Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

Тарас в гілці Харків написав. що Київ-Львів МАУ прибрала з розкладу.
В авіакомпанії кажуть

"літній розклад був в процесі корегування. рейси до Львова не плануються на період дії літнього розкладу, тобто з кінця березня та до кінця жовтня
нажаль..."
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Hoaxer »

питання - а яка компоновка по кількості рядів крісел у МАУвських літаків? До мене завтра в гості приїжджають, і попросили зробити електронний чекін. Я трохи здивувався коли побачив "мапу" літака (сам я МАУ ніколи не літав)... 22 ряди на 737 боїнг - не малувато? перші 6 - бізнес клас.Шукав мапи різних моделей 737го - на 22 ряди це лише 737-300...

наскільки пам*ятаю (або наскільки бачив сам, та по флайтрадару) в Лісабон останні півроку відправляли 800ки...

чи система чекіну завжди мапу 300ки показує?
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Hoaxer »

ну так хто-небудь що-небудь знає? :) невже таке занудне питання...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

МАУ сайт читает, но молчит. Арлы, блин, ну ответь же человеку
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення gast »

А ані шо, на етіх самалётах куда-то літають. Не царське ето дєло паксам атвєчаць.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Hoaxer »

Olek писав:МАУ сайт читает, но молчит. Арлы, блин, ну ответь же человеку
в принипі питання можна звести до 2х:
1. невже у них всі літаки у компоновці 22 ряди?
2. онлайн-чекін що, знає який саме літак буде поставлений на конкретний рейс, і в залежності від цього мапу літака підставляє?

я вже людині, яка чекає на посадку, відправив смс з питанням подивитись кілкість рядів у літаку:)

до речі може хто знає - а відліт з терміналу Ф з тієї ж смуги що поряд з ним, чи раз на раз на приходиться? про логіку хто, як, коли і на яку смугу заходить нічого не знаю, тому можете сміятись за дурне питання :)
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення E-145 »

Hoaxer писав: до речі може хто знає - а відліт з терміналу Ф з тієї ж смуги що поряд з ним, чи раз на раз на приходиться? про логіку хто, як, коли і на яку смугу заходить нічого не знаю, тому можете сміятись за дурне питання :)
питання зовсім не дурне, думаю, цікаво буде всім.

є деякі фактори, що мені відомі:
- в залежності від літака (наврядчи той же 747 сяде на "старушенції");
- диспетчер сам вирішує, куди кому сідати, бо він дивиться на нагрузку, на кількість літаків, що літає по колу очікування (хто зна, яка ситуація та метоумови);
- по спецзапиту а/к, але не завжди (див. пояснення у дужках у попередньому пункті);
- якщо то ДАП "Україна" і летять великі "шишки" чи то приватний літачок, то це а/п вигідно (грошиків дають), тому, іноді і Гольфстріма манєнького туди запустять. Були випадки, що і Пайпери приватні по новенькій ВПС злітали, хоча, вони і зі звичайної траси можут злетіти.

Коротше кажучи, - як а/к попросить, так і буде. Аби грошенят накинули. Аналогічна ситуація і з телетрапами, як а/к захоче (заплатить), чи як диспетчер вирішить.....

Сучка (диспетчер) не захоче - кобель (а/к) не заскоче..... Вибачаюсь за калмбур)))
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Hoaxer »

для особливо непросвітлених - "старушенція" це яка? та що ліворуч (відносно знімку з гугл) чи праворуч? як їх величають? в решті-решт я дізнався що літак злетів з тієї що "ліворуч", і це мабуть-таки 300-ка, бо на флайтрадар не відображається.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

та що біля терміналу Ф — то стара... та що біля нового Д - то нова на 4-км
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Hoaxer »

shteker писав: Коротше кажучи, - як а/к попросить, так і буде. Аби грошенят накинули. Аналогічна ситуація і з телетрапами, як а/к захоче (заплатить), чи як диспетчер вирішить.....
але це вирішується "наперед" чи безпосередньо перед наближенням до аеропорту? цікаво як вони потім розраховуються - виставляють рахунок? ) чи беруть готівкою з приватних шишок )))

шкода що про онлайн чекін МАУ ніхто не відповів - невже ніхто ними не літає та не пам*ятає таких деталей? :)
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Alександр »

В 800-ке больше 30 рядов. Не помню точно. Кажется, 31. Летел на них Киев-Дубай-Киев. 4-15 февраля.
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення E-145 »

Hoaxer писав:
shteker писав: Коротше кажучи, - як а/к попросить, так і буде. Аби грошенят накинули. Аналогічна ситуація і з телетрапами, як а/к захоче (заплатить), чи як диспетчер вирішить.....
але це вирішується "наперед" чи безпосередньо перед наближенням до аеропорту? цікаво як вони потім розраховуються - виставляють рахунок? ) чи беруть готівкою з приватних шишок )))

шкода що про онлайн чекін МАУ ніхто не відповів - невже ніхто ними не літає та не пам*ятає таких деталей? :)
вважаю, що вирішується все на місці, а не раніше. ось колега літав дро турції Аеросвітом на В-737, - злітали зі старої ВПС, повертався також на В-737, але Донбасаеро, але, на новій ЗПС..... було б приємно, аби на цьому форумі був представник льотно-диспетчеського складу... може б пояснили ці тонкощі
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення DimonK »

При нормальных погодных условиях, когда две полосы работают, обычно одна на взлет, одна на посадку.
Если на взлет длинная/новая, то рулят МАУ с Фокстрота на нее молча.
Но в реальности частенько в этой схеме бывают исключения.
tarzan90
Airbus A319
Повідомлень: 157
З нами з: 08 лютого 2009, 11:10
Звідки: Kyiv city
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення tarzan90 »

Alександр писав:В 800-ке больше 30 рядов. Не помню точно. Кажется, 31. Летел на них Киев-Дубай-Киев. 4-15 февраля.
32 ряда!
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Olek »

компоновка в он-лайн регистрации соответствует борту, который стоит в плане на полеты. Поэтому он-лайн регистрацию открывают только за сутки, а не раньше
tarzan90
Airbus A319
Повідомлень: 157
З нами з: 08 лютого 2009, 11:10
Звідки: Kyiv city
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення tarzan90 »

Hoaxer писав:
Olek писав:МАУ сайт читает, но молчит. Арлы, блин, ну ответь же человеку
в принипі питання можна звести до 2х:
1. невже у них всі літаки у компоновці 22 ряди?
2. онлайн-чекін що, знає який саме літак буде поставлений на конкретний рейс, і в залежності від цього мапу літака підставляє?

я вже людині, яка чекає на посадку, відправив смс з питанням подивитись кілкість рядів у літаку:)

до речі може хто знає - а відліт з терміналу Ф з тієї ж смуги що поряд з ним, чи раз на раз на приходиться? про логіку хто, як, коли і на яку смугу заходить нічого не знаю, тому можете сміятись за дурне питання :)
Летел 400-ой МАУ, на карте показало 27 рядов!
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення E-145 »

Olek писав:компоновка в он-лайн регистрации соответствует борту, который стоит в плане на полеты. Поэтому он-лайн регистрацию открывают только за сутки, а не раньше
а/к-экплуатант, так как она эксплуатант имеет полное право менять по своему усмотрению: полосу подадки, ВС, экипаж, времяч вылета/посадки, ВС по вылету, также, имеется предварительный договор с аэропортом посадки в плане выбора трапа....уточнять не буду, по моему, паксам пофик. а уж бензины-керосины-обслуживание-уборка-антиобледенение = это уж от а/п зависит...........
хотя........и от а/к.......то бшь: сколько заплатит, - так и обслужат))))
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Hoaxer »

зараз роблю чекін на рейс назад до Києва - на мапі літак у компоновці на 19 рядів........ це ще що таке? просвятіть темного - 737 на 19 рядів?
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення E-145 »

скорвше всього, - за рішенням а/к.
в деяких а/к на 737 навіть немає бізнес класу. в основному на лоукостах. але і на звичайних також існує. точно по назвам не скажу, але чу про таке і не раз
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Hoaxer »

ну от, можете глянути! бізнес є. Я так розумію літак підганяють під кількіть придбаних квитків. От цікаво якщо в день вильоту хтось купує квитків 10-15 )))
Вкладення
PSLISKBP.jpg
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 61 гість