Qatar Airways

Tavrid
Airbus A330
Повідомлень: 517
З нами з: 18 листопада 2011, 15:34
Звідки: SIP (аннексирован Россией)
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Tavrid »

Новость о наборе персонала в авиакомпанию Катар в Киеве - вероятно это один из шагов к открытию рейса.
Катар ищет таланты в Киеве 17.06.12 с 9.00 в отеле Рэдиссон Блю Киев (Ярославов вал 22).


Qatar Airways is looking for the very best talent in Kiev, Ukraine on 17th June at 9AM to join the word's best airline (Skytrax 2011).
If you have lots of confidence and charm, and are selflessly driven to please others, come see us at 9AM at the Radisson Blu Hotel, Kiev, located at Yaroslaviv Val Street 22 - 1034 Kiev!
More information can be found below. All the best as you or someone you know pursues a career with greater heights!
http://bit.ly/JoinTheQatarCrew
Please share this post with friends who may like to become part of the Qatar Airways family.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення XII »

Насколько я знаю, Эмираты чуть ли не ежегодно проводят набор персонала в Украине, но рейсов в Киев открывать не планируют
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення dmtr »

персонал з снг набирають - місцеві ж не будуть працювати
нвпряд шось спільне з рейсом в київ
Tavrid
Airbus A330
Повідомлень: 517
З нами з: 18 листопада 2011, 15:34
Звідки: SIP (аннексирован Россией)
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Tavrid »

Катарские авиалинии вступили в альянс OneWorld, с чем я их поздравляю!
Также пришло сообщение из Privilege Club, что с 1 ноября будут внесены существенные изменения в бонусную программу, видимо это связано со вступлением в альянс.

Qatar Airways Fans, your world is just about to become even smaller, as Qatar Airways joins the oneworld alliance with Qantas Airways, American Airlines, Cathay Pacific, British Airways, and many more quality partners.
GURU
A380
Повідомлень: 1691
З нами з: 06 березня 2012, 13:30
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення GURU »

Печально , с ноября бонусная программа Qatar Airways , действительно ухудшается :(
GURU
A380
Повідомлень: 1691
З нами з: 06 березня 2012, 13:30
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення GURU »

В октябре у компании открылось 2 новых направления : Мозамбик (Мапуто) и Бирма (Янгон)
Flyman
Airbus A320
Повідомлень: 333
З нами з: 25 серпня 2009, 18:50
Звідки: Irpin
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Flyman »

Qatar Airways шукає бортпровідників у Києві:

QR8516 - Cabin Crew Recruitment Event Kiev 25th July 2015| Qatar Airways | Doha
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення LWIEV »

Летів якось в штати, поруч сиділа панянка, яка свого часу кілька років працювала в на Катарських стюардесою. розповідала як це було складно. 100% контроль компанії над життям працівника, включно з особистим. Регламентувалися будь-які відносини, розпорядок дня, раціон харчування, спортивні заняття, відпочинок. Чистий обмін життєвого часу на гроші.
Alezka
Airbus A319
Повідомлень: 215
З нами з: 17 липня 2013, 20:35
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Alezka »

LWIEV писав:Летів якось в штати, поруч сиділа панянка, яка свого часу кілька років працювала в на Катарських стюардесою. розповідала як це було складно. 100% контроль компанії над життям працівника, включно з особистим. Регламентувалися будь-які відносини, розпорядок дня, раціон харчування, спортивні заняття, відпочинок. Чистий обмін життєвого часу на гроші.
Так и есть. Проживание в закрытых кампусах (мальчики-девочки отдельно), на ночь обязан возвращаться домой, требования к образу жизни, требования к внешнему виду. Жить с парнем можно только если состоите в официальном браке
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Dr. K »

Alezka писав: (мальчики-девочки отдельно), на ночь обязан возвращаться домой, требования к образу жизни, требования к внешнему виду. Жить с парнем можно только если состоите в официальном браке
не забывайте что катар хоть и кажется либеральным на фоне многих своих соседей, но тем не менее это консервативная мусульманская страна
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення mischko »

Щойно повернувсь в Амстердам з відпочинку на Балі, куди літав з дружиною цією прославленою а/к. Купував пакетний тур через турфірму Corendon. Повівся на кращу а/к за версією Skytrax і те,що летітиму Дрімлайнером. Загальні враження - непогано, мені мало з чим порівнювати, до цього я на такі далекі відстані літав лише Люфтганзою і КЛМ. Сидіння зручні, система розваг мала вдосталь фільмів і серіалів, якісь ігри. Причому в Дірмлайнері контенту було менше, ніж в 777-300ER, яким ми летіли з Денпасару в Доху. Останні фільми - Пікселі, Посіпаки, остання Місія Неможлива і Парк Юрського Періоду, ще якісь менш відомі фільми. Зареєструватись онлайн не вийшло - в мене не було на руках номеру квитків, лише ваучери від турфірми. В них на сайті було написано, що доведеться реєструватись на стійці в аеропорту. Там мені сказали, що місця обирати мені теж не вийде, що а/к виділила слот місць турфірмі і мені попадеться якесь з них.

Тричі це були місця в центральному ряду (там 3-3-3 конфігурація). І лише один раз ми з дружиною попали в ряд біля ілюмінаторів. Ми сиділи в 29 ряду і я нікому не радже попадати в цей ряд - бо якогось дідька саме цей ряд обслуговувавсь при роздачі їжі останнім. З меню залишилась тільки одна страва (вибір був з трьох). А коли я попросив віскаря, мене запитали чи з льодом і... забили, тобто не принесли. Роздача чомусь затягувалась, дівчата з підносами бігали з кухні доносячи страви в оцю тумбочку на колесах (як вона називається?) і було відчуття загального хаосу. Моїй жінці і сусідці-німкені взагалі забули дати каву, а вони обидвоє соромились перепитати. Довелось робити це самому. Німкені така рішучість сподобалась. Це був рейс з Дохи в Денпасар, коли був такий хаос - на решті рейсів такого не було.

На тому рейсі поруч з нами летіли дівчата зі змінного екіпажу, вони в останню годину польоту кинулись передягатись у форму і це теж добавило метуштні.

Не розумію, чому не роздали перед посадкою карточки митних декларацій, їх довелось заповняти в аеропорту.

З хорошого - наш рейс назад через вулканічну активність відмінили і перенесли на один день - відповідно ми мали один додатковий день відпустки на Балі за рахунок турфірми. Перетасовка розкладу створила довгу пересадку в Досі і нас пообіцяли розмістити в готелі в місті, ще й зробити візу за рахунок а/к. Після посадки ми пішли на трансферну стійку в аеропорту Дохи і отримали там ваучер в готель, 20хв чекали, поки нам заапрувлять дозвіл на перетин кордону. Далі довга черга на прикордонний контроль. Дівчина з Пд.Африки, яка стояла в черзі і мала дозвіл на проживання в Катарі, казала, що тут завжди так, хоча працювали всі кабінки.

Потім автобус нас відвіз в готель в самому місті, де ми встигли подрімати 4 години. В готелі нам дали каву і круасани і повезли назад в аеропорт. Тут катарці були на висоті.

Персонал а/к - інтернаціональний, але багато дівчат з Азії, аеропорту Дохи те саме. Система розваг мала декілька режимів перегляду карт і де ми зараз летимо. Салон було розбито на 3 сегменти - бізнес-економ-економ. На початку кожного економу висів великий екран на якому крутили карту, але можна було включити те саме на екрані системи розваг.

Саджали всюди через один телетрап, в Денпасарі ще й дали кока-колу або спрайт перед посадкою.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Kibeee »

Пошел слушок, что Катарцы будут открывать рейс в Киев. Опять же только слухи. Но из Emirates, Etihad Airways, Qatar Airways выглядят самыми потенциальными (подходящий тип самолетов, уже работаю на небольших рынках в Европе).
Jew
Airbus A319
Повідомлень: 227
З нами з: 11 жовтня 2013, 14:47
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Jew »

Хорошо бы:) думаю 320-й 4 раза в неделю набирался бы. Главное стыковки хорошие и цены.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Kibeee »

Jew писав:Хорошо бы:) думаю 320-й 4 раза в неделю набирался бы. Главное стыковки хорошие и цены.
95% там будет через стыковки.
Аватар користувача
Lo.
Airbus A320
Повідомлень: 368
З нами з: 12 січня 2013, 21:54
Звідки: Prague
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Lo. »

27 жовтня ц.р. у м. Доха (Держава Катар) у рамках робочого візиту делегації представників Міністерства інфраструктури України та Державної авіаційної служби України відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Державіаслужбою Держави Катар.

Документом, зокрема, наголошується на зацікавленості сторін започаткувати пряме авіаційне сполучення між м. Доха та найбільшими містами України (мм. Київ, Львів, Харків, Одеса, Донецьк та ін).

Домовлено також, що обидві сторони проведуть черговий раунд переговорів в українській столиці протягом першого кварталу 2017 року.

http://qatar.mfa.gov.ua/ua/press-center ... i-i-kataru
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Valdemar »

Lo. писав:27 жовтня ц.р. у м. Доха (Держава Катар) у рамках робочого візиту делегації представників Міністерства інфраструктури України та Державної авіаційної служби України відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Державіаслужбою Держави Катар.

Документом, зокрема, наголошується на зацікавленості сторін започаткувати пряме авіаційне сполучення між м. Доха та найбільшими містами України (мм. Київ, Львів, Харків, Одеса, Донецьк та ін).

Домовлено також, що обидві сторони проведуть черговий раунд переговорів в українській столиці протягом першого кварталу 2017 року.

http://qatar.mfa.gov.ua/ua/press-center ... i-i-kataru
Особенно впечатлил Донецк)))
Про Луганск с Симферополем забыли.....
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Igoresha »

Странно, что до этого они не делали попыток зайти на украинский рынок. Emirates ушли, Арабия и flydubai не того поля ягоды. А320 заполнить - думаю не проблема (в отличии тех же дубайцев с их А350), учитывая, что часть пассажиров, которые брали пересадку в Дубай на Emirates, скорее перейдет на катарцев.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення AQS »

Igoresha писав: (в отличии тех же дубайцев с их А350)
Наверное здесь ошибка. У дубайцев (Emirates) нету А350. Возможно Вы имели в виду катарцев?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Qatar Airways

Повідомлення Alександр »

Думаю, имелся в виду, А340-500 или А330
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Qatar Airways

Повідомлення Dr. K »

Наверное даже из Харькова пару раз в неделю могли бы летать катарцы на своих небольших самолетах, как ФлайДубай когда-то.
Вот если бы ещё визы отменили в Катар, Эмираты и Оман было бы совсем хорошо
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 21 гість