On-line реєстрація - поїхали

Загальний авіафорум
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

наче працює. От зареєструвався. Проверю увечорі що і як вже в аеропорту :)

Соррі що замалював дані - то моє =) Але якщо скріни підуть по інету - щоб не дуже світилися дані.
Спочатку видає місце автоматом - але можна обрати на мапі літака інше=)
Вкладення
forum3.jpg
forum2.jpg
forum1.jpg
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення khai »

Alexander писав:наче працює. От зареєструвався. Проверю увечорі що і як вже в аеропорту :)

Соррі що замалював дані - то моє =) Але якщо скріни підуть по інету - щоб не дуже світилися дані.
Спочатку видає місце автоматом - але можна обрати на мапі літака інше=)

У Свита тоже уже всё хорошо :) Расскажете, как на такие посадочные реагируют на контроле на безопасность. Меня попросили получить талон на регистрации ещё раз :) Может, уже всё нормализовалось.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

САБ в терміналі А? до речі, в мене сумніви виникають... чи не буде таке саме... увечорі відпишуся
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення dubno »

Хм, цікава річ. Але маю кілька питань:

1. На реєстрації можна під час отримання квитка багаж приховати (не важити) поки тобі друкують квиток... поговорити, лапши трохи навішати, пожалітись і замість 20 к.г впихнути 24 і тобі пропустять.
А як тепер???

2. Куди тепер здавати багаж?

3. Крім того що це перевага отримати місце собі яке бажаєш, які його недоліки? (крім пункту 1 що я вже написав)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

якщо є багаж, то можна без черги підійти на стійку бізнесу та віддати... Якщо немає - то йти одразу на контроль. Що цікаво, спитав в терміналі А на довідці - чи все ок з цими посадковими талонами? Там дивляться: "Ета у вас нє талон, а електнонний білєт. Ми нічьо нє знаєм". Підійшов на контроль. Ті здивувались. Але я їм пояснив... Вони поставили штамп на дві копії і я пішов в накопичувач. Перед виходом віддаю людині талон... на мене дивляться як на ідіота. Тут поляд з ним дівчина каже - все ок, бери... От так от :) Таки працює =)
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення khai »

Alexander писав: От так от :) Таки працює =)
Мну так и не пустили :(
Сослались, что у них нет образцов таких посадочных талонов. У свита они совсем не похожи на стандартные.
А у МАУ такая отмазка не пройдёт, т.к. практически полная копия выдаваемого в аэропорту.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

khai писав:
Alexander писав: От так от :) Таки працює =)
Мну так и не пустили :(
Сослались, что у них нет образцов таких посадочных талонов. У свита они совсем не похожи на стандартные.
А у МАУ такая отмазка не пройдёт, т.к. практически полная копия выдаваемого в аэропорту.
звякну в Світ....
landitts
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 18 серпня 2009, 14:46
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення landitts »

17.08.09 VV001 KBP-ODS, дома распечатал посадочный. Сперва подумали, что это распечатка е-тикета, затем поняли что это посадочный и пропустили.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

landitts писав:17.08.09 VV001 KBP-ODS, дома распечатал посадочный. Сперва подумали, что это распечатка е-тикета, затем поняли что это посадочный и пропустили.
так-так! так і є. Треба їм пояснювати - бо ще дикі вони :) Не розумію, чого порт не провів тренінгів для саба. Що і як робити, коли показують посадкові талони з он-лайн реєстрації :)

До речі, в порту з"явилися кіоски самореєстрції. Хтось вже користувався??
landitts
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 18 серпня 2009, 14:46
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення landitts »

Киоск выдает тоже меню, что сайт свита в разделе онлайн чек-ин 1 в 1.
avia
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 31 серпня 2009, 16:12
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення avia »

вперше мені он лайн прийшлось стикнутись закордоном, тоді на сайті то писало, а я не розуміла як то працює. Дуже радує, що у нас в країні є така річ. Наближаємось до цивізілації потрошку ;)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

З н-ї спроби зареєструвався на рейс Аеросвіту...
Замість номеру рейсу 81 потрібно було вказувати 081. Інакше - помилка...
Система реєстрації в МАУ все ж таки зручніше. По-перше, є можливість надсилати посадовий талон на електонку.
По-друге, є можливість знов зайти на сайт, обрати реєстрацію, і тобі видається посадковий талон, якщо ти його не зберіг і не роздрукував раніше. В Аеросвіта... ж відає помилку - ви вже зареєстровані і все... Отримати копію посадкового неможливо ніяк.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

ось так це виглядає
Вкладення
online_checkin_vv.jpg
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення made_in_ukraine »

Все чудово, тільки от чому у національної а/к України посадковий талон - на мові іншої держави (звісно критика не щодо мови міжнародної авіації)? Невже так важко зробити програму, котра б забезпечувала подачу інформації на державній мові (окрім англійської звичайно; і якщо вже так кортить були полі лінгвістичною а/к, то можна дублювати інформацію і на російській, тільки от щоб мінімум двох мов - англійської та української - був дотриманий)? Я вже не загострюватиму увагу на численні орфографічний помилках на кшталт "Київ-ХарЬків".
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

ну якщо бути чесними, то в МЯУ взагалі тільки англ. версія (попередня сторінка теми)... при тому талон на внутрішній рейс
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення made_in_ukraine »

Alexander писав:ну якщо бути чесними, то в МЯУ взагалі тільки англ. версія (попередня сторінка теми)... при тому талон на внутрішній рейс
Що є також неправильно, адже не всі в Україні володіють англійською, навіть якщо вилітають закордон.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: On-line реєстрація - поїхали

Повідомлення Olek »

На контролі спочатку не хотіли пускати. Казали - отримайте посадковий талон на стійці. Це - електроний квиток. Довелося дати їм прочитати напис "посадковий талон". Експертна комісія САбовців переглянула... Потім одна пані проголосила: "Та це ж та реєстрація, що у кіосках, пропускай".
Таким чином пройшов контроль с "інтернетовскім" посадковим :)
nyH4
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 15 квітня 2009, 09:26
Контактна інформація:

А що такое он-лайн реєстрація?

Повідомлення nyH4 »

Наприклад Аеросвіт увів онлайн реєстрацію з Києва.
Як воно працює?
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: А що такое он-лайн реєстрація?

Повідомлення khai »

nyH4 писав:Наприклад Аеросвіт увів онлайн реєстрацію з Києва.
Як воно працює?
Выше уже всё описано :)
Заходите на сайт, регистрируетесь, распечатываете посадочный талон.
Если нужно, сдаёте багаж на стойке регистрации. Проходите контроль на безопасность.
Садитест в самолёт и enjoy the flight :)

Или что именно работает.
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Повідомлення khai »

uahero писав:
E-145 писав:а разве у Свита есть такая функция вообще? ну стоят терминалы для чекина, но все равно наблюдаются толпы у стоек регистрации, значит, думаю - невозможно
Блин :( 21й век на дворе
Год назад было можно. В последнее время я только через интернет пробовал.
А толпы у стоек это для меня вообще загадка. Почему бы не выбрать себе место заранее. Тем более что самому можно любое место выбирать, а девушки ещё балансировкой занимаются и стараются всех в хвост посадить. Я зачекинился через инет, родители со стыковкой из донецка летели, поэтому они регистрировались в аэропорту. Так им дали места в 18 ряду, несмотря на наши просьбы и мои посадочные в 5-м :) Девушка вежливо объяснила, что она не может посадить вперед из балансировки и пр. ерунды. Но при этом с детской непосредственностью сообщила, что самолёт полупустой и на эти места никого садить не будут поэтому они будут свободны :)

Интересно, неужели их кто-то контролирует что прямо совсем нельзя посадить вразнобой даже часть пассажиров.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей