Qatar Airways

Відповісти
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення converj »

Taras писав:на лютий появився Бангкок за 570євро і Крабі за 600євро
+ є можливість купити квиток з вильотом зі Львова і стиковкою в SAW (перший сегмент виконує Pegasus) але ціна на BKK в районі 800євро.
вчора дивився Крабі на березень: виходило щось 540 Євро з Київа, але у Бангкоку зміна аеропорту.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Globetrotter »

converj писав:
Taras писав:на лютий появився Бангкок за 570євро і Крабі за 600євро
+ є можливість купити квиток з вильотом зі Львова і стиковкою в SAW (перший сегмент виконує Pegasus) але ціна на BKK в районі 800євро.
вчора дивився Крабі на березень: виходило щось 540 Євро з Київа, але у Бангкоку зміна аеропорту.
Катарці стабільно кілька раз на рік пропонують квитки в Тайланд з Болгарії і Румунії за 320-380 евро. Не думаю, що для Києва їх політика має суттєво відрізнятися. Окрім того 2 рази на рік вони проводять Travel Festival і розпродають квитки зі всієї Європи і решти світу з дуже суттєвими знижками. В минулому році такий фестиваль був у наприкінці серпня, а потім наступний у січні цього року. Тому варто просто мати терпіння і маю надію, можна буде літати до Азії за нормальною ціною як решта Європи, а не за 600 євро.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Qatar Airways

Повідомлення Alександр »

Taras писав:на лютий появився Бангкок за 570євро і Крабі за 600євро
+ є можливість купити квиток з вильотом зі Львова і стиковкою в SAW (перший сегмент виконує Pegasus) але ціна на BKK в районі 800євро.
Это дорого
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення LWIEV »

mischko писав:
AlexNc писав:Тут возможны две стратегии, будут продавать дорого, и перекрывать низкую загрузку ценой, как это Эмирейтсы пробовали делать, либо будут вести на начальном этапе агрессивную ценовую политику, что бы отжать часть потока у турков. Выбор направлений и стыковки у них сейчас очень даже конкурентноспособны с турками. Последние даже не парились с какими либо акциями на Азию в последнее время, в отсутствии реальной альтернативы, и при этом вполне себе А330 между Киевом и Стамбулом гоняют.
там p2p великий. А в Доху - кому воно нада?
з 3 кварталу 2016 року р2р на Стамбул впав і розбився вдрузки. Раджу подивитись цифри річного і квартальних звітів Туркішів у них на сторінці investor relations. Тому цьогорічна зимова акція по 129 доларів в два кінці з України почалась не в жовтні, а в липні, а авіакомпанія при добровільному (!) стоповері щедро дає 4-зірковий готель на шару.

Я б сказав, що зараз Турки і Катарці більш менш в подібних умовах. У Турків висока впізнаваність на ринку і 4-зірковий сервіс, у Катарців менша впізнаваність, але 5-зірковий сервіс.
Bohdan_Lviv
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 12 лютого 2016, 17:32
Звідки: ODS-TBS
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Bohdan_Lviv »

LWIEV писав:Тому цьогорічна зимова акція по 129 доларів в два кінці з України почалась не в жовтні, а в липні,
Здається, ця акція ще не розпочалась. В них зараз розпродаж зі Стамбулу по Європі від 99 доларів, в тому числі в міста України від 129 доларів РТ
Stevan
Airbus A318
Повідомлень: 62
З нами з: 30 березня 2016, 11:38
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Stevan »

А кто устроился работать в КатАвиа? Вакансии были открыты до 16, а тут до рейсов ничего уже не осталось.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Qatar Airways

Повідомлення Honduras »

Смотрел расписание Катара из Тбилиси, а они уже оказывается два рейса в день выполняют. Один прямой и один через Баку.
avalon1979
Airbus A321
Повідомлень: 463
З нами з: 04 квітня 2013, 09:32
Звідки: Полтава (PLV)
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення avalon1979 »

Qatar Airways: авіаквитки з Києва у Таїланд від €509 у два боки!
ВІД STANISLAV · ЛИПЕНЬ 20, 2017


Авіакомпанія Qatar Airways, що визнана найкращою в світі, розпочне виконувати щоденні рейси з Києва вже з 28 серпня цього року!

Зараз можна купити квитки Qatar Airways з Києва у Таїланд за хорошою ціною від €509 у два боки! Найдешевші квитки є у мальовничий регіон Крабі та столицю Бангкок. На Пхукет є квитки від 588 євро у два боки.

За найнижчою ціною є квитки у листопаді – грудні 2017 року (якраз сезон) та у лютому – березні 2018 року. У вартість входить ручна поклажа та реєстрований багаж. При пересадці в місті Доха є можливість скористатися безкоштовною екскурсією.

Київ – Крабі – Київ за €509 у два боки 12 – 25 листопада
Київ – Крабі – Київ за €509 у два боки 1 – 16 грудня
Київ – Бангкок – Київ за €514 у два боки 3 – 16 грудня
Київ – Бангкок – Київ за €535 у два боки 17 листопада – 5 грудня
Київ – Пхукет – Київ за €588 у два боки 12 – 23 листопада


Для оптимізації маршруту можна взяти “open-jaw” квитки з прильотом у Бангкок, а поверненням з Крабі. Для цього скористайтеся опцією “Складний маршрут”.

Київ – Бангкок + Крабі – Київ за €524 у два боки 12 – 25 листопада
Київ – Крабі + Бангкок – Київ за €533 у два боки 2 – 14 грудня
Київ – Пхукет + Бангкок – Київ за €567 у два боки 12 – 25 листопада


Крабі – це один з наймальовничіших регіонів Таїланду, саме там я відпочивав на морі у двох подорожах по Таїланду.


Приклади бронювання:

Київ – Крабі – Київ за €509 у два боки 12 – 25 листопада


Київ – Бангкок + Крабі – Київ за €524 у два боки 12 – 25 листопада



http://lowcostavia.com.ua/qatar-airways ... -dva-boky/
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Sentry »

Я бы подождал. Из Европы у них Таиланд идет от 350-400 евро, от нас ближе к дате запуска рейсов цены должны стать еще лучше.
Аватар користувача
fatboy777
Airbus A319
Повідомлень: 253
З нами з: 18 травня 2012, 11:21
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення fatboy777 »

Кто был на экскурсии в Дохе?
Думаю поймать билеты в Тай, но вот смущает стыковка 10 часов с детьми.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення mischko »

fatboy777 писав:Кто был на экскурсии в Дохе?
Думаю поймать билеты в Тай, но вот смущает стыковка 10 часов с детьми.
я був не на екскурсії, а в готелі через стиковку, яка злетіла з їх вини - везуть в готель і селять. Готель був хороший. Там зранку навіть погодували.
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення andrewcrow »

fatboy777 писав:Кто был на экскурсии в Дохе?
Думаю поймать билеты в Тай, но вот смущает стыковка 10 часов с детьми.
10 часов с экскурсией в аэропорту Дохи пролетают незаметно. В аэропорту есть тихие комнаты с местами для сна, там можно отдохнуть. И сама экскурсия очень интересная. Единственное нужно заранее записываться в определенное время на экскурсию, так как количество мест в автобусе лимитировано.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Собакевич »

10 часов с экскурсией в аэропорту Дохи пролетают незаметно
В Катар разве виза не нужна?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення mischko »

Собакевич писав:
10 часов с экскурсией в аэропорту Дохи пролетают незаметно
В Катар разве виза не нужна?
Якщо транзит від 5 до 96 годин з катарськими авіалініями - то не треба.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення artml »

Делі за 370€, оце вже цікавіше.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Sentry »

Чем Дели за 370 евро интереснее, чем Тай за 510? Индия все-таки ощутимо ближе.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Qatar Airways

Повідомлення Valdys »

Ціни Катарців вже стають більш менш цікавими, і що головне, конкурентними..., ось дивився на довільні дати у вересні - жовтні Азію, так майже скрізь ціна Катарців на першому місці: Мумбай, Коломбо, Бангкок, Делі, Пекін, Сінгапур, Куала Лумпур, Хо Ші Мін, Токіо.

Не на першому знайшов лише Сеул, Шанхай, Гон Конг, але можливо з датами потрібно погратись, або ще щось...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Igoresha »

andrewcrow писав: 10 часов с экскурсией в аэропорту Дохи пролетают незаметно. В аэропорту есть тихие комнаты с местами для сна, там можно отдохнуть. И сама экскурсия очень интересная. Единственное нужно заранее записываться в определенное время на экскурсию, так как количество мест в автобусе лимитировано.
А что показывали во время экскурсии? Я просто по работе в Дохе был неделю, поэтому мне тяжело представить, куда возили.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення mischko »

Igoresha писав:
andrewcrow писав: 10 часов с экскурсией в аэропорту Дохи пролетают незаметно. В аэропорту есть тихие комнаты с местами для сна, там можно отдохнуть. И сама экскурсия очень интересная. Единственное нужно заранее записываться в определенное время на экскурсию, так как количество мест в автобусе лимитировано.
А что показывали во время экскурсии? Я просто по работе в Дохе был неделю, поэтому мне тяжело представить, куда возили.
думаю, стадіони
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: думаю, стадіони
Не футболист, поэтому не слежу. Разве их построили уже? Я помню, говорили, что где-то возле Дохи есть что-то типа музея традиционных поселений, но я туда не попал из-за плотного графика работы. Но если просто город, то однозначно, сложно представить, куда.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 108 гостей