Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Загальний авіафорум
Відповісти
catfly
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 24 вересня 2021, 13:57
Контактна інформація:

Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення catfly »

Добрый день!
Читаю форум очень давно, но вот только зарегистрировался с вопросом. Перелет из одной ЕС страны в Ларнаку. Адекватных вариантов по цене и времени нет. Предлагается вариант с перелетом easyjet с пересадкой в Malpensa (MXP) и 1 час 10 мин стыковкой. Так как стыковка самостоятельная опасаюсь что могу не успеть. Хотя если первый рейс easyjet прилетит во время то полагаю что можно. Проверил вроде как один терминал, однако не знаю обычно как там высадка происходит, через трап или автобусом? Или же пешком? Можно ли там быстро перебежать от высадки одного гейта до посадки на другой? Не нужно же выходить полностью и опять все проходить в виде контроля безопасности и тд?

Спасибо
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення Ferrari »

Не нужно рисковать….
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення Bagach »

catfly писав: 24 вересня 2021, 14:11 Предлагается вариант с перелетом easyjet с пересадкой в Malpensa (MXP) и 1 час 10 мин стыковкой. Так как стыковка самостоятельная опасаюсь что могу не успеть.
Реально мало времени. Поддерживаю Феррари. Лучше не рисковать.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення Sentry »

catfly писав: 24 вересня 2021, 14:11 Добрый день!
Читаю форум очень давно, но вот только зарегистрировался с вопросом. Перелет из одной ЕС страны в Ларнаку. Адекватных вариантов по цене и времени нет. Предлагается вариант с перелетом easyjet с пересадкой в Malpensa (MXP) и 1 час 10 мин стыковкой. Так как стыковка самостоятельная опасаюсь что могу не успеть. Хотя если первый рейс easyjet прилетит во время то полагаю что можно. Проверил вроде как один терминал, однако не знаю обычно как там высадка происходит, через трап или автобусом? Или же пешком? Можно ли там быстро перебежать от высадки одного гейта до посадки на другой? Не нужно же выходить полностью и опять все проходить в виде контроля безопасности и тд?

Спасибо
Там не просто перебежать, а еще и пройти паспортный контроль, на котором могут быть очереди. Выглядит не очень надежно, тем более, что МХР довольно большой. Хоть я там очень давно не был, думаю успеть можно, если даже в Франкфурте за 1ч10мин стыковку можно сделать. Но подумайте, стоит ли оно того и что будете делать, если стыковка сорвется?
catfly
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 24 вересня 2021, 13:57
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення catfly »

Спасибо всем за совет!
Sentry писав: 24 вересня 2021, 14:27
catfly писав: 24 вересня 2021, 14:11 Добрый день!
Читаю форум очень давно, но вот только зарегистрировался с вопросом. Перелет из одной ЕС страны в Ларнаку. Адекватных вариантов по цене и времени нет. Предлагается вариант с перелетом easyjet с пересадкой в Malpensa (MXP) и 1 час 10 мин стыковкой. Так как стыковка самостоятельная опасаюсь что могу не успеть. Хотя если первый рейс easyjet прилетит во время то полагаю что можно. Проверил вроде как один терминал, однако не знаю обычно как там высадка происходит, через трап или автобусом? Или же пешком? Можно ли там быстро перебежать от высадки одного гейта до посадки на другой? Не нужно же выходить полностью и опять все проходить в виде контроля безопасности и тд?

Спасибо
Там не просто перебежать, а еще и пройти паспортный контроль, на котором могут быть очереди. Выглядит не очень надежно, тем более, что МХР довольно большой. Хоть я там очень давно не был, думаю успеть можно, если даже в Франкфурте за 1ч10мин стыковку можно сделать. Но подумайте, стоит ли оно того и что будете делать, если стыковка сорвется?
Разве если лететь из ЕС страны то все равно для Кипра будет паспортный контроль? или из-за ковида для всех так сейчас?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення nyakove »

Так Кипр же не в Шенгене
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення denya24 »

Задержится первый рейс даже ненадолго, и вся стыковка накрывается медным тазом, даже если в аэропорту прохождение занимает мало времени. Гейт могут закрыть за 30 минут до вылета. У меня, например, недавно так и случилось в другом аэропорту. Так что советую заплатить сразу за нормальную стыковку или надеяться на удачу.
Carcassonne
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 05 серпня 2021, 12:32
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення Carcassonne »

catfly писав: 24 вересня 2021, 14:11 Добрый день!
Читаю форум очень давно, но вот только зарегистрировался с вопросом. Перелет из одной ЕС страны в Ларнаку. Адекватных вариантов по цене и времени нет. Предлагается вариант с перелетом easyjet с пересадкой в Malpensa (MXP) и 1 час 10 мин стыковкой. Так как стыковка самостоятельная опасаюсь что могу не успеть. Хотя если первый рейс easyjet прилетит во время то полагаю что можно. Проверил вроде как один терминал, однако не знаю обычно как там высадка происходит, через трап или автобусом? Или же пешком? Можно ли там быстро перебежать от высадки одного гейта до посадки на другой? Не нужно же выходить полностью и опять все проходить в виде контроля безопасности и тд?

Спасибо
Один-єдиний раз літав з маленького терміналу в Мальпензі (шенген-шенген), то пригадую черги, і до літака треба було пішки йти з терміналу.
Тут ключове питання - чи можна по прильоту якось одразу потрапити в чисту зону, щоб не проходити повторно контроль на авіабезпеку (рейси ж не зв'язані). Я такий фокус прокручував у Кракові та Вроцлаві - там просто треба було повернути в потрібному місці, а перевіряльників не було. Ну і це було ще до ковіду.
Само собою, обидва рейси мають бути безбагажними.
Якщо не маєте досвіду польоту через цей аеропорт чи надійного джерела, яке має досвід аналогічної пересадки - раджу обрати інший маршрут.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення denya24 »

Carcassonne писав: 24 вересня 2021, 16:23 Я такий фокус прокручував у Кракові та Вроцлаві - там просто треба було повернути в потрібному місці, а перевіряльників не було. Ну і це було ще до ковіду.
не підкажете, де саме у Кракові потрібно повернути, щоб повторно не проходити контролі безпеки?
Carcassonne
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 05 серпня 2021, 12:32
Контактна інформація:

Re: Самостоятельная стыковка easyjet в Malpensa (MXP)

Повідомлення Carcassonne »

denya24 писав: 24 вересня 2021, 16:26
Carcassonne писав: 24 вересня 2021, 16:23 Я такий фокус прокручував у Кракові та Вроцлаві - там просто треба було повернути в потрібному місці, а перевіряльників не було. Ну і це було ще до ковіду.
не підкажете, де саме у Кракові потрібно повернути, щоб повторно не проходити контролі безпеки?
Був в аеропорту Кракова лише раз - от якраз тоді, коли робив пересадку незв'язаними рейсами (шенген-шенген, шенген-нешенген). Здається, в залі, де отримують багаж, потрібно не іти на вихід через непрозорі двері, а піднятися на другий поверх, і опинитися в чистій зоні шенгенського сектору. Документів не перевіряли.
Це було дуже доречно, оскільки перший рейс затримався години на півтори через технічну несправність літака. Добре, що проміжок між рейсами був близько 4 годин, а черги на авіабезпеку того дня були будь здоров (трохи підглянув зсередини). В підсумку, другий рейс також затримався - хвилин на 40, але то вже таке.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей