NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення Shummi_1925 »

Я думаю шутка была в слове "водяная" )))
А Орел все травит конечно)
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Водяная арка

Повідомлення Orel2016 »

Inguri писав: 09 червня 2021, 14:32
Арки роблять тільки для міжнародних рейсів?
Для первого рейса новой авиакомпании в аэропорту
Востаннє редагувалось 09 червня 2021, 14:59 користувачем Orel2016, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 09 червня 2021, 14:32 Арки роблять тільки для міжнародних рейсів?
Знущаються над вододефіцитним регіоном.
are-you-saying.jpg
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення manjeroke »

а говорят, что я на форуме больше всех развожу нехороших вещей....
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення grzegorz »

Типова поведінка північних сусідів - заходять на український ресурс, де їм не раді, всі їх з ніг до голови рідким обмазують, а їм це подобається тільки. На футбольних укр ресурсах аналогічно - завжди знайдеться якийсь мазохіст, якого з гівном змішують, а він тільки радий. Направду недолугий народ.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення manjeroke »

я все так и не могу понять почему ему можно все эти провокации устраивать на форуме, а мне постоянно предупреждения прилетают за мою позицию...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 09 червня 2021, 14:52 я все так и не могу понять почему ему можно все эти провокации устраивать на форуме, а мне постоянно предупреждения прилетают за мою позицию...
Навчись оформляти свою позицію як інформування.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення Sentry »

manjeroke писав: 09 червня 2021, 14:52 я все так и не могу понять почему ему можно все эти провокации устраивать на форуме, а мне постоянно предупреждения прилетают за мою позицию...
Может пора наконец понять, что предупреждения прилетают не за позицию, а за неумение ее культурно высказывать? Будете писать оскорбления и ругательства - будет бан. Будете писать аргументированную позицию нормальным литературным языком - все только рады будут.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення manjeroke »

Sentry писав: 09 червня 2021, 14:58
manjeroke писав: 09 червня 2021, 14:52 я все так и не могу понять почему ему можно все эти провокации устраивать на форуме, а мне постоянно предупреждения прилетают за мою позицию...
Может пора наконец понять, что предупреждения прилетают не за позицию, а за неумение ее культурно высказывать? Будете писать оскорбления и ругательства - будет бан. Будете писать аргументированную позицию нормальным литературным языком - все только рады будут.
договорились, отныне только культурная русофобия. Меня просто до такой эмоциональности доводит не понимание как можно позволять укроинофобию на форуме. Пусть и культурно написанную...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення Sentry »

manjeroke писав: 09 червня 2021, 15:02 договорились, отныне только культурная русофобия. Меня просто до такой эмоциональности доводит не понимание как можно позволять укроинофобию на форуме. Пусть и культурно написанную...
Я не вижу украинофобии в самом факте размещении новостей про РФ. Мы ж на Каулугу пока не претендуем?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення Krakowite »

Видалив коментар на 20 символів
Востаннє редагувалось 09 червня 2021, 15:12 користувачем Krakowite, всього редагувалось 1 раз.
69syned
Airbus A319
Повідомлень: 149
З нами з: 02 березня 2021, 12:26
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення 69syned »

grzegorz писав: 09 червня 2021, 14:46 Типова поведінка північних сусідів - заходять на український ресурс, де їм не раді, всі їх з ніг до голови рідким обмазують, а їм це подобається тільки. На футбольних укр ресурсах аналогічно - завжди знайдеться якийсь мазохіст, якого з гівном змішують, а він тільки радий. Направду недолугий народ.
Це, перш за все, ресурс про авіацію. І якщо новини про авіацію у вас викликають такий батхерт, то можливо цей сайт не для вас?

По друге, я ніде не бачив інформації, що цей ресурс є виключно про українську авіацію.
Krakowite писав: 09 червня 2021, 15:11 А можна я буду розміщати новини про внутрішні рейси у Польщі?
не бачу в цьому проблеми. Якщо вам цікаво - то звісно. Форум для цього і створений
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення manjeroke »

Sentry писав: 09 червня 2021, 15:09
manjeroke писав: 09 червня 2021, 15:02 договорились, отныне только культурная русофобия. Меня просто до такой эмоциональности доводит не понимание как можно позволять укроинофобию на форуме. Пусть и культурно написанную...
Я не вижу украинофобии в самом факте размещении новостей про РФ. Мы ж на Каулугу пока не претендуем?
поэтому Орёл и побеждает администрацию. Вы с ним хотите по правилам, а он подстраивается и продолжает свою инфо войну. Он же понимает что если будет писать что захочет, то бан будет. Поэтому делает свое дело тихо и манипулятивно.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення grzegorz »

69syned писав: 09 червня 2021, 15:11 Це, перш за все, ресурс про авіацію. І якщо новини про авіацію у вас викликають такий батхерт, то можливо цей сайт не для вас?

По друге, я ніде не бачив інформації, що цей ресурс є виключно про українську авіацію.
І? Я не писав, що це український ресурс і т.д. 95% юзерів - українці, які далеко мали Калуги, Брянські і інші міста Центральної Азії. Тримати топіки про них заради 1-2 юзерів - ну ок :)
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення manjeroke »

grzegorz писав: 09 червня 2021, 15:23
69syned писав: 09 червня 2021, 15:11 Це, перш за все, ресурс про авіацію. І якщо новини про авіацію у вас викликають такий батхерт, то можливо цей сайт не для вас?

По друге, я ніде не бачив інформації, що цей ресурс є виключно про українську авіацію.
І? Я не писав, що це український ресурс і т.д. 95% юзерів - українці, які далеко мали Калуги, Брянські і інші міста Центральної Азії. Тримати топіки про них заради 1-2 юзерів - ну ок :)
ради одного юзера, который в куче всего этого продвигает лишь один месседж. Ему до одного места эти аэропорты, он это пишет, чтобы растворить свой имперский месседж про Крым
69syned
Airbus A319
Повідомлень: 149
З нами з: 02 березня 2021, 12:26
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення 69syned »

grzegorz писав: 09 червня 2021, 15:23
69syned писав: 09 червня 2021, 15:11 Це, перш за все, ресурс про авіацію. І якщо новини про авіацію у вас викликають такий батхерт, то можливо цей сайт не для вас?

По друге, я ніде не бачив інформації, що цей ресурс є виключно про українську авіацію.
І? Я не писав, що це український ресурс і т.д. 95% юзерів - українці, які далеко мали Калуги, Брянські і інші міста Центральної Азії. Тримати топіки про них заради 1-2 юзерів - ну ок :)
Юзери самі наповнюють топіки. Їм це цікаво. Це стосується також Орла.
Кому не цікаві обговорення аеропорту Калуги - можуть його просто ігнорувати, ніхто ж не примушує.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення grzegorz »

З чого я і починав - Орлу подобається наповнювати топіки з провокативними постами, які крім нього ніхто не читає і де його обливають брудом. Дуже типова поведінка для росіян.
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення Orel2016 »

manjeroke писав: 09 червня 2021, 15:25

ради одного юзера, который в куче всего этого продвигает лишь один месседж. Ему до одного места эти аэропорты, он это пишет, чтобы растворить свой имперский месседж про Крым
Это совершенно не так. Я вообще хотел создать новую тему про эту авиакомпанию, так как она развивает хаб в Калининграде, а я интересуюсь этим регионом и летал КД-Авиа.
Но увидел эту ветку и решил не плодить темы.
А пост не про Kрым, а про три новых направления авиакомпании из Калуги.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення manjeroke »

Orel2016 писав: 09 червня 2021, 17:32
manjeroke писав: 09 червня 2021, 15:25

ради одного юзера, который в куче всего этого продвигает лишь один месседж. Ему до одного места эти аэропорты, он это пишет, чтобы растворить свой имперский месседж про Крым
Это совершенно не так. Я вообще хотел создать новую тему про эту авиакомпанию, так как она развивает хаб в Калининграде, а я интересуюсь этим регионом и летал КД-Авиа.
Но увидел эту ветку и решил не плодить темы.
А пост не про Kрым, а про три новых направления авиакомпании из Калуги.
Мне мозги пудрить не надо, не получится. Я в вашей мутной воде наплавался и хорошо знаю чего вы хотите и как делаете. Если бы был интерес в российских аэропортах, тебя бы не было на этом форуме. Цель пребывания исключительно в продвижении имперских месседжей под выше описанным прикрытием.
Resident

Re: NORDWIND AIRLINES В УКРАИНЕ

Повідомлення Resident »

По-моему все очевидно, кто-то получает кешбек от северных друзей. Ну а что, немцам можно, почему тут нельзя. Иного объяснения, почему не лепят бан всяким Орлам и Ко за нарушение украинского законодательства я не вижу. Просто деньги не пахнут.
P.S. Бан конечно штука интересная, вот только мы работаем в украинском правовом поле, как бы кому-то тут возможно не хотелось. И модерация лежит сугубо на собственниках ресурса. И за ненадлежащее ее исполнение, ответственность будет нести владелец ресурса. Ну и не стоит забывать про дискриминацию и все такое :)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість