Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UR-UIA »

Orel2016 писав: 10 березня 2020, 21:37
alex.s писав: 10 березня 2020, 21:11
converj писав: 10 березня 2020, 12:12 у него в стране рубль катится в пропасть и книгу главную насилуют, а он про МАУ думает ))
Так скучно просто жить...
Все стабильно: вечный путин, вечный Аэрофлот, вечно падающий рубль...
Удивительно, как на Украине пристально следят за российской внутренней повесткой. Но при чем тут МАУ?
Думаете МАУ сможет конкурировать с Аэрофлотом за российского транзитного пассажира после открытия авиасообщения?
А почему нет? Учитывая сомнительную репутацию аэрофлота, и если предложат выгодную цену - то, вполне смогут
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Orel2016 »

Я тоже думаю что МАУ смогло бы получить транзитный трафик из России. Но почему у Аэрофлота сомнительная репутация? Аэрофлот это одна из самых лучших авиакомпаний Европы, по всем показателям.

https://lenta.ru/news/2018/06/20/aeroflotapex1/

https://www.forbes.ru/brandvoice/aerofl ... noy-evropy
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ant0xa »

российского пассажира нет и сейчас. поэтому для МАУ это совсем неважно.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Да, а кто Белавиа из Москвы и Питера летает? Нет, ну нет его ;)
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ant0xa »

ну речь же о транзитном шла.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення popTAB »

Olek писав: 10 березня 2020, 22:02 Да, а кто Белавиа из Москвы и Питера летает? Нет, ну нет его ;)
У Львів на Бєлавіа літає середня азія в Трускавець
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dtm »

Київ Венеція вже зник з продажу зникли всі до 09.04.2020,
Мілан ще тримається))
-Капа-
Airbus A318
Повідомлень: 48
З нами з: 04 січня 2020, 14:00
Звідки: Украина, Донецк
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення -Капа- »

Orel2016 писав: 10 березня 2020, 21:37
alex.s писав: 10 березня 2020, 21:11
converj писав: 10 березня 2020, 12:12 у него в стране рубль катится в пропасть и книгу главную насилуют, а он про МАУ думает ))
Так скучно просто жить...
Все стабильно: вечный путин, вечный Аэрофлот, вечно падающий рубль...
Удивительно, как на Украине пристально следят за российской внутренней повесткой. Но при чем тут МАУ?
Думаете МАУ сможет конкурировать с Аэрофлотом за российского транзитного пассажира после открытия авиасообщения?

Удивительно, как на России это тревожит умы
Аватар користувача
UR-UIA
Airbus A340
Повідомлень: 847
З нами з: 07 червня 2018, 23:08
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення UR-UIA »

Orel2016 писав: 10 березня 2020, 21:46 Я тоже думаю что МАУ смогло бы получить транзитный трафик из России. Но почему у Аэрофлота сомнительная репутация? Аэрофлот это одна из самых лучших авиакомпаний Европы, по всем показателям.

https://lenta.ru/news/2018/06/20/aeroflotapex1/

https://www.forbes.ru/brandvoice/aerofl ... noy-evropy
Вы цифры уберите) А почитайте отзывы про аэрофлот :)
Аватар користувача
Spirit
Airbus A330
Повідомлень: 617
З нами з: 16 січня 2014, 23:42
Звідки: KHE
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Spirit »

Orel2016 писав: 10 березня 2020, 21:37
alex.s писав: 10 березня 2020, 21:11
converj писав: 10 березня 2020, 12:12 у него в стране рубль катится в пропасть и книгу главную насилуют, а он про МАУ думает ))
Так скучно просто жить...
Все стабильно: вечный путин, вечный Аэрофлот, вечно падающий рубль...
Удивительно, как на Украине пристально следят за российской внутренней повесткой. Но при чем тут МАУ?
Думаете МАУ сможет конкурировать с Аэрофлотом за российского транзитного пассажира после открытия авиасообщения?
В Украине. Когда уже до вас дойдет?
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sirko Production »

Подруга попросила про допомогу, тому вирішив і тут поділитись з тими пасажирами які постраждали від скасування рейсів нашої неймовірної авіакомпанії МАУ.
Подальша оповідь базується на прикладі рейсу Київ - Стамбул, який мав відбутись на наступному тижні, але тепер відомо що не відбудеться.

Подруга вчора отримала лист від МАУ про скасування її рейсу до Стамбулу, отримала лист за 7 днів до вильоту без пояснення причини.
Все що їй було запропоновано, або змінити дати (з доплатою якщо є різниця в тарифах при зміні дати) або заморозити квиток. Все.
16.1. Авіакомпанія має право затримати, або скасувати рейс як з комерційних причин, так і з причин, що не залежать від неї.
З комерційних причин або причин що не залежать від неї.
Серед основних форс-мажорних причин є: страйки; політичні хвилювання; погана погода; загроза безпеці.

Якщо я не помиляюсь жодна з перелічених причин на зараз підставою для скасування рейсів, адже на на державному рівні обох країн не було введення жодних обмежень на перельоти, жодних карантинів (як наприклад в Італії та Ізраїлі). В Туреччині взагалі лише вчора був виявлений перший випадок по коронавірусу.
На додачу до всього 11.03.2020 повідомили:
До 22 травня виконання прямих рейсів Київ – Ізмір буде тимчасово зупинене. Пасажирам рейсів до/з Ізміра будуть запропоновані варіанти подорожі з пересадкою в Стамбулі. У зв’язку з пониженим попитом до 1 квітня прямі рейси між Одесою і Стамбулом виконуватися не будуть.
Тож я не до кінця розумію як вони втілять цю свою обіцянку.

Тому мені здається що кожен пасажир що потрапив під "коригування розкладу" має право не тільки на повернення повної вартості квитка, яку до слова МАУ у листі про скасування не пропонує, а й на компенсацію згідно "ПРАВИЛА ПОВІТРЯНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ ТА БАГАЖУ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АВІАКОМПАНІЯ «МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ» (МАУ)".
https://www.flyuia.com/ua/ua/informatio ... iage-rules

Чому я так вважаю?
17.3. Компенсація пасажиру у разі скасування рейсу
17.3.1. У разі скасування рейсу авіакомпанія пропонує пасажиру обслуговування відповідно до пункту 17.2.2 цього розділу та компенсацію відповідно до пунктів 17.2.5 або 17.2.6 цього розділу.
17.2.1. У разі якщо авіакомпанія мотивовано очікує на відмову пасажиру у посадці на рейс, вона спочатку проводить опитування з метою виявлення пасажирів, готових відмовитися від свого підтвердженого бронювання в обмін на узгоджену між пасажиром, який за власним бажанням відмовляється від посадки на рейс, та авіакомпанією винагороду.
17.2.2. Крім виплати винагороди, авіакомпанія пропонує пасажиру на вибір:
1) відшкодування вартості перевезення впродовж семи днів, яке має бути виплачено готівкою, електронним банківським переказом, банківським дорученням, банківським чеком або електронним ваучером чи, за наявності засвідченої у письмовій формі згоди пасажира, у вигляді дорожніх чеків – повної вартості квитка за ціною, за якою його було придбано, за невикористану частину квитка та за використану частину або частини квитка, якщо рейс більше не задовольняє потреби пасажира, а також за потреби забезпечити зворотне перевезення у початковий пункт відправлення за першої можливості;
2) зміну маршруту перевезення, що здійснюється за відповідних транспортних умов:
до кінцевого пункту призначення за першої можливості, або
за бажанням пасажира до кінцевого пункту призначення у пізніший час при наявності вільних місць на рейсі. 
На мою думку рейс скасований через бажання авіакомпанії його скасувати, а не через обставини на які авіакомпанія не може вплинути, просто МАУ невигідно виконувати цей рейс, от і все. Але перепрошую, це провина пасажира?
У відповідності до пункту 17.2.2. МАУ має відшкодувати вартість перевезення впродовж семи днів, тоді як по-факту таку можливість навіть не було запропоновано.
17.2.5. Якщо пасажиру відмовлено у перевезенні проти його волі, авіакомпанія здійснює компенсаційну виплату у таких розмірах:
250 євро – для рейсів дальністю до 1500 кілометрів включно;
400 євро – для рейсів дальністю понад 1500 до 3500 кілометрів включно;
600 євро – для рейсів дальністю понад 3500 кілометрів.
Під час визначення відстані за основу береться останній пункт, у якому відмова від перевезення або невиконання рейсу, який було раніше заплановано та на який заброньовано принаймні одне місце, створить затримку прибуття пасажирів у запланований час.  
Відмовлено проти волі пасажира - було поставлено перед фактом за 7 днів до вильоту.
17.2.6. Авіакомпанія має право зменшити розмір компенсації, визначеної у пункті 17.2.5 цього розділу на 50 відсотків, якщо пасажиру пропонується заміна маршруту перевезення до його пункту призначення альтернативними рейсами, час прибуття яких не перевищує запланованого:
на дві години – для рейсів дальністю до 1500 кілометрів включно;
на три години – для рейсів дальністю від 1500 до 3500 кілометрів включно;
на чотири години – для рейсів дальністю понад 3500 кілометрів.
Альтернативного маршруту запропоновано не було.
17.3.1. У разі скасування рейсу авіакомпанія пропонує пасажиру обслуговування відповідно до пункту 17.2.2 цього розділу та компенсацію відповідно до пунктів 17.2.5 або 17.2.6 цього розділу.
Пасажир може мати право на компенсацію, якщо його не поінформовано про скасування рейсу:
за два тижні до запланованого часу відправлення рейсу; або
у період не більше ніж за два тижні і не менше ніж за сім днів до запланованого часу відправлення та запропоновано зміну маршруту, що дасть змогу вирушити з пункту відправлення не пізніше ніж за дві години до запланованого часу відправлення та прибути у кінцевий пункт призначення не пізніше ніж через чотири години після запланованого часу прибуття; або
менше ніж за сім днів до запланованого часу відправлення та запропоновано зміну маршруту, що дасть змогу вирушити з пункту відправлення не пізніше ніж за годину до запланованого часу відправлення та прибути у кінцевий пункт призначення не пізніше ніж через дві години після запланованого часу прибуття.
Повідомлено менше ніж за 2 тижні, без зміни маршруту (тільки зміни дат).
17.3.2. Авіакомпанія, скасовуючи або затримуючи рейс, надає пасажирам на їх запит пояснення щодо підстав скасування чи затримки рейсу.
У разі необхідності забезпечення своєчасної пересадки трансферних пасажирів на стикувальні рейси авіакомпанія за першої можливості пропонує їм альтернативні маршрути перевезення.
Авіакомпанія не пояснила причини скасування, а на всі запити(в т.ч. гаряча лінія) та листи станом на зараз (12.03.2020 14:00) не відповіла.
17.3.3. Авіакомпанія не зобов'язана виплачувати компенсацію та надавати послуги, передбачені цим розділом, якщо вона може надати підтвердження того, що причиною скасування рейсу була дія надзвичайних обставин або непереборної сили, яким не можна було запобігти, навіть якби було вжито усіх можливих заходів.
Я не бачу жодної "непереборної сили", принаймні офіційно.

Якщо я десь в формулюваннях помиляюсь, буду вдячним за конструктивну критику.
Востаннє редагувалось 12 березня 2020, 14:18 користувачем Sirko Production, всього редагувалось 1 раз.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

а потом удивляются почему авиакомпании не отменяют рейсы в италию ))) и тогда даже за билет не возвращают.

И кстати что значит не ввели? в италии запрещено перемещение без уважительных причин.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sirko Production »

makor писав: 12 березня 2020, 14:16 И кстати что значит не ввели? в италии запрещено перемещение без уважительных причин.
Якщо ваш коментар стосується того що я описав, то про Італію і Ізраїль я вказав що є обмеження, на відміну від Туреччини.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

@Sirko Production, если рейс отменили, то за него обязаны вернуть деньги. Пробуйте обращаться несколько раз через мессенджер. Если не работает - тогда чарджбек. Услуга не предоставлена.

По поводу компенсации ситуация не такая однозначная. Теоретически, Ваша отмена подпадает под компенсацию. Но. Во-первых объективно форс мажор имеет место, так что как минимум чисто по духу закона я был бы скорее на стороне авиакомпании. Во-вторых есть официальное решение Правительства о введении карантина в Украине. Общенациональный карантин - форс мажор, и АК может использовать это как повод (если письмо об отмене получено позже решения о введении карантина). Ну и третий момент - вероятно получить компенсацию удастся только через суд. В интересах АК максимально затянуть процесс, чтобы выплата любых денег происходила когда будет поток новых бронирований. Скорее всего по этой причине могут и пытаться не возвращать деньги при отмене рейса. Хорошего в этом нет ничего, но вероятно это единственная возможность сохранить компанию в текущих условиях.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 12 березня 2020, 14:27
По поводу компенсации ситуация не такая однозначная. Теоретически, Ваша отмена подпадает под компенсацию. Но. Во-первых объективно форс мажор имеет место, так что как минимум чисто по духу закона я был бы скорее на стороне авиакомпании. Во-вторых есть официальное решение Правительства о введении карантина в Украине. Общенациональный карантин - форс мажор, и АК может использовать это как повод (если письмо об отмене получено позже решения о введении карантина). Ну и третий момент - вероятно получить компенсацию удастся только через суд. В интересах АК максимально затянуть процесс, чтобы выплата любых денег происходила когда будет поток новых бронирований. Скорее всего по этой причине могут и пытаться не возвращать деньги при отмене рейса. Хорошего в этом нет ничего, но вероятно это единственная возможность сохранить компанию в текущих условиях.
Стосовно карантину, скасували перед оголошенням карантину, тож офіційних підстав не було.
Я теж не проти АК, але якби вони нормально повідомили та запропонували повернення коштів, або зміну дати без доплати.
А враховуючи те що вони не запропонували зручного варіанту вирішення ситуації що склалась (тобто не пішли на зустріч клієнту щоб він був лояльним до АК, а скоріше навпаки) - мене дуже обурило, тому я і заговорив про компенсацію.
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ObiWanKenoby »

По поводу статьи на главной - правильно ли я понимаю, что при покупке билета, к примеру, завтра, на рейс в конце марта-начале апреля, я смогу один раз поменять даты БЕЗ штрафа?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

не забывайте про разницу тарифов.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення immie »

Sirko Production писав: 12 березня 2020, 14:36
Sentry писав: 12 березня 2020, 14:27
По поводу компенсации ситуация не такая однозначная. Теоретически, Ваша отмена подпадает под компенсацию. Но. Во-первых объективно форс мажор имеет место, так что как минимум чисто по духу закона я был бы скорее на стороне авиакомпании. Во-вторых есть официальное решение Правительства о введении карантина в Украине. Общенациональный карантин - форс мажор, и АК может использовать это как повод (если письмо об отмене получено позже решения о введении карантина). Ну и третий момент - вероятно получить компенсацию удастся только через суд. В интересах АК максимально затянуть процесс, чтобы выплата любых денег происходила когда будет поток новых бронирований. Скорее всего по этой причине могут и пытаться не возвращать деньги при отмене рейса. Хорошего в этом нет ничего, но вероятно это единственная возможность сохранить компанию в текущих условиях.
Стосовно карантину, скасували перед оголошенням карантину, тож офіційних підстав не було.
Я теж не проти АК, але якби вони нормально повідомили та запропонували повернення коштів, або зміну дати без доплати.
А враховуючи те що вони не запропонували зручного варіанту вирішення ситуації що склалась (тобто не пішли на зустріч клієнту щоб він був лояльним до АК, а скоріше навпаки) - мене дуже обурило, тому я і заговорив про компенсацію.
МАУ зазвичай (принаймні раніше) максимально йшли на зустріч, попросіть перебрювати на інший рейс, навіть ТК (мене ТК перебронювали на МАУ коли не змогли приземлитися в Одесі). Кошти звісно повернуть, якщо оберете такий варіант.
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igor.hal »

immie писав: 12 березня 2020, 18:42 МАУ зазвичай (принаймні раніше) максимально йшли на зустріч, попросіть перебрювати на інший рейс, навіть ТК (мене ТК перебронювали на МАУ коли не змогли приземлитися в Одесі). Кошти звісно повернуть, якщо оберете такий варіант.
То МАУ, что было раньше и максимально шла на встречу своему пассажиру, похоже давно приказало долго жить.

Поэтому я бы посоветовал требовать компенсацию, возможно даже через суд. По другому они не понимают.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей