Вакцинный туризм

mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mmyykkoollaa »

Liubko писав: 18 травня 2021, 14:32
mmyykkoollaa писав: 14 травня 2021, 18:10 Я розумію, що Росія веде війну проти України, і це є можливим лише завдяки підтримці великою частиною населення РФ. Але расизм і дегуманізація росіян взагалі, по-перше, ставлять на один рівень з агресором, по-друге абсолютно не допомагають (це як боротися із нацизмом шляхом знущання з німців). По-третє, намагатися ображати росіян на українському форумі - воно теж якось я не знаю
Лояльність до них також "якось я не знаю" :smile:
Так и не надо быть лояльным. Вообще, лояльным можно быть только к самым близким людям. Как можно быть лояльным по отношению к 150млн незнакомых людей живущих в другой стране?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Москва, виявляється, ще місяць тому закрила туризм за вакциною. Навіщо - незрозуміло. В Москві, на відміну від російських регіонів немає дефіциту вакцини, але все одно вакцинуватися Спутніком ризикнуло лише 10% росіян. Решта або не довіряє владі, або навпаки повелися на пропаганду, що Росія перемогла пандемію.

21 апреля, в день, когда Владимир Путин назвал вакцинацию «национальным приоритетом», в частные клиники Москвы поступило распоряжение городского департамента здравоохранения о запрете на вакцинацию иностранных граждан (есть в распоряжении «Медузы»). В документе сказано, что московские частные клиники должны прививать только «граждан Российской Федерации, проживающих в Москве». Теперь в клиниках «Чайка» при вакцинации спрашивают о наличии гражданства и московской прописки, рассказал «Медузе» Винокуров. Подтвердил это и представитель сети клиник «Медси».

Отказ от вакцинации иностранцев мог ухудшить столичную статистику вакцинации.


https://meduza.io/feature/2021/05/20/ka ... stanovilas
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення AZP »

Я давно мечтаю о вагончике на границе, где бы за деньги кололи.
Жаль, их главный дед не хочет.
dimm1971

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення dimm1971 »

AZP писав: 20 травня 2021, 10:45 Я давно мечтаю о вагончике на границе, где бы за деньги кололи.
Жаль, их главный дед не хочет.
А який сенс? Цей шмурдяк жодна нормальна країна ніколи не визнає, тому ширятися ним як на мене абсолютно безглузно. Хіба шо до північної нігерії кататися...
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення AZP »

dimm1971 писав: 20 травня 2021, 11:02

А який сенс? Цей шмурдяк жодна нормальна країна ніколи не визнає, тому ширятися ним як на мене абсолютно безглузно. Хіба шо до північної нігерії кататися...
Болгария, Грузия, Кипр, ещё какие-то страны по памяти уже сейчас.
Насчёт будущего не могу сказать, в Битве экстрасенсов не участвовал.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Я теж не був би таким вже категоричним. Але, якби жив в Україні - шукав би легальну можливість вакцинуватися на місці. Майже впевнений, що навіть ліцензовані ЄС і ВООЗ вакцини викликатимуть не набагато більший ажіотаж в Україні порівнюючи зі Спутніком в Росії. А там всього 14млн людей ними вакцинувалися за весь цей час.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення AZP »

Ладно Россия - у них везде война и везде враги, они Олимпиаду в войну превратить умудрились.
Весь мир с этими уколами куда-то не туда уехал.
Тебе продам, тебе не продам, но будешь себя хорошо вести - продам...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 20 травня 2021, 11:09 Майже впевнений, що навіть ліцензовані ЄС і ВООЗ вакцини викликатимуть не набагато більший ажіотаж в Україні порівнюючи зі Спутніком в Росії. А там всього 14млн людей ними вакцинувалися за весь цей час.
В целом да. Но если вакцинация будет давать свободу передвижения в ЕС, то спрос на нее вырастет очень сильно. Слишком много людей у нас завязано на поездки в ЕС.
AZP писав: 20 травня 2021, 11:11 Ладно Россия - у них везде война и везде враги, они Олимпиаду в войну превратить умудрились.
Весь мир с этими уколами куда-то не туда уехал.
Тебе продам, тебе не продам, но будешь себя хорошо вести - продам...
А могло быть иначе в ситуации, когда спрос сильно превышает предложение? Могло, но не в сегодняшнем мире. Интересно, сделают ли политики из этого какие-то выводы.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

AZP писав: 20 травня 2021, 11:11 Ладно Россия - у них везде война и везде враги, они Олимпиаду в войну превратить умудрились.
І обісратися з допінговим скандалом потім.

Вакцину теж поспішили одобрити ще до закінчення третьої фази випробувань, хоча ситуація з епідемією в самій Росії на той час вже не була така панічна. Погналися за рекордом - втратили довіру в першу чергу свого населення, яке чудово розуміє, як ці рекорди ставляться. Якби з сертифікацією не поспішали, а почекали на результати третього етапу випробувань і їх публікації в солідних журналах - може тоді люди йшли би на вакцинацію масово. А так - сльози. На Москву, де живе явно більше у відсотках економічно активного населення - 2.500 вакцинацій на день. Курам на сміх.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 20 травня 2021, 11:15 В целом да. Но если вакцинация будет давать свободу передвижения в ЕС, то спрос на нее вырастет очень сильно. Слишком много людей у нас завязано на поездки в ЕС.
Ті, для кого важливі подорожі в Європу і так в значній мірі прихильники вакцинації, просто за рахунок ширшого світогляду, молодшого віку і кращого матеріального стану. Як заставити вакцинуватися с̶і̶р̶у̶ зелену масу, яка нікуди з області не виїжджає, по кафе-ресторанам ходить лише на весілля-похорони, про спортзали-музеї я мовчу. Вангую, що 50% українців не будуть вакцинуватися навіть Пфайзером.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 20 травня 2021, 11:24 Ті, для кого важливі подорожі в Європу і так в значній мірі прихильники вакцинації, просто за рахунок ширшого світогляду, молодшого віку і кращого матеріального стану. Як заставити вакцинуватися с̶і̶р̶у̶ зелену масу, яка нікуди з області не виїжджає, по кафе-ресторанам ходить лише на весілля-похорони, про спортзали-музеї я мовчу. Вангую, що 50% українців не будуть вакцинуватися навіть Пфайзером.
Ага, все заробитчане были против Зе? Ну да, ну да. Думаю, что обязательность для поездок в Европу повысит спрос на вакцинацию раза в 2. Правда тут поляки помогают, судя по слухам они будут вакцинировать заробитчан самостоятельно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 20 травня 2021, 11:32 Ага, все заробитчане были против Зе?
Я не про заробітчан, я про людей, які не виїжджають за межі області, по громадським місцям не шастають, бо немає грошей і потреби. Таких людей більшість в Україні.
dimm1971

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення dimm1971 »

AZP писав: 20 травня 2021, 11:05
dimm1971 писав: 20 травня 2021, 11:02

А який сенс? Цей шмурдяк жодна нормальна країна ніколи не визнає, тому ширятися ним як на мене абсолютно безглузно. Хіба шо до північної нігерії кататися...
Болгария, Грузия, Кипр, ещё какие-то страны по памяти уже сейчас.
Насчёт будущего не могу сказать, в Битве экстрасенсов не участвовал.
Невже Болгарія чи Кіпр варті того, щоб колоти собі якийсь шмурдяк? Я б і пфайзером з астразенеками не ширявся, не те шо новачком якимось незрозумілим....
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення AZP »

dimm1971 писав: 20 травня 2021, 11:42 Невже Болгарія чи Кіпр варті того, щоб колоти собі якийсь шмурдяк? Я б і пфайзером з астразенеками не ширявся, не те шо новачком якимось незрозумілим....
Каждый сам своим телом управляет.
Я последнюю прививку делал в школе, наверное, и сейчас бы не думал об этом.
Но если это нужно для получения заветной бумажки - хрен с ним, пускай хоть пчелы кусают.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Користь від вакцинації вже неодноразово тут обговорювалася. Немає потреби повторювати.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 20 травня 2021, 11:32 Правда тут поляки помогают, судя по слухам они будут вакцинировать заробитчан самостоятельно.
Вот еще бы туристов вакцинировали, еще и Модерной или Пфайзером.

А что там с этой темой в Эмиратах?
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення vito »

AZP писав: 20 травня 2021, 11:05
dimm1971 писав: 20 травня 2021, 11:02 А який сенс? Цей шмурдяк жодна нормальна країна ніколи не визнає, тому ширятися ним як на мене абсолютно безглузно. Хіба шо до північної нігерії кататися...
Болгария, Грузия, Кипр, ещё какие-то страны по памяти уже сейчас.
mischko писав: 20 травня 2021, 11:09 Я теж не був би таким вже категоричним. Але, якби жив в Україні - шукав би легальну можливість вакцинуватися на місці. Майже впевнений, що навіть ліцензовані ЄС і ВООЗ вакцини викликатимуть не набагато більший ажіотаж в Україні порівнюючи зі Спутніком в Росії. А там всього 14млн людей ними вакцинувалися за весь цей час.
Согласно https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
Только шмурдяком (и никакой другой вакциной) колются только 6 стран:
Algeria
Belarus
Guinea
Paraguay
Syria
Venezuela

шмурдяком И еще кой-то другой вакциной колются еще 33 страны:
Albania
Argentina
Armenia
Bahrain
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Congo
Djibouti
Egypt
Guyana
Hungary
Iran
Kazakhstan
Kenya
Kyrgyzstan
Laos
Lebanon
Libya
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Nicaragua
North Macedonia
Pakistan
Philippines
Russia
San Marino
Serbia
Tunisia
Turkmenistan
United Arab Emirates
Uzbekistan

NB
при этом президент Венгрии укололся не шмурдяком, а Pfizer.

AFAIK, единственный из президентов укололся шмурдяком - был президент Аргентины,
и он (guess what? wait for it....) заболел ковид.

"вот отака %%ня, малята"
((С) Дiд Панас)
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Orel2016 »

"...останется около 10 тысяч лишних доз «Спутника V», говорит директор больницы. Их будут продавать туристам и работающим в Сан-Марино итальянцам. За две дозы придется отдать 50 евро. Единственное требование: оба раза придется остаться в стране на три дня, чтобы врачи могли проконтролировать состояние.
Лаура Мандзи в зеленом больничном парке считает, что это отличная идея. У нее несколько ювелирных магазинов в Сан-Марино, так что ее заработок во многом зависит от туризма и в особенности от состоятельных россиян. Сейчас, когда она полностью привита, Лаура надеется, что сможет вновь открыть свои магазины в ожидании летнего потока туристов. Зимой улицы совсем опустели, и многие сувенирные лавки так и стоят закрытыми.

«Ведь было бы просто прекрасно, если бы в Сан-Марино развивался и вакцинный туризм. Россияне тоже должны вернуться. Сейчас, когда мы купили их вакцину, мы наверняка стали у них популярнее».

https://inosmi.ru/social/20210520/249750769.html
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

vito писав: 20 травня 2021, 17:09 Только шмурдяком (и никакой другой вакциной) колются только 6 стран:
...
Belarus
Дивує, чому китайці не підігнали їм свої вакцини. Білорусь в топах за кількістю шенгенських віз, інтерес до поїздок в Європу там суттєвий.
Але темпи вакцинації - українські.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення SergeyL »

vito писав: 20 травня 2021, 17:09 шмурдяком И еще кой-то другой вакциной колются еще 33 страны:
...
Russia
...
Не понял, они что, не только своим новичком колются? :shock: Я думал, там только исконно-скрепный производитель, а бездуховные вакцины не действуют из-за наличия у реципиента лишней хромосомы. Небось китайцы свой шмурдяк подогнали? :girlhost:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей