Вакцинный туризм

Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Deep »

Bagach писав: 11 травня 2021, 18:16 Меня больше интересует механизм сертификатов, которые подойдут для европейских поездок. А именно как будут вноситься в базу данные уже вакцинированных украинцев. Вряд ли ж "бюрократический священный шенген" будет верить нашим бумажкам с печатями.
Отут згоден на всі 100 :!:
Мене більше турбує наявність документу для вільного пересування, з ковідом домовимось 8-)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

Deep писав: 11 травня 2021, 20:12 Отут згоден на всі 100
Мене більше турбує наявність документу для вільного пересування, з ковідом домовимось
Одно другому не мешает.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Sentry »

Судя по недавним заявлениям, документ под "евростандарт" сделают, это приоритет. Не ясно когда, вряд ли в июне, как обещают. Но до сентября, уверен, сделают. Тут самое главное не документ, а чтобы страны шенгена в целом разрешали поездки и не уходили в локдауны. И чтобы вирус не мутировал. И с этим ситуацию на осень никто не предскажет.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 11 травня 2021, 22:33 И чтобы вирус не мутировал.
Он не может не мутировать. Главное, чтобы мутировал в менее опасную форму.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Ostap »

Krakowite писав: 11 травня 2021, 20:05 Літає двоє до Польщі, з них щепилося Модерною 0, схема неробоча.
Сподіваюся, що ти жартуєш і в перелік тих трьох нічим непідтверджених речень ти не закладаєш причинно-наслідкового зв'язку, або ти маєш інформацію, що вони пробували це зробити і чому їм це не вдалося.

Інакше, це звичайне маніпулювання фактами і домислами
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Krakowite »

Так, це припущення, так як не знаю, про кого саме ти говориш, і які в них папери для в'їзду до Польщі.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Ostap »

Krakowite писав: 11 травня 2021, 22:58 Так, це припущення, так як не знаю, про кого саме ти говориш, і які в них папери для в'їзду до Польщі.
Папери тут до нічого. То в тебе є інформація, що хтось намагався таким чином отримати вакцину і йому не вдалося? Якщо так, то поділися інфою на якому етапі і з якої причини.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Krakowite »

Остапе, ми якось з тобою на різних мовах ведемо розмову.

Я не знаю жодної людини, яка живе в Україні упродовж останніх 5 років і при цьому щепилася у Польщі.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Krakowite »

Як повідомляє Reuters, в Румунії до кінця травня усім відвідувачам замка Дракули щоп'ятниці, суботи та неділі, пропонують безоплатну вакцинацію від коронавірусу вакциною Pfizer.

https://galinfo.com.ua/news/v_rumuniyu_ ... 63715.html
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Ostap »

Krakowite писав: 12 травня 2021, 00:13 Остапе, ми якось з тобою на різних мовах ведемо розмову.

Я не знаю жодної людини, яка живе в Україні упродовж останніх 5 років і при цьому щепилася у Польщі.
Але і не знаєш жодної людини, яка пробувала і їй це не вдалося, чи не так?
Але стверджуєш, що 'схема неробоча'.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення el ucranio »

Не знаю, чи робоча це схема, і чи схема взагалі, але:
http://pacjent.gov.pl/aktualnosc/e-skie ... dzoziemcow

З тексту - PESEL не потрібен, є умови.
Але:
- лікар направляє іноземця на вакцинацію, тобто йому делеговане право вирішувати, чи відповідає той іноземець умовам.
Якщо немає якихось додаткових автоматичних перевірок, то чи лікарю так вже важливо буде підтверджувати хто кому чоловік чи дружина? Чи, може, простіше створити те направлення на щеплення без зайвих рухів?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Igoresha »

Globetrotter писав: 11 травня 2021, 18:57 В Україні, наскільки я чув, другу дозу АЗ за три місяці колять. Тобто в середині серпня отримуєте другу дозу + 14 днів і десь на початок вересня маєте сертифікат про повну вакцинацію. Тобто літо пролітає для безтурботних подорожей. З іншого боку, кращого варіанту все одно немає.
Не 3, а два, до 60 дней. Но явно этот период обусловлен тем, что пытаются вакцинировать одной дозой максимальное количество людей. Появится больше вакцин - могут другую дозу колоть и раньше
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Krakowite »

https://www.facebook.com/groups/legalny ... 121284998/

З 1 червня податковий номер PESEL у Польщі можна буде отримати без реєстрації за місцем проживання
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення AZP »

Krakowite писав: 12 травня 2021, 10:37 https://www.facebook.com/groups/legalny ... 121284998/

З 1 червня податковий номер PESEL у Польщі можна буде отримати без реєстрації за місцем проживання
Но прописка всё равно остаётся обязательной?
Слышал, что хозяева съёмных квартир часто отказывают в прописке, чтобы не платить налоги.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Krakowite »

AZP писав: 12 травня 2021, 10:42 Слышал, что хозяева съёмных квартир часто отказывают в прописке, чтобы не платить налоги.
Ніколи не стикався у Польщі з проблемами, щоб зареєструвати місце проживання у житлі, що винаймається
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Ostap »

AZP писав: 12 травня 2021, 10:42

Но прописка всё равно остаётся обязательной?
Слышал, что хозяева съёмных квартир часто отказывают в прописке, чтобы не платить налоги.
реєстрація/прописка в принципі не є обов’язковою.
кількість зареєстрованих осіб не впливає на податки, тому без проблем можна зареєструватися, наприклад, в знайомих
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

На муніципальний податок не впливає?

В нас 87 євро за кожного зареєстрованого за адресою за вивезення сміття протягом року.
Janik
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 21 квітня 2020, 13:02
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Janik »

Igoresha писав: 12 травня 2021, 10:22
Globetrotter писав: 11 травня 2021, 18:57 В Україні, наскільки я чув, другу дозу АЗ за три місяці колять. Тобто в середині серпня отримуєте другу дозу + 14 днів і десь на початок вересня маєте сертифікат про повну вакцинацію. Тобто літо пролітає для безтурботних подорожей. З іншого боку, кращого варіанту все одно немає.
Не 3, а два, до 60 дней. Но явно этот период обусловлен тем, что пытаются вакцинировать одной дозой максимальное количество людей. Появится больше вакцин - могут другую дозу колоть и раньше
мне сегодня кололи, сказали 90 дней
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Ostap »

за вивіз сміття платиш адміністрації будинку залежно від кількості осіб, які проживають фактично. Тому власники просять інформувати коли хтось приїжджає на довший час. Щоб сусіди косо не дивилися.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Igoresha »

Друг точно говорил, что ему после вакцины саказали до 60 дней.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей