодавство, завдяки цьому прекрасному 2020-му, знаю досить непогано.
Але хочу сказати наступне:
1) платіжній системі (ПС) пофіг на законодавство, у них є критерії по яких можна або ні використовувати опцію чарджбек, якщо я правильно пам'ятаю/розумію;
2) в нашій країні люди згадують про ЗАКОНОДАВСТВО тільки тоді коли їм це вигідно, я не стверджую що саме ви так робите, але більшість - робить. І АК теж так роблять. Ви також могли додати що згідно з законодавством у нас є держ.орган який має захищати, в т.ч., нас від неправомірних дій АК. Ну ви зрозуміли мене, в неправовій країні посилатись на законодавство - не дуже доречно (так, це дуже погано, але це теперішня реальність).
3) всі знають чому виникли проблеми з поверненням коштів, тобто на це були причини, умовно кажучи - непередбачувані обставини. Я вважаю нормальним, враховуючи обставини, чекати довше ніж 7 днів на повернення коштів. До слова, маю сумніви що є банк який прийме заявку на чарджбек після 7 днів, принаймні не знаю жодного такого кейсу.
4) через те що всі(багато хто) вважають що
АндрейМ писав: 17 грудня 2020, 11:00 Жодних зловживань у разі ініціювання примусового повернення коштів на 8-мй день не існує
і подають масово чарджбеки, навіть в тих ситуаціях де можна було б обійтись і без нього, тим самим перевантажують банківську систему, тим самим знецінюють цю опцію через її масовість - що призводить до того що ПС починають переглядати правила та стандарти для подачі чарджбек.
Я веду до того що треба розумно використовувати кожен доступний нам інструмент.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення zbruch »

Sirko Production писав: 17 грудня 2020, 11:23 [ перевантажують банківську систему, тим самим знецінюють цю опцію через її масовість - що призводить до того що ПС починають переглядати правила та стандарти для подачі чарджбек.
А в цьому сумніваюсь. наскільки я зрозумів з поведінки працівників банку, до цієї опції звертається ДУЖЕ небагато кліентів. До того ж частину лякливих вони самі відсіюють штрафами по 30 євро за неуспішну скаргу.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sirko Production »

Так, можливо, але все ж кількість заявок виросла в рази і рази (навіть складно припустити).
І я вже десь читав, можливо і на цьому форумі, що ПС планують переглянути правила по чарджбеку.
Я вважаю що це було спровоковано саме через масове застосування опції, навіть там де без неї можна обійтись.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

zbruch писав: 17 грудня 2020, 11:59 до цієї опції звертається ДУЖЕ небагато кліентів.
Однозначно. Взять хотя бы процент наших людей, ездящих за границу. А из этого мизерного количества много людей вообще не слышали, что такое чарджбек.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Bagach »

У меня кстати, с ЛОТом может возникнуть любопытная ситуация. Покупал билет в ноябре 2019 года на сентябрь 2020. Потом не дождавшись порезки расписания, по дурости перенес билет на апрель 2021 года. И сейчас жду, пока будут резать летнюю навигацию. Мне выгодно, чтобы это сделали как можно раньше, поскольку в мае 2021 года истекает срок подачи заявки на чарджбек.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Sentry »

Sirko Production писав: 17 грудня 2020, 12:03 І я вже десь читав, можливо і на цьому форумі, що ПС планують переглянути правила по чарджбеку.
Лучше бы они пересмотрели санкции к мерчантам, у которых много проигранных чарджбеков. Все-таки, не смотря на условную форсмажорность 2020, большинство АК поступают по свински, особенно это было заметно в начале пандемии. При том, что у крупного бизнеса значительно больше возможностей получить кредит, они выбиратют бесплатно использовать деньги клиентов, на что не имеют ни морального, ни юридического права.

Ну и в целом, в последнее доковидное время, авиация реально очень напоминала финансовую пирамиду: берем деньги сейчас, чтобы перевезти тех, кто заплатил деньги раньше; при этом рынок постоянно растет и клиентов становится все больше. Этому должен прийти конец.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення ValNK »

Пргоджуюсь з Sirko. Я написав декілька листів і чекав 90 діб. Коли подав на чарджбек, його, по суті, не було.Як я зрозумів банк "натиснув" на а/к і вона все повернула.
Згадайте деякі пости на початку цих усіх подій - "будьмо лояльними до а/к", які, до речі часто йшли нам на зустріч у минулі роки, навіть коли не були зобов'язані це робити. Мабуть більша кількість з нас згадає, коли той же LOT допомогав у певних випадках.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 27 гостей