Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 26 жовтня 2021, 17:21 Думаю, если удастся сохранить такое же число новых случаев и смертей сняв все ограничения - все будут счастливы. Для введения локдаунов по новой нужен пример медийно значимой катастрофы в вакцинированной стране, как раньше это произошло в Италии или Индии.
Уже точно не щасливі працівники медичної галузі, бо навантаження зростає, а ще ж є відкладені медичні процедури і маніпуляції, які треба "наздоганяти". Достатньо, щоб лікарні сказали, що більше не можуть справлятися з таким потоком хворих, і без всяких медичних катастроф, просто "командир, патрони скінчилися".

Але ти правий, що відкриватимуться нові країни, бо хвилі не синхронізовані. Тут треба підгадати, де відкриється, як там ставитимуться до туристів з твоєї країни - і вперед!
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Украине, думаю, Азия этой зимой в широком смысле "не грозит". Я бы может и подождал Бали, но уж как-то совсем со скрипом у них идет. Может посмотрят на Таиланд и посмелеют?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення denya24 »

Ferrari писав: 26 жовтня 2021, 15:58 Коллеги, у кого какие мысли по поводу Нового Года и Рождества? Если затянуть, потом можно никуда не пристроиться, либо пристроиться по дурным деньгам. Как решаете дилемму и взвешиваете риски?
Был план на Новый год улететь в Марокко, даже куплены билеты и забронировано жильё/авто, но при подаче заявления на визу, консульство сообщило, что туристические визы не выдают. И до нового года вряд ли что-то изменится.

Хорошо, что всё бронировалось отменяемое. Теперь в замешательстве, плана Б пока нет.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Я думаю над европейскими вариантами, но угадать бы ограничения в той или иной стране в январе...
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Deep »

Щось не впізнаю
Ви ж навіть минулого року їздили
Зараз - вакциновані
Що змінилось?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 26 жовтня 2021, 20:25 Я думаю над европейскими вариантами, но угадать бы ограничения в той или иной стране в январе...
Мое мнение такое: кто был наиболее лоялен к украинским туристам в начале снятия ограничений, тот и будет оставаться лоялен как можно дольше при возможном введении ограничений по-новой. По крайней мере, по этой логике я запланировал одно путешествие на ноябрь. Подстраховался тарифами flex.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Deep писав: 26 жовтня 2021, 20:35 Щось не впізнаю
Ви ж навіть минулого року їздили
Зараз - вакциновані
Що змінилось?
Ездить - не проблема. Но если там все закрыто (особенно горнолыжка), то смысла от поездки становится мало.
Berta
Airbus A318
Повідомлень: 7
З нами з: 07 вересня 2021, 13:45
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Berta »

Мне тут из Германии нашептали, что с 1 ноября планируются жесткие, и немного как по мне странные ограничения - въезд для вакцинированных с дополнительным тестом, плюс въезжать можно не меньше, чем на 14 дней. Ищу какую-то официальную инфу у нас, но пока без толку.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Вакцинация плюс тест - охотно поверю. Но вот про минимальное пребывание в Германии, ИМХО, практически нереализуемо, даже если бы такое желание было
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення nix »

Ferrari писав: 26 жовтня 2021, 15:58 Коллеги, у кого какие мысли по поводу Нового Года и Рождества? Если затянуть, потом можно никуда не пристроиться, либо пристроиться по дурным деньгам. Как решаете дилемму и взвешиваете риски?
Открытый билет в Рио де Жанейро очень пригодился :)
(должен был в ноябре 2020 лететь, но отменили рейсы и перевели в открытый)
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Deep »

Ferrari писав: 26 жовтня 2021, 21:00
Deep писав: 26 жовтня 2021, 20:35 Щось не впізнаю
Ви ж навіть минулого року їздили
Зараз - вакциновані
Що змінилось?
Ездить - не проблема. Но если там все закрыто (особенно горнолыжка), то смысла от поездки становится мало.
Як це мало? Дома не сидіти :!: Аби куди а там розберемось, що робити ;-)
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sirko Production »

Питання до тих хто був останнім часом в Лісабоні та/або літав внутрішніми рейсами в EU в напрямку Італії.
Читав правила що навіть в EU щоб в'їхати в Італію потрібен ПЛР/антиген 72 год, так от, чи реально все контролюють перевіряють(Італійці) на внутрішніх рейсах?
Може хтось робив собі тести в Лісабоні, може порадите що, де, скільки коштує, швидкість виконання?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Могу сказать только то, что в мае при прилете из Вены в Чампино тесты проверяли
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Sirko Production писав: 27 жовтня 2021, 11:58 Читав правила що навіть в EU щоб в'їхати в Італію потрібен ПЛР/антиген 72 год, так от, чи реально все контролюють перевіряють(Італійці) на внутрішніх рейсах?
Я летів з Бельгії в Італію 10 днів тому. На стійці в Бельгії це все перевіряють - в Італії ніякого контролю по прибуттю немає. На зворотньому шляху було все так само - на стійці в Італії перевіряють, потім ще раз перед контролем безпеки, а по прибуттю в Бельгію - ніде ніхто нічого не перевіряє.

viewtopic.php?p=261114#p261114
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Shummi_1925 »

Господа, а кто знает Британия признает наши желтые сертификаты? а то в ДИЕ у человека не подтягивается, британцы вроде бы пишут что наши сертификаты о вакцинации признают, но вот касается ли это Желтных сертификатов без QR кода?
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Deep »

mischko писав: 27 жовтня 2021, 12:05
Sirko Production писав: 27 жовтня 2021, 11:58 Читав правила що навіть в EU щоб в'їхати в Італію потрібен ПЛР/антиген 72 год, так от, чи реально все контролюють перевіряють(Італійці) на внутрішніх рейсах?
Я летів з Бельгії в Італію 10 днів тому. На стійці в Бельгії це все перевіряють - в Італії ніякого контролю по прибуттю немає. На зворотньому шляху було все так само - на стійці в Італії перевіряють, потім ще раз перед контролем безпеки, а по прибуттю в Бельгію - ніде ніхто нічого не перевіряє.
Я так розумію, що якщо в'їжджати потягом з Ніцци - питань не буде?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Deep писав: 27 жовтня 2021, 12:35 Я так розумію, що якщо в'їжджати потягом з Ніцци - питань не буде?
Запитав наш 🇨🇭 луганський офіс, там є люди, які мотаються в 🇮🇹 Італію періодично потягом. Пряма мова:
she said yes, they have lots of Covid checks on public transport, bars and restaurants, cinemas, etc... The only places where it isn't checked are supermarkets and pharmacies (masks are always mandatory inside).
You must either have the vaccination or a negative test!
They implemented stricter rules on the 15th, you also risk up to 1000€ fine
Yea she's saying there are lots of checks on public transport
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Deep »

mischko писав: 27 жовтня 2021, 12:53
Deep писав: 27 жовтня 2021, 12:35 Я так розумію, що якщо в'їжджати потягом з Ніцци - питань не буде?
Запитав наш 🇨🇭 луганський офіс, там є люди, які мотаються в 🇮🇹 Італію періодично потягом. Пряма мова:
she said yes, they have lots of Covid checks on public transport, bars and restaurants, cinemas, etc... The only places where it isn't checked are supermarkets and pharmacies (masks are always mandatory inside).
You must either have the vaccination or a negative test!
They implemented stricter rules on the 15th, you also risk up to 1000€ fine
Yea she's saying there are lots of checks on public transport
Дякую. Ні, сертифікат з вакцинації є, який потрібен, щоб сісти в потяг; мова саме про додатковий ПЛР-тест...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Deep писав: 27 жовтня 2021, 12:56 Дякую. Ні, сертифікат з вакцинації є, який потрібен, щоб сісти в потяг; мова саме про додатковий ПЛР-тест...
А з якої ти країни в'їжджаєш? Хіба з ЄС потрібен ще й додатково тест? Чи ти просто за останні 14 днів був в Україні і тому мусиш ще додатково мати цей тест? В аеропорту таке ще можуть перевіряти, хоча сумніваюся, що будуть рахувати штампіки, в мене точно не рахували (показував український паспорт в аеропорту, дозвіл на проживання не діставав). А на поїзді і паспорт не будуть дивитися - лише на сам сертифікат.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Deep »

mischko писав: 27 жовтня 2021, 12:59
Deep писав: 27 жовтня 2021, 12:56 Дякую. Ні, сертифікат з вакцинації є, який потрібен, щоб сісти в потяг; мова саме про додатковий ПЛР-тест...
А з якої ти країни в'їжджаєш? Хіба з ЄС потрібен ще й додатково тест? Чи ти просто за останні 14 днів був в Україні і тому мусиш ще додатково мати цей тест? В аеропорту таке ще можуть перевіряти, хоча сумніваюся, що будуть рахувати штампіки, в мене точно не рахували (показував український паспорт в аеропорту, дозвіл на проживання не діставав). А на поїзді і паспорт не будуть дивитися - лише на сам сертифікат.
З Франції до Ґенуї плануємо потягом.
Та вже зрозумів, що сертифікату вистачить, все ж таки ЄС.
Дякую
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей