Комфорт у літаках

Загальний авіафорум
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Комфорт у літаках

Повідомлення Olek »

На яких літаках ви літали? Які вам більше сподобалися, які менше?
Комфорт, шум тощо :yuooh:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення popTAB »

Ту-134 найкомфортніший для посадки у львівському аеропорту, ям взагалі не чути! Та й чого вартує передпольотний інструктаж: "Наш самалет оборудован самими соврененньіми системами безопасности - ремнями и канатом для спуска с борта" :fool:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення Olek »

popTAB писав:Ту-134 найкомфортніший для посадки у львівському аеропорту, ям взагалі не чути! Та й чого вартує передпольотний інструктаж: "Наш самалет оборудован самими соврененньіми системами безопасности - ремнями и канатом для спуска с борта" :fool:
ну то ще нічого. от Центравіа Як-42... "бла-бла-бла, наш самолет оборудован кислородньіми масками в случае разгерметизации"...
ок... прилетіли, сіли... під час гальмування випали кислородні маски
Вкладення
maski.jpg
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення gast »

Тут все залежить і від погоди, і від умов польоту. Політ на АН-24 зі Львова до Сімферополя німецькі коллеги і я також
навряд чи колись забудемо... В дитинстві я навіть на АН-2 пасажирькому літав до Хмельницького - перший політ, теж було весело, тепер би зійшло за екстремальний спорт :patsak: .
А серед нормальних сподобався А 319 AirBerlin. Не подобається CRJ 2, жутко тісний для 50 паксів.... :?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення Glucker »

gast писав:Тут все залежить і від погоди, і від умов польоту. Політ на АН-24 зі Львова до Сімферополя німецькі коллеги і я також
навряд чи колись забудемо... В дитинстві я навіть на АН-2 пасажирькому літав до Хмельницького - перший політ, теж було весело, тепер би зійшло за екстремальний спорт :patsak: .
А серед нормальних сподобався А 319 AirBerlin. Не подобається CRJ 2, жутко тісний для 50 паксів.... :?
І як було летіти на АН-2? По відгуках, відчуття не з найкращіх.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення Glucker »

gast писав:Тут все залежить і від погоди, і від умов польоту. Політ на АН-24 зі Львова до Сімферополя німецькі коллеги і я також
навряд чи колись забудемо... В дитинстві я навіть на АН-2 пасажирькому літав до Хмельницького - перший політ, теж було весело, тепер би зійшло за екстремальний спорт :patsak: .
А серед нормальних сподобався А 319 AirBerlin. Не подобається CRJ 2, жутко тісний для 50 паксів.... :?
І як було летіти на АН-2? По відгуках, відчуття не з найкращіх.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення Olek »

хех... мені от А320 сподобався...
на вуха не так б’є.
Не сподобався Ембраер 170... там якщо сидіти біля вікна, зверху на шию дує з вентиляції стаціонарної... особливо взимку то неприємно - коли холодне повітря дує бррр...
Боїнг-737 більш менш нормальні, але перевагу віддаю Аеробусам... а от Як-42 - то якийсь жах. Хоча мабуть краще, ніж Ан-24.. на Ані не літав.
Дуже не сподобався шумний Авро Бае -146... яким довелося летіти рейсом Германів в Катовіце. Від Ту-134, мабуть, шуму менше
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення gast »

Тоді мені було від сили років 9-10, а такі рейси АН 2 були тоді "регулярними", причому квиток коштував як і на автобус.
В мене тоді не виникло ніяких рефлексів, хоча батько того боявся, проте враження було, що летиш типу як на тракторі,
котрий постійно піднімається - опускається і мотор ревів якось дивно і нерівномірно... А загалом мабуть діти все сприймают простіше... :bike:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення popTAB »

Мені якраз навпаки 170 ембраєрівська сподобалась. Особливо їх салон, шкіряні крісла-трансформери. Підголовник підлаштуєш під любу "позу" :P

Найбільше "вбив" атр-72, коли я з розгону сід в його "дерев'яне" крісло ... привик до м'якеньких 8-)
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення Glucker »

Мені сподобалась компоновка сидінь у MD-82: 2-3. Якщо летіти удвох і при регістрації дадуть місця у тому ряді де по 2 сидіння то зручно. При розвороті одночасно за набором висоти відчутно крутилася голова хоча проблем з вестибулярним апаратом не маю. Коли летіли назад таким же літаком то злітали приблизно у напрямку руху, все ок було.
Хтось з форумчан літав літакаи МД?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення popTAB »

Хто ними не літав ... подякуємо Розі за секонд-хенд, який в рекламах називають "літак класу Боінг"
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення Glucker »

Ну у нас крім Віззів всі використовують авіаційний секонд-хенд :(
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення popTAB »

А Мауглі у МАУ :)

А всі 140ки?
kReSt
Airbus A318
Повідомлень: 48
З нами з: 06 березня 2009, 14:51
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення kReSt »

Glucker писав: Хтось з форумчан літав літакаи МД?
Были в Турции. Со Львова летели на 737 с логотипом Central Wings и польским (кажися) экипажем. Назад - MD (вот этим http://www.airliners.net/photo/Untitled ... 37666aecb5). Улыбнуло, что в салоне подлокотники некоторые были обильно скотчем перемотаны :) А так в принципе ничего, разве вот только дуло весьма сильно из вентил. дырки
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення popTAB »

Доречі, щодо Рози і МД .... чуть мого споттінгу з 2007 року:

Зображення

Тоді ще UR-CDA, зараз з кониками :)
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення gast »

Таку ж саму компоновку 3+2 мають і Фоккери, підозрюю, що в основному вони як "рідні брати" з МД, загалом їх вже й не так багато в світі лишилося. Обидва вже не випускаються десь біля 10 років. Ще рік-два і підуть а утиль зовсім. 70 Фоккери в АУА ще в ніби доволі непоганому стані, а Малевські та Австрійські 100 ки вже би теж пора на пенсію...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення popTAB »

gast писав:Таку ж саму компоновку 3+2 мають і Фоккери, підозрюю, що в основному вони як "рідні брати" з МД, загалом їх вже й не так багато в світі лишилося. Обидва вже не випускаються десь біля 10 років. Ще рік-два і підуть а утиль зовсім. 70 Фоккери в АУА ще в ніби доволі непоганому стані, а Малевські та Австрійські 100 ки вже би теж пора на пенсію...
Принаймі на факєрі нема кухні посеред салону :fool:
Доречі, ан148 також 2+3 :)
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення viro »

Летів аа DC9-50 то саме що MD УМок... Київ-Анталія-Київ. Сидів в 27 ряду прямо біля правого двигуна...... То був справжній екстрім... Оєєєєє.... Назал летів в 7 ряду зліва де 2 місця. Двигунів не чути, наче в мерсі S-класу..... По відчуттям сидіти було комфортніше ніж у бобіку 734 МЯУ. Більша відстань до попереднього крісла. Також летів Світівським 734..... Оті хлопці взагалі в рядах аварійних виходів доставили крісел..... Бо у 734 МЯУ в рядах аварійних виходів крісла 2+2.... Лідер по комфорту Возик А320. Нове - то нове. Не має що додати. Окрема розмова про літак-маршрутку зеленого кольору SAAB A340.... то таке -)) Веселуха. Але цікаво -))
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення Olek »

viro писав:Летів аа DC9-50 то саме що MD УМок... Київ-Анталія-Київ. Сидів в 27 ряду прямо біля правого двигуна...... То був справжній екстрім... Оєєєєє.... Назал летів в 7 ряду зліва де 2 місця. Двигунів не чути, наче в мерсі S-класу..... По відчуттям сидіти було комфортніше ніж у бобіку 734 МЯУ. Більша відстань до попереднього крісла. Також летів Світівським 734..... Оті хлопці взагалі в рядах аварійних виходів доставили крісел..... Бо у 734 МЯУ в рядах аварійних виходів крісла 2+2.... Лідер по комфорту Возик А320. Нове - то нове. Не має що додати. Окрема розмова про літак-маршрутку зеленого кольору SAAB A340.... то таке -)) Веселуха. Але цікаво -))
Ви не літали літаками угорського Віззу... ото капець так капець.. які стерті крісла :( Хоча літакам по 3-4 роки :(
Аватар користувача
vatalay
Airbus A318
Повідомлень: 27
З нами з: 30 листопада 2008, 19:18
Контактна інформація:

Re: Комфорт у літаках

Повідомлення vatalay »

Я могу так сказать, каждый самолёт по свойму интересен и комфортен. По мне, так самые тихие на которых мне довелось летать это: Airbus,Embraer и Fokker 100(если сидеть впереди самолёта, то шума от двигателей почти не слышно). На боигах летал только на серии 737. Где бы не сидел, шум от двигателей малёк раздражает.
По комфорту внутри, то канадский CRJ, тесноват, но не забывайте и каких размеров сам самолёт. Из турбопропов самый шумный и тесный это шведский SAAB. Fokker 50 и ATR-72 по шуму мало чем отличаются. Единственное что мне не нравится в фоккере, то это очень низкий потолок, особенно по сиредине. Теперь про самолёты семейства MD-80, самое шумное место конечно в хвосте, а так самолёт хороший. Из советских самолётов, то самый шумный это "свисток" ТУ-134. Ту -154 по шуму намного лучше. Из турбопропов летал только на АН-24, он как и все шумит, но зато такой звук приятный. :klass:
Летайте и наслаждайтесь!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей