Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Не знаю, правда, или вброс, но интересно.
🍁 Как сообщает газета Turizmgazetesi, представитель крупнейшего европейского туроператора TUI Tantur направил отелям Турции требование, в котором говорится о необходимости отменить брони всех туристов из россии.

🤷🏻‍♂️ Причем речь идет даже о тех россиянах, которые уже успели вселиться в номера. Их, по мнению туроператора, надлежит выселить и отправить по направлению русского корабля. Данное требование компания объяснила тем фактом, что туристические компании, отправляющие европейских отдыхающих в Турцию, поставили ультиматум, чтобы в отелях, где будут проживать их клиенты, не было русских. НИ ОДНОГО!

▪️Издание уточняет, что путешественники-индивидуалы из Европы также требуют от отелей прекратить работать с россиянами.
https://t.me/Sharpreview/13297
Inguri

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Для власної безпеки рфвіських туристів - всі зараз накручені, і, нехай не з українцями, так з поляками будуть бійки.
За аналогією еврокубків, мають максимально розвести потоки.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення asu »

Inguri писав: 26 квітня 2022, 11:10 Для власної безпеки рфвіських туристів - всі зараз накручені, і, нехай не з українцями, так з поляками будуть бійки.
За аналогією еврокубків, мають максимально розвести потоки.
За аналогією з єврокубками, після 24.02 російські туристи мають залишатися у своїй країні і нікуди не їздити взагалі. З нетерпінням чекаю на введення виїзних віз в країні-агресорі.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Я в основному зупиняюсь в тих готелях, де основний контингент гостей - європейці, американці, араби і, рідше, китайці. Екс-СССР там мало, і толком не зрозумієш: орки то, чи російськомовні громадяни інших пострадянських держав. Але, чесно кажучи, з орками зовсім не хотілось би опинитись в одному товаристві. Я людина неконфліктна та й стараюсь не епатувати, але якби прийшлося заговорити з кимось з них, то я дипломатично запитав би, як він/вона відноситься до політики Путіна.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення alex.s »

Bagach писав: 26 квітня 2022, 11:46 Я в основному зупиняюсь в тих готелях, де основний контингент гостей - європейці, американці, араби і, рідше, китайці. Екс-СССР там мало, і толком не зрозумієш: орки то, чи російськомовні громадяни інших пострадянських держав. Але, чесно кажучи, з орками зовсім не хотілось би опинитись в одному товаристві. Я людина неконфліктна та й стараюсь не епатувати, але якби прийшлося заговорити з кимось з них, то я дипломатично запитав би, як він/вона відноситься до політики Путіна.
Навіщо питати? Маю богато родичів там, усі вони за, навіть розуміючи, що коїться в Бучі, Харькові та Маріуполі. Є декілька, тіпа "ми за мір у всьому світі", але це теж не проти...
Inguri

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

asu писав: 26 квітня 2022, 11:27 російські туристи мають залишатися у своїй країні
гарно, але наївно - заради їх грошей навіть створюють нову авіакомпанію.
втішає лише те, що вони проспонсорують нові байрактари.
Inguri

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 26 квітня 2022, 11:46 чесно кажучи, з орками зовсім не хотілось би опинитись в одному товаристві.
я щось пропустив? українцям вже є сенс планувати подорожі?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 26 квітня 2022, 12:05 я щось пропустив? українцям вже є сенс планувати подорожі?
На майбутнє. Чому б ні?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Krakowite »

Hyatt начал процесс выхода из еще одного отеля на россии – Hyatt Regency Sochi.

Пока компания остановила предоставление услуг, в том числе программы лояльности сети. Но обещает обеспечить плавный вывод сочинского отеля из операционной структуры и бренда. Еще три отеля сети работают в стране-агрессоре без изменений.

Уходит из россии и другая американская отельная сеть Best Western.

Компания уже предупредила партнеров и убрала 6 русских отелей с корпоративного сайта.

Другие крупные международные сети отелей пока не принимали подобных шагов.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Krakowite писав: 26 квітня 2022, 16:37 Hyatt начал процесс выхода из еще одного отеля на россии – Hyatt Regency Sochi.
А один з топових московських готелів Ararat Park Hyatt продовужє працювати під хаяттівським брендом.
Krakowite писав: 26 квітня 2022, 16:37 Другие крупные международные сети отелей пока не принимали подобных шагов.
В рашці куча солідних готельних брендів. Напевно не йдуть з ринку, тому що мало хто цим сегментом ринку цікавиться, і, як наслідок, немає резонансу в ЗМІ.
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення nix »

Прилетел пару дней назад в LAX.
Пролистали паспорт, спросили работаю ли в Украине и сколько собираюсь находиться в Штатах, уточнили адрес, поставили штамп и всё, никаких больше доков не просили показать.
В Штаты первый раз прилетел, визу получил пару месяцев назад
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

makor писав: 02 травня 2022, 06:49 так сезон будет с русскими в турции, к сожалению.
Думаю, украинцы тоже будут в Турции. Женщинам, детям и старикам никто не запрещал путешествовать.
Не знаю, насколько популярна Турция среди польских туристов.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення SergeyL »

Bagach писав: 02 травня 2022, 08:59
makor писав: 02 травня 2022, 06:49 так сезон будет с русскими в турции, к сожалению.
Думаю, украинцы тоже будут в Турции. Женщинам, детям и старикам никто не запрещал путешествовать.
Не знаю, насколько популярна Турция среди польских туристов.
Сомневаюсь, что у беженцев будет возможность кататься в Турцию, разве что у имеющих спонсоров, но такие вряд ли в Турцию полетят. А если не беженцы и даже достаточно средств - переться по земле в Варшаву, чтоб оттуда полететь в Турцию? Странных ход. Украинцев на курортах будет отдыхать мизер в этом году, только те, кто с папиками или хорошо зарабатывающие и уже свалившие.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення chukinson »

Bagach писав: 02 травня 2022, 08:59
makor писав: 02 травня 2022, 06:49 так сезон будет с русскими в турции, к сожалению.
Думаю, украинцы тоже будут в Турции. Женщинам, детям и старикам никто не запрещал путешествовать.
Не знаю, насколько популярна Турция среди польских туристов.
Будут и украинцы, но в большинстве это будут не беженцы, а обеспеченные семьи из больших городов и из регионов западной Украины. Реальным беженцам не до полетов на отдых.
Турция в Польше достаточно популярна. Любят они Сиде, Белек и немного Бодрум. На каждом агентстве висит множество предложений по Турции и даже в прошлом "ковидном" году для прилетающих из Турции были какие-то исключения
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

SergeyL писав: 02 травня 2022, 12:39 А если не беженцы и даже достаточно средств - переться по земле в Варшаву, чтоб оттуда полететь в Турцию?
А какие альтернативы?
И как мы будем путешествовать после войны? Через Польшу, Румынию, Венгрию, Словакию, конечно. Пока не запустят наши аэропорты.
chukinson писав: 02 травня 2022, 13:00 Турция в Польше достаточно популярна.
Интересна реакция наших и польских туристов на руссо туристо. Думаю, без драк не обойдется.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Labiann »

та вон обсуждения вылетов в Турцию/Египет на месяцок, так как там аренда нормальная и туры дешёвые с Кишинёва и тд в полный рост...
ОлександрД
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 06 жовтня 2021, 14:00
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення ОлександрД »

Можливо хтось в курсі, чи необхідно зараз оформляти нотаріальну згоду на виїзд за кордон для неповнолітньої дитини при подорожі з одним із батьків по маршруту Україна - Варшава - Ларнака? На нашому кордоні, я так розумію, питань не буде... Турбує більше, чи не буде проблем на Польсько-Кіпрському кордоні.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення manjeroke »

ОлександрД писав: 17 травня 2022, 09:06 Можливо хтось в курсі, чи необхідно зараз оформляти нотаріальну згоду на виїзд за кордон для неповнолітньої дитини при подорожі з одним із батьків по маршруту Україна - Варшава - Ларнака? На нашому кордоні, я так розумію, питань не буде... Турбує більше, чи не буде проблем на Польсько-Кіпрському кордоні.
На границах других государств проблем не будет тем более. Им вообще нет до этого дела.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення Ostap »

manjeroke писав: 17 травня 2022, 14:39
На границах других государств проблем не будет тем более. Им вообще нет до этого дела.
З Кіпром не мало би бути проблем, бо вони в ЄС. Але колись був від польської турфірми на Корфу, то пам'ятаю, що тоді попереджували, що неповнолітні діти можуть їхати до Албанії лише з батьками (можливо, одним з батьків достатньо). А вже з бабцями-дідусями - ні, якщо немає окремого дозволу
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Путешествия после 24.02.2022. Чем? Куда?

Повідомлення manjeroke »

Ostap писав: 17 травня 2022, 19:37
manjeroke писав: 17 травня 2022, 14:39
На границах других государств проблем не будет тем более. Им вообще нет до этого дела.
З Кіпром не мало би бути проблем, бо вони в ЄС. Але колись був від польської турфірми на Корфу, то пам'ятаю, що тоді попереджували, що неповнолітні діти можуть їхати до Албанії лише з батьками (можливо, одним з батьків достатньо). А вже з бабцями-дідусями - ні, якщо немає окремого дозволу
Я имел ввиду что заграницей врятли будут проблемы если есть хотя бы один родитель. Я с 16 лет сам ездил, заграницей вопросов никогда не было
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей