Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

CG-SE писав:Куплен билет на сайте МАУ, KBP-GYD + TBS-KBP. Первый сегмент выполняется AZAL. Вопрос: как зарегистрироваться онлайн? Ни сайт МАУ, ни сайт Азала не распознают номер бронирования. На checkmytrip все нормально пробивается.
Номер брони дайте.
CG-SE
Airbus A318
Повідомлень: 28
З нами з: 21 липня 2016, 11:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення CG-SE »

Написал в ЛС.
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

CG-SE писав:Написал в ЛС.
Чекин доступен только в аэропорту :(
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexNc »

По ходу МАУ таки прекратила партнерство с flyingblue? Карточку KLM отказались брать и на регистрации в аэропорту. Мол на собственные рейсы МАУ только маувские.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення АндрейМ »

AlexNc писав:По ходу МАУ таки прекратила партнерство с flyingblue? Карточку KLM отказались брать и на регистрации в аэропорту. Мол на собственные рейсы МАУ только маувские.
Простая некомпетентность сотрудников.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexK »

Странно, я все рейсы МАУ спокойно регистрирую во flying blue.
Аватар користувача
guest
Airbus A319
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2012, 22:01
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення guest »

PSA.jpg
PSA, 7 ряд :(
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Glucker »

guest писав:
PSA.jpg
PSA, 7 ряд :(
Сорри за оффтоп, но такое ощущение что у кого-то пердаки подгорали)
Если по теме, то летел этим бортом когда ещё новым был и через пару лет. Жаль что не ухаживают (
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexNc »

AlexK писав:Странно, я все рейсы МАУ спокойно регистрирую во flying blue.
Да вот и мне странно. Пару месяцев назад и на онлайн чекине вводил (уже новом) и на стойке принимали. Сейчас и из онлайн чекина убрали и в офлайне не взяли.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AlexK »

AlexNc писав:
AlexK писав:Странно, я все рейсы МАУ спокойно регистрирую во flying blue.
Да вот и мне странно. Пару месяцев назад и на онлайн чекине вводил (уже новом) и на стойке принимали. Сейчас и из онлайн чекина убрали и в офлайне не взяли.
А постфактом через сайт flying blue?
ynguldyn
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 13 червня 2012, 22:37
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення ynguldyn »

AlexK писав:
AlexNc писав:
AlexK писав:Странно, я все рейсы МАУ спокойно регистрирую во flying blue.
Да вот и мне странно. Пару месяцев назад и на онлайн чекине вводил (уже новом) и на стойке принимали. Сейчас и из онлайн чекина убрали и в офлайне не взяли.
А постфактом через сайт flying blue?
Flying Blue говорит, что ничего не знает о билете, просит ввести всю имеющуюся информацию и фотки резервации и посадочного. Явно не стандартная процедура - раньше достаточно было ввести только базовые данные (номер билета, имя, может быть еще что-то).
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

По поводу онлайн-регистраци и некомпетентности сотрудников.
Завтра лечу Киев-Запорожье-Батуми. Хотел зарегистрироваться и получилось только на Киев-Запорожье, а регистрация на Батуми закрыта в целом. Решил написать в ФБ на официальную страницу не собираются ли они открыть регистрацию, на что мне ответили что регистрация открыта (хотя в приложении при регистрации через рейс "Батуми" выбрать никак нельзя и по коду бронирования тоже не выходит), а проблема в том что следующий рейс у меня будет через 18 дней и из Баку. После того как я спросил как это связано мне с женой забронировали 2 места и сказали чтобы я регистрировался в Запорожье, а пересадка всего час)
Надеюсь в Борисполе будут работники покомпетентнее и сразу дадут все посадочные. А до полноценной работы онлайн регистрации ещё далеко...
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення andrewcrow »

manjeroke писав:Завтра лечу Киев-Запорожье-Батуми.
А что аэропорт Запорожье уже открыли?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

andrewcrow писав:
manjeroke писав:Завтра лечу Киев-Запорожье-Батуми.
А что аэропорт Запорожье уже открыли?
Уже дней 5 летают
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

manjeroke писав:По поводу онлайн-регистраци и некомпетентности сотрудников.
Завтра лечу Киев-Запорожье-Батуми. Хотел зарегистрироваться и получилось только на Киев-Запорожье, а регистрация на Батуми закрыта в целом. Решил написать в ФБ на официальную страницу не собираются ли они открыть регистрацию, на что мне ответили что регистрация открыта (хотя в приложении при регистрации через рейс "Батуми" выбрать никак нельзя и по коду бронирования тоже не выходит), а проблема в том что следующий рейс у меня будет через 18 дней и из Баку. После того как я спросил как это связано мне с женой забронировали 2 места и сказали чтобы я регистрировался в Запорожье, а пересадка всего час)
Надеюсь в Борисполе будут работники покомпетентнее и сразу дадут все посадочные. А до полноценной работы онлайн регистрации ещё далеко...
Нет момент, когда Вы пробовали регистрироваться, сколько часов было до вылета рейса Запорожье-Батуми?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

Немного срачей вам на форум :)
Yuri Shevchuk
16 June at 23:32 ·
Сьогодні, повертаючися з Барселони до Києва, пережив нову для себе форму національного приниження. (Дія має місце 16-го червня, рейс МАУ Барселона -Київ, вилітав о 13:30. Стійка реєстрації 201-203, термінал №1 Барселонського аеропорту Прат, номер рейсу PS 992.)
Підходжу до стійки, яку спільно використовує "Аерофлот" і "Міжнародні авіялінії України" (як зворушливо!), даю свій канадський паспорт, вітаюся до жінки-еспанки за реєстраційним прилавком еспанською і далі веду розмову з нею тією ж мовою. У тої виникають питання, щодо мого можливого бажання пробути в Україні довше, як дозволено (90 діб), викликає старшу́ю. Нею виявляється працівниця МАУ, громадянка України. Та до мене еспанською, а коли я їй кажу, що розмовляю українською, вона переходить на ... російську. Я чемно і твердо кажу їй, що українською, а не російською розмовляю. Реакція старшо́ї була поза всякими моїми сподіваннями. Із посмішкою на обличчі старша́я з МАУ оголошує мені, що мій квиток до Києва СКАСОВАНИЙ. Ніякі докази, документи, листи від моєї аґенції, що підтверджують факт купівлі і дійсности мого квитка, на старшую з МАУ не справляють жодного враження. Вона не без видимої насолоди від своєї влади над клієнтом пропонує мені або лишатися в Барселоні, або ж купувати новий квиток до Києва (свого роду плата за розкіш розмовляти українською). Я чемно намагаюся пояснити їй, що маю всю докумнентацію і вони зобов'язані дотримуватися свого боку контракту. Все марно. Це приниження триває понад годину. Нарешті вирішивши, що вона вже показала мені, як слід вибирати мову у майбутньому, вона змилостивлюється і "вириває" для мене мій же оплачений квиток. Вже на покладі літака, я зауважую, що чи не шоста частина місць в ньому порожні. Все це очевидно залишиться безкарним, а кожен такий як я має шанс на собі відчути смак сервісу МАУ (Міжнародних авіяліній України). Для мене ця назва тепер має дуже неприємний посмак. Біда в тім, що на українському ринку - це монополія.
https://www.facebook.com/yuri.shevchuk. ... nref=story
Ответ:
FlyUIA
16 hrs ·
Офіційна заява МАУ у відповідь на звинувачення в мовній дискримінації
Авіакомпанія МАУ обурена безпідставними публічними звинуваченнями з боку пасажира Yuri Shevchuk, який стверджує, що співробітниця МАУ в міжнародному аеропорту Барселони нібито анулювала його квиток через те, що він звертався до неї українською мовою. Оскільки ця заява є абсолютно безпідставною та відкрито провокаційною, а пасажир не надав жодного документального/аудіо/відео- доказу на підтвердження своїх слів, авіакомпанія вважає за потрібне заявити наступне:
• МАУ не має власних співробітників в аеропорту Барселони, а користується послугами іспанської обслуговуючої компанії. У своїй діяльності авіакомпанія МАУ керується чинним міжнародним та внутрішнім законодавством України. Основними робочими мовами авіакомпанії МАУ є українська та англійська. Працівники обслуговуючих компаній в аеропортах повинні знати англійську. Агент хендлінгу, яка спілкувалася з пасажиром, – львів’янка, чия рідна мова – українська. І тому вона залюбки говорила з паном Шевчуком українською. Даний факт підтверджує абсурдність звинувачень у мовній дискримінації. Це визнає і сам автор публікації, який у коментарях зазначив, що агент перейшла на українську, коли почула, якою мовою розмовляє пасажир.
• МАУ не має власної стійки реєстрації в аеропорту Барселони, а користується тими, які виділяються аеропортом для кожного конкретного рейсу. При цьому авіакомпанія не використовує стійки спільно з будь-якими іншими перевізниками, в тому числі й «Аерофлотом».
• Стосовно проблеми, яка виникла у пана Шевчука, – квиток пасажира дійсно був автоматично анульований системою бронювання внаслідок порушенням ним правила використання польотних купонів. Якщо маршрут пасажира включає декілька пунктів, то, відповідно до правил повітряних перевезень, затверджених Державною авіаційною службою України, пасажир повинен здійснювати перельоти між пунктами саме в тій послідовності, яка зазначена у квитку. Правило «послідовності польотних купонів» є загальновідомою нормою, однією з умов договору повітряного перевезення та стандартом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA). Пан Шевчук придбав квиток, який включав в себе чотири ділянки перевезення. Після успішного перельоту на першому сегменті він не прибув на посадку на другу та третю ділянки перевезення. При цьому пасажир жодним чином не повідомив авіаперевізника про свій намір продовжити повітряну подорож та використати четверту ділянку перевезення. Це порушення призвело до автоматичної ануляції його квитка системою бронювання.
Згідно з зазначеними вище правилами, в разі порушення послідовності використання польотних купонів авіакомпанія має право відмовити у перевезенні та поверненні вартості невикористаних польотних купонів. Однак в цьому випадку співробітники наземної служби пішли назустріч пасажирові та «вручну» внесли відповідні зміни до системи бронювання, що дозволило йому продовжити подорож. Тому звинувачення у приниженні та порушенні зобов'язань за договором перевезення викликають відверте здивування. Навпаки, авіакомпанія зробила все можливе, щоб вирішити проблему, спричинену порушенням правил пасажиром. Замість подяки пасажир навмисне перекручує факти та переводить дискусію в площину спекуляцій навколо болючого мовного питання.
З урахуванням вищевикладеного, МАУ вимагає від пана Шевчука принести публічні вибачення. В іншому разі МАУ залишає за собою право звернутися до суду з позовом про захист честі та гідності.
Компанія також повідомить керівництво вищого навчального закладу - Columbia University in the City of New York про їх співробітника, який поширює в мережі інтернет завідомо недостовірну інформацію, яка негативно впливає на ділову репутацію національного авіаперевізника України.
https://www.facebook.com/FlyUIA/posts/1708066485875577
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Yuri Shevchuk Vadym Romanenko Пане Романенко, Ваша відповідь, не лише типовий приклад бюрократичної відписки, але й спотворення ситуації. Я маю лист від Еxpedia, через яку мав необережність купити квитки Київ-Барселона-Мадрид-Барселона-Київ, в якому чітко пояснено, що це дві окремі компанії і два окремі квитки: Київ-Барселона-Київ - це МАУ, а Барселона-Мадрид-Барселона - це Іберія. За добу до рейсу з Барселони, я отримав підтвердження від Expedia'ї про чинність свого квитка Барселона - Київ. Я показав цей лист покищо безіменній старшій МАУ на стійці реєстрації в Барселонському летовищі. Ніякого враження він на неї не справив. Вона серед иншого сказала мені, що Expedia тем, мовляв, може помилятися. Кожен клієнт, що заплатив гроші за квиток, має право цим квитком скористатися. Це дуже просто. Посилатися на купони, правила, які МАУ, як безконтрольна монополія, з виразною зневагою до тих, кому вона завдячує своїм існуванням, може написати, як заманеться, це непереконливо. МАУ взяла від мене гроші, намагалася не дати за них ніч[го взамін, чи змусити мене платити ще раз. Це розбій, і презирство до клієнта, яке я сподіваюся стане для цієї україножерської компанії поцілунком смерти.
То есть человек сам подтверждает, что не использовал один из полетных купонов.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

manjeroke писав:По поводу онлайн-регистраци и некомпетентности сотрудников.
Завтра лечу Киев-Запорожье-Батуми. Хотел зарегистрироваться и получилось только на Киев-Запорожье, а регистрация на Батуми закрыта в целом. Решил написать в ФБ на официальную страницу не собираются ли они открыть регистрацию, на что мне ответили что регистрация открыта (хотя в приложении при регистрации через рейс "Батуми" выбрать никак нельзя и по коду бронирования тоже не выходит), а проблема в том что следующий рейс у меня будет через 18 дней и из Баку. После того как я спросил как это связано мне с женой забронировали 2 места и сказали чтобы я регистрировался в Запорожье, а пересадка всего час)
Надеюсь в Борисполе будут работники покомпетентнее и сразу дадут все посадочные. А до полноценной работы онлайн регистрации ещё далеко...
У МАУ есть бага онлайн регистрации, что если при чекине на первый рейс второй еще закрыт, то он и не откроется никогда. Нужно сначала отменить регистрацию на первый, а потом зарегистрироваться на оба. И этой баге уже точно больше года, но никто не чинит.

Это плохо, т.к. явно не думают о тех клиентах, для которых важно выбрать места получше, и соответственно, пройти регистрацию пораньше. А если стыковка под сутки, то это очень не удобно.
Krema
Airbus A319
Повідомлень: 126
З нами з: 11 травня 2017, 08:47
Звідки: Dnepr DNK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Krema »

manjeroke писав:
andrewcrow писав:
manjeroke писав:Завтра лечу Киев-Запорожье-Батуми.
А что аэропорт Запорожье уже открыли?
Уже дней 5 летают
Если точнее, то уже более месяца OZH работает.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VdGyzg8U3kk[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZDQlji8vPDg[/youtube]
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shushuair »

Свобода слова,чё, зато некий Шевчук в данной ситуации неплохо пропиарился, раз МАУ официальное опровержение давала.
з.ы. принципиально не летаю МАУ, но весь пост данного гражданина похож на сплошной фейк, даже перечислять лень все несостыковки, только особо удивило, что человек якобы купил у Икспедии, а у него "МАУ взяла деньги", и они ему обязаны. Если что-то не так с билетами, в первую очередь надо в Икспедию звонить, и ежу понятно.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість