Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Бекас »

Пипец, все забываю о том, что люди летают не потому, что нужно куда-то прибыть ввиду каких-либо причин/обстоятельств--- а просто потому, что удалось нарыть билет задешево. И направление вторично ...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Бекас писав: 19 січня 2022, 06:32 Пипец, все забываю о том, что люди летают не потому, что нужно куда-то прибыть ввиду каких-либо причин/обстоятельств--- а просто потому, что удалось нарыть билет задешево. И направление вторично ...
В большинстве случаев - да. И это нормально, у туриста обычно есть выбор, а не к конкретному Колизею в конкретную дату.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 18 січня 2022, 21:37
Bagach писав: 18 січня 2022, 21:33 Я бы вообще не брал билеты на направления, на которых еще не выполняются рейсы. Даже если их анонсируют такие титаны как Туркиш или Люфты.
Вот подумываю слетать в Цюрих из Одессы на Swiss, но билеты куплю только тогда, когда увижу выполняющиеся рейсы.
Но и здесь можно попасть. Вот взял билет МАУ в Афины, перед этиим пару месяцев наблюдая за этими рейсами, а они неожиданно перестали летать.
Такие рейсы, которые еще не выполняются:
- обычно значительно дешевле
- новое направление, а значит вероятность, что я там не был существенно выше

Оба фактора для меня существенны. Главное осознавать риски и планировать соответственно.
Ну, это своего рода лотерея сродни покупке квартиры на этапе котлована.
Рисковать, конечно можно, если цена сильно дешевле и деньги не последние.
Glucker писав: 18 січня 2022, 23:27 Так сервіс все одно на рівні авіакомпаній за 9 євро. Я ще б зрозумів якби сервіс був на рівні тих же туркішів, а так економ-клас що у МАУ, що у Райанів чи Візз нічим не відрізняється.
Летал экономом Туркишей. Да, покормили. Да, есть IFE. Но цена KBP-IST-KBP 250 баксов, и то была акция. Плюс салон битком.
mmyykkoollaa писав: 19 січня 2022, 01:56 А в чем ценность такого апгрейда? Он у них стоит 100-120 евро за сегмент, нет? Так разница между экономом и бизнесом по Европе - те же 200-250 евро. Т.е. если уже так хочется бизнес - можно просто купить
Он на большинстве рейсов в Европу стоит 175 Евро. Бизнес напрямую стоит у МАУ от 14к гривен. Так что если купить акционный (та даже и не акционный) эконом и доплатить за апгрейд - будет дешевле.
Sentry писав: 19 січня 2022, 10:12 В большинстве случаев - да. И это нормально, у туриста обычно есть выбор, а не к конкретному Колизею в конкретную дату.
Ну я иногда тоже этой возможностью балуюсь.
Только:
1. На другом уровне. А это или акционный эконом за условных 100 баксов с целью апгрейда в бизнес, или же акционный бизнес за условных 200 баксов.
2. Если билет в город из категории must see. В неинтересный город я не полечу даже задешево.
Бекас писав: 19 січня 2022, 06:32 Пипец, все забываю о том, что люди летают не потому, что нужно куда-то прибыть ввиду каких-либо причин/обстоятельств--- а просто потому, что удалось нарыть билет задешево. И направление вторично ...
Резонное сообщение. Но это лучше в тему "Бэкпекерство...".
Востаннє редагувалось 19 січня 2022, 12:54 користувачем Bagach, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

Щодо МАУ vs Air Baltic, то після чергового негативного досвіду під час пересадки в Ризі восени зарікся ними літати. Хамовиті, а інколи й відверто бикуваті прикордонники на паспортному та працівники на секьюріті чеку в Ризі відбивають будь-яке бажання літати латвійяцми. Вчора треба було взяти квитки на Дублін на конкретну дату, був вибір між дорожчим відсотків на 30 Lot-ом та Baltic-ами, у підсумку взяв поляків.
До речі, якщо вже й розглядати переліт в Норвегію з пересадкою, то я б не летів в Осло, а одразу брав квитки кудись на західне узбережжя (Берген або Ставангер).
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Багач, 5 сообщений подряд. Вы серьезно?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Glucker »

Bagach писав: 19 січня 2022, 12:14 Летал экономом Туркишей. Да, покормили. Да, есть IFE. Но цена KBP-IST-KBP 250 баксов, и то была акция.
Не дуже у вас хороша акція була. Я літав Туркішами за 85 доларів RT. На ці ж дати була аналогічна акція від МАУ по такій же вартості. Звичайно, я обрав Туркішів.
Як бачите, купівля квитка за 250 не гарантує Вам відсутність сусіда, якій знімає шкарпетки у польоті та ходить босий у туалет))) Та й розрізняти порядність пасажирів суто по сумі, за яку вони купили квиток, я б не став. Чув немлао відгуків про те, що у бізнес-класі нерідко потрапляються бикуваті розпальцовані пасажири, від яких дискомфорту ще більше ніж від шкарпеток.
Bagach писав: 19 січня 2022, 12:14 Плюс салон битком.
Повторюсь, якщо салон літаків регулярно не заповнюється "бітком", то маршрут рано чи пізно відмінять. Ну або поставлять на маршрут борт меншої місткості, якщо у а/к є така можливість, і все одно будуть літати "бітком". Або зменшать частоту польотів по маршруту. Рентабельність а/к досить невисока, і питання заповнення крісел у літаках ждя них - досить суттєвий момент.

Якщо Ви летіли в епоху ковід і літак був заповнений на 2/3, що дало змогу не летіти впритул ліктями до сусіда, то це із-за ковіду і вічно а/к у такому режимі літати не зможе.
Я теж летів на рейсі Райана за 5 євро по-царські, один на всі 3 крісла. Але всім зрозуміло що це шалені збитки перевізника.
І робити висновок що Райан за 5 євро був комфортніший від Туркішів за 85 доларів тут було б недоречно.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Ferrari »

asu писав: 19 січня 2022, 12:35 був вибір між дорожчим відсотків на 30 Lot-ом та Baltic-ами, у підсумку взяв поляків.
Варшава vs Рига - хрен редьки не слаще
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

asu писав: 19 січня 2022, 12:35 Щодо МАУ vs Air Baltic, то після чергового негативного досвіду під час пересадки в Ризі восени зарікся ними літати. Хамовиті, а інколи й відверто бикуваті прикордонники на паспортному та працівники на секьюріті чеку в Ризі відбивають будь-яке бажання літати латвійяцми. Вчора треба було взяти квитки на Дублін на конкретну дату, був вибір між дорожчим відсотків на 30 Lot-ом та Baltic-ами, у підсумку взяв поляків.
До речі, якщо вже й розглядати переліт в Норвегію з пересадкою, то я б не летів в Осло, а одразу брав квитки кудись на західне узбережжя (Берген або Ставангер).
Я хочу на север (Тромсе, Лофотены). Там единый билет стоит дороговато, а если разбивать, то есть смысл как раз в Осло.
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення doc »

Glucker писав: 19 січня 2022, 12:48 Чув немлао відгуків про те, що у бізнес-класі нерідко потрапляються бикуваті розпальцовані пасажири, від яких дискомфорту ще більше ніж від шкарпеток.
Однажды летел в бизнесе МАУ из Бангкока. На взлете стюардесса после неоднократных объявлений сама побежала "выравнивать" кресло у пассажира, который разложил его для ребенка и не реагировал на словесные призывы. В ответ получила порцию такого отборного хамства, что мне пришлось защитить девушку и сказать, что это не ее примхи, а требования безопасности, что он может повредить другим пассажиром, в том числе и мне. Что я только не выслушал (при этом я попросту игнорировал его). В результате вышел КВС, а этот хам начал требовать мои данные)), чтобы наказать меня.
В общем, иногда лучше с адекватными европейцами в экономе, чем с нашими новоиспеченными богачами в бизнесе.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 19 січня 2022, 12:48 Як бачите, купівля квитка за 250 не гарантує Вам відсутність сусіда, якій знімає шкарпетки у польоті та ходить босий у туалет)))
На рейсе Туркишей у меня были адекватные соседи. Просто тесновато было.
Glucker писав: 19 січня 2022, 12:48 Чув немлао відгуків про те, що у бізнес-класі нерідко потрапляються бикуваті розпальцовані пасажири, від яких дискомфорту ще більше ніж від шкарпеток.
Мне такие не попадались.
doc писав: 19 січня 2022, 12:55 В общем, иногда лучше с адекватными европейцами в экономе, чем с нашими новоиспеченными богачами в бизнесе.
Богач богачу - рознь. Я, например, везде веду себя прилично и стараюсь не выпячиваться.
А "адекватные европейцы" в экономе могут быть и такими:
viewtopic.php?p=256724#p256724
Glucker писав: 19 січня 2022, 12:48 Повторюсь, якщо салон літаків регулярно не заповнюється "бітком", то маршрут рано чи пізно відмінять. Ну або поставлять на маршрут борт меншої місткості, якщо у а/к є така можливість, і все одно будуть літати "бітком". Або зменшать частоту польотів по маршруту. Рентабельність а/к досить невисока, і питання заповнення крісел у літаках ждя них - досить суттєвий момент.

Якщо Ви летіли в епоху ковід і літак був заповнений на 2/3, що дало змогу не летіти впритул ліктями до сусіда, то це із-за ковіду і вічно а/к у такому режимі літати не зможе.
Я теж летів на рейсі Райана за 5 євро по-царські, один на всі 3 крісла. Але всім зрозуміло що це шалені збитки перевізника.
І робити висновок що Райан за 5 євро був комфортніший від Туркішів за 85 доларів тут було б недоречно.
Я смотрю со своей колокольни, и мне важен комфорт. Сколько у кого норма рентабельности, меня как пассажира не волнует. Это задача финансовых менеджеров авиакомпаний.
Востаннє редагувалось 19 січня 2022, 13:13 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 19 січня 2022, 12:49 Я хочу на север (Тромсе, Лофотены). Там единый билет стоит дороговато, а если разбивать, то есть смысл как раз в Осло.
Я літав в Тромсе через Гданськ, з самостійною пересадкою але було адекватно по розкладу. Перед пандемією мав квитки на Лофотени Лот+Візз, але пандемія все спаскудила.
В ідеалі для таких напрямків потрібні саме SAS, у них були дуже адекватні(на мою думку) тарифи в регіони Норвегії з багажем і дуже зручним розкладом, не знаю які зараз у них тарифи(якщо вони літають).

А стосовно МАУ, як на мене, для них зараз Осло надто "екзотичний" напрямок, але все може бути.
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення doc »

Bagach писав: 19 січня 2022, 13:05 Богач богачу - рознь. Я, например, везде веду себя прилично и стараюсь не выпячиваться.
А "адекватные европейцы" в экономе могут быть и такими:
viewtopic.php?p=256724#p256724
Твит

Это твит из учетной записи, действие которой было приостановлено.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Предлагаю прекратить оффтоп с богачами и не богачами. И тут, и в любых других тематических ветках.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

Ferrari писав: 19 січня 2022, 12:48
asu писав: 19 січня 2022, 12:35 був вибір між дорожчим відсотків на 30 Lot-ом та Baltic-ами, у підсумку взяв поляків.
Варшава vs Рига - хрен редьки не слаще
Погоджуюсь, але в Ризі кілька останніх разів було зовсім непривітно.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Ferrari »

У нас в этом зимнем сезоне очень много жалоб на Варшаву... А вот с Ригой, тьфу-тьфу, пока проблем не было. Хотя много паксов было. В частности, на Киттиля. Но это уже совсем оффтоп
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mmyykkoollaa »

Glucker писав: 19 січня 2022, 04:16
mmyykkoollaa писав: 19 січня 2022, 01:18 недавно летел райаном из кбп, и ходила тетя, проверяла размер ручной клади + на гейте к некоторьім цеплялись
Ручну поклажу дивилися не тільки на виході на посадку, а і у черзі до стійок реєстрації?
Дивилися тих у кого валізи розміру ручної поклажі чи і рюкзаки теж дивилися?
Мадам вылезла из-за стойки регистрации, чтоб проверить, заходит ли в рамку для маленькой ручной клади небольшая мягкая сумка.

Насколько часто такое случается, не знаю: до этого к стойке регистрации райана подходил лет 5 назад
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Vitaliy »

asu писав: 19 січня 2022, 12:35 ....... а інколи й відверто бикуваті прикордонники на паспортному та працівники на секьюріті чеку в Ризі відбивають будь-яке бажання літати латвійяцми. Вчора треба було взяти квитки на Дублін на конкретну дату, був вибір між дорожчим відсотків на 30 Lot-ом та Baltic-ами, у підсумку взяв поляків.
....
Дублін поза шенгеном, паспортний у Ризі не потрібно проходити, ймовірно лише секюріті в сторону Дубліна.
Чи не так ?
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

Vitaliy писав: 19 січня 2022, 21:35 Дублін поза шенгеном, паспортний у Ризі не потрібно проходити, ймовірно лише секюріті в сторону Дубліна.
Чи не так ?
Так, ви абсолютно праві, для трансферу в Дублін потрібно пройти лише секьюріті чек. Як я зазначив раніше, на секьюріті чеку також отримав неприємний досвід під час останньої подорожі через Ригу, тому не хочу літати через них у будь-яких конфігураціях.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення vito »

asu писав: 20 січня 2022, 12:28
Vitaliy писав: 19 січня 2022, 21:35 Дублін поза шенгеном, паспортний у Ризі не потрібно проходити, ймовірно лише секюріті в сторону Дубліна.
Чи не так ?
Так, ви абсолютно праві, для трансферу в Дублін потрібно пройти лише секьюріті чек. Як я зазначив раніше, на секьюріті чеку також отримав неприємний досвід під час останньої подорожі через Ригу, тому не хочу літати через них у будь-яких конфігураціях.
Ще є прямий рейс KBP-DUB (FR9230) двічі на тиждень (Чт, Нд)
(для тих, кому не підходять пересадки)
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Shummi_1925 »

Господа, а какая там политика у МАУ по промокодам. А то осталось их тут, а сроки истекают в апреле=июне.
Они их Деньгами вернут в итоге? и Как с ними связываться, через Фейсбук?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей