Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Загальний авіафорум
Відповісти
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Olek »

от скільки літаю... і ніяк не можу зрозуміти... чому в тих Дьюті-фрі все дорожче, аніж в середині країни... Відносно шоколаду і т.п. розумію - дорожче, бо виробляється не в СНД... але той самий ірландський лікер чомусь в Україні дешевше, аніж в дьютіках Польщі, Німеччини, України, Росії... чесно кажучи, взагалі не бачу сенсу таких магазинів...
А яка ваша думка?

вот сколько летаю... и никак не могу понять... почему в тех Дьюті-фрі все дороже, чем в середине страны... Относительно шоколада и т.п. понимаю - дороже, так как производится не в СНГ... но тот самый ирландский ликер почему-то в Украине дешевле, чем в дьютіках Польши, Германии, Украины, России... честно говоря, вообще не вижу смысла таких магазинов...
А вы как думаете??
Аватар користувача
.:antonio:.
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 14 січня 2009, 10:33
Звідки: Boeing-747
Контактна інформація:

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення .:antonio:. »

Alexander писав:вот сколько летаю... и никак не могу понять... почему в тех Дьюті-фрі все дороже, чем в середине страны... Относительно шоколада и т.п. понимаю - дороже, так как производится не в СНГ... но тот самый ирландский ликер почему-то в Украине дешевле, чем в дьютіках Польши, Германии, Украины, России... честно говоря, вообще не вижу смысла таких магазинов...
А вы как думаете??
может у нас не того качества продукты...вот и дешевле...да и вообщем у нас другая страна и не так как у всех
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Olek »

.:antonio:. писав:
Alexander писав:вот сколько летаю... и никак не могу понять... почему в тех Дьюті-фрі все дороже, чем в середине страны... Относительно шоколада и т.п. понимаю - дороже, так как производится не в СНГ... но тот самый ирландский ликер почему-то в Украине дешевле, чем в дьютіках Польши, Германии, Украины, России... честно говоря, вообще не вижу смысла таких магазинов...
А вы как думаете??
может у нас не того качества продукты...вот и дешевле...да и вообщем у нас другая страна и не так как у всех
в данному випадку я кажу про оригінальний Ірландський лікер...
В Дьюті Фрі він чомусь коштує стільки ж скільки і після сплати мита :)
gast

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення gast »

Мені здається, що собака зарита власне в самому механізмі ціноутворення, навіть в місті на однаковий товар в різних мережах ціна може суттєво відрізнятись. Сама ідея дьюті-фрі полягає в тому, що товар продається без ПДВ, а він сильно залежить від самої країни і навіть регіону, де знаходиться той чи інший аеропорт чи магазин. Крім того, власне утримання самого магазину в аеропорту влітає в копієчку, яка розбивається на різницеві витрати. Отож часом і виходить нонсенс, коли товар в місті, а ще часом акційний, коштує суттєво менше. Інший нонсенс з тієї ж опери - один і той же товар в Швейцарії де ПДВ біля 6-8 відсотків, коштує суттєво дорожче ніж в Німеччині, де сам ПДВ в 2 рази вище... Одним словом накидатися на дьюті-фрі навряд чи вартує, ліпше купити той же товар в місті і від певної суми витрат просити бланк такс-фрі, потім в аеропорту його проштампувати і повертати той самий ПДВ (хоча по розумінню в Україні треба було б його заплатити по новій за місцевими розцінками, але таке я бачив лише раз в житті і то в дуже неоднозначній ситуації)...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Olek »

до речі, про такс-фрі... в мене є проштампований... в злотих... що з ним робити в Україні.
Гість

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Гість »

Хто тим займається зараз, я не знаю, я робив то вже давно в ПриватБанку за доволі пристойні комісійні, проте довелось топати в головне відділення у Львові. Поцікавтеся в себе в місті, якщо не вийде, то подзвоніть в одну з великих турфірм, вони точно знатимуть де і як то робиться. Крім того не всі квитанції Україна визнає, але з Польщею проблем не мало б бути.
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Коржик »

Жена покупает косметику, которой нет в Украине. Дьютики ессно не Бориспольские.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Olek »

Коржик писав:Жена покупает косметику, которой нет в Украине. Дьютики ессно не Бориспольские.
мене більше міцні напої цікавлять :) на подарунок і все таке... але дивлюся ціни... і вирішив, що легше купити за таку саму ціну в Україні, аніж перти у речах з собою :) особливо коли місця не дуже багато
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Коржик »

По поводу алкоголя (да и сувениров) я пришел к такому же выводу. :)
gast

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення gast »

Дозволю собі лише частково не погодитись. На деякі види алкоголю, зокрема
на вина, мартіні тощо ціни в Європі таки суттєво нижчі, правда я б знову не радив
би то купувати в аеропорту, зрештою норми ввозу підакцизних товарів в Україну
ніхто не відміняв і економія на тому буде не така й значна.
А про косметиу я теж вже писав - в місті , в парфюмерних магазинах типу німецького Дуґласа
можна часом купити тіж самі речі набагато дешевше ніж в аеропорту, причому в кожному
окремому філіалі ціни можуть відрізнятися...
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Магазини Duty FREE -де собака заритий?

Повідомлення Коржик »

ийраз видет тётю-мотю, которая непринуждённо зашла в бориспольский дьютик, взяла шанель номер пять, побрызгалась и невозмутимо потулила на выход.

Вот, думаю, человек часто летает. Каждый день разные аэропорты и дьютики. Даже парфюмерию покупать не надо.
Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Andrzej »

Коржик писав:раз видет тётю-мотю, которая непринуждённо зашла в бориспольский дьютик, взяла шанель номер пять, побрызгалась и невозмутимо потулила на выход.

Вот, думаю, человек часто летает. Каждый день разные аэропорты и дьютики. Даже парфюмерию покупать не надо.
я думаю это даже больше к теме Эйр Фан :)
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Коржик »

Andrzej писав:
Коржик писав:раз видет тётю-мотю, которая непринуждённо зашла в бориспольский дьютик, взяла шанель номер пять, побрызгалась и невозмутимо потулила на выход.

Вот, думаю, человек часто летает. Каждый день разные аэропорты и дьютики. Даже парфюмерию покупать не надо.
я думаю это даже больше к теме Эйр Фан :)
У меня тоже такая мысль мелькала. ;)

А вообще, по дьютикам.
Если брать алкоголь, то какой-нибудь редкий или так сказать "национально-колоритный".
Женщины любят пошастать, просто потому, что они женщины. :roll:
Ну и опять же, если какой-нибудь трансфер сумашедший, то хоть и дороговатое, но развлечение.
Остатки иностранной валюты слить, кстати.
Гість

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Гість »

Аренда площадей под дьюти фри в аэропортах стоит очень больших денег поэтому торговая наценка владельца может превысить налоговую разницу и из-за этого иногда реальная цена покупки в дьюти фри может быть больше чем в городских магазинах :(
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення dubno »

Дюті фрі вони де знаходяться?! після реєстрації, тому дюті фрі можна розумно використати коли у вас перевес з багажем. (а саме їхні пакети) то все звичайно залежить від аеропорта, компанії і ситуації як повезе... але в мене було, що я 15 к/г в ті пакетики впихував (але в магазині нічого не купував, просто брав пакети)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Магазини Duty FREE -де собака зарита?

Повідомлення Olek »

dubno писав:Дюті фрі вони де знаходяться?! після реєстрації, тому дюті фрі можна розумно використати коли у вас перевес з багажем. (а саме їхні пакети) то все звичайно залежить від аеропорта, компанії і ситуації як повезе... але в мене було, що я 15 к/г в ті пакетики впихував (але в магазині нічого не купував, просто брав пакети)
наша людина :nunu: :hot: :D
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Majestic-12 [Bot] і 33 гостей