Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Taras »

Шось не помітно шоб з Тбілісі після реформ Саакашвілі було дешевше літати ніж з Борисполя.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Alександр »

Саакашвили типичный оратор. Неважно что говорить-главное говорить. Желательно очень убедительно и без шанса для оппонента. Посмотрим на конкретные результаты.
Атлас не сможет составить ценовую конкуренцию МАУ и конкуренцию по сервису и маршрутной сети туркам, и сам уйдет с маршрута.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Атлас сможет составить конкуренцию туркам по цене и сети из Стамбула, по крайней мере по Турции. Так что шансы есть. С МАУ у них очень разные пассажиры.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

Alександр писав:Саакашвили типичный оратор. Неважно что говорить-главное говорить. Желательно очень убедительно и без шанса для оппонента. Посмотрим на конкретные результаты.
Атлас не сможет составить ценовую конкуренцию МАУ и конкуренцию по сервису и маршрутной сети туркам, и сам уйдет с маршрута.
Я вообще не понимаю, зачем затевать вот это всё. У МАУ жирка-то побольше. Если захочет, то сделает, как на маршруте Киев-Вильнюс - просто вытеснит конкурентов (тот же Визз). А учитывая то, что Атласы только начинают свои полёты, то шансов конкурировать напрямую пока мало.
svvp
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 16 червня 2015, 02:49
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення svvp »

svvp писав:А ще цікаво, я шукав львів-харків у них на сайті, і є один цікавий варіант львів-одеса-харків, але пересадка 25 хвилин :)
я так розумію це нереально?
звонив у колцентр МАУ,
спочатку оператор здивувалася що таке є - каже у нас тільки у київі стиковки. а потім поклацала і каже - дійсно є такий рейс, але не брати бо 25 хвилин дуже мало.

цікаво якби я взяв не запитався :smile:
Bohdan_Od

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bohdan_Od »

svvp писав:
svvp писав:А ще цікаво, я шукав львів-харків у них на сайті, і є один цікавий варіант львів-одеса-харків, але пересадка 25 хвилин :)
я так розумію це нереально?
звонив у колцентр МАУ,
спочатку оператор здивувалася що таке є - каже у нас тільки у київі стиковки. а потім поклацала і каже - дійсно є такий рейс, але не брати бо 25 хвилин дуже мало.

цікаво якби я взяв не запитався :smile:
Сьогодні тільки прилетів з Харкова в Одесу, запізнились хвилин на 20. Коли чекав багаж приземлився літак зі Львова. Поки чекав таксі, чув оголошення про реєстрацію на Львів та на Харків. Якщо не буде великої затримки, то встигнете
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Labiann »

Olek писав:
Labiann писав:ну когда они из симфера летали, очень даже были нормальные цены, как-то глянул их цены с Кишинёва, чуть не прозрел...
В Симферополь (аннексирован Россией) из Стамбула очень хорошо билеты шли до оккупации. Цена дешевле Turkish Airlines, а сервис на уровне. А что не так с Кишиневом?

C Кишинёвом всё нормально, а вот цена у них была в Стамбул, то ли 350, то ли 400 евро тогда когда смотрел, дороже туркишей где-то на баксов сто...
svvp
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 16 червня 2015, 02:49
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення svvp »

Bohdan_Od писав:
svvp писав:
svvp писав:А ще цікаво, я шукав львів-харків у них на сайті, і є один цікавий варіант львів-одеса-харків, але пересадка 25 хвилин :)
я так розумію це нереально?
звонив у колцентр МАУ,
спочатку оператор здивувалася що таке є - каже у нас тільки у київі стиковки. а потім поклацала і каже - дійсно є такий рейс, але не брати бо 25 хвилин дуже мало.

цікаво якби я взяв не запитався :smile:
Сьогодні тільки прилетів з Харкова в Одесу, запізнились хвилин на 20. Коли чекав багаж приземлився літак зі Львова. Поки чекав таксі, чув оголошення про реєстрацію на Львів та на Харків. Якщо не буде великої затримки, то встигнете
Це виходить що одним квитком купую? Мали б зачекати?
Bohdan_Od

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bohdan_Od »

Це виходить що одним квитком купую? Мали б зачекати?[/quote]

Та звичайно зачекають. По можливості не здавайте багаж (хоча в Одесі багаж швидко видають). Одразу зробіть собі посадкові талони на 2 рейса
Квиток через Одесу досить дешевше виходить ніж через Київ?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Так если купите одним билетом и не успеете, вам гостиницу дадут и отправят следущим днем через киев ) Чи ни проблема...
svvp
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 16 червня 2015, 02:49
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення svvp »

makor писав:Так если купите одним билетом и не успеете, вам гостиницу дадут и отправят следущим днем через киев ) Чи ни проблема...
о - нормально 8-)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Развечто изза того что это МАУ, может прийдется скандалить - а может и нет. В Харькове при задержке до 4 утра вылета в Одессу селили в Дружбу.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

Taras писав:Шось не помітно шоб з Тбілісі після реформ Саакашвілі було дешевше літати ніж з Борисполя.
Кілька разів вже пояснювали усі нюанси з аерпортами в Грузії. По факту ще до Саакашвілі аеропорти в Тбілісі та Батумі віддали туркам, які значно підвищили аерпортові збори, тому що фактично стали монополістами. Відповідно перельоти в Тбілісі завжди були досить дорогими.
Саме тому при Саакашвілв почали будувати нові альтернативні аеропорти і змогли достатньо непогано заватнажити той же аеропорт в Кутаїсі. Як наслідок турки відчули конкуренцію і також стали більш гнучкими у своїй ціновій політиці, тому зараз у того ж МАУ частенько бувають дуже непогані ціни на Київ - Тбілісі.
Гість

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Гість »

svvp писав:
svvp писав:А ще цікаво, я шукав львів-харків у них на сайті, і є один цікавий варіант львів-одеса-харків, але пересадка 25 хвилин :)
я так розумію це нереально?
звонив у колцентр МАУ,
спочатку оператор здивувалася що таке є - каже у нас тільки у київі стиковки. а потім поклацала і каже - дійсно є такий рейс,
такий рейс сайт мау не видає. як знайшли?
Bohdan_Od

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bohdan_Od »

Гость писав:
svvp писав:
svvp писав:А ще цікаво, я шукав львів-харків у них на сайті, і є один цікавий варіант львів-одеса-харків, але пересадка 25 хвилин :)
я так розумію це нереально?
звонив у колцентр МАУ,
спочатку оператор здивувалася що таке є - каже у нас тільки у київі стиковки. а потім поклацала і каже - дійсно є такий рейс,
такий рейс сайт мау не видає. як знайшли?
Тікетс юа пропонує таку стиковку по понеділках
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdemar »

Bohdan_Od писав: Тікетс юа пропонує таку стиковку по понеділках
И будете первым транзитным пассажиром аэропорта Одесса
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Глупости. МАУ продает транзитные билеты через одессу на рейсы прямые из одессы ))) думаю парочка транзитников уже залетали туда.
Гість

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Гість »

makor писав:Глупости. МАУ продает транзитные билеты через одессу на рейсы прямые из одессы ))) думаю парочка транзитников уже залетали туда.
Знакомые как-то летели из Стамбула в Киев транзитом через Одессу несколько лет назад... так что да, думаю даже больше чем "парочка"
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Літав в Лісабон РТ. Економ на 90-95% повний, переважно громадяни України. В бізнесі 3-5 паксів плюс змінний екіпаж(?).
Їжа і напої за гроші.
На зворотньому рейсі командир екіпажу завершив українську частину вітання словами "слава Україні!".
QNH1013

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення QNH1013 »

http://ru.tsn.ua/politika/saakashvili-n ... 43511.html

:grin: :grin: :grin: :grin: что и требовалось доказать. ГлавжЫд Каломойский через свой ручной канал принялся защищать и отбеливать в глазах общественности свою шестерку Антонюка. Выглядит ну ОЧЕНЬ смешно :grin: Интересно, а почему в 2013м когда Аэросвит навернулся, по 1+1 про это ни одного сюжета не показали?
Совпадение? Не думаю (с) :grin:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 48 гостей