Стыковка и погранконтроль в Канаде

Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Собакевич »

Рассматриваю два варианта перелета Франкфурт-Ванкувер.
1. Прямой, тут все понятно.
2. С пересадкой в Уайтхорсе 2ч35мин.
Со вторым неясно, удастся ли пройти иммиграционный контроль за это время и успеть на стыковочный рейс? А если допустим не успеть, то чьей проблемой станет это опоздание? Можно ли будет рассчитывать на бесплатный ребукинг на следующий рейс?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення v_volf »

Собакевич писав: 27 червня 2022, 18:13 Рассматриваю два варианта перелета Франкфурт-Ванкувер.
1. Прямой, тут все понятно.
2. С пересадкой в Уайтхорсе 2ч35мин.
Со вторым неясно, удастся ли пройти иммиграционный контроль за это время и успеть на стыковочный рейс? А если допустим не успеть, то чьей проблемой станет это опоздание? Можно ли будет рассчитывать на бесплатный ребукинг на следующий рейс?
Залежить від типу статусного документу, який треба буде отримати в YXY. Якщо це щось інше за простенький visitor record, то є ймовірність запізнитися на рейс до YVR. Ребукінг на інший рейс буде за рахунок подорожувальника (запізнення не з вини а/к). Загалом, ідею проходити імміграційні процедури під час стиковки я нікому не рекомендую. А враховуючи навантаження на урядові сервіси, зараз і годі.
Inguri

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Inguri »

Так прикордонний чи міграційний контроль?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 28 червня 2022, 01:49 Так прикордонний чи міграційний контроль?
Питання, мабуть, до топікстартера, але відповім.

Прикордонний та міграційний контроль це майже одне й те саме у цьому контексті. Під "міграційним", мабуть, у питанні мається на увазі secondary inspection, де видають статусні документи: дозволи на доботу / навчання, документи на ПМП.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Собакевич »

Речь о первом визите, виза получена в рамках КУЕТы. В заявке было и разрешение на работу.
Кстати, по поводу загрузки гос.органов. Вклейка визы заняла больше времени, чем ее утверждение. Через месяц пришел имейл с апрувом, и еще 2,5 месяца паспорт блуждал в недрах консульства.
Inguri

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Inguri »

v_volf писав: 28 червня 2022, 03:40 Прикордонний та міграційний контроль це майже одне й те саме у цьому контексті
мені здається, що якраз різниця суттєва. Для візітор віза стикування у 2.35 більш-менш ок, для міграційних справ занадто мало.
CUAET справа нова, і яка готовність до неї міграційних служб - хз.
Тут ще аеропорт цікавий - цей рейс, якщо не помиляюсь, єдиний міжнародний для YXY, і літають туди, в основному, німці-мисливці на лося, тому приліт українця з CUAET може бути цікавою історією.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення mischko »

Собакевич писав: 28 червня 2022, 10:10 еще 2,5 месяца паспорт блуждал в недрах консульства.
Я в 2016 через місяць чекання візи сам їм написав і в той же день прийшла відповідь, що паспорт відправили назад. Треба було їх підганяти.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 28 червня 2022, 10:27 мені здається, що якраз різниця суттєва. Для візітор віза стикування у 2.35 більш-менш ок, для міграційних справ занадто мало.
CUAET справа нова, і яка готовність до неї міграційних служб - хз.
Тут ще аеропорт цікавий - цей рейс, якщо не помиляюсь, єдиний міжнародний для YXY, і літають туди, в основному, німці-мисливці на лося, тому приліт українця з CUAET може бути цікавою історією.
Візітор віза отримується не під час прохождення імміграційного контролю, а заздалегідь у консульстві.
На кордоні іноземний громадянин отримує статусний документ - у залежності від мети візиту. У разі візітор віза людей, зазвичай, "опрацьовують" на першій лінії прикордонного контролю, або надсилають до secondary у разі додаткових питань. Інші статусні документи завжди видаються на secondary.

CUAET як програма є новою, але надання українцям дозволів на роботу чи навчання проходить по вже існуючий гуманітарній процедурі.

До YXY ще є рейс(и) з Аляски, і вони також є міжнародними. Але Ви праві у тому, що у цьому аеропорту не опрацьовують на вторинному етапі статусні документи дуже часто. Тим не менш, робітники у прикордонній службі проходять ротацію, так що вирогідність попасти на дуже некомпетентого є невелика.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Собакевич »

Для візітор віза стикування у 2.35 більш-менш ок, для міграційних справ занадто мало.
Я уже понял, что через Белую Лошадь залетать плохая идея. Спасибо всем за инфо.
Inguri

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Inguri »

v_volf писав: 28 червня 2022, 10:52 Візітор віза отримується не під час прохождення імміграційного контролю, а заздалегідь у консульстві.
я не казав, що візітор віза отримується на кордоні.
Малося на увазі те, що в аеропорту "паперової" тяганини з "міграційними" візами може бути більше, ніж зі звичайними візітор.
Тим більше, з новинкою CUAET.
Тим більше у Вайтхорсі.
Думаю, що ми говоримо про одне те й саме, тільки різними словами.

У будь-якому разі, було б цікаво почути від топікстартера як воно вийде.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 28 червня 2022, 11:07 я не казав, що візітор віза отримується на кордоні.
Малося на увазі те, що в аеропорту "паперової" тяганини з "міграційними" візами може бути більше, ніж зі звичайними візітор.
Тим більше, з новинкою CUAET.
Тим більше у Вайтхорсі.
Думаю, що ми говоримо про одне те й саме, тільки різними словами.

У будь-якому разі, було б цікаво почути від топікстартера як воно вийде.
Добре, я тоді правильно Вас зрозумів, і вирішив підкреслити різницю.
З усіма Вашими твердженнями погоджуюся. 👍

До речі, питання топікстартеру: а у самому Вайтхорсі оселитися не було думки?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Собакевич »

До речі, питання топікстартеру: а у самому Вайтхорсі оселитися не було думки?
Лечу не я, меня просто попросили помочь с перелетом (покупка билетов и прочее). Если бы речь обо мне шла, я бы предпочел остаться в Европе. При удаленной работе логично было бы выбирать страну подешевле (на мой пенсионерский взгляд). Сейчас они в Словакии.
Летят молодые ребята (20+), айтишнег с подругой. Мотивов выбора именно Ванкувера не знаю. Думаю, просто хотят попробовать, посмотреть мир, воспользоваться представившейся возможностью.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення v_volf »

Собакевич писав: 28 червня 2022, 12:06 Думаю, просто хотят попробовать, посмотреть мир, воспользоваться представившейся возможностью.
Справа їхня, звичайно. Природа красива, але і аренда зараз $2300 за 1 бедрум-квартиру.
Inguri

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Inguri »

Так Ванкувер одне ж з найкращих міст світу за усілякими рейтингами.
А Вайтхорс на любителя - тайга/ведмеді/комарі.
У Ванкувері теж це є, але він - канадський Сінгапур, а Вайтхорс - Сусуман)))
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 28 червня 2022, 20:39 Так Ванкувер одне ж з найкращих міст світу за усілякими рейтингами.
А Вайтхорс на любителя - тайга/ведмеді/комарі.
У Ванкувері теж це є, але він - канадський Сінгапур, а Вайтхорс - Сусуман)))
За останні декілька років значно збільшилася кількість безхатченків. Якщо раніше їх можна було зустріти в одному районі в центрі, то зараз анклави по всьому даунтауну, і у Вестенді. Регулярно повідомлення в новинах про невмотивовані напади з холодною зброєю.

Це не тільки Ванкувер, але магазини з дорогим товаром тримають двері на замку та пускають клієнтів після пред’явлення ІД
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Собакевич »

Це не тільки Ванкувер, але магазини з дорогим товаром тримають двері на замку та пускають клієнтів після пред’явлення ІД
Это издержки жизни в любом мегаполисе, мне кажется. В юности "движухи" хочется больше, чем покоя. В Торонто, Оттаве или Калгари лучше с криминогенной обстановкой?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення v_volf »

Собакевич писав: 29 червня 2022, 11:42
Це не тільки Ванкувер, але магазини з дорогим товаром тримають двері на замку та пускають клієнтів після пред’явлення ІД
Это издержки жизни в любом мегаполисе, мне кажется. В юности "движухи" хочется больше, чем покоя. В Торонто, Оттаве или Калгари лучше с криминогенной обстановкой?
Канадські міста були відомі на весь світ своєю безпечністю та низьким рівнем криміналу. Останнім часом, ситуація погіршалася.

https://www150.statcan.gc.ca/t1/tbl1/en ... 3510002601 (2020 р можна не враховувати - люди сиділи вдома майже увесь час).

https://www.numbeo.com/crime/rankings.jsp
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення юра сармат »

...відстав від життя,хто може підказати... В колеги жінка з двома дітьми були біженцями в Швейцаріі,за цей час виробили документи на виіізд в Канаду(як біженці),мають відповідні візи,здали швейцарські документи,вернулись в Украіну.Чи пропустять поляки в Варшаву на літак до Канади?білети вже куплені,але є просрочка 180/90....
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення chukinson »

юра сармат писав: 01 липня 2022, 13:11 ...відстав від життя,хто може підказати... В колеги жінка з двома дітьми були біженцями в Швейцаріі,за цей час виробили документи на виіізд в Канаду(як біженці),мають відповідні візи,здали швейцарські документи,вернулись в Украіну.Чи пропустять поляки в Варшаву на літак до Канади?білети вже куплені,але є просрочка 180/90....
Із того що я знаю то шансов мало. Поляки подали запит до єврокомісії по роз'ясненя правила 90/180 для біженців з України і поки комісія не надала відповіді все на розсуд прикордонника. Когось пускають, комусь відмовляють.
Найкраще написати на zdsc.kg@strazgraniczna.pl і дочекатися відповіді
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Стыковка и погранконтроль в Канаде

Повідомлення Sentry »

юра сармат писав: 01 липня 2022, 13:11 ...відстав від життя,хто може підказати... В колеги жінка з двома дітьми були біженцями в Швейцаріі,за цей час виробили документи на виіізд в Канаду(як біженці),мають відповідні візи,здали швейцарські документи,вернулись в Украіну.Чи пропустять поляки в Варшаву на літак до Канади?білети вже куплені,але є просрочка 180/90....
Если уже сдали швейцарские документы и потеряли тот статус - то имхо это проблема. Хотя нужно читать, как именно статус давала Швейцария. Строго говоря, нахождение в Шенгене по резиденс пермиту не идет в счетчик на безвиз. Поэтому 90 из 180 по безвизу не выбраны. Нужно показывать пограничникам швейцарский статус, разъяснять, что с такой даты по такую были в Шенгене по безвизу, потом по национальному статусу, потом опять по безвизу (чтобы выехать). И соответственно 90\180 не исчерпаны. Но есть шанс, что пограничники не захотят это слушать или не смогут разобраться в такой сложной ситуации.

Вообще, имхо, в такой ситуации лучше лететь в Канаду из Румынии. Они не Шенген, поэтому там счетчик отдельный.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей