Авиационные происшествия

Загальний авіафорум
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення jurkok »

YYS писав: 06 травня 2019, 16:59
jurkok писав: 06 травня 2019, 16:48 Подивився інтерв'ю з одним із "виживших". За його словами - Аерофлот це сволочі, бо пройшло вже 40 хв., а йому не повернули гроші за квиток. Як таких земля носить??? Доречі, судячи по його комплекції і те, що він був з багажем може свідчити, що через нього люди не змогли вийти вчасно з літака. Він показав свій квиток в 10 ряді.
А ще завдяки його вазі літак стрибав на посадковій смузі, я правильно розумію? Він може казати все що завгодно, але людина пережила стрес, тому звинувачувати його в якоїсь гіпотетичної неповазі до загиблих через вимагання компенсації та грошей через 40 хвилин після аварії, на мій погляд, дуже упереджено.
Судячи з його вигляду це досить неповоротка особа і те що він з багажем вказує на те, що він міг забрати кільканадцять цінних секунд поки витягав свій багаж. От і все. Не треба тут писати про скакання літака по смузі. Я мав зовсім інше на увазі. Не хотів сюди це постити, але таки вставлю лінк. Судіть самі

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення manjeroke »

Да не надо никого жалеть, разве что детей. Остальные сами построили все то говно , радуются этому и радуются смертям украинцев. И этот персонаж очень хорошее подтверждение, ему свой багаж и деньги важнее жизней других людей, у него все ок кроме того что деньги не вернули. Я в себе немного сдерживаю лёгкую радость за подобные вещи.
А нам просто надо делать выводы из таких аварий, чтобы не повторилось.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення YYS »

jurkok писав: 06 травня 2019, 17:25
YYS писав: 06 травня 2019, 16:59
jurkok писав: 06 травня 2019, 16:48 Подивився інтерв'ю з одним із "виживших". За його словами - Аерофлот це сволочі, бо пройшло вже 40 хв., а йому не повернули гроші за квиток. Як таких земля носить??? Доречі, судячи по його комплекції і те, що він був з багажем може свідчити, що через нього люди не змогли вийти вчасно з літака. Він показав свій квиток в 10 ряді.
А ще завдяки його вазі літак стрибав на посадковій смузі, я правильно розумію? Він може казати все що завгодно, але людина пережила стрес, тому звинувачувати його в якоїсь гіпотетичної неповазі до загиблих через вимагання компенсації та грошей через 40 хвилин після аварії, на мій погляд, дуже упереджено.
Судячи з його вигляду це досить неповоротка особа і те що він з багажем вказує на те, що він міг забрати кільканадцять цінних секунд поки витягав свій багаж. От і все. Не треба тут писати про скакання літака по смузі. Я мав зовсім інше на увазі. Не хотів сюди це постити, але таки вставлю лінк. Судіть самі

Так, дякую, я бачив це інтерв'ю. Тут вже сторінку тому написали, що з високої імовірністю всі робили би теж саме, рятуючи свої речі, а не допомагаючи іншим пасажирам. Це наше суспільство. І я поки що, на жаль, не бачу ніякого цивілізаційного розриву в ментальності росіян та наших людей. Кожен сам по собі. Поки що це факт. Я до того й написав, що пілоти не стали ризикувати та спробувати врятувати людей, що залишились в салоні. Вони робили те, що повинні робити. Але не більше.
Inguri

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 06 травня 2019, 16:47
Tetris писав: 06 травня 2019, 16:37 Кстати, супер вариант. Заодно отучит вскакивать с мест и хватать ручную кладь, как только шасси коснулись ВПП.
вони її тоді будуть на руках тримати/під крісло пхати за 5 хвилин до блокування.
"скоро санітарна зона, туалєти закриваюцца"
Inguri

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 06 травня 2019, 17:35 Да не надо никого жалеть, разве что детей. Остальные сами построили все то говно , радуются этому и радуются смертям украинцев. И этот персонаж очень хорошее подтверждение, ему свой багаж и деньги важнее жизней других людей, у него все ок кроме того что деньги не вернули. Я в себе немного сдерживаю лёгкую радость за подобные вещи.
41vs2973
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення alex.s »

В отношении нашего менталитета :
". Видео изнутри самолета, снятое на камеры сотовых телефонов, показало, что пассажиры не спешили эвакуироваться, а вместо этого доставали с полок ручную кладь, что привело к чрезмерно длительной эвакуации и серьезной критике. Через девять минут после того, как самолет остановился, на борту все еще находились КВС и старший бортпроводник, проверявшие салон на наличие оставшихся пассажиров."
В 2016 в самолете Эмирейтс тоже наши были? Или не в этом дело?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 06 травня 2019, 18:06
manjeroke писав: 06 травня 2019, 17:35 Да не надо никого жалеть, разве что детей. Остальные сами построили все то говно , радуются этому и радуются смертям украинцев. И этот персонаж очень хорошее подтверждение, ему свой багаж и деньги важнее жизней других людей, у него все ок кроме того что деньги не вернули. Я в себе немного сдерживаю лёгкую радость за подобные вещи.
41vs2973
Там намного больше 41
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 06 травня 2019, 18:12?
гадаю, сюди і катастрофа минулорічного Ан-148 і найбільша в світі група підводних військових співаків пісень ротом (купання військового хору біля Сочі) і ще багато подібних прикладів.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 06 травня 2019, 18:12?
За последние годы много набралось уже, это же не первый случай
Inguri

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Inguri »

YYS писав: 06 травня 2019, 17:15
ObiWanKenoby писав: 06 травня 2019, 17:01
jurkok писав: 06 травня 2019, 16:52

Можливо не маю рації, але здається, що встають з місць в таких випадках пасажири, які досить часто літають. А можна таких добре провчити. Якби пілоти при гальмуванні вміло попрацювали гальмами і пару таких "премудрих" розбили б голови, то може би і перестали вскакувати з місць.
З мого досвіду - навпаки. Встають ті, хто летять вперше чи вдруге. Наприклад вчора в рейсі Візза всі сиділи, але як тільки літак зупинився - почали бабульки за сумками лізти. Вся молодь та мої сусіди (з якими встиг набалакатись та які реально часто подорожують) - сиділи та чекали.

По темі: Блокувати багажні полиці лише синхронно з таблом пасків безпеки. Бо якщо блокувати якось по-іншому, то пасажири аварійних рядів, наприклад (які мають заховати абсолютно все на полиці) будуть бастувати.

І ще по темі - отой мужичок що з 10 ряду.. сподіваюсь засудять таких як він. Людина навіть після пережитого стресу має усвідомлювати те, що загинули люди і всім начхати на його авіаквитки.
Да мені також начхати на його квитки. Я до того, що обговорювання морально-етичних характеристик вцілілих - це не настільки важливо. Я не бачу жодної вини пасажирів та не хочу робити жодних висновків, але в мене питання. Евакуація сталася за 55 секунд. Останніми вийшли члени екіпажу. Якщо я правильно розумію, то загиблі отруїлися чадним газом. Згідно таблиці https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon_monoxide_poisoning смерть навіть за надвисокої концентрації чадного газу наступає за 2-3 хвилини. Чи правильно я розумію, что екіпаж кинув напризволяще непритомних, але живих людей?
Неправильно. Отруєння іншими токсичними продуктами горіння.
Чадний газ - не Новічьок.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення manjeroke »

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3365070495
Вот кстати реакция сотрудников аэропорта как пишут. Ну или просто других пассажиров
Inguri

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Inguri »

manjeroke писав: 06 травня 2019, 18:15
Inguri писав: 06 травня 2019, 18:12?
За последние годы много набралось уже, это же не первый случай
Я в курсі.
Ета ложка за бабушку, ета за дєдушку і т.д.
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення YYS »

alex.s писав: 06 травня 2019, 18:07 В отношении нашего менталитета :
". Видео изнутри самолета, снятое на камеры сотовых телефонов, показало, что пассажиры не спешили эвакуироваться, а вместо этого доставали с полок ручную кладь, что привело к чрезмерно длительной эвакуации и серьезной критике. Через девять минут после того, как самолет остановился, на борту все еще находились КВС и старший бортпроводник, проверявшие салон на наличие оставшихся пассажиров."
В 2016 в самолете Эмирейтс тоже наши были? Или не в этом дело?
Ну в последние годы стало модно сравнивать нашу ментальность и ментальность русских, упирая на то, что у нас было бы совсем по другому. О других народностях и нациях мы же не говорим.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Olek »

АЭРОФЛОТ ВЫПЛАТИТ КОМПЕНСАЦИИ ВСЕМ ПАССАЖИРАМ РЕЙСА SU1492 МОСКВА — МУРМАНСК


6 мая 2019 года, Москва. — Правление Аэрофлота приняло решение о выплате компенсации всем пассажирам и семьям погибших в катастрофе рейса SU1492 Москва — Мурманск. Выплаты начнутся завтра, 7 мая 2019 года.

По одному миллиону рублей будет выплачено пассажирам рейса SU1492, которым не потребовалась госпитализация. По два миллиона рублей будет выплачено пассажирам, госпитализированным 5 мая 2019 года в результате события.

Подать заявление на выплату можно в представительстве Аэрофлота в Мурманске или в офисах собственных продаж авиакомпании в Москве.

По пять миллионов рублей будет выплачено родственникам за каждого погибшего пассажира рейса SU1492. Для получения компенсации родственники погибших могут обращаться в «АльфаСтрахование» по телефону 8(800)333-0-999.

Указанные суммы будут выплачены Аэрофлотом в дополнение к обязательным страховым выплатам, предусмотренным Федеральным законом N 67-ФЗ (ред. от 18.12.2018).

Телефон горячей линии для пассажиров рейса SU1492: +7(495)663 6394.

Департамент общественных связей
tu144
A380
Повідомлень: 1609
З нами з: 25 квітня 2013, 15:08
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення tu144 »

popTAB писав: 06 травня 2019, 10:29
tu144 писав: 06 травня 2019, 10:21 Теперь вопрос к Шереметьево... зная что экипаж передает сигналы бедствия с самого начала 30-ти минутного полета (при этом вроде как была попытка посадить самолет) - где пожарные машины и машины скорой помощи?? Как можно так безответственно относиться к безопасности полетов??
Ви живете в ідеальному світі.
Літак сквокав 7600 більшість часу свого польоту, а ймовірність пожежі від відмови радіо не велика. Якщо виводити пожежні під кожен борт, що повертається чи у якого якісь відмови - пожежкам доведеться жити біля ВПП. Вам же ж по кожному випадку не звітують.

Полосу в 3700 пожежна машина проїде за 3-4хв, нехай їм довелось їхати тільки пів відстані: 1.5-2хв, плюс 15сек на відкриття воріт та заведення машин. Евакуація тривала 55сек. Без телепортатора вони не могли швидше, а кожна секунда на вагу золота.
Я живу в реальном мире... и как человек, который много лет работал в авиакомпании и в аэропорту - я уверяю вас, что при аварийной посадке ВС из-за попадания молнии пожарные машины должны были дежурить на полосе.
ynguldyn
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 13 червня 2012, 22:37
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення ynguldyn »

tu144 писав: 06 травня 2019, 21:32 Я живу в реальном мире... и как человек, который много лет работал в авиакомпании и в аэропорту - я уверяю вас, что при аварийной посадке ВС из-за попадания молнии пожарные машины должны были дежурить на полосе.
Без всяких молний - несколько лет назад летел на A321 JetBlue с правого берега на левый, на полдороги потеряли давление масла в одном из моторов (потом оказалось не масло ушло, а датчик, полчаса ремонта), завернули в Денвер, к моменту касания по параллельной рулежке уже катился пожарник, и ехал он вровень с самолетом, пока мы не оттормозились и не свернули к терминалу. Стандартная практика в ответ на любую внештатную ситуацию, неважно насколько мелкую.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Krakowite »

Sentry писав: 06 травня 2019, 11:38
Olek писав: 06 травня 2019, 11:33 Схема рассадки пассажиров. Зеленое и салатовое - живы. Красное - погибли.
18А просто счастливчик. При этом его соседу не удалось выжить. Как? Поменялся с кем-то до взлета? Если бы это было место у прохода, можно предположить, что встал раньше времени и побежал через проход.
В новостях в России показали сейчас того пассажира-счастливчика с препоследнего ряда, Кузнецова.
Залог его успеха достаточно прозаичен - задержал дыхание и ломанулся вперед по спинкам кресел. Не растерялся в общем.. ну и атлетическое телосложение разумеется
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення manjeroke »

Krakowite писав: 06 травня 2019, 23:31
В новостях в России показали сейчас того пассажира-счастливчика с препоследнего ряда, Кузнецова.
Залог его успеха достаточно прозаичен - задержал дыхание и ломанулся вперед по спинкам кресел. Не растерялся в общем.. ну и атлетическое телосложение разумеется
я сейчас вспомнил кресла в ту-134 и ту-154, которые можно вперед опрокинуть, с такими креслами может и больше людей спаслось бы
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Olek »

Krakowite писав: 06 травня 2019, 23:31
В новостях в России показали сейчас того пассажира-счастливчика с препоследнего ряда, Кузнецова.
Залог его успеха достаточно прозаичен - задержал дыхание и ломанулся вперед по спинкам кресел. Не растерялся в общем.. ну и атлетическое телосложение разумеется
Это цитата с российского авиафорума. Но в новостях я нигде не нашел интервью этого пассажира. Догадки?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей