Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

МАУ, візьміть, нарешті, mischko на роботу. Зробить нормальний сайт :-)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Як в тому анекдоті:

- Чим ти займаєшся?
- Розробляю на PHP сайт для МАУ.
- Ти ж молодий, розумний хлопець, мови знаєш - не пробував знайти щось цікавіше і сучасніше?
- Та щоб я авіацію залишив?! Ніколи!
Bimbo
Airbus A319
Повідомлень: 116
З нами з: 06 березня 2013, 17:36
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bimbo »

Нема лоукост-тарифів. Тиждень тому взяв 4 квитки на різні дати. Сьогодні дивився ці самі дати, але лоукост пусто, а ціна звичайно вдвічі більша. Для чого продавати дешево, жаба давить. Халява скінчилась, електричка перетворилась знову в елітний транспорт для поважних пасажирів:-)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Та блин, все лоукост тарифы на месте. Если вы их еще не видите, значит у вас еще не обновилось.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

Постійно моніторив наявність лоу-кост квитків на різні напрямки. Кількість лоу-кост квитків суттєво знизилась останнім часом!
По тому ж Амстердаму на самому початку лоу-кост квитки продавались на усі дні тижня, десь приблизно із місяць квитки продавались тільки на окремі дні тижня (здається вівторок, четвер та субота). Зараз лоу-кост квитків на Амстердам немає взагалі.
Схожа ситуація із Прагою, Тбілісі, Ларнакою...
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Тоесть тот факт что их раскупали вас не смущает? 11 мая их было вообще больше всего))

сейчас тарифы лоукост вернулись, но видны не всегда, а вы опять делаете выводы на основе глюков...

Киев-Амстердам 30 июня 699 грн стоит сейчас. Конечно же их нет в Амстердам, я и вижу)))

Ладно, это бесполезно. Зрада везде, наслаждайтесь ей )))
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

makor писав:Тоесть тот факт что их раскупали вас не смущает? 11 мая их было вообще больше всего))

сейчас тарифы лоукост вернулись, но видны не всегда, а вы опять делаете выводы на основе глюков...

Киев-Амстердам 30 июня 699 грн стоит сейчас. Конечно же их нет в Амстердам, я и вижу)))
На минулому тижні на Київ-Тбілісі були лоу-кост квитки на будь-який день літа 2018го. Сьогодні немає квитків на жоден день! Ви впевнені, що усі квитки раптом розкупили саме за останній тиждень?
Звичайно є ймовірність глюків сайту МАУ, думаю, у найближчі кілька днів стане зрозумілло, чи проблема в глюках, чи лоу-кост дійсно згортають.
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

asu писав:
makor писав:Тоесть тот факт что их раскупали вас не смущает? 11 мая их было вообще больше всего))

сейчас тарифы лоукост вернулись, но видны не всегда, а вы опять делаете выводы на основе глюков...

Киев-Амстердам 30 июня 699 грн стоит сейчас. Конечно же их нет в Амстердам, я и вижу)))
На минулому тижні на Київ-Тбілісі були лоу-кост квитки на будь-який день літа 2018го. Сьогодні немає квитків на жоден день! Ви впевнені, що усі квитки раптом розкупили саме за останній тиждень?
Звичайно є ймовірність глюків сайту МАУ, думаю, у найближчі кілька днів стане зрозумілло, чи проблема в глюках, чи лоу-кост дійсно згортають.
Да никто ничего не сворачивает.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Попробуйте прочитать последние сообщения. Еще утром лоукост тарифов не было из-за глюков, сейчас их завели снова, но САЙТ МАУ ВСЕГДА ГЛЮЧИТ при обновлении тарифов. И показывает неправильно.
на случайную дату в июле в Тбилиси - сначала написано что лоукоста нет, минимум 2400. На след шаге появляется за 440 грн в 1 сторону.

