Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Бизнес у МАУ вполне неплохой и однозначно недорогой - летал им как за мили так и за 100 евро в 1 сторону)) а кресла такие же у многих пятизвездочных авиакомпаний за цену в 5-10 раз выше...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

Franek писав: 13 лютого 2018, 15:58 А напис Ukraine на їхніх бортах - то найбільше позорисько для країни і я би їм взагалі заборонив це слово хоч якось використовувати. МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
Вот прям в стране все отлично, счастливые люди, работающая экономика, "працьовитий нарід", но только МАУ - жлобы. Ага, конечно. Если снять розовые очки, то окажется, что практически нереально найти нормальную бригаду, чтобы обыкновенный ремонт в квартире сделать (и так везде) без сорванных сроков, нервов и выброшенных дополнительно денег.

Касательно стратегии: так до значительного пополнения у них она была простая, как двери - возим задешево (as much as possible). Сейчас она тоже сохраняется, но после фотографий салона 777, мне кажется, МАУ будет что предложить помимо цены.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

Igoresha писав: 14 лютого 2018, 10:54 Сейчас она тоже сохраняется, но после фотографий салона 777, мне кажется, МАУ будет что предложить помимо цены.
Є фото салона вже? я бачив поки що тільки 3Д-графіку. :(

В них якось дуже нестабільний soft product як в повітрі, так і на землі, навіть в Борисполі на сусідніх стійках реєстраціі може бути совок і норм відношення.
Ну, якщо вже вони замахнулись конкурувати з Турками чи Лот-ом то з цим щось треба робити. І з їжею в лаунджі, яка буває гірша ніж страви, які можна замовити в них же в економі.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

А лаунжи то тут причем к МАУ то? Да и в Борисполе еда вполне стабильна - сьедобна но однообразна ))
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

makor писав: 14 лютого 2018, 11:12 А лаунжи то тут причем к МАУ то? Да и в Борисполе еда вполне стабильна - сьедобна но однообразна ))
В них же типу "власний" лаундж в Борисполі. Всі чужі пакси сидять в Мастеркардівському, ні?
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

UKCC писав: 14 лютого 2018, 10:42 Нормальний в них бізнес на вузкофюзеляжних. по Європі майже у всіх такий.
Вибачте, мав на увазі бізнес-клас на 737. На Ембраєрах пару раз користувався - жодних претензій.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

UKCC писав: 14 лютого 2018, 11:17 В них же типу "власний" лаундж в Борисполі. Всі чужі пакси сидять в Мастеркардівському, ні?
Еда и набор услуг абсолютно идентичный что в зале МАУ, что в Мастеркардовском, что в Приорити Пасс зале... Был во всех))) В приорити только набор для душа отличался слегка :grin:
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Igoresha писав: 14 лютого 2018, 10:54 Вот прям в стране все отлично, счастливые люди, работающая экономика, "працьовитий нарід", но только МАУ - жлобы. Ага, конечно. Если снять розовые очки, то окажется, что практически нереально найти нормальную бригаду, чтобы обыкновенный ремонт в квартире сделать (и так везде) без сорванных сроков, нервов и выброшенных дополнительно денег.

Касательно стратегии: так до значительного пополнения у них она была простая, как двери - возим задешево (as much as possible). Сейчас она тоже сохраняется, но после фотографий салона 777, мне кажется, МАУ будет что предложить помимо цены.
Мене вражають люди в цій країні, які хочуть від МАУ цін як промо у раянів, а сервісу - не нижче ніж у Емірейтс. Щоб за 20 ойро до Іспанії з комфортними кріслами та дворазовим харчуванням.
Я тещі взяв РТ квитки до Берліну за 80 ойро на червень, так для неї це головний крітерій, вона щаслива. А за таку ціну вона і стоячи готова летіти.
Востаннє редагувалось 14 лютого 2018, 11:25 користувачем dimm1971, всього редагувалось 1 раз.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

шо им жалко чтоли?
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 11:17 Вибачте, мав на увазі бізнес-клас на 737. На Ембраєрах пару раз користувався - жодних претензій.
так і я теж.
Narrowbody Jets це і Ембраєр і 73Х =)
на 73х все нормально з бізнесом, по Європі з "настоящім бізнесом" ;-) літає, якщо я не помиляюсь, тільки турки іноді і аерофлот.
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

Ну я взагалі по Європі зазвичай лоу-костами користуюся, а там бізнесу нема. Думав у інших компаній якось по іншому :smile:
Востаннє редагувалось 14 лютого 2018, 11:33 користувачем dimm1971, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

UKCC писав: 14 лютого 2018, 11:08 Є фото салона вже? я бачив поки що тільки 3Д-графіку. :(
В них якось дуже нестабільний soft product як в повітрі, так і на землі, навіть в Борисполі на сусідніх стійках реєстраціі може бути совок і норм відношення.
Ну, якщо вже вони замахнулись конкурувати з Турками чи Лот-ом то з цим щось треба робити. І з їжею в лаунджі, яка буває гірша ніж страви, які можна замовити в них же в економі.
Простите, имел ввиду именно графику. Ну то есть я не утверждаю, что сами кресла, расстояние между ними, скорость Wi-Fi и система развлечений будут шикарными. Это будет понятно только после отзывов и личного опыта. Но и у туркишей, например, персональная система развлечений достаточно старенькая (по крайней мере, на тех самолетах, что я летал; может уже обновили), а это №1 европейская авиакомпания.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 11:33 Ну я взагалі по Європі зазвичай лоу-костами користуюся, а там бізнесу нема. Думав у інших компаній якось по іншому :smile:
Ну он не просто так называется евробизнес )) У европейских авиакомпаний трансформеры давно уже
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

Igoresha писав: 14 лютого 2018, 11:33
UKCC писав: 14 лютого 2018, 11:08 Є фото салона вже? я бачив поки що тільки 3Д-графіку. :(
В них якось дуже нестабільний soft product як в повітрі, так і на землі, навіть в Борисполі на сусідніх стійках реєстраціі може бути совок і норм відношення.
Ну, якщо вже вони замахнулись конкурувати з Турками чи Лот-ом то з цим щось треба робити. І з їжею в лаунджі, яка буває гірша ніж страви, які можна замовити в них же в економі.
Простите, имел ввиду именно графику. Ну то есть я не утверждаю, что сами кресла, расстояние между ними, скорость Wi-Fi и система развлечений будут шикарными. Это будет понятно только после отзывов и личного опыта. Но и у туркишей, например, персональная система развлечений достаточно старенькая (по крайней мере, на тех самолетах, что я летал; может уже обновили), а это №1 европейская авиакомпания.
Ну #1 в Европе это такое. Как по мне рейтинги все эти лажа. На мой взгляд в АК главное решение различных вопросов и проблем. Катару например не дозвониться вообще, а это номер 1 в мире. У турков 3 агента мне говорили разные вещи вообще. В таких вещах люфты лучшие на мой взгляд, сам все что хочешь делаешь через личный кабинет на сайте.
А МАУ молодцы с фб, коллцентр бывает с проблемами, но дозвониться хотя бы возможно.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 11:23 Мене вражають люди в цій країні, які хочуть від МАУ цін як промо у раянів, а сервісу - не нижче ніж у Емірейтс. Щоб за 20 ойро до Іспанії з комфортними кріслами та дворазовим харчуванням.
Я тещі взяв РТ квитки до Берліну за 80 ойро на червень, так для неї це головний крітерій, вона щаслива. А за таку ціну вона і стоячи готова летіти.
Еко це еко, у МАУ він теж не настільки поганий, як про нього пишуть "середньостатистичні пасажири" (чартерами не літав ніколи в житті, не знаю як там МАУ виглядає), але якщо вже пропонують бізнес, який точно не 20євро коштує, то будьте ласкаві відповідний сервіс забезпечити.
З Берліном взагалі не дуже вдалий приклад, це майже "золотий" рейс для МАУ, вони там одвічні монополісти. І ціни там дуже швидко доходять до >300 за РТ в економі... :shock:
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

UKCC писав: 14 лютого 2018, 11:52
З Берліном взагалі не дуже вдалий приклад, це майже "золотий" рейс для МАУ, вони там одвічні монополісти. І ціни там дуже швидко доходять до >300 за РТ в економі... :shock:
Квота на 28 рейсов суммарно во все базы Люфтганзы из Киева это вообще чистая и неприкрытая монополия Люфтганзы, а цель этой квоты защитить эти базы от чрезмерного вывоза паксов МАУ через Киев )))) Но виновато помуто опять МАУ :)
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення converj »

Ну а кто же?! Билетов по 20 Евро RT не купишь нормально...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdys »

нічого доречі не чутно про розширення квоти на Берлін-Мюнхен-Франкфурт?

Цікаво як розподілять частоти з німецької сторони і чи є шанс у Віза щось вихватити на Київ.
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UKCC »

makor писав: 14 лютого 2018, 11:58
UKCC писав: 14 лютого 2018, 11:52
З Берліном взагалі не дуже вдалий приклад, це майже "золотий" рейс для МАУ, вони там одвічні монополісти. І ціни там дуже швидко доходять до >300 за РТ в економі... :shock:
Квота на 28 рейсов суммарно во все базы Люфтганзы из Киева это вообще чистая и неприкрытая монополия Люфтганзы, а цель этой квоты защитить эти базы от чрезмерного вывоза паксов МАУ через Киев )))) Но виновато помуто опять МАУ :)
Вибачаюсь, про квоти таких тонкощів не знав. можно докладніше? :shock:
Туркіші, доречі, літають там всюди, куди лише можуть влізти, як і в Україні, власне... :facepalm:
Цікаво, я вважав що Берлін для Люфтганзи є глибокою "провінцією".
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Franek »

dimm1971 писав: 14 лютого 2018, 08:36
Franek писав: 13 лютого 2018, 15:58 МАУ як були жлобовозами, так ними і залишаться після 777.
А чи не міг би шановний якось розкрати детальніше, що він має на увазі під терміном "жлобовози"?
Одного разу я летів МАУ з Мадрида до Львова. Подали якесь старе 20-річне корито, ше з класичних боїнгів. З пожовтілою обшивкою всередині. В туалеті сморід. Після цього я зарікся літати МАУ будь-коли. Сервіс в них мінімально нульовий. Позиціонування нема. Маркетингу нема. Є низькі ціни. Але низькі ціни є і в Wizz`a з не такими обшарпаними літаками. Я знаю, шо вони зараз обновляють свій флот, в тому числі і зістареними 777, але вони так і не працюють над тим, щоб змінити свій імідж. Мені коли кажуть МАУ - в мене в голові той мій політ. А так не має бути. Не треба мати позиціонування, як в маршрутки Київ-Боярка. І окрім того всього, "оце" літає зі словом Ukraine на бортах і під прапором України, який зображений на моєму паспорті. Так, як МАУ всю країну і мене в тому числі не ганьбив щодень ще ніхто.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей