Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Загальний авіафорум
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Alександр »

Bestfriend писав:После того, как в Крыму полностью все обесточили несколько раз, то сразу и уголь, после простоя в 2 недели на границе, поехал, и свет дают по льготным ценам. :)
Так давно надо было сделать что-то из серии "отключим газ". Крым в экономическом отношении больше наш, чем российский. На эту мозоль нужно давить усиленно
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення KKS »

Alександр писав:Вчера смотрел приватовскую карту отключения электроэнергии. Больше всего страдает центр и северо-восток. Запад почти не отключают. Какова причина? Мало промышленности там? Или много электростанций?
дві атомні, плюс не така навантаженість на електромережі.
Хоч енергосистема і єдина, але ганяти електрику з Кузнецовська в Крим - то занадто дорого
Denver
Airbus A320
Повідомлень: 349
З нами з: 06 березня 2012, 15:03
Звідки: UKLI
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Denver »

Як не дивно, але Бурштинська ТЕС в Івано-Франківській області (належить ДТЕК Ахметова) працює практично на повну потужність (10 блоків по 200 МВт з 12 наявних), декілька блоків працює на експорт у Європу, запаси вугілля найбільші зі всіх станцій в Україні. Вугілля везуть кожен день поїздами через всю країну з окупованих територій Донбасу. Електроенергія на експорт, гроші Ахметову, війна не заважає процесу.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Dormice »

Не бойкот, но думаю этот топик наиболее подойдет для инфы, новый открывать пока нет смысла.

Болгария закрыла воздушное пространство для пролета российских самолетов в Сирию.

Это не новость, уже все в курсе.

Но вот подробности, что это отнюдь не декларативное решение:

Предупреждение министра обороны - при попытке игнорить запрет будут поднимать истребители и при отказе приземлиться (тут министр предпочел не сказать прямо, но дал понять) - будут сбивать:

http://www.dnes.bg/politika/2015/09/08/ ... eti.275938

Пропустить могут - только при условии заранее оговоренной посадки в болгарском аэропорту и досмотра груза, если груз не попадает под ограничения, принятые Евросоюзом.

http://www.dnes.bg/world/2015/09/09/sht ... rki.275972

(Инфа на болгарском)
Bimbo
Airbus A319
Повідомлень: 116
З нами з: 06 березня 2013, 17:36
Контактна інформація:

АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Bimbo »

Не знаю, хто як, а я для себе встановив правило: через москву зась. Яка б ціна не була приваблива та який би напрямок не здавався супер цікавим.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Rel »

По такому же принципу как у вас, то есть во вред себе, в первую очередь, и сделали закрытое небо с Россией, блокаду Крыма.
С последнего я вообще угараю. Как можно думать, что перекрывая людям воду и еду, они захотят поскорее вернуться в Украину? Как поднимая экономику врага и опуская свою мы им вредим?
Я, наверное, чего-то не понимаю.
Вы через Москву не полетите в качестве садизма, мазохизма или и того и другого?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення makor »

вариант "они захотят поскорее вернуться в Украину" возможен только если бы они что-то решали. А так как они ничего не решают, а за любой намек на референдум - 15 лет дадут, то смысл быть добрым? Суть в том чтобы использование Крыма стало максимально неудобным, а не чтобы они добровольно вернулись.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення nik-dem »

Rel писав:По такому же принципу как у вас, то есть во вред себе, в первую очередь, и сделали закрытое небо с Россией, блокаду Крыма.
С последнего я вообще угараю. Как можно думать, что перекрывая людям воду и еду, они захотят поскорее вернуться в Украину? Как поднимая экономику врага и опуская свою мы им вредим?
Забезпечення окупованих територій (а це визначено законами України) згідно з міжнародними нормами права лягає на окупанта, це по-перше. Неможливо собі уявити, щоб СССР забезпечував окуповані Німеччиною території. Рівно те саме стосується й окремих районів Донецької та Луганської области.
Відповідно, такий спосіб боротьби є дієвим у економічному плані, оскількі Московії доведеться на забезпечення Криму витрачати більше грошей. А це означає ускладнення умов утримування території під окупацією.

По-друге, блокада окупованої території зводить до мінімального рівня контрабанду.
Я, певне, не відкрию для вас секрет, якщо скажу, що ще коли блокади не було, більшість продукції потрапляла не на полиці кримських крамниць, а вивозилась напряму до РФ, минаючи усі митні та дозвільні процедури між державами. Кримські ґауляйтери та українські комерсанти сумнівної світоглядної орієнтації робили на цьому великі гроші, з яких, ясна річ, нічого до бюджету України (як і РФії, втім, також) не потрапляло. Зверніть увагу, що одразу ж у день початку блокади (!) саме кримські ґауляйтери почали волати про «правосєко-бєндеравцев», що «морять голодом народ Криму». А все просто — такі халявні гроші відбирають.
Отже, це корупція у чистому вигляді, яка мало чим за характеристиками відрізняється від контрабанди цигарок на Закарпатті. І Україна від цього тільки втрачає гроші.

Я вже мовчу про електроенергію з боку України, за яку окупаційна влада не сплатила ані копійки.

А до населення Криму апелювати не слід. Українські активісти у вигнанні, купка активістів на території Криму та кримські татари підтримують акцію. Вони усі готові піти на жертви задля визволення своєї землі. Кримські татари взагалі просили президента ще минулого року встановити блокаду. Мешканці ж Криму із альтернативним реальности світоглядом ще в березні 2014 роки просили цих ґауляйтерів позбавити їх від «бєндеравскіх прадуктав».

І так, я згоден з паном Bimbo, що варто шукати альтернативні варіянти подорожей. Зараз поїздка у Москву для українців може завершитись непередбачувано.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення XII »

nik-dem писав: Зараз поїздка у Москву для українців може завершитись непередбачувано.
Можете несколько конкретных примеров привести? А то у нас тоже все боятся ехать в Киев, потому что там "бендеровцы", а чем именно эти "бендеровцы" опасны и скольких москалей они растерзали еще в транзитном заре Борисполя, никто толком не знает.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Glucker »

XII писав:
nik-dem писав: Зараз поїздка у Москву для українців може завершитись непередбачувано.
Можете несколько конкретных примеров привести? А то у нас тоже все боятся ехать в Киев, потому что там "бендеровцы", а чем именно эти "бендеровцы" опасны и скольких москалей они растерзали еще в транзитном заре Борисполя, никто толком не знает.
Думаю, если появится в россии на улице, например, в символике Правого Сектора, вполне реально получить в табло. Равно как и в Украине в символике аквафреша или с фото пуйла на футболке)

Ну а если серьезно, знакомый был на прошлой неделе в командировке в Новосибирске. В номер отеля несколько раз звонили, представляясь ФСБ, просили подьехать "на собеседование", якобы их интересуют иностранцы, в частности из Украины. Информация непосредственно от знакомого.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Labiann »

да что за бред и я был в России и кореша приезжали и всё нормально...
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Alександр »

Ни одного вопроса мне в России не залавали. Тем более, люди из ФСБ
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення XII »

Glucker писав:В номер отеля несколько раз звонили, представляясь ФСБ, просили подьехать "на собеседование", якобы их интересуют иностранцы, в частности из Украины. Информация непосредственно от знакомого.
И что знакомый? Подъехал?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення makor »

Знаю про случай, когда предпринимателей из Львова пару раз оказывающих волонтерскую помощь АТО, приняли в России и долго держали.
И про девочку, которую сняли с автобуса в грузию, при проезде транзитом через рф, за кое-какую информацию в контактике

Военный психолог, который был в списке участников ВД, и которому намекнули что ему не стоит ехать на Алтай, не считается))
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Glucker »

XII писав:
Glucker писав:В номер отеля несколько раз звонили, представляясь ФСБ, просили подьехать "на собеседование", якобы их интересуют иностранцы, в частности из Украины. Информация непосредственно от знакомого.
И что знакомый? Подъехал?
Они предлагали сделать это в то время, когда знакомый занимался, собственно, тем зачем приехал в командировку.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Glucker »

Labiann писав:да что за бред и я был в России и кореша приезжали и всё нормально...
Ну вы же, наверное в россию приезжали к корешам а не в отель. ХЗ какие указания по сливанию данных на гостей стоит у отеля или у какого-то другого гостя, проживающего, например, в соседнем номере.
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Rainbow »

nik-dem писав: Зараз поїздка у Москву для українців може завершитись непередбачувано.
Ой не пиз..ь (с) Лесь Менше дивіться 1+1. :twisted:

Був я Москві цього року. Російські погранці не випендрюються, на відміну від наших. Я особисто розмовляв українською коли дзвонив додому в людних місцях. Ніхто на мене накидався. Навіть мій паспорт, у якому виданий у Львівській області, нікого не конфузив. Скільки знайомих не їздили в Росію, нікому фейс не били. Більше того всі(!) в один голос жаліються на українських прикордонників.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Alександр »

Подтверждаю. Украинские пограничники слегка неадекватны. Причем были таковыми и в 2010, и в 2012, и в 2013-м. Это если с российскими сравнивать
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Glucker »

Rainbow писав:
nik-dem писав: Зараз поїздка у Москву для українців може завершитись непередбачувано.
Ой не пиз..ь (с) Лесь Менше дивіться 1+1. :twisted:

Був я Москві цього року. Російські погранці не випендрюються, на відміну від наших. Я особисто розмовляв українською коли дзвонив додому в людних місцях. Ніхто на мене накидався. Навіть мій паспорт, у якому виданий у Львівській області, нікого не конфузив. Скільки знайомих не їздили в Росію, нікому фейс не били. Більше того всі(!) в один голос жаліються на українських прикордонників.
А в чому полягає неадекватність українських прикордонників? Не хотіли випускати з України? Чи не хотіли впускати в Україну власників паспортів з двоголовою куркою на обкладинці?
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Alександр »

Неадекватность проявляется в манере общения, в вопросах, так и норовят к чему-либо придраться, во времени оформления, в вежливости, в конце концов. Когда едешь на поезде из Харькова в Москву, контраст очевиден. Картина в лучшую сторону не менялась очень долго. Не знаю, как сейчас, но еще в прошлом году все было именно так.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 67 гостей