Но вам милее заговоры и зрады)) тупой сайт это слишком просто видимо...
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення artml »

makor писав:Киев-Амстердам 30 июня 699 грн стоит сейчас. Конечно же их нет в Амстердам, я и вижу)))
Що я роблю не так?
Вкладення
kbpamsnolow.png
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Alександр »

Ладно, это бесполезно. Зрада везде, наслаждайтесь ей )))
Это образ жизни пересичных украинцев.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення devmind »

artml писав:Що я роблю не так?
Торопитесь? :grin:
Вкладення
kbp-ams.PNG
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

asu писав: На минулому тижні на Київ-Тбілісі були лоу-кост квитки на будь-який день літа 2018го. Сьогодні немає квитків на жоден день! Ви впевнені, що усі квитки раптом розкупили саме за останній тиждень?
Звичайно є ймовірність глюків сайту МАУ, думаю, у найближчі кілька днів стане зрозумілло, чи проблема в глюках, чи лоу-кост дійсно згортають.
Хехе... а Ви вважаєте у райанів квитки по 20 ойро весь час аж до вильоту? :grin:
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Kibeee »

dimm1971 писав:
asu писав: На минулому тижні на Київ-Тбілісі були лоу-кост квитки на будь-який день літа 2018го. Сьогодні немає квитків на жоден день! Ви впевнені, що усі квитки раптом розкупили саме за останній тиждень?
Звичайно є ймовірність глюків сайту МАУ, думаю, у найближчі кілька днів стане зрозумілло, чи проблема в глюках, чи лоу-кост дійсно згортають.
Хехе... а Ви вважаєте у райанів квитки по 20 ойро весь час аж до вильоту? :grin:
Тут человек про лето 2018 писал. Но вам же главное во всех темах написать, что какие все идиоты что ждут билетов по 20 долл. Уже давно известно вообще мнение и его не стоит по сто раз повторять. Давай те уже что то новое )))
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

mischko писав:Амстердам не гумовий
Панаехали :)
А вообще действительно какие-то глюки. Но субъективно как-то низких тарифов кажется меньше, чем раньше. Как-то не верится, что прям всё разкупили.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення converj »

Alександр писав: Это образ жизни пересичных украинцев.
стоит почитать комменты под новостью про рейс Киев-Эйлат )))
Одна "зрада", странно как еще Раян не вспомнили на это направление )))
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

dimm1971 писав:
asu писав: На минулому тижні на Київ-Тбілісі були лоу-кост квитки на будь-який день літа 2018го. Сьогодні немає квитків на жоден день! Ви впевнені, що усі квитки раптом розкупили саме за останній тиждень?
Звичайно є ймовірність глюків сайту МАУ, думаю, у найближчі кілька днів стане зрозумілло, чи проблема в глюках, чи лоу-кост дійсно згортають.
Хехе... а Ви вважаєте у райанів квитки по 20 ойро весь час аж до вильоту? :grin:
Я так бачу у нас на кожного свідка секти "квитків по 20 ойро" є як мінімум один свідок секти "знавців ціновоутворення раянів", які повчають пердставників протилежної секти :)
Читайте ще раз уважно, я писав про літо 2018го.
По факту, на деякі напрямки лоу-кост тарифи сьогодні вже доступні, але якщо по напрямку Київ - Тбілісі раніше можна було спокійно взяти квитки на групу у 8 осіб, то зараз максимум, що вдалось знайти на літо 2018 - 5 квитків на рейс. Дуже схоже на те, що банально зменшили кількість квитків.
dimm1971

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimm1971 »

asu писав:. Дуже схоже на те, що банально зменшили кількість квитків.
А думка про те, що ще хтось міг придбати ці квитки вам не спадала?
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення asu »

dimm1971 писав:
asu писав:. Дуже схоже на те, що банально зменшили кількість квитків.
А думка про те, що ще хтось міг придбати ці квитки вам не спадала?
Спадала, але я перевірив величезну кількість дат, і на кожну з них зараз є максимум 5 квитків. У той варіант, що на кожну дату викупили рівно три квитки я не вірю. До того ж, у Тбілісі два рейси на день, і на усі перевірені дати є рівно 5 квитків на обидва рейси (денний та вечірній). Можете погратись на 10-14 липня, 2018 щоб побачити на власні очі.

Не вірю я і в те, що тиждень тому був викуплений амстердам чітко на понеділки, середи, п'ятниці та неділі на літо 2018го :) як тоді пояснити те, що лоу-кост квитки практично на все літо були доступні тільки на вівторок, четвер та суботу, якщо не тим, що МАУ обмежила продаж лоу-кост квитків на Амстердам на конкретні дні тижня?! Сподіваюсь, моя логіка для вас не занадто важка для розуміння?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення makor »

Вы что, наличие лоукост тарифов должно быть всегда таким как при старте программы, и на лето как на весну - ведь никому они не нужны эти билеты за 10 месяцев, но мне не хватает....)))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 54 гостей