Війна і авіація

Загальний авіафорум
Відповісти
Inguri

Війна і авіація

Повідомлення Inguri »

Пропоную обговорювати тут саме авіаційні аспекти:
Отсутствие возможности полноценного страхования при совершении международных полетов создает необоснованные риски для граждан наших стран, авиакомпаний и других юридических лиц. В связи с вышеуказанным азербайджанские авиакомпании AZAL и Buta Airways с 08:00 6 марта приостанавливают все рейсы в города Российской Федерации.
https://ru.oxu.az/society/580061
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Dormice »

може додати "цивільна"?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Війна і авіація

Повідомлення grzegorz »

В египетском Шарм-эш-Шейхе задержали самолет авиакомпании «Уральские авиалинии» с российскими туристами на борту из-за заявки иностранного лизингодателя авиавластям Египта. По словам одного из них, борт U6 1886 должен был вылететь в субботу, 5 марта, из Шарм эш-Шейха в московский аэропорт Домодедово. Воздушное судно должно было пролетать над территорией Кипра.
Лизингодатель подал заявку в египетские авиационные власти, чтобы они остановили этот самолет, и Евроконтроль (Европейская организация по безопасности воздушной навигации) не выдает разрешение на пролет своей зоны, чтобы они вернулись.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 06 березня 2022, 07:41 Пропоную обговорювати тут саме авіаційні аспекти:
Отсутствие возможности полноценного страхования при совершении международных полетов создает необоснованные риски для граждан наших стран, авиакомпаний и других юридических лиц. В связи с вышеуказанным азербайджанские авиакомпании AZAL и Buta Airways с 08:00 6 марта приостанавливают все рейсы в города Российской Федерации.
https://ru.oxu.az/society/580061
Это значит конец прямых рейсов Азербайджан - мордор.
Ох я сейчас себя чувствую как дед Ванга. А ещё несколько дней сколько мне говорили "такого точно не будет". А теперь х**к - ты слушаешь маяк.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення mischko »

В 🇮🇱 Тель-Авіві працівник наземних служб помахав нашим прапором пілотам Аерофлоту.



Відео набуло популярності в цій країні, але його звільнили
Inguri

Re: Війна і авіація

Повідомлення Inguri »

Записати.JPG
Записати.JPG (36.88 Кіб) Переглянуто 7162 разів
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Bagach »

У кого як йде процес рефанду за авіаквитки?

Туркіш вернули гроші майже миттєво.
Air France і Air Baltic виписали ваучери.
А от Aegean i LOT щось пригальмовують.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Війна і авіація

Повідомлення grzegorz »

Не рефандив ще, але:

Bees пропонують або ваучер, або зміна дат, або переказ коштів на ЗСУ або рефанд після закінчення війни.

Lufthansa сьогодні переніс скасований квітневий переліт на серпень через чат, очікував агента +- 10 хв.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Bagach »

Bagach писав: 07 березня 2022, 15:44 А от Aegean i LOT щось пригальмовують.
Тільки но згадав, як отримав СМС, що ЛОТ повернув кошти. Правда, не бачу їх на балансі.
Консьерж казав, що з'являться протягом трьох діб.
Inguri

Re: Війна і авіація

Повідомлення Inguri »

Схоже на те, що Pegasus у березні-квітні не літатиме в РФ
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Sentry »

Думаю никто не будет. Может останется несколько самых отчаянных по совсем космическим ценам. Невозможность получить какое-либо техническое обслуживание - это очень большой риск, если все санкции будут работать так хорошо, как обещают.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 07 березня 2022, 17:42 Схоже на те, що Pegasus у березні-квітні не літатиме в РФ
чим аргументують? Курс карбованця? Дорогі страховки? Небезпека залишитися в аеропорту прильоту з несправним літаком для якого неможливо привезти деталі?
Inguri

Re: Війна і авіація

Повідомлення Inguri »

Хз, я просто лазив на сайті Пегасуса, всі напрямки не дивився, але...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення manjeroke »

Я думаю оставят им одно-два окна, но цены будут космические и билеты будут покупать за месяцы вперёд стоя в очереди на Лубянке
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення SergeyL »

Серьезные конторы (катарцы, эмирейтсы, эль аль) скорее всего перестанут туда летать. Туркиши могут остаться, они пацаны рисковые. Точно останутся братушки (армяне, казахи) и наиболее отмороженные из остальных.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення denya24 »

Тут ещё вопрос, как принимать оплату за билеты от русских. Эль Аль добавил на сайте возможность оплаты через МИР. По туркишами, эмирейтс и катарцам неясно. Я так понимаю, что сделать оплату визой/мастером, эмитированными рассеей нельзя будет. Ещё как вариант - авиакассы
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення alex.s »

SergeyL писав: 07 березня 2022, 20:03 Серьезные конторы (катарцы, эмирейтсы, эль аль) скорее всего перестанут туда летать. Туркиши могут остаться, они пацаны рисковые. Точно останутся братушки (армяне, казахи) и наиболее отмороженные из остальных.
Думаю, зависит от позиции лизингодателей и страховщиков, а не только страны.
Эйр Астана, кстати, на 49% британская...
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Krakowite »

Anex tour приостановил перевозки по зарубежным направлениям в связи с риском ареста самолетов, — Ростуризм
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення АндрейМ »

Bagach писав: 07 березня 2022, 15:44 У кого як йде процес рефанду за авіаквитки?
Austrian повернули кошти миттєво. Є проблема з одним квитком, який ще до Ковіду був придбаний і сто разів переписувався. Пообіцяли перерахувати кошти на банківський рахунок і тиша.

В мене була запланована поїздка на ці вихідні, і купу всього було придбано non-refundable. Повернули або пообіцяли повернути всі, окрім однієї точки (вони не відмовили, а просто ще не відповіли). Готелі, залізничні квитки і т.д. Причому, повертають миттєво. Дуже приємно вражений таким ставленням, хоча вони мені нічого і не винні.

Взагалі, допомога йде із різних сторін, і іноді люди пропонують креативні рішення. Був non-refundable квиток ВА. Зв´язатися з ними неможливо, щоб хоча б обговорити можливість повернення. В результаті один британець на іншому форумі запропонував мені скасувати квиток онлайн, отримати електронний ваучер, який він в мене потім викупив (ВА дозволяє використовувати ваучери без прив‘язки до імені пасажира). Дуже приємно вражений таким ставленням до українців і бажанням допомогти.

Ще є скасований квиток МАУ, але вони написали, що за поверненням можна буде після 26-го березня звернутися. Ваучер не цікавить.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Bestfriend »

Bagach писав: 07 березня 2022, 15:44 У кого як йде процес рефанду за авіаквитки?

Туркіш вернули гроші майже миттєво.
Air France і Air Baltic виписали ваучери.
А от Aegean i LOT щось пригальмовують.
Балтіки повернули кошти на 3й день після подачі запиту на повернення.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 19 гостей