Вакцинный туризм

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

Зрада отменятся. На выходных будет массовая вакцинация всех желающих и в Хмельницком.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 09 червня 2021, 11:57 Зрада отменятся. На выходных будет массовая вакцинация всех желающих и в Хмельницком.
Я сподіваюся Модерною, чи хоча б Пфайзером. Я чув, що хмельницька публіка аби-чим колотися не буде.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 09 червня 2021, 12:00 Я сподіваюся Модерною, чи хоча б Пфайзером. Я чув, що хмельницька публіка аби-чим колотися не буде.
Неа. "Китаец".
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Rel »

Быстро перешли ко всем желающим. Говорили, будет не раньше декабря же. Скоро и желающие так закончатся, придётся пивом угощать прививающихся. Я только опасаюсь, что в таком случае некоторые получат десятки прививок )
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

Rel писав: 09 червня 2021, 13:03 Быстро перешли ко всем желающим.
Это радует, и вселяет надежду, что скоро всем желающим Пфайзерок предложат.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Rel »

Bagach писав: 09 червня 2021, 13:04Это радует, и вселяет надежду, что скоро всем желающим Пфайзерок предложат.
Ну тут как посмотреть. С одной стороны да, хорошо. Захотел - пошёл ширнулся и не болей. Но я опасаюсь не за здоровье незнакомцев. Я опасаюсь, что если желающих окажется слишком мало, к чему, похоже, идёт дело, то в стране не возникнет коллективного иммунитета, а потом опять карантин, всё закрыто, ПЦР, маски, хоть и переболел/привился.
Востаннє редагувалось 09 червня 2021, 13:09 користувачем Rel, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

А є якісь підстави вважати, що буде інакше?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

Rel писав: 09 червня 2021, 13:08 Я опасаюсь, что если желающих окажется слишком мало, к чему, похоже, идёт дело, то в стране не возникнет коллективного иммунитета, а потом опять карантин, всё закрыто, ПЦР, маски, хоть и переболел/привился.
Видели, какие толпы стояли в Киеве за вакцинкой? Как в мавзолей к дедушке Ленину в 70-х.
Учитывая сколько у нас в стране было антиваксов, такие очередя желающих не болеть вселяют оптимизм.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Cмієшся? на 3.500.000 вакцинували скільки? Це як вимірювати добробут українців чергами в супермаркетах в переддень нового року.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 09 червня 2021, 13:14 Cмієшся? на 3.500.000 вакцинували скільки? Це як вимірювати добробут українців чергами в супермаркетах в переддень нового року.
Это ж только начало. Потом, надеюсь, разгонят процесс: будет больше пунктов вакцинации, будут вакцинировать не только на выходных.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Гіпстери і активісти вакцинуються, питань нема. Ще когось діти умовлять вакцинуватися. А що робити з оцією масою людей у віці 65+, які ні за кордон не їздять, ні фейсбуків не читають, ні по кафешкам-фітнес-залам не ходять, щоб за їх закриття переживати.

В Нідерландах 87% (дані на кінець травня, зараз вже більше) людей у віці 65+ отримали хоча б одну дозу вакцини. Що з цим в Україні? А це якраз за віком ті, хто будуть займати ліжка в лікарнях і помирати на апаратах штучної вентиляції, спричиняючи локдауни для гіпстерів.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 09 червня 2021, 13:37 А що робити з оцією масою людей у віці 65+, які ні за кордон не їздять, ні фейсбуків не читають, ні по кафешкам-фітнес-залам не ходять, щоб за їх закриття переживати.
Это категория чуть постарше мамаш-папаш моих сверстников. Среди таких как раз антиваксов меньше, поскольку они получили при совке 100500 доз разных вакцин, и ничего с ними после этого не случилось. Разве что немного Зенеки побаиваются, так как с их любимого телика столько ушатов говна вылилось на Зенеку.
Востаннє редагувалось 09 червня 2021, 13:48 користувачем Bagach, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 09 червня 2021, 13:37 В Нідерландах 87% (дані на кінець травня, зараз вже більше) людей у віці 65+ отримали хоча б одну дозу вакцини. Що з цим в Україні? А це якраз за віком ті, хто будуть займати ліжка в лікарнях і помирати на апаратах штучної вентиляції, спричиняючи локдауни для гіпстерів.
Не будет локдаунов для вакцинированных. Иначе на вилы подымут. У нас и так ограничения были намного менее жесткими, чем в Европе, т.к. всем кушать хочется. А тут попробуй объяснить тем, кто вакцинировался, что они должны голодать ради кого-то другого. Так что или локдаунов не будет вообще, или введут цифровой паспорт вакцинации, который нужно будет предъявлять всюду, чтобы на тебя не распространялся локдаун, или придумают другой механизм.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Ми тут з Ferrari теж думали, що після весняної хвилі 2020 ніяких осінніх хвиль локдаунів не буде "уже розумні, навчилися". А по ходу в Європі ще гірше закрилися, ніж весною було.
В Україні, так, навпаки, але не факт, що Європа пускатиме із зачумленого бараку навіть вакцинованих, якщо почнеться в країні "пі***рєз"
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 09 червня 2021, 13:46 Не будет локдаунов для вакцинированных. Иначе на вилы подымут. У нас и так ограничения были намного менее жесткими, чем в Европе, т.к. всем кушать хочется. А тут попробуй объяснить тем, кто вакцинировался, что они должны голодать ради кого-то другого. Так что или локдаунов не будет вообще, или введут цифровой паспорт вакцинации, который нужно будет предъявлять всюду, чтобы на тебя не распространялся локдаун, или придумают другой механизм.
А потом "гондурасский" штамм, и "наша песня хороша"... :grin:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 09 червня 2021, 13:45 Среди таких как раз антиваксов меньше, поскольку они получили при совке 100500 доз разных вакцин, и ничего с ними после этого не случилось.
Моїй мамі в месенджер аниваксконтент скидає моя вчителька укр.мови, якій вже за 80.
При цьому алгоритмів "що робити, щоб мене вакцинували" до пенсіонерів не довели. Більшість навіть не знають, що їм належить вакцинуватися. Моя мама не знала, що треба просто подзвонити домашньому лікарю. При цьому в неї широке коло соціальних контактів зі своїми однолітками через месенджери, в неї постійно включене дротове радіо.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 09 червня 2021, 13:51 Моїй мамі в месенджер аниваксконтент скидає моя вчителька укр.мови, якій вже за 80.
Это "клиника".

У меня знакомая - заядлый антивакс. После того, как у нее умер от "короны" отец, не знаю, сменила ли она свою позицию.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 09 червня 2021, 13:50 А потом "гондурасский" штамм, и "наша песня хороша"... :grin:
З такими темпами вакцинації і такою кількістю невакцинованого населення цілком може випірнути "російський" чи "український" штам, який політкоректно називатимуть грецькою буквочкою, але всі розумітимуть, що мова йде про нашу країну. З усіма наслідками для любителів кави у Відні.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав: 09 червня 2021, 13:57
Bagach писав: 09 червня 2021, 13:50 А потом "гондурасский" штамм, и "наша песня хороша"... :grin:
З такими темпами вакцинації і такою кількістю невакцинованого населення цілком може випірнути "російський" чи "український" штам, який політкоректно називатимуть грецькою буквочкою, але всі розумітимуть, що мова йде про нашу країну. З усіма наслідками для любителів кави у Відні.
Треба все ж брати до уваги яка кількість людей вже перехворіла. Колективний імунітет = вакциновані + ті, хто перехворів. Здається мені, що в Україні таких в рази більше, ніж в ЄС. Тому ще невідомо в кого той колективний імунітет в підсумку буде кращий. А щодо того, що китайські вакцини вже масово пропонують, то тут нічого дивного. В мене мати 70 років і чекає Пфайзера, а китайської не хоче. Щоправда, перехворіла восени. І таких людей повно. А як подивишся на статистику Сейшел і Чилі, то й не дивуєшся чому люди не довіряють китайським вакцинам і чекають анонсовані мільйони доз від Пфайзера.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вакцинный туризм

Повідомлення mischko »

Анонсами Пфайзера, нмсд, Зеленський зробив вовчу послугу системі вакцинації. Кількість почекунів стрімко збільшилася, чим демотивували навіть не ативаксів, а просто людей у сумнівах чи воно їм треба. Зараз літо - не страшно, але "літо зиму годує". За це літо можна було встигнути підійти до осені з 70% вакцинованих і почуватися впевненіше. Щодо природного імунітету - він безумовно є в молодих групах, але вироблення цього імунітету у 65+ дуже дорого цим самим 65+ коштуватиме, ще й з українською медициною.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей