LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Olek »

В киевском офисе ЛОТа сказали, что передали в главный офис. Неполадка, покупать через агенства можно.
dimm1971

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення dimm1971 »

Є і оптимістична версія. Все з тієї ж причини полізли щось міняти по HRK, а рученята виявилися кривенькими. І можливо щось саме по HRK і покоцали. Піднімати з бекапів інфу, заливати її на живу систему - це потребує доволі багато часу.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

dimm1971 писав:Є і оптимістична версія. Все з тієї ж причини полізли щось міняти по HRK, а рученята виявилися кривенькими. І можливо щось саме по HRK і покоцали. Піднімати з бекапів інфу, заливати її на живу систему - це потребує доволі багато часу.
ІТ ЛОТ'у за криві руки вже давно би треба було звільнити. В таких фірмах така ситуація недопустима. Знаю з властного досвіду.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Alександр »

Починили:
IMG_8030.PNG
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

Alександр писав:Починили:
IMG_8030.PNG
Ну і добре, бо вже всі розпереживались :)
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

Alександр писав:Починили:
IMG_8030.PNG
А на польській версії ще нема. Сподіваюся що це тимчасово
tarick
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 27 червня 2017, 16:26
Звідки: LWO / SEA
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення tarick »

jurkok писав:Пробував через Skyscanner , знаходить прямий, але при спробі купити квиток видає помилку, що такої сторінки нема. :(
З Харковом вже поправили, але скайсканер не зовсім для такої перевірки підходить. Він, наприклад, досі показує, що зі Львова є рейси в Лондон, Мемінгем і тп. (тобто всі раянівські) якщо шукати "Усюди" або на весь місяць. Тобто в них є якийсь невмирущий кеш :)
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

tarick писав:
jurkok писав:Пробував через Skyscanner , знаходить прямий, але при спробі купити квиток видає помилку, що такої сторінки нема. :(
З Харковом вже поправили, але скайсканер не зовсім для такої перевірки підходить. Він, наприклад, досі показує, що зі Львова є рейси в Лондон, Мемінгем і тп. (тобто всі раянівські) якщо шукати "Усюди" або на весь місяць. Тобто в них є якийсь невмирущий кеш :)
Я зараз мав на увазі lot.pl
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

Все, вже є!
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення artml »

Доволі цікавий матеріал про те, як ЛОТ мінявся під впливом конкуренції ловкостів.

Цікаво, що майже ідентичним шляхом йде і МАУ — тільки через інші чинники. Але рецепт абсолютно той самий: хаб, уніфікація та оновлення флоту, розширення присутності у сусідніх країнах, транзитники на середні та дальні рейси.
shustrik
Airbus A318
Повідомлень: 72
З нами з: 13 лютого 2013, 18:08
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення shustrik »

Про LOT: ділюся досвідом про славнозвісні відшкодування в ЕС при затримці рейсів:

У липні 2017 року на маршруті BRU-WAW-LWO сталася затримка першого рейсу і моя пізня стиковка до Львова злетіла.

Варто визнати, що LOT все організував коректно: таксі, швидко поселив до готелю, накормив і запропонував летіти наступним рейсом через добу.

Я сказав, що для мене втрачати добу - не варіант і погоджусь лиш на найшвидший варіант - WAW-MUC-LWO. Зі мною без прерікань погодились. В результаті я потрапив до Львова на 11 год (а не на 24) пізніше, втратив стиковку на поїзд до Карпат і отримав трохи пригод по добиранню своїм ходом в дрімучі села гуцулів.

Далі мені добрий фейсбук підказав через рекламу онлайн-сайту посередника про можливість відшкодування в розмірі 250 євро через затримку рейса понад 3 год.... Оскільки я нічого не втрачав, то погодився на посередництво.

Через місяць отримав відмову від LOTа у відшкодуванні. Сайт-посередник запропонував судитися (з мене нічого не вимагається, крім відрахувань вісотка виграних у суді коштів).

Наразі зібрав і надіслав електронкою усі "докази" - посадкові талони, резервацію, власне ID, анкетку. Відповідно до польського законодавства довелося поштою надсилати підписану довіреність для адвоката.

Наразі відомо, що суд може тривати до року і мене будуть повідомляти про хід справ.

В сухому залишку:
не знаю, скільки людей витрачали би зусилля на таку бюрократичну волокіту, але в якись момент почав діяти з принципу, що доведу діло до кінця.

Про результати колись повідомлю;)

У когось є подібний досвід??? Чим закінчилось?
shustrik
Airbus A318
Повідомлень: 72
З нами з: 13 лютого 2013, 18:08
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення shustrik »

shustrik писав:Про LOT: ділюся досвідом про славнозвісні відшкодування в ЕС при затримці рейсів:

У липні 2017 року на маршруті BRU-WAW-LWO сталася затримка першого рейсу і моя пізня стиковка до Львова злетіла.

[...]

В сухому залишку:
не знаю, скільки людей витрачали би зусилля на таку бюрократичну волокіту, але в якись момент почав діяти з принципу, що доведу діло до кінця.

Про результати колись повідомлю;)

У когось є подібний досвід??? Чим закінчилось?
Відповідь прийшла куди швидше, ніж очікувалось. ЛОТ догнув свою лінію -

нижче копіюю повідомлення щодо свого кейса:

I am writing to you in regards to the claim for compensation for your disrupted flight.
Unfortunately, we cannot process with your claim due to the new evidences presented in the other similar case by the airline. Flight was delayed due to circumstances beyond the carrier’s control, Air Traffic Control slot limitations.
We had to reject the claim as we think it is too weak to proceed in court.
I am sorry that there is no better news for you.
Should you have any questions or doubts, please do not hesitate to contact us.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Franek »

LOT ma szansę zdominować ukraińskie lotniska. Teraz jest idealny moment
https://www.forbes.pl/opinie/lot-na-ukr ... go/cl4yrnt (польською мовою)

Jeszcze wiosną tego roku menadżerzy ds. handlowych nieoficjalnie potwierdzili swoje zainteresowanie niektórymi lotniskami w kraju – między innymi Iwano-Frankowsk i Dniepr. Te prywatne lotniska znane są z tego, że ich właściciele negatywnie odnoszą się do zagranicznych przewoźników i wolą pracować z ukraińskimi spółkami lotniczymi — DneprAvia, WindRose i UIA.

Минулої весни LOT цікавився Дніпром і Франківськом, але то є країна, де все вирішує МАУ, а не ринок)
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення popTAB »

Повне бла-бла-бла, а не стаття. Купа води, і ніякої конкретики. Український журналажнік в Польщі на заробітках вродив це?
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Franek »

popTAB писав:Повне бла-бла-бла, а не стаття. Купа води, і ніякої конкретики. Український журналажнік в Польщі на заробітках вродив це?
Тобто то шо кожен день з Рівного 50-60 людей летить зі Львова і Києва ви знали і це не конкретно? Ок.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення popTAB »

Не факт що ці люди полетять прямим, оскільки не буде стиковки із-за часу відправлення з Рівного, не факт що ці люди летять саме ЛОТом, плюс якщо ці люди купили турпутівку на моря - тут ЛОТ ніяк не допоможе.... в результаті будете мати з 50-60 відсили 10, а це нікому не цікаво ... Конкретно я висловився? ;)
dimm1971

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення dimm1971 »

Цікаво як вони цих 50-60 порахували?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Victor H »

popTAB писав:Український журналажнік в Польщі на заробітках вродив це?
Там же написано: "Autor: Oleksandr Laneckij"

Абстрагуючись від Рівного, Україна справді є великим ринком для ЛОТа і саме його можна вважати основним конкурентом МАУ. Судячи по всьому ЛОТ вже возить більше людей зі Львова ніж МАУ. Ще пару років тому таке було важко уявити.
Alezka
Airbus A319
Повідомлень: 215
З нами з: 17 липня 2013, 20:35
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Alezka »

shustrik писав:Про LOT: ділюся досвідом про славнозвісні відшкодування в ЕС при затримці рейсів:

У липні 2017 року на маршруті BRU-WAW-LWO сталася затримка першого рейсу і моя пізня стиковка до Львова злетіла.

Варто визнати, що LOT все організував коректно: таксі, швидко поселив до готелю, накормив і запропонував летіти наступним рейсом через добу.

Я сказав, що для мене втрачати добу - не варіант і погоджусь лиш на найшвидший варіант - WAW-MUC-LWO. Зі мною без прерікань погодились. В результаті я потрапив до Львова на 11 год (а не на 24) пізніше, втратив стиковку на поїзд до Карпат і отримав трохи пригод по добиранню своїм ходом в дрімучі села гуцулів.

Далі мені добрий фейсбук підказав через рекламу онлайн-сайту посередника про можливість відшкодування в розмірі 250 євро через затримку рейса понад 3 год.... Оскільки я нічого не втрачав, то погодився на посередництво.

Через місяць отримав відмову від LOTа у відшкодуванні. Сайт-посередник запропонував судитися (з мене нічого не вимагається, крім відрахувань вісотка виграних у суді коштів).

Наразі зібрав і надіслав електронкою усі "докази" - посадкові талони, резервацію, власне ID, анкетку. Відповідно до польського законодавства довелося поштою надсилати підписану довіреність для адвоката.

Наразі відомо, що суд може тривати до року і мене будуть повідомляти про хід справ.

В сухому залишку:
не знаю, скільки людей витрачали би зусилля на таку бюрократичну волокіту, але в якись момент почав діяти з принципу, що доведу діло до кінця.

Про результати колись повідомлю;)

У когось є подібний досвід??? Чим закінчилось?
Практически то же самое. Я писал тут ранее. От LOT напрямую ответа не дождался. Обратился через Compensair. Жду ответ
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Valdys »

LOT розказує, що зацікавлені у розширенні польотів до України та відкритті нових напрямків, а саме:
Дніпро, Івано-Франківськ (коли Ви читаєте це, десь якраз сміється 1 Коломойський) і Вінниця.

Я б ще до списку Чернівці додав, чому ні, Бомбард'єр був би якраз, як і для Вінниці з ІФ зі списку вище.

Також їх цікавить можливість виконання Київ-Львів-Варшава та Одеса-Львів-Варшава (і знову ж таки десь хтось сміється, коли Ви це читаєте).

А тепер серйозно, LOT же не може виконувати у нас внутрішні рейси, так?! А такі рейси (з проміжною зупинкою) будуть вважатися як внутрішні, чи ні?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей