Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Загальний авіафорум
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення v_volf »

Усім доброго дня і мирного неба.

Нещодавно прочитав статтю у ВВС про захід і схід України. Я ніколи не жив на західній Україні. Не можу стверджувати про стереотипи та побоювання там щодо жителів східної України. Але той час, який мені довелося провести у Львові, назавжди дав мені впевненість, що львів'яни люблять своє місто і свою країну. Не словом, а ділом.

Я постійно дивлюся на анти-українські та взагалі на настрої у моєму рідному місті Харкові, і вот така у мене з'явилася ідея з елімінації тих стереотипів, казок та побоювань, які існують серед багатьох жителів сходу та, мабуть, півдня України: треба, щоб харків'яни поїхали у гості до львів'ян, а львів'яни - до харків'ян. Через фізичну відстань я вважаю за потрібне введення дотаційного (поки що) прямого авіарейсу Львів-Харків. Я бачу такий крок не лише поліпшенням інфраструктури, а, важніше, довгостроковою інвестицією в укріплення національних зв'язків в Україні.

Нема потреби роз'ясняти, чому варто кожному з'їздити до Львова. Естетика та гостинність міста не залишить байдужими навіть найупереженіших кадрів-жертв путінської пропаганди.

Як би чудово було мати можливість з'їздити до Львова "на каву"! А львів'янам можу запропонувати хоча б найбільший в Україні вибір вищих навчальних закладів.

Серед усіх перевізників найефективнішим мені бачиться Візз Україна, це базовий комфорт за адекватні гроші. Саме така лінія і потрібна. Що, якщо ми звернемося до громадськості та нової влади з пропозицією ініціювати перемовини з Віззами у напрямку відкриття такого рейсу?

Розумієте, серед східноукраїнців ходять такі стереотипи, що позбутися їх можна, тільки побачивши правду власними очами. Це буде мати позитивний ефект не тільки щодо стосунків між заходом і сходом, а і щодо рівня патріотизму на сході, який зараз дуже важливо піднімати для будування сильної, вільної держави. Можу уявити, що і для жителів західної України така ініціатива буде доречною.


Слава Україні!


П. С. Якою би не була Ваша точка зору щодо порушеного питання, перед тим, як коментувати, пам'ятайте, що натхненням для написання тої ідеї є любов до України і гаряче бажання добра усім українцям. Не будьте іронічними, будь ласка.
Denver
Airbus A320
Повідомлень: 349
З нами з: 06 березня 2012, 15:03
Звідки: UKLI
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Denver »

Гарна ідея. А як реально ініціювати? Причому, це треба робити якнайшвидше, коли ВР ще на емоціях і страху голосує за все підряд. Створять коаліцію і до людей будуть прислухатися все менше і менше, на жаль.
Аватар користувача
sergiym
Airbus A318
Повідомлень: 9
З нами з: 16 травня 2009, 16:24
Звідки: ХАРЬКОВ ЛЕЙПЦИГ
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення sergiym »

Очень нужный рейс ! Украина - мы нация !
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Dr. K »

Было бы здорово!
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення LWIEV »

Спочатку би хоч би тариф, який не є сумою двох тарифів
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення v_volf »

Тариф має бути таким, щоб подорож могли собі дозволити навіть студенти. Через це я і сказав, що потрібно залучити дотації.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення KKS »

Якщо вже в Франик, хоч і за підтримки самізнаєтекого, літаки на постійній основі з всієї України лтіюать, то в Львів то має бути 100%.
Прокоментую трохи по типу ПС. Зараз в Гостомелі простоюють 2 А148 без роботи. І тип, і відстань якраз для наших АНів для рейсу по нашій Україні.

Плюс в нас скоріш за все звільняться ще й два ІЛ62 :ugeek:
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Sentry »

Зачем нам дотационное авиасообщение? У нас уже есть дотационная жд. Сделать поезду Харьков-Львов удобное время отъезда\приезда, и всё. За 13-14 часов реально проезжать, а это выезд в 7 вечера из Харькова и в 8-9 приезд в Львов. Сделать в этом поезде достаточное количество купе\плацкартных вагонов, чтобы каждый мог выбрать себе подходящее по достатку.

Идея поощрять внутренний туризм - очень и очень правильная, ведь если каждый человек увидит сам многие уголки нашей страны, то им будет гораздо сложнее управлять с телеэкранов. Вот только авиация тут ни к чему - рейс Львов-Харьков для студентов, это утопия, которую я не собираюсь оплачивать своими налогами. Уж лучше выдавать студентам билеты на Визз Эйр в Европу.
deliya
Airbus A318
Повідомлень: 27
З нами з: 12 травня 2012, 22:00
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення deliya »

Может не совсем в тему, но помниться мне в 10-м году, как летал рейс МАУ Донецк-Львов-Донецк по 26 USD RT.
Для меня было очень удобно (чем через Киев) т.к. живу в Ровно, а работаю в Донецке. Вот так - были времена. С наполнение было не совсем - поэтому быстро прикрыли. А то, что во Львове есть что посмотреть - это точно. У меня один знакомый архитектор из Львова есть, так вот он говорит, прежде чем построить здание в Вене, его строили во Львове, смотрели, утверждали, и только потом строили в Вене. Взять хотя бы оперные театры (Вена, Львов, Одесса - один проект).
fiua
Airbus A330
Повідомлень: 535
З нами з: 04 липня 2012, 10:16
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення fiua »

Инициатива очень красивая и благородная! Я ее поддерживаю. Просто люди более высокого достатка (нынешние или потенциальные авиапассажиры) и так более-менее многое видели, знают и все понимают. Их точка зрения уже сформирована. А вот широкие слои населения с небольшим доходом вряд ли полетят и при том массово (для эффекта) просто так. Хорошей бы была бы инициатива вдобавок погостить друг у друга в семьях бесплатно день-два (по типу международного сайта(ов) бесплатного проживания) . А там глядишь и семьи пойдут :).

Ну а современные коммуникации разваленной стране - нужны сто пудов. Под это грант ЕС есть хороший шанс получить в том числе и для запад.восток связей.
Flieger

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Flieger »

Я вам не скажу за весь Харьков, но очень многие друзья, знакомые и учителя с целыми классами из моей бывшей школы ездят во Львов и область на экскурсии и лечение. Многие добираются "три дня лесом, два дня полем". Никакой враждебности вообще нет. Многие, правда, удивляются, как можно было такую красоту (я имею в виду памятники культуры и архитектуры) так быстро привести в упадок.
С политической точки зрения такие рейсы и дополнительные туры были бы (после того, как нация немного успокоится) только на пользу!
Востаннє редагувалось 25 лютого 2014, 09:43 користувачем Flieger, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
MRV54
Airbus A319
Повідомлень: 284
З нами з: 22 серпня 2013, 13:48
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення MRV54 »

Вот не много истории. Харьков 1984 года.
Источник:http://aviaforum.ru/showthread.php?t=5250&page=123
Вкладення
Х84.jpg
Х84.jpg (46.67 Кіб) Переглянуто 8269 разів
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Igoresha »

Згоден із Sentry - авіасполучення поки що для українських реалій дорогувате задоволення. А от поїзд/автобус - саме те. Тут іще потрібно людей зацікавити їхати у Львів/Харків/Донецьк і інші міста. А то у деяких може спрацювати: "А що я там не бачив?"
aviagopstop
Airbus A318
Повідомлень: 50
З нами з: 17 грудня 2010, 10:57
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення aviagopstop »

Підтримую ідею. Але вважаю за потрібне робити виключно авіасполучення. По перше хоча б тому, що залізниця у занепаді. По друге- час витрачений на подорож дуже має значення, коли ми їдемо на вихідні або святкові. Я б так робив частіше.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Sentry »

aviagopstop писав:Підтримую ідею. Але вважаю за потрібне робити виключно авіасполучення. По перше хоча б тому, що залізниця у занепаді. По друге- час витрачений на подорож дуже має значення, коли ми їдемо на вихідні або святкові. Я б так робив частіше.
В чем проблема поспать ночь в поезде при условии удобного времени выезда и приезда, а не как сейчас у 112? Почему нищее государство должно спонсировать билет для условного студента за $200 при наличии поезда за $40? У студента цель какая - съездить во Львов или покататься на самолете?

А за свои деньги - конечно, пожалуйста. Для развития внутренних рейсов в первую очередь необходимо более богатое население. Ну или окончательно убить жд и автодороги :(
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення v_volf »

aviagopstop писав:Підтримую ідею. Але вважаю за потрібне робити виключно авіасполучення. По перше хоча б тому, що залізниця у занепаді. По друге- час витрачений на подорож дуже має значення, коли ми їдемо на вихідні або святкові. Я б так робив частіше.
Так, моя ідея саме у авіасполученні.

Давайте дивитись. Беремо Європу. Так, там також є довгі маршрути зі спальними вагонами, але то більше виключення. Загалом швидкісне / прискорене сполучення з типовими кріслами.

Чи може хтось навести приклад залізничного сполучення, що дорівнює відстані між Харковом та Львовом?

Теперь візьмемо розвинену країну з більшею за Європу територією. Канаду. В Канаді також є залізниця, але транс-провінціальні чи транс-канадські маршрути є круїзними, а не транспортними. Перевізник надає (за значно більші у порівнянні з літаком) такий-собі on-board and viewer's experience. Там тобі і вагон із прозорим дахом, і кабіни, як у готелі, і вишукане харчування.

http://www.youtube.com/watch?v=3ZM08SXQ ... 7bAJTfrLGg - реклама

http://www.youtube.com/watch?v=q999215nAEY - піклування про інвалідів

http://www.youtube.com/watch?v=RPklyNnfDWQ - британці зробили відеорепорт.

Хоча варто зауважити по Канаді, що також є найбюджетніший варіант - автобусне сполучення. Кілька діб у автобусі я собі важко уявляю, але знаю місцевих, які так подорожували.

В Україні варіант автобусного сполучення наразі нереальний через якість доріг та відсутність об'єктів придорожнього сервісу (хто їздив дорогами Заходу, той розуміє, про що йдеться).

І ще раз, нам потрібно простимулювати ті подорожі, а не просто зробити іх можливими. То має бути комплексний підхід: реклама, залучення орган. лідерів до просування кампанії тощо.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Bestfriend »

Шановні, зараз навпаки потрібно думати як підняти державу хоча б на коліна, а не вводити дотації. Тут он владу нові-старі поділити не можуть і їм плювати на все, а ми думаємо про велике... Прийде час і все буде. Головне, щоб у людей гроші були літати, а не вони думали, як би на шматок хліба заробити. Да і скоро вартість проїзду в купе по Україні стане такою ж, як і літати літаком.
Tavrid
Airbus A330
Повідомлень: 517
З нами з: 18 листопада 2011, 15:34
Звідки: SIP (аннексирован Россией)
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Tavrid »

Я поддерживаю идею рейса Львов-Симферополь (аннексирован Россией)/Севастополь, он был в навигации и весьма востребован в летнее время.
На волне объединения страны его можно загрузить 100%, Майдан будет прекрасной рекламной платформой данного рейса.
Введет ли кто-нибудь такой рейс в своем расписании этим летом?!
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Авіасполучення Львів-Харків. Об'єднання країни.

Повідомлення Sentry »

Угу, у Ютов рейс Симферополь (аннексирован Россией)-Львов был очень востребован прошлым летом... Сколько раз они слетали? 2 или 3? :) Хотя идея-то хорошая, и направление отличное.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей