Війна і авіація

Загальний авіафорум
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення mischko »

Phan Thi Kim Phuc більш відома як "в'єтнамська дівчинка, що тікає від напалму" допомагала в перевезенні літаком українців до 🇨🇦 Канади.

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення mischko »

Авиакомпании сообщают об отказах Российской национальной перестраховочной компании (РНПК) покрывать риски, связанные с техобслуживанием самолетов на фоне остановки поддержки со стороны производителей в лице европейского Airbus и американского Boeing. Собеседники “Ъ” на авиационном и страховых рынках опасаются, что в случае возникновения страховых случаев проблема потенциально может привести к многолетним спорам по возмещению убытков и коснется в том числе выплат пассажирам.
https://www.kommersant.ru/doc/5446062
Inguri

Re: Війна і авіація

Повідомлення Inguri »

а хтось знає, як відновлювалася цивільна авіація після війни в Югославії?
Може, траплялися якісь лонгріди на цю тему?
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Tetris »

Inguri писав: 14 липня 2022, 10:47 а хтось знає, як відновлювалася цивільна авіація після війни в Югославії?
Може, траплялися якісь лонгріди на цю тему?
Чому ви про них в однині?
Думаю, історії зі Словенією, Боснією і Косово сильно різняться
Inguri

Re: Війна і авіація

Повідомлення Inguri »

Тому що це не має значення: в однині історії Харкова і Києва різняться (Air Arabia).
Я не проти множини, якщо це дасть літати хоча б Ужгороду.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Tetris »

Inguri писав: 14 липня 2022, 15:01 Тому що це не має значення: в однині історії Харкова і Києва різняться (Air Arabia).
Я не проти множини, якщо це дасть літати хоча б Ужгороду.
Ужгород, я думаю, відкриється одразу після закінення війни. Він для вантажів і військових і зараз використовується, як ми бачили в сусідній гілці.
Думаю, через близькість до кордону москалі бояться бомбити цей аеропорт своїми "високоточними" аналоговнєтнимі ракетами - занадто високий ризик влучити в Словаччину.

Що з іншими портами ми не знаємо, звісно. Якщо там все погано, то Люблін, Ряшів, Дебрецен і Сучава в перший рік стануть найбільшими українськими аеропортами.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Bagach »

Tetris писав: 15 липня 2022, 11:11 Що з іншими портами ми не знаємо, звісно. Якщо там все погано, то Люблін, Ряшів, Дебрецен і Сучава в перший рік стануть найбільшими українськими аеропортами.
Або навіть Варшава та Відень.
Залежить від напрямку подорожі. Зазначені вами лоукост-аеропорти не завжди мають прямі рейси туди, куди потрібно.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення alex.s »

Tetris писав: 15 липня 2022, 11:11
Inguri писав: 14 липня 2022, 15:01 Тому що це не має значення: в однині історії Харкова і Києва різняться (Air Arabia).
Я не проти множини, якщо це дасть літати хоча б Ужгороду.
Ужгород, я думаю, відкриється одразу після закінення війни. Він для вантажів і військових і зараз використовується, як ми бачили в сусідній гілці.
Думаю, через близькість до кордону москалі бояться бомбити цей аеропорт своїми "високоточними" аналоговнєтнимі ракетами - занадто високий ризик влучити в Словаччину.

Що з іншими портами ми не знаємо, звісно. Якщо там все погано, то Люблін, Ряшів, Дебрецен і Сучава в перший рік стануть найбільшими українськими аеропортами.
І шо зможе літати з Ужгорода? І куди?
Краків забули перерахувати.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення SergeyL »

Рано об этом всем думать, никто не знает, в каком состоянии подойдут ныне целые порты к окончанию войны. Хотя, как я понимаю, восточнее Киева всем портам уже сейчас хана в той или иной степени.
Inguri

Re: Війна і авіація

Повідомлення Inguri »

Питання було про Югославію. А за Кишинів абідна.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Tetris »

Bagach писав: 15 липня 2022, 14:27 Зазначені вами лоукост-аеропорти не завжди мають прямі рейси туди, куди потрібно.
То матимуть. І не лише лоу-кости.
Звісно, якщо українські порти не працюватимуть
Востаннє редагувалось 18 липня 2022, 12:57 користувачем Tetris, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Tetris »

alex.s писав: 15 липня 2022, 15:40 І шо зможе літати з Ужгорода? І куди?
Та що завгодно. Якщо припустити ситуацію: скінчається війна і єдиний вцілілий сертифікований аеропорт - це Ужгород (і це надовго), звідти літатимуть багато компаній і за багатьма європейськими напрямками.
alex.s писав: 15 липня 2022, 15:40 Краків забули перерахувати.
Він дальше і він і так завантажений.
UMnik
Airbus A318
Повідомлень: 40
З нами з: 06 жовтня 2009, 15:23
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення UMnik »

І шо зможе літати з Ужгорода? І куди?
Краків забули перерахувати.
[/quote]

Роза на АТР
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення alex.s »

Tetris писав: 18 липня 2022, 12:56
alex.s писав: 15 липня 2022, 15:40 І шо зможе літати з Ужгорода? І куди?
Та що завгодно. Якщо припустити ситуацію: скінчається війна і єдиний вцілілий сертифікований аеропорт - це Ужгород (і це надовго), звідти літатимуть багато компаній і за багатьма європейськими напрямками.
alex.s писав: 15 липня 2022, 15:40 Краків забули перерахувати.
Він дальше і він і так завантажений.
Що завгодно не зможе... А с того, що зможе - багато не налітаєшь.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Tetris »

alex.s писав: 18 липня 2022, 13:38 Що завгодно не зможе... А с того, що зможе - багато не налітаєшь.
Під "що завгодно" розумів будь-яку європейську авіакомпанію, що не знаходиться підсанкціями, тобто має змогу взяти в мокрий лізинг борт, що зможе злітати з ужгородської смуги.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення alex.s »

Tetris писав: 18 липня 2022, 14:53
alex.s писав: 18 липня 2022, 13:38 Що завгодно не зможе... А с того, що зможе - багато не налітаєшь.
Під "що завгодно" розумів будь-яку європейську авіакомпанію, що не знаходиться підсанкціями, тобто має змогу взяти в мокрий лізинг борт, що зможе злітати з ужгородської смуги.
А навіщо це євро АК? Що їм дасть умовний АТР, який треба буде ще й в мокрий лізинг брати? Збочення якесь..
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення katso »

Tetris писав: 15 липня 2022, 11:11 Що з іншими портами ми не знаємо, звісно
Почему же? Все мы знаем. Железо как было так и осталось. А вот не имеющие возможность выехать за границу на работу авиационные специалисты - стремительно теряют квалификацию, ну и мотивацию тоже. И это проблема.
П.С. что до Ужгорода - он неудобен со всех сторон - оборудовение слабое, полоса всего 2км, заход на посадку на восток через Словакию (доп процедуры согласования) а с запада уже настроили новостроек и туда могут взлетать только вертолеты - https://vacc-ua.org/static/files/charts/UKLU.pdf
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення Tetris »

alex.s писав: 18 липня 2022, 18:48 А навіщо це євро АК? Що їм дасть умовний АТР, який треба буде ще й в мокрий лізинг брати? Збочення якесь..
Навіщо це кожній АК - буде вирішувати собі кожна АК. Думаю, такі компаніх як МАУ, Роза, Скай Ап, LOT, можливо ще хтось з ЛХ-груп, можуть бути зацікавлені.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення mischko »

про що ви? Ужгород - це взагалі кінець географії, ведмежий кут. Хто туди буде >10 годин їхати, щоб полетіти? Навіть Чернівці ближче. А Чернівці - це теж ведмежий кут.

Найближчим часом лише: Ряшів, Кошице, Дебречин, Сучава, Яси, Кишинів.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Війна і авіація

Повідомлення chukinson »

mischko писав: 20 липня 2022, 14:45 Найближчим часом лише: Ряшів, Кошице, Дебречин, Сучава, Яси, Кишинів.
Але там теж є шанси їхати 10 годин і навіть більше. Бо там кордон і як тільки відкриють повноцінний виїзд на кордонах знову будуть черги на 5-9 годин.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